forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 11:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 540 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
Gonewild написа:
Абе той Иво бек играл днес - защо, защо?! :smt005 :smt005 :smt005

щото с резервните ни бекове щеше да е по-зле

Защо пък Башлиев да беше по-зле, ако той беше играл бек, Иво щеше да е в центъра за сметка на Тополата дето игра мама мия :ohmygod2
Просто "Яската" пак се уплаши пусна звездите, ама тоя път за разлика от мача с чурбътъ дето пак не игра нищо особено, Владко му се изсра на главата :smt006

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 12:18 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Още имаме шансове за Европа, но за съжаление, нищо не зависи от нас! За да стане това трябва: 1. ЛизокОурец да вземат купата! 2. микре да имат по-малко точки от нас! 3. коко да имат по-малко или равен брой точки на нас! От, което следва, че латекс и коко трябва да загубят точки, а ние да спечелим всички мачове до края! Нещо, което не е толкова сигурно, ако нашите играят така и в следващия мач на ГЕРЕНА, срещу добре подредения и обигран отбор на берое! Все пак се надявам, резаците да вземат купата, кОур за, който и да вземе титлата! Микре и коко да направят равен, латекс и чорбаспор също, а ние с този слаб отбор да финишираме с три победи на срамното, четвърто място и да играем в Европа! Знам, че там, ако отпаднем, рано, журналистите ще се опитат да смачкат отбора, но да останем извън Европа ще е още по-лошо! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 10:55 pm
Мнения: 271
Levskar67 написа:
Още имаме шансове за Европа, но за съжаление, нищо не зависи от нас! За да стане това трябва: 1. ЛизокОурец да вземат купата! 2. микре да имат по-малко точки от нас! 3. коко да имат по-малко или равен брой точки на нас! От, което следва, че латекс и коко трябва да загубят точки, а ние да спечелим всички мачове до края! Нещо, което не е толкова сигурно, ако нашите играят така и в следващия мач на ГЕРЕНА, срещу добре подредения и обигран отбор на берое! Все пак се надявам, резаците да вземат купата, кОур за, който и да вземе титлата! Микре и коко да направят равен, латекс и чорбаспор също, а ние с този слаб отбор да финишираме с три победи на срамното, четвърто място и да играем в Европа! Знам, че там, ако отпаднем, рано, журналистите ще се опитат да смачкат отбора, но да останем извън Европа ще е още по-лошо! САМО ЛЕВСКИ! :levski

Кое му е по лошото?

_________________
KEEP WALKING


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Adepta написа:
Kryten написа:
Gonewild написа:
Абе той Иво бек играл днес - защо, защо?! :smt005 :smt005 :smt005

щото с резервните ни бекове щеше да е по-зле

Защо пък Башлиев да беше по-зле, ако той беше играл бек, Иво щеше да е в центъра за сметка на Тополата дето игра мама мия :ohmygod2

А що да е по-добре? Нали го виждат как тренира, а ние го видяхме в Търговище какво му е нивото. Не помня и да е записал секунда в подготовката. Дори бях убеден, че сме го разкарали зимата.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 12:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Ебал съм ги ЕКТ,некак си не ми идва отвътре да стискам палци за Лудокурец на финала за купата,деба противната сган.

Браво на всички в Пловдив днес :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
А що да е по-добре? Нали го виждат как тренира, а ние го видяхме в Търговище какво му е нивото. Не помня и да е записал секунда в подготовката. Дори бях убеден, че сме го разкарали зимата.

Щото се видя ефекта от тази защитна формация. На мен тънката ми мисъл е, че ако той беше на терена (или някой друг, Грийн примерно) Владко нямаше да "играе". Ама за такова решение се искат топки :wink:
Лабрадор написа:
Ебал съм ги ЕКТ,некак си не ми идва отвътре да стискам палци за Лудокурец на финала за купата,деба противната сган.

Браво на всички в Пловдив днес :smt007

Мда, от една страна без ЕКТ зле, от друга напрежението върху Илиан и футболистите с нежни душички ще е по-малко. Но ако ръководството реши пак да мине с без пари - играчи за без пари и с ниски заплати, все е тая. Щото оня струвал много, другия взимал висока заплата, ми за кво да играят иначе във въшливата "А" :smt006

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
За Грийн аз пея от вторник, обаче той е извън групата, защото не искал да подписва и т.н. Какво пречеше да си играе във всички тези мачове, където се наложеше по 20-30 мин. да го използва Ясен? :roll: Говорим за адекватна селекция, а един от най-качествените и опитни играчи е низвергнат, защото договорът му изтича и човека има други планове за бъдещето си :shock: какво изненада! Сигурно са му предложили 2,5 пъти по-малка заплата и 2,5 по-големи бонуси за постигнати резултати :lol: Като се има предвид дереджето 1,5 г. назад, аз и ИИ №5 не съм сигурен, че ще подпише :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 2:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
antonatan написа:
кой ще пусне тема за следващия мач :smt003 нещо всички се изредихме и кур :loser2 Кратуне, Сталкер, пробвайте се вие :bigok


сметам да пусна за дербито със Светкавица, за да се почувствам кадемлия :blass

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 4:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
incheto_1914 написа:
Ми, Каре, аз го казах по-рано - радвам се, че не се оказах права. Пък нека са ми били чорбарски предположенията, при все, че наистина мач срещу Локо Пд не виждах как другояче ще вземем, ако батков и коко не се разберат.


