forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Дек 16, 2018 4:47 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юни 15, 2015 10:44 pm 
Аватар

Съд за ц(*ка
Относно задълженията им към кредитори и държава и относно всевъзможните схеми за покриване на престъплението:

Как е възможно на никой да не му прави впечатление, че тука граничим с кримилен рецидив: някой взима пари от набор от кредитори и инвеститори, включително държавата, след това публично обявява, че А) няма да плати, и Б) ще направи 2-3 фокуса, че не само да не влезе в затвора, ами и да не плаща, че и да продължи да упражнява същата дейност!?!?

Кои са мозъците на "плановете за спасение"? Убийците базирани в Ловеч (някой май забравиха какви приоми изполваха/т тези хора?!?!)!! Не знам си кой "най-богатият Българин" (как стана "най-богатият българин" този)!!

Как може НАП да разсрочва няколко пъти на лице (юридическо), което на една и съща дата пише хем молбата за разсрочване, хем "план(ове) за спасение", в който декларира, че няма намерение да плаща разсроченото, че дори и си разкриват фокусите, които ще направят!

Как може БФС да признава година след година подобно "разсрочване" на дълговете?!

Абе има ли нормален кредитор или регулиращ орган, който ще продължи да прави бизнес с подобен партньор??!!? Ти, драги ми читателю, ще ми заемеш ли няколко пъти поред по 100-ина лева, ако аз в очите ти кажа, че нямам намерение да ти ги връщам, и дори ти кажа как товно мисля да те преметна?!

WTF?!

Как може ние да го позволяваме! Защо не ни бърка, че никоя медия, никоя обществено-проявена фигура не бие камбаната за тоява, как планове за извършване и покриване на престъпение с особено голям размер се кроят в публичното пространство от 2+ години вече?!?

Защо потърпевшите не търсят реституция на заграбеното, наказателна отговорност, забрана за упражняване на дейност за определен период, затвор?!?

Аз ли нещо изпускам, или ние сме се само-хипнотизирали, както онези хора в театъра дето гледат представлението на Воланд в "Майстора и Маргарита" и си мислят че си тръгват с куфари с пари и нови дрехи?!?

Стигнали сме до положение, при което онзи клоун от Овча Купел е единственият, който успява да прогледне през тези димни завеси и да си напреави малко PR на гърба на всияки нас.

Хора, пишете писма, звънете по телефоните на медиии, на народни представители, на Батков и Гонзо в офисите. Питайте тези въпроси. Изисквайте позиция!

Това е лудост!!! Стига! Достатъчно! Съд и затвор за тези боклуци, който за 45 години се награбиха със "слава" на гърба на Народа и вече 20+ години след като Майката-партиа беше сложена където и е мястото, продължават да паразитстват!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юни 16, 2015 8:22 am 
Аватар

viewtopic.php?f=5&t=14785

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]