forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 19, 2018 4:00 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 242 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Апр 01, 2016 9:39 pm 
Аватар

Кой е ''тотнъмският''?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 01, 2016 9:39 pm 
Аватар

АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Последните страници са показателни за мен поне, защо сме толкова малко на стадиона..

"Гугутките, Мъди, Раев, Тотнъмския и т.н.". Имам чувство, че всеки, опитал се да ни обедини, всъщност ни дели повече..

Българина не вярва на никой, още по-малко на ближния cи. Затова всеки се спасява поотделно или се обгражда със себеподобни.

Изключително съм огорчен от хора пишещи в последните страници и използващи такива "псевдоними" за личности, дали ни нe малко радост.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 01, 2016 9:50 pm 
Аватар

BlaueZoneDüsseldorf написа:
Тотнъмският ни показа в коя посока да гледаме "за да не се прекъсне историческата връзка" или както го беше написал. :smt002 :smt001

Тотнъмският ли ти е виновен сега? :ohmygod2

#matchday
#rusevkraka

Проф. д-р Томов написа:
Спокойно момчета, имам нещо предвид. До половин час съм при вас.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 01, 2016 9:51 pm 
Аватар

Шпаня написа:
Кой е ''тотнъмският''?

Васил Колев.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 01, 2016 10:10 pm 
Аватар

Странно. На финала в Бургас беше със шал на наполи.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 01, 2016 10:12 pm 
Аватар

Защо пак се говори за обединения не ми е ясно? Колкото и да не му е приятно на многоуважавания от мен мистър Blur, масата ще пълни стадиона, когато първият отбор започне да играе с погрес и постоянство. В момента в първото се виждат положителни наченки, но за сметка на това във второто, никакви такива.
Относно свети Раев Сребролюбски и свитата му. Единствения вариант да помогнат на отбора изкарал ги от анонимността е да се налеят маса пари в ЛЕВСКИ, че да има за далаверка и лукмица. :smt006
Историческите факти на няколко пъти показват, че би било най малкото наивно, да мислим другояче. Но всеки си има право на мнение.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 01, 2016 10:12 pm 
Аватар

3нaчи е от Локото :?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 01, 2016 10:16 pm 
Аватар

"Гонзо си дава сметка, че обира негативите. Той е достатъчно лоялен към Левски и е готов да си тръгне. Въпросът е дали Левски е готов да го пусне. В Левски, в историята, сред живите ни легенди, има трима - Наско Сираков, Станимир Стоилов и Георги Иванов. Не мога да си представя историята без такива фигури. Ако това се случи в близките седмици, ние ще разкъсаме връзката с историята, и трябва някой от другите двама да се завърне тук." На интервюто си го каза даже още по-ясно. А иначе нищо не съм казал против Тотнъмския, какво ми е мнението за него си е моя работа, не е нужно да пукате вена на челото. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 01, 2016 11:20 pm 
Аватар

Маминцето му ебахте на Гонзо........

Левски - това е моя идеал.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 01, 2016 11:21 pm 
Аватар

Ебати дебилните мнения има в последните няколко страници, честно.. :ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 01, 2016 11:53 pm 

Ако Мокета ще се връща на бял кон... :ohmygod2 Дано не е тоя, че завръщанията ще му станат повече от Турчо.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 1:14 am 
Аватар

Някой хора явно са забравили няколко неща?

- Наско Сираков - шампион с Левски 5 пъти като футболист и 5 пъти като спортен директор. Носител на купата с Левски 4 пъти като футболист и 5 пъти като директор. Рекордьор голмайстор на Левски с 206 гола. При 7-1 над свинете вкара 4 гола, а като директор при него Левски игра на 1/4 финал в УЕФА и стана първия български клуб в ШЛ!

- Мъри Стоилов - шампион с Левски 4 пъти и носител на купата на България 5 пъти като футболист. Има 51 гола за Левски. Като треньор на Левски има 2 спечелени титли и 3 купи на страната. Както Левски игра на 1/4 финал в УЕФА и ни вкара в ШЛ!