Не знам от къде дойде тая теория, че ние ще им пуснем за купата, пък те на нас за първенството. Това се случва при дадени обстоятелства, които тук ги нямаше. Първо - никой не е улав да си сдаде купата, особено пък Левски, току така. Това можеше да се говори, при положене, че е края на сезона и трите точки на Лаута бяха решаващите. Гледали сме го тоя филм. Същото се отнася и за Локо Пловдив - как ще си изпуснат точките в първенството, при все, че имат реални шансове за борба в челните места, за да минат един кръг напред за купата? Ако бяхме на полуфинал - да, но в случая нямаше никаква логика, защото беше много вероятно да го издухат още следващия мач в Ловеч. За да станат тия врътки, трябва да има аванта и за двата тима, а тука такава липсваше.

Ако е имало днеска някаква уговорка, то е било да си жулнат по два гола до полувремето и после да си играят. :wink: Ясно е за какви коефициенти става въпрос при подобно развитие, така че няма да се изненадам. Но като краен резултат - и Кокала се видя как се радва и локомотивците скачаха на съдията ... чак такива артисти не са.

Чакам сега пак някой да ме набеди за чорбар.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 4:42 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15159
Adepta написа:
SZ_FEN написа:
Ако Ясен е поръчал на играчите ни да продължат пресата.....

Айде да не възхаляваме Ясен, като повечето страхливи треньори се крие в гъзъ на звездите/опитните си играчи, затова пусна Иво като бек вместо резервата на Мюлдер. И стана гаф. И каква преса видя след втория гол не знам, според мен спряхме тотално да играем. Не че Доко имаха идея как да ни вкарат гол, но вкараха и съвсем се осрахме...
Поне като дойде Илиян няма да му пречи евентуален и много вероятен провал в ЕКТ та се надявам да работи на спокойствие, без шум около него. И да изкара 1 година без да го сменят, тогава да се прави равносметка за това каква работа е свършил. За мене 1 година е минимален срок за промяна, свързан с поне 5-6 персонални промени в титулярния състав.
madball написа:
STALKER написа:
То май само феновете искаме да се калсираме за ЕКТ, на никой друг в клуба не му пука. Поне така изглежда

А има ли вариант да се прави нарочно,за да се дадат по-малко парички на татето?

Джанкането между Иво и Батков е поради някаква причина, но каква е тя май никой не знае. Факт е, че след идването на Иво нещата станаха по-зле.

Исках да кажа "освен ако Ясен е поръчал....", но бях толкова афектиран след мача, че си обърках мисълта.
Трябваше да ги пресираме до края на полувремето поне. Вместо това те ни вкараха 2 гола от едно и също заучено положение.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 4:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
На нашия любим отбор ръководството му еба майката, а "футболистите" са уникално посредствени селяндури, няма кво повече да се каже по темата.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 6:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
По-тъп мач на живо не съм гледал :lol: :lol: :lol: :lol:

На трибуните, майните един път не ги чух, освен при головете за по 10 секунди и до там.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 9:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44302
Местоположение: София
На какво е небето ни позатапиха малко :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 9:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2011 9:00 am
Мнения: 170
Местоположение: Русе
За догодина от тоя сегашния състав ми се иска да видя само :

Пацо,Мюлдер,Пинто,Димов,Старокин,Калво и Йовов(ако не се пенсионира) Всичко друго ВЪН! Ама няма Рамовци,няма Гаджевци Цветковци,Жуниньо тоа пък защо въобще играе?

_________________
СИН СЪМ СЕ РОДИЛ,СИН щЕ ЖИВЕЯ И СИН щЕ УМРА!!!! САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 9:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
RedBull написа:
За догодина от тоя сегашния състав ми се иска да видя само :

Пацо,Мюлдер,Пинто,Димов,Старокин,Калво и Йовов(ако не се пенсионира) Всичко друго ВЪН! Ама няма Рамовци,няма Гаджевци Цветковци,Жуниньо тоа пък защо въобще играе?


Yovov da se maha.

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 9:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
RedBull написа:
За догодина от тоя сегашния състав ми се иска да видя само :

Пацо,Мюлдер,Пинто,Димов,Старокин,Калво и Йовов(ако не се пенсионира) Всичко друго ВЪН! Ама няма Рамовци,няма Гаджевци Цветковци,Жуниньо тоа пък защо въобще играе?


:?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 9:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30450
Местоположение: гр. Голямото село
PhilipLS написа:
RedBull написа:
За догодина от тоя сегашния състав ми се иска да видя само :

Пацо,Мюлдер,Пинто,Димов,Старокин,Калво и Йовов(ако не се пенсионира) Всичко друго ВЪН! Ама няма Рамовци,няма Гаджевци Цветковци,Жуниньо тоа пък защо въобще играе?


Yovov da se maha.


