forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:23 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 226 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Май 12, 2012 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Еееееее, марулите са в Бе, марулите с в Бе, няма влизанееее :bigok (само, че догодина :loser2 )

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 12, 2012 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Получи се "дербито", което очаквахме вчера, а най-хубавото беше когато от Б се чу: "пейте с нас, пейте с нас" и сектор А отговори подобаващо при цялата мизерия напоследък :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 12, 2012 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
angysarmy написа:
Само искам да кажа, тва момче, което беше на мегафона повече да не се занимава с глупости при положение,че имаме хора които ни надъхват 100 пъти по-добре и знаят в кой момент какво да започнат да пеят... Иначе к.р за мача, тва беше един от най-тъпите мачове на които съм бил. Също така тая будка зад Сектора да го духа, ако е тръгнала да печели от нас левскарите, отиваш отзад на будката и все едно влизаш в киното на мола, цените са същите, но естествено тва е по желание, никой не ме кара да купувам, но не мисля че е нормално. Хайде сега обявете ме за мрънкялник и да слагаме точка на дискусията.

При тази бройка от вчера какво се очаква ? И при положение , че пееха първите 4-5 реда и една групичка от 10 човека горе , не може да се оплаквате от надъхването . При 100тина пеещи това са песните , които трябва да се пеят :smt006

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 12, 2012 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Solo Contra Tutti написа:
angysarmy написа:
Само искам да кажа, тва момче, което беше на мегафона повече да не се занимава с глупости при положение,че имаме хора които ни надъхват 100 пъти по-добре и знаят в кой момент какво да започнат да пеят... Иначе к.р за мача, тва беше един от най-тъпите мачове на които съм бил. Също така тая будка зад Сектора да го духа, ако е тръгнала да печели от нас левскарите, отиваш отзад на будката и все едно влизаш в киното на мола, цените са същите, но естествено тва е по желание, никой не ме кара да купувам, но не мисля че е нормално. Хайде сега обявете ме за мрънкялник и да слагаме точка на дискусията.

При тази бройка от вчера какво се очаква ? И при положение , че пееха първите 4-5 реда и една групичка от 10 човека горе , не може да се оплаквате от надъхването . При 100тина пеещи това са песните , които трябва да се пеят :smt006

Като какъв го казваш това при какви условия какво трябва да се пее? Щото немалко песни не се пеят от доста време при различни резултати и съперници :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 14, 2012 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 30, 2006 6:58 pm
Мнения: 338
И аз споделям мнението на angysarmy. Евала на момчето с мегафона за старанието,но моите впечатления са, че не може да надъха сектора. Според мен му липсва хъс и не знае как да вземе уважението на хората в сектора, за да го вземат на сериозно. Може би, това се дължи на липсата на опит. Със сигурност не му е лесна задачата и по никакъв начин не искам да омаловажам това което прави, евала за куража да застане там, но не мисля, че това е неговото място.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 14, 2012 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30282
Местоположение: гр. Голямото село
Гледам страничният си е позволявал волности :evil: Да се чуди човек на хора като Седем:едно и Кратуна за кво ходят в А сектор :slap Строявайте го малко бе :slap