-Георги Иванов - Шампион на България с Левски като футболист 5 пъти и носител на купата на страната 3 пъти! Рекордьор по голове във вечното дерби с 15 гола срещу свинете. Като общо има 135 гола за Левски и заема четвъртото място във вечната класация на голмайсторите на клубът. Като вкара най-великия гол срещу свинете вкарван някога, кървавия му гол 2000 г. който ни донесе титлата тогава! Гонзо беше такъв кошмар за свинете, че като излезе на терена през 2009г. на куц крак и с маска, свинете пак се насраха от страх и станахме шампиони благодарение на това!

Така, че ако някой е забравил кои са тези хора и какво са дали те на нашия любим клуб, нека просто да си припомни? И такива епитети като осмокласника, мъди, мокета и т.н. нямат място тук. Всеки има право да не харесва някой от тези хора, но да отричаш това което са дали на този клуб е просто смешно и комплексарско!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 1:20 am 
Аватар

Щом новоизлюпилото се политбюро повелява, няма проблеми. :smt005 :smt005 :smt005
Дано поне си ги гледал на живо. :smt023

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 1:30 am 
Аватар

Точно понеже съм ги гледал, за тва и грам не ми приятно да се пише така за тях.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 1:47 am 
Аватар

Мокет чок гюзел, не игра ли последно през 93-та или някъде там. Със сигурност съм му гледал един от последните мачове на живо, и не слагам срещу спартак-жив ташак, преди отпадането им в Б.
Доколкото си спомням ти си около 20-25годишен, което автоматично те прави вундеркинд, да помниш неговите изяви на ЖИВО от преди 22-23 години.
Срамно е че НЕ помниш последвалите свинщини от същия този "ИДОЛ". :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 2:53 am 
Аватар

Очевидно е, че нарочно провокираш използвайки все "по-силни" прякори. Чудя се защо ли ти се връзват. Аз никога не съм си позволил да напиша по подобен начин името на играч на Левски, дори той крайно да не ми е харесвал и да имам негативни възгледи към него. Балкански синдром, тук много по-лесно ставаш анти нещо отколкото про нещо. Лесно се намразва и още по-лесно се налива. Хора всякакви, няма как и от толкова много левскари да няма от този типаж.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 4:30 am 
Аватар

А мен знаеш ли кое ме влудява? Че "по дъртите" левскари очевидци на свинщините сътворени от обсъжданата "легенда", продължават да пишат името на продажника със "Сираков". Не виждам нищо "Про" в това да си заравяш главата в лайната и да продължаваш, да твърдиш че не смърдят. Утре когато "синята" кюрда ни пристане, за да ни приключи окончателно, такива като теб само ще цъкат с език неодобрително и възклицават "нали ви казвах". Е мен това не ме устройва. И докато има и един в този форум, който е забравил мизериите на тоя измекяр ще "провокирам и плюя". Не че ще има някакъв ефект, но поне ще знам, че съм опитал, а не стоял безучастно, играейки го положително настроен, призоваващ към обединение, каквото и да означава това. :ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 8:19 am 
Аватар

sin_1914 написа:
А мен знаеш ли кое ме влудява? Че "по дъртите" левскари очевидци на свинщините сътворени от обсъжданата "легенда", продължават да пишат името на продажника със "Сираков". Не виждам нищо "Про" в това да си заравяш главата в лайната и да продължаваш, да твърдиш че не смърдят. Утре когато "синята" кюрда ни пристане, за да ни приключи окончателно, такива като теб само ще цъкат с език неодобрително и възклицават "нали ви казвах". Е мен това не ме устройва. И докато има и един в този форум, който е забравил мизериите на тоя измекяр ще "провокирам и плюя". Не че ще има някакъв ефект, но поне ще знам, че съм опитал, а не стоял безучастно, играейки го положително настроен, призоваващ към обединение, каквото и да означава това. :ohmygod2