Голмайстор на отбора е Йовов :bigok но да се маха :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 10:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
При тея сакатлъци в отбора и аз бих станал голмайстор, айде да се реди пред НОИ вече тоя пенсионер, че като го видя с екипа и ми се повръща, както между другото и с голяма част от вчерашните герои, допуснали нещо май нечувано в нашата история - провинциален отбор да ни обърне от 2:0 на 3:2.
Искам и за Ясен да кажа, че тотално насра стартовия състав вчера, може ли след първия сносен мач на Иво Иванов като защитник от 2 години насан да му таковаш майката като го пратиш на бека бе Ясенеееее? Кво ти пречи да си сложиш Башлиев там и да се запазим двойката централни? И след като се видя, че е насрал състава не направи НИЩО за да се поправи.

А иначе ако някой може да изреже онази ситуация на Здравко Лазаров второто полувреме дето изора терена да спаси една топка на тъча и я спаси ама кьоравия съдия вдигна тъч. Та това отрязаче е добре да му се сложи един напдис " 35 ГОДИШЕН ИГРАЧ, КОЙТО ВОДИ В РЕЗУЛТАТА" и да се прати на кратуните в ръководството, които утре на разбора на наште смешници да им покажат САМО НЕГО :idea: Да им го въртят 90 минути, колкото е времетраенето на един мач. На тия тъпаци, които не желаят да се одраскат при каквато и да е борба за топката.
От тия вчера я има двама трима, които да останат догодина, я не. Пълен леш.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2011 9:00 am
Мнения: 170
Местоположение: Русе
Само аз ли си мисла,че другия сезон Чичо Илиянчо ще стой до зимната пауза и ще е АУТ! :bigok

_________________
СИН СЪМ СЕ РОДИЛ,СИН щЕ ЖИВЕЯ И СИН щЕ УМРА!!!! САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 10:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
RedBull написа:
Само аз ли си мисла,че другия сезон Чичо Илиянчо ще стой до зимната пауза и ще е АУТ! :bigok


Май май точно така ще стане :smt006 Мазното киче просто дойде с много големи приказки, как бил много честен, как щял стадиони да прави. Малко като Боко се опитва да върти хората. Според мен ни очакват и по-лоши сезони. Дано греша :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 10:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Трудно ми е да повярвам, че ще дойдат нови спонсори/собственици и няма да направят така че Левски да е добре

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 10:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 12:01 am
Мнения: 2324
Местоположение: София
antonatan написа:
PhilipLS написа:

Yovov da se maha.


Голмайстор на отбора е Йовов :bigok но да се маха :bigok

По-добре да не беше вкарвал :bigok

_________________
If it's wrong or right it's alright ... : )


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2011 9:00 am
Мнения: 170
Местоположение: Русе
Аз не спирам да твърдя,че с един треньор Мъри и с един отбор като например : Пацо,Мюлдер,Пинто,Старокин,Калво и някой нови +централен нападател (примерно ГАРРА) ще се върнат емоцийте на феновете! :lsclapp

_________________
СИН СЪМ СЕ РОДИЛ,СИН щЕ ЖИВЕЯ И СИН щЕ УМРА!!!! САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 10:32 am 
Не спирай :smt006


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 10:54 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Мюлдер и Старокин къде ги слагате, тия дватама насраха не по малко мачове от всички останали за гонене


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2011 9:00 am
Мнения: 170
Местоположение: Русе
blue_fury написа:
Мюлдер и Старокин къде ги слагате, тия дватама насраха не по малко мачове от всички останали за гонене



Точно пък това момче Старокин показва много борба... И преди един треньор като Мъри или Илиян(ще видим) ще го обиграят :)

_________________
СИН СЪМ СЕ РОДИЛ,СИН щЕ ЖИВЕЯ И СИН щЕ УМРА!!!! САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 11:02 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
RedBull написа:
Аз не спирам да твърдя,че с един треньор Мъри и с един отбор като например : Пацо,Мюлдер,Пинто,Старокин,Калво и някой нови +централен нападател (примерно ГАРРА) ще се върнат емоцийте на феновете! :lsclapp



Стига с тоя Мъри! Този човек е изпята песен. Я някой да ми припомни успехите му като тренер след като напусна Левски.

И още нещо великия треньор Мъри върви в комплект с бай ви Насо.

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 18, 2012 11:11 pm
Мнения: 14
Няма такива , но важното е ,че ги имаше когато беше в Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:39 am
Мнения: 2544
RedBull написа:
Аз не спирам да твърдя,че с един треньор Мъри и с един отбор като например : Пацо,Мюлдер,Пинто,Старокин,Калво и някой нови +централен нападател (примерно ГАРРА) ще се върнат емоцийте на феновете! :lsclapp


ами то само Гарра ни трябва...няма значение около него кой играе. Миналата година бЕхме същите нещастници, с изключение айде на Жо и Грийн, и направихме добри мачове въпреки Ясен.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 07, 2012 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Тва с успехите на Мъри след като напуснал Левски като го прочета :ohmygod2 А на Гонзо успехите му като наусна Левски какви са? Има просто хора, които си пасват в определени отбори.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 540 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com