forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 10:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 589 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 23, 2012 11:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 10:36 pm
Мнения: 39
Скандален мач !!! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 23, 2012 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 20, 2012 3:46 pm
Мнения: 58
В неделя Иовов да излиза Централен :smt042 :levski :lsfc3

_________________
Синьoooo белиииииииииии Шампионииииии !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 23, 2012 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
maxsupport написа:
Ясно е, че Йовов вече не е това, което беше, но докато в отбора има напълно трагични футболисти като даниел димов например, Ицо трябва да е неизменен титуляр.

Само дето в единствения мач, в който треньор се осмели да смени несменяемия връзкар с димов и ни тръгна мача с Черно Море. Във възловите мачове го държаха упорито и го докарахме до ебем ти и разцвета

Яко, значи другите 10 са играли нещо викаш :lol:
Па то беше егати и тръгването, имаха поне толкова положения колкото ние :smt006
А като беше наказан сигурно биехме наред :shock:
UGLYBLUE написа:
Отделно малоумната пасмина на Батков от сега му търси някакво място в отбора "когато се откаже", защото бил много интелегентен :shock: На оная снимка :unc-k не личи да е най-умния. После се чудим, защо т.нар. "легенди" се държат, като махленки, вместо винаги да са пример с всичко в личен и професионален план. Мерси много за всичко на Йовов, но децата трябва да запомнят неговите 20-30 красиви гола и до там :|

Значи би трябвало да имаш същото мнение за Гонзо?
Hicho_Finta написа:
В неделя Иовов да излиза Централен :smt042 :levski :lsfc3

И ако вземе да вкара случайно гол Кратуната ще има да се крие :smt005

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 23, 2012 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Май няма да видим головете до утре....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12981
Местоположение: истинското село !!!
Защо от нашия мач няма никакви записи. Гонг ? Спиртал ? Не са ли имали камери.
Мамка му от Видима - Светкавица сигурно има 5 минутни репортажи :ohmygod2

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 12:02 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Нарочно ги крият.. прасетата са насрани от страх вече :losers


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Adepta,

Какво значение има мнението ми за Гонзо, когато в случая става дума за Йовов? :roll:
Ние прекалено бързо и лесно си създаваме кумири, а изискванията към тях са адекватни на живота днес.
Левскарските ценности избледняват, сега е по-важно някой да чука, да облива и да им сере.
Красивата, честна победа...вече почти на никой не му пука :oops:

Клуба ни е в страшна беда, еба ни майката тая свиня Батков! :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 12:10 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
по-скоро на него му се еба майката сега :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 12:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
UGLYBLUE написа:
Adepta,

Какво значение има мнението ми за Гонзо, когато в случая става дума за Йовов? :roll:

Ами трябва да сме справедливи, или всички или никой :roll:
Или всички са виновни в отбора, или никой. Не може само Йовов да е виновен. Щото не пропуска само той.
Или и Гонзо според теб не заслужаваше да е ръководител, или Йовов заслужава.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Adepta,

Нямам представа дали изобщо има значение кой какъв е в клуба, когато е под крилото на Батков - този човек е тумор за клуба и идеята ЛЕВСКИ. Поразията след него с време и пари не може да се оправи, трябва връщане назад към елементарните добродетели, заради които българите винаги са обичали ЛЕВСКИ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 1:10 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
ЧЕСТИТА ПОБЕДА! Отборът на Каварна е за " Б " група, но след такава суша и изпилени нерви, си е повод за радост. Познах резултата, сбъднаха се очакванията ми, че ще играе Вутов ( не беше от началото, както исках ), не се сбъднаха очакванията ми за близнаците, но пък влезе Петков. Знаете желанието ми в отбора да няма чужденци, а да играят наши юноши и най-добрите българи, така, че съм двойно щстлив! Предния път, когато познах резултата, беше на мача ЛЕВСКИ- ботев 3-0 и тогава познах, че Райков ще вкара гол! Последните три мача бях на смяна и ги гледах благодарение на Кратун, за което му благодаря, затова с нетърпение очаквах този мач, но явно пак ще го гледам на запис. КОур за тв7! Два за цецка! Тук е момента да ви помоля да не псувате всички гости, защото не всички са чорбари, самият аз бях гост от 2005 и ми беше много болно да ме псуват свои! Мисля, че кОур за всички чорбари е достатъчен! Мача ще го коментирам утре, когато го изгледам, но ми направи впечатление от коментара по Дарик и телеграфно по минути от сайтовете , че Я. Петров добре подрежда отбора си, използва добре статичните положения и при добро развитие на мача налага юноши! Имам добри очаквания за Ил. Илиев, но дали Яската не е нашият човек!? Не знам, каква е тази омраза срещу Йовов!? Наш юноша, продаден за добри пари в Германия, взет без пари от Ловеч, вкарал най-много голове за ЛЕВСКИ, някой от тях решаващи и съдбоностни! Вярно е, че е на години и пропуска много, но винаги знае, къде да се пласира за да вкара гол, нещо, което малко футболисти в " А " група умеят! Предстои ни мач с чорбата, за първи път в такъв мач, нямаме централен нападател! Питам ви: Кой от тези играчи на ЛЕВСКИ, в момента може да е такъв? Йовов е между малкото ни играчи, който е играл такова дерби, а и ми се струва, че навлиза в добра форма. Трябва задължително да спечелим мача с чорбата, не защото ще играем с тях, а за да играем в лига Европа и бъдете сигурни, че те ще са двойно мотивирани да не ни допуснат до там! А кой ще играе и кой не, не е толкова важно! Силно се надявам да спечелим всички мачове до края и да се класираме в Европа! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 8:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Адепте, говориш като дървена глава! Няма друг играч в близката история на Левски (може би изобщо), чиято некадърност в мач след мач да е търпяна като на Кмета. Съвсем заслужено беше пратен на старчески гурбет в Кипър преди години! Но не, върнаха го щото сме нямали 'лидери', сега вече трета година е абониран за титуляр. Проваля 5 важни мача - няма проблем! Изкарва си ПОРЕДНИЯ червен картон - връща се титуляр. Изсира лайна по медиите - но проблем. Все едно да бяха държали Видович титуляр три години. Но той беше защитник и поема вината за головете. Все едно да бяхме държали Сърмов титуляр до днес. Ей така, понеже е готин и 'заслужил'. Или Миро Иванов. Но не, лизачите му го искат титуляр. Нищо че е персонално виновен за двата мача с Търнава, нищо че като капитан оставя отбора си с 10 човека в най-големите дербита, при това за спречкване с противника. Колко още червени картона ще си изкара? За дербито коефициентът му за червен картон сигурно са 5 някъде, докато за гол - 200.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 9:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Kryten написа:
Адепте, говориш като дървена глава! Няма друг играч в близката история на Левски (може би изобщо), чиято некадърност в мач след мач да е търпяна като на Кмета. Съвсем заслужено беше пратен на старчески гурбет в Кипър преди години! Но не, върнаха го щото сме нямали 'лидери', сега вече трета година е абониран за титуляр. Проваля 5 важни мача - няма проблем! Изкарва си ПОРЕДНИЯ червен картон - връща се титуляр. Изсира лайна по медиите - но проблем. Все едно да бяха държали Видович титуляр три години. Но той беше защитник и поема вината за головете. Все едно да бяхме държали Сърмов титуляр до днес. Ей така, понеже е готин и 'заслужил'. Или Миро Иванов. Но не, лизачите му го искат титуляр. Нищо че е персонално виновен за двата мача с Търнава, нищо че като капитан оставя отбора си с 10 човека в най-големите дербита, при това за спречкване с противника. Колко още червени картона ще си изкара? За дербито коефициентът му за червен картон сигурно са 5 някъде, докато за гол - 200.