Понеже съм един от "най дъртите" в този форум, нека ти кажа и моето мнение. Между твоя начин на отношение към хора дали много на Левски и отношението на Сираков към публиката при показване на задника си, няма никаква разлика. Не само аз, много от пишещите тук, са наясно с характера и сребролюбието на Сираков, споделят мнението да не се връща в ръководството на клуба, но искам да те попитам:
Какво ще промени твоето бунтарско отношение тук взимането на решения на УС?
Нищо и по никакъв начин. Тогава какво излиза? Че това което правиш е нищо. Гола вода. Стриптийз ватер - казано по съвременно. Това си е за влудяване много повече от твоето. И понеже много съм живал и съм се нагледал на "активно грачещи екземпляри" искам да ти кажа моят житейски извод какъв е - Най много джавкат палетата - тези които нищо друго не могат да правят. Един от изводите до които съм стигнал при игрите на карти е - МЕРАКЪТ Е ОБРАТНО ПРОПОРЦИОНАЛЕН НА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ. - Преди четворката да седне на масата, най много зор дава (Хайде бе, кога ще садаме? Какво се мотаете, стана пладне и т.н.) най-слабия играч.
Опитай да погледнеш на ситуацията с други очи, от друг ъгъл. Постиженбията на Н. Сираков никой не може да омаловажи, най-малко пък ти. Характера и келешлъка му никой не може да промени. Той е легенда и име в историята на клуба, макар че като човек не струва и го е доказал многократно, но никой, никой не заслужава епитетите които пришиваш най-малко заради това, че се петни името на любимия ни клуб, защото той исторически е свързан с тези имена.
Аз съм един от тези които не харесват работата на Гонзо, но никога не съм и няма да го нарека по обиден начин, както и никой от обличали някога екипа на Левски. Толкова от "дъртите".

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 9:02 am 
Аватар

Най малкото ме разсмя с метафорите за "палето" и "най слабия картоиграч". :bigok От другото, което ми се струваше сериозно написано, разбрах само, че и ти го наричаш сребролюбец, но по тежки епитети не би бил използвал, защото това било "петнило името на клуба". :ohmygod А това че понеже бил облякъл синята фланелка имал някакъв имунитет направо ме втрещи. :shock:
Накрая замеси и Гонзо в миш-маша, който си забъркал. :ohmygod
Нека да ти изясня нещо. Гонзо може да не е постигнал постиженията на Мокета, но не е и предавал ЛЕВСКИ МНОГОКРАТНО, за това и няма да видиш епитети по негов адрес.
В заключение ще кажа, че мислех да ти "припомня" свинщините извършвани от "легендата" Сираков, но си викам за какво да се хабя, като още утре ще е забравил и ще помни само постиженията на въпросната личност. Прощавам ти, защото сигурно и аз някой ден ще дойда на твоето състояние, възрастта не прощава никому. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 9:05 am 
Аватар

Големите "левскари" се надпреварват коя легенда на Левски да обидят по-жлъчно, чудна картинка, за една бройка да си помисля, че сте червени дупедавци по душа. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 9:13 am 
Аватар

Цитат:
На вниманието на всички медии! Във връзка със зачестилите спекулации в средствата за масова информация и некоректното цитиране на мои думи в днешния брой на вестник „Меридиан мач“ (02.04), които не отговарят по никакъв начин на истината, заявявам категорично, че като спортен директор на ПФК Левски няма да позволя повече спекулации спрямо моето име и клуба.

В тази връзка преустановявам всякакви контакти и изявления пред медиите и ще говоря и изразявам позиция единствено пред клубната телевия ЛЕВСКИ ТВ и клубния сайт.

С уважение,

Георги Иванов – спортен директор на ПФК Левски

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 9:27 am 
Аватар

Последните няколко страници, откровено ме е срам да ви чета дискусиите.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 9:36 am 
Аватар

sin_1914 написа:
Най малкото ме разсмя с метафорите за "палето" и "най слабия картоиграч". :bigok От другото, което ми се струваше сериозно написано, разбрах само, че и ти го наричаш сребролюбец, но по тежки епитети не би бил използвал, защото това било "петнило името на клуба". :ohmygod А това че понеже бил облякъл синята фланелка имал някакъв имунитет направо ме втрещи. :shock:
Накрая замеси и Гонзо в миш-маша, който си забъркал. :ohmygod
Нека да ти изясня нещо. Гонзо може да не е постигнал постиженията на Мокета, но не е и предавал ЛЕВСКИ МНОГОКРАТНО, за това и няма да видиш епитети по негов адрес.
В заключение ще кажа, че мислех да ти "припомня" свинщините извършвани от "легендата" Сираков, но си викам за какво да се хабя, като още утре ще е забравил и ще помни само постиженията на въпросната личност. Прощавам ти, защото сигурно и аз някой ден ще дойда на твоето състояние, възрастта не прощава никому. :bigok