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 14, 2012 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Мисля, че няма защо да ни упрекваш. Доста добре се справихме, бяхме строг и справедлив коректив на съдията. А Кратун как го кле, така и чорбар не се кълне :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 14, 2012 10:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30282
Местоположение: гр. Голямото село
Много не ви вярвам, така че, да сме живи и здрави, на мача със Светкавица ще дойда при вас в А сектор да ви инспектирам как си вършите работата :bigok :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 14, 2012 10:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Страничният си тръгна с кирка в главата и дилдо в гъза, не знам какво може да си недоволен :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 14, 2012 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48810
Местоположение: ШОПландия
Скоро така не е бил освиркван и подтискан в продължение на 15 минути след насирането му байряк-чернодрешко. Упреците са безпочвени.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 14, 2012 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30282
Местоположение: гр. Голямото село
не става въпрос дали е освиркван, а защо сте допуснали да проявява волности :bigok След като се е изсрал, няма смисъл да го биеш, преди това трябва :bigok
едит: слаб педагогически подход сте проявили :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 14, 2012 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Тук си прав. Реакцията ни беше закъсняла и пост фактум, а не превантивна. Липсва ни твоя опит и все още се учим, мастър :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 14, 2012 4:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Благодаря на Кратун, за записа! Заради наказанията и контузиите, Ясен е избрал оптимален вариянт на състава и заслужава само адмирации, затова, че е поставил зад нападателя, Вутов! На тази позиция се покрива огромен периметър, тича се много, момчето се раздаде, изцеди силите си за ЛЕВСКИ и участва дейно при първия гол! Такива футболисти искам да играят в ЛЕВСКИ! Не съм съгласен с мненията, че нашите юноши не стават за първия отбор, не трябва да се пускат във важните мачове, защото при евентуална загуба щели да свършат за футбола. Те свършват за футбола, защото ги пращаме в Симитли, Етрополе, Бяла Слатина, Микрево и др. села и паланки! Според мен добрия играч се изгражда от игровото време, а не от победите и загубите! Първото полувреме беше равностойно, вкарахме гол, след красива комбинация, а двамата вратари спасиха невероятни положение, Илиев доказа, че сме си намерили вратар за следващите 15 год., а Скорчев, ако е млад, би му станал чудесна резерва. С началото на второто полувреме започнахме натиск, за да търсим втори гол и отбелязахме много красив такъв, но страничния го отмени и го направи нарочно, защото още, преди повторенията, очеизвадно, се вижда, че Рамос е доста преди защитата на съперника! Това, че се е заблудил по Жюниньо са приказки за наивници, защото по всичко си личеше, че Гаджев ще подава наляво, направи го много точно, а и байрактаря вдигна флага след, като Рамос пое топката! След 70 минута отново окапахме, прибрахме се в наказателното си поле, започнахме пак, паническото изчистване на топката безадресно напред и ако не знаех резултата, щях да си скъся живота с няколко години. Това нещо, трябва от лятото да се изкорени, недупостимо е, да сме с толкова слаба физическа подготовка и отбор от БГ-първенството да има по-добра такава от нас. Последните години, все, сме с лоша кондиция, а тази пролет сме без никаква! Време е шкембелията Екимов да става учител по физическо и да си тича с децата, а в ЛЕВСКИ да бъде назначен доказано име в тази професия, за предпочитане от чужбина! Време е, да се избие от главите на нашите играчи, това прибиране в нашето наказателно поле и това безцелно изритване на топката напред, защото така подаряваме топката на противника и почти винаги получаваме гол. Този път, с такава изритана топка вкарахме гол, но това стана случайно и си беше грешка на противниковия защитник. Най-добри от нашите бяха Гаджев ( ще ни липсват неговите топалки и точни пасове на големи разстояния ), Старокин (отново пробяга терена на длъж и на шир ), Цветков ( идеята да бие корнери е добра ), Иванов, Райков , Вутов, Илиев и мисля, че около тези момчета, Димов и Калво трябва да се гради новият отбор! Най-слаби за пореден път бяха Пинто, Диамутен и Мюлдер, които не са за ЛЕВСКИ! От спряганите беройски играчи за нашата селекция, добро впечатление ми направи Велев! Каядо, блестеше, но срещу комика Пинто и аз, с моите 45 години може да блесна. Ангелов, Христов и Лавраменто са си добре в Берое. САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 14, 2012 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Човек, според мен никой не ти чете постовете, така че за кво се хабиш? :bigok

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 14, 2012 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Levskar67,

Брате, имам смътни спомени от в-к "Народен спорт", но коментара ти за тъпия мач малко прилича на изрезка от 1983 г. :) Как така да не се окопават нашите девойки, като ги натискаха и те си гледаха от близо мача? Мчи те не могат да върЯт повечето, страхотен късмет извадихме и победихме.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 14, 2012 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2011 9:00 am
Мнения: 170
Местоположение: Русе
А,аз го прочетох и напълно го подкрепям! :!: :lsfc1

_________________
СИН СЪМ СЕ РОДИЛ,СИН щЕ ЖИВЕЯ И СИН щЕ УМРА!!!! САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 226 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com