forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 19, 2018 4:00 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Дек 17, 2015 7:31 pm 
Аватар

BLUES написа:
Не знам до каква степен написаното от потребителя LS_LM е вярно, имам предвид не че не е имал взимане-даване с полиицята, а че е възможно да познава някои "неподходящи хора", което за полицаите би било достатъчно основание и за такова дребно нещо да го превикат. Не знам и дали умишлено не се прави "реклама" на Тръста, който при всички подобни случаи би помогнал на левскар, "наш" левскар - на Тръста и по този начин да се задължават левскарите, които ходят редовно на мачове, но не искат да са зависими от "точните хора" да се записват в него.

Аз също съм над трийсете и никога не съм имал каквито и да е проблеми с полицията, затова и една от причините да страня от най-различните организации е, че няма как да си близо до тях и най-вече до хората, които ги ръководят и да не си под непрекъснато подозрение, дори и да няма за какво (впрочем самите групировки имат нужда от подобни хора за прикритие); а с какви "странични" дейности се занимават, дори не искам и да пиша тук, не че и този пост не може да бъде изтрит....

Чиба ушев!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]