forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Сеп 26, 2018 12:32 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 26, 2017 11:52 am 

Привет, който ме познава, знае, че бях много отдаден и наистина ми се искаше да има хубав неофициален сайт на ЛЕВСКИ.

Между 2006 и 2010 развихме pfclevski.eu, даже имахме хора на пистата и предавахме на живо... но се случиха неща и след 2010 вече спрях да съм от ЮД и да ходя на мачове. Приятелите останаха, но не всички.
Болно ми е, защото знамето за Андрей, Винаги с нас! не се вижда на трибуните. Някой неща не се забравят. Вече съм на 40 години, а и доста от първите хора в ЮД ги няма. А Васко имаше чисто сърце и желание да се подкрепя истински Отбора. ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!

Спрях да се занимавам и със сайта, преди време писах на Клуба да им подаря домейна и да го ползват, като намерят за добре, но не получих отговор, затова вчера просто сложих една страничка да стои на http://www.pfclevski.eu/site/, а стария сайт с цялата база данни и галерия с авторски снимки и статистика си е в архив на http://www.pfclevski.eu/main.php?page=home
Където и да сте, с каквото и да се занимавате, останете ЗАВИНАГИ ВЕРНИ! А тези, които вече не са сред нас, дано са на по-добро място, споменът остава и не са забравени!
:lsfc3
И помнете, че които и да сте, не се самозабравяйте, защото винаги е имало и хора преди вас, от 1911... до безкрая на времето. И дори по-достойни, за които ЛЕВСКИ не е бизнес!

Изображение
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 07, 2017 2:47 am 

Доста теми си засегнал в един пост.

Наистина май 2006 го стартира този сайт. Отначало идеята не беше ли да бъде предимно англоезичен сайт с актуални новини за клуба? Даже тогава се бях чудил защо P присъства в домейна. По едно време си спомням, че сайта беше сравнително посещаван и даже имаше няколко статии в популярните сайтове, които бяха направили новини цитирайки pfclevski.eu :D Shakespirit май снимаше от пистата. Вероятно защото тогава си бил по-млад е имало ентусиазъм в теб. Със сигурност и факта, че влязохме в шампионска лига е допринесъл за желанието да го има тоя сайт. Като прочетох за предаването на живо и се замислих кога е имало такова нещо, но май наистина по едно време имаше live ъппдейти на нашите мачове. :)

Не знам какво точно те е накарало сайта да спре да функционира, но пролетта на 2010 година беше такъв сезон, че едва ли някой е искал тогава да се занимава с нещо подобно.

levskifc.com вече не съществува, а резистор много отдавна май спря да пише тук.
ultraslevski.org повече няма да се update-ва. UL беше казал, че като има нормален сектор Б, ще се обновява и сайта, ама това няма да е скоро.

Още 1-2 сайта също или не са пипани от години, или вече ги няма.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 19, 2017 2:54 pm 
Аватар

Едно голямо ЛЕВСКАРСКО БРАВО на elwin за всичко, което правеше и направи тогава...било е за времето и мястото си.
Спомням си , че когато пусна сайта - като дизайн беше на светлинни години пред официалния :)
Сега вече поне официален сайт и ТВ имаме като хората...но нямаме други, по-важни неща...

както и да е...Аз все още държа сайта като архив, но реалностите са други...колкото и да се залъгваме, колкото и да се мъчат някои да "ребрандират"
и да си мислят че са много яки, положението е трагедия...трагедия , която е безмислено да се увековечава със снимки и видео от всеки мач.
Който иска, вече не трябват умения и ресурси за да има снимки и видео за ЛЕВСКИ в интернет.
Facebook направи галериите за снимки и видео толкова елементарни, че и индианец може да качва.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 21, 2017 5:18 am 
Аватар

Жалко, че намаляват стойностни сайтове, правени с желание.
Хубавото е, че поне levskisofia.info работи. Чудесен сайт :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 02, 2018 6:44 pm 
Аватар

elwin, това беше най-добрият сайт за времето си, който го гледах с голяма радост... От тогава до днес, в ръководството на Левски предимно работят олигофрени. Част от другите неща сме си ги казвали на живо, макар и най-вероятно да не ме помниш, но това е без значение.

Втората снимка ме изби на спомени, защото помня как south пишеше транспаранта пред блока ми, а 7-8 човека се наливахме с бири и пазехме позиции наоколо след някакъв зверски купон в нас :smt005

НИТО КРАЧКА НАЗАД!

СЛЕДВАЙ ОТБОРА СИ И ГО ОБИЧАЙ, КЪДЕТО И ДА СИ!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 02, 2018 6:46 pm 
Аватар

Най-готиният сайт! Огромни благодарности и от мен!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 07, 2018 12:26 pm 

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ!

За съжаление вече и архивът е премахнат, оставена е само една инфо страничка, колкото да не е без хич. :ohmygod2
https://www.pfclevski.eu/
Но, за сметка на това водещата снимка е сменена с култова такава :bigok , а най-отдолу има бутон към ФороНа! :strkstrk

Прикачени файлове:
pfclevskieu.png
pfclevskieu.png [ 1.09 MiB | Прегледано 316 пъти ]

Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]