Не зная защо четеш и приемаш това което съм написал така, както може би ти се иска. Защо смяташ че ако не използвам обидни епитети, то значи харесвам някого? Кое ти дава право да смяташ, че погледа ми към живота е двуцветен? Относно Сираков - не го харесвам, че винаги е поставял личните си интереси пред клубните и че за него този клуб е бил винаги хранилка. Не смятам че трябва и не искам да се връща в клуба, но никога не съм го наричал с други имена или нарицателни. Относно Гонзо имам мнение и нееднократно съм го заявявал тук, а то е, че няма потенциал за ръководител - което няма нищо общо с играча Г. Иванов, камо ли с въображаеми или не предателства. Относно прошката, моля да ме извиниш, но на мен подобна снизходителност не ми е нужна така, че запази умственото си превъзходство за себе си, защото от много раздаване може да се изразходи.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 10:26 am 
Аватар

Ясно, Гонзо и СС си заминават. Идват 2, които ще изгонят всички, които СС е взел и влизаме отново в омагьосания кръг. Благодаря на левскарите и медийте. Дано сте щастливи с идването на Овчата глава, Кокала или някой физкултурник.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 10:32 am 
Аватар

sin_1914 написа:
Мокет чок гюзел, не игра ли последно през 93-та или някъде там. Със сигурност съм му гледал един от последните мачове на живо, и не слагам срещу спартак-жив ташак, преди отпадането им в Б.
Доколкото си спомням ти си около 20-25годишен, което автоматично те прави вундеркинд, да помниш неговите изяви на ЖИВО от преди 22-23 години.
Срамно е че НЕ помниш последвалите свинщини от същия този "ИДОЛ". :bigok

На 31 съм. А Сираков игра последно при нас есента на 94, когато бях на 9 години така, че го помня добре.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 11:31 am 
Аватар

Феновете НЯМАТ работа в спортно-техническите въпросите! Колко по-рано го разберат хората занимаващи се с това, толкова по-добре.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 12:00 pm 
Аватар

bogarra написа:
Ясно, Гонзо и СС си заминават. Идват 2, които ще изгонят всички, които СС е взел и влизаме отново в омагьосания кръг. Благодаря на левскарите и медийте. Дано сте щастливи с идването на Овчата глава, Кокала или някой физкултурник.

Май така става. "Тая селекция не струва... Трябват ни нови играчи.... Почваме нов проект и ни трябва време... Тая година ще градим отбор, не очаквайте резултати... Светлото бъдеще..." :ohmygod
Омагьосания кръг се завърта отново, а ние толкова сме затънали в блатото, че измъкването става невъзможно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 7:02 pm 
Аватар

Alek написа:
Феновете НЯМАТ работа в спортно-техническите въпросите! Колко по-рано го разберат хората занимаващи се с това, толкова по-добре.

А това в какъв смисъл го казваш, би ли разяснил? Сигурно феновете доведоха Кюрдов и Диаби, мхм? Те и в УС нямат място, нали? Хората с парите трябва да решават, не некви лумпени, предполагам?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 7:23 pm 
Аватар

Седем:Едно написа:
Alek написа:

А това в какъв смисъл го казваш, би ли разяснил? Сигурно феновете доведоха Кюрдов и Диаби, мхм? Те и в УС нямат място, нали? Хората с парите трябва да решават, не некви лумпени, предполагам?

Естествено, че феновете нямат работа в спортно-техническите въпроси. Никъде го няма това.
Иначе рискуваме CZ_fan да ни доведе Преслав Йорданов и други подобни дърводелци, които предлагаше из форума.
В УС имат място феновете, но в спортно-техническата част просто не трябва да се месят.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2016 7:23 pm 
Аватар

А кога са го правили, пак да попитам?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 242 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]