Напълно съм съгласен с Kryten за Йовов. За тези 3 години, с играта си нанесе повече вреда отколкото полза. Прекалено много се разчита на него и това се усеща от и налага на самите играчи. Ако иска някой от защитниците му, следващият мач с чорбата да направи една статистика - колко грешни и колко точни паса е направил, колко паса е пресякъл и колко паса са му пресечени - елементарен тест за КПД. Вкарал два гола на вездесъщия Калиакра и облял - кого облива - според мен тези, които утре ще го сложат отново титуляр, защото мача с чорбата ще е най тегавия този полусезон и хич не трябва да се заблуждаваме, че ги превъзхождаме. Ще излязат пределно амбицирани и със самочувствие, докато нашите все още подсмърчат и си ближат раните.
Истината е, че се разчиташе на него да създава самочувствие, да вдига тонуса на отбора, да поведе новите играчи, които все още не знаят какво е Левски, но той не го постигна и не виждам никакъв смисъл в неговото започване на срещите като титуляр.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 9:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Замислям се дали да не го подложим на бурна едноседмична критика(плюване и потъпкване), за да може в края на седмицата да ни "облее". Тоя го може това нещо, а аз съм склонен да си платя цената през следващата седмица, трима-четирима негови фенове да се ебават тука с останалите. Вие как мислите? :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 9:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30406
Местоположение: гр. Голямото село
Бачи hixxtam, да не те слагаме и теб в черния списък :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 10:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
hixxtam написа:
....и не виждам никакъв смисъл в неговото започване на срещите като титуляр.

Е то смисъла се видя вчера - 2 гола. Слаб, слаб, ама вкарва, а други не виждам. Иначе за поведението му отчасти си прав, обаче като се има предвид Сираков колко хора тука леят сълзи за него, пък какво е направил против отбора , Йовов е направо Майка Тереза :smt006
И пак ще ти дам за пример Гонзо, щото той колко важни мача е оплескал трябва ли да им вадим статистика? И като играч, и като треньор. А като треньор или поне помощник или ръководен кадър на Йовов тепърва му предстои :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 10:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Еми затова не е вече треньор, нали? А Йовов още е титуляр.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 10:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
antonatan написа:
Бачи hixxtam, да не те слагаме и теб в черния списък :bigok

Колко неща съм изтърпял, Тони, един списък, па било и черен ли ще ме уплаши? :D :D :D
По добре мен, отколкото Йовов, щото както се е засилил, като нищо може да скокне в него :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Adepta написа:
hixxtam написа:
....и не виждам никакъв смисъл в неговото започване на срещите като титуляр.

Е то смисъла се видя вчера - 2 гола. Слаб, слаб, ама вкарва, а други не виждам. Иначе за поведението му отчасти си прав, обаче като се има предвид Сираков колко хора тука леят сълзи за него, пък какво е направил против отбора , Йовов е направо Майка Тереза :smt006
И пак ще ти дам за пример Гонзо, щото той колко важни мача е оплескал трябва ли да им вадим статистика? И като играч, и като треньор. А като треньор или поне помощник или ръководен кадър на Йовов тепърва му предстои :bigok

Точно това ни е проблема, Adepta, оплескването, без значение кой и как. Трябва да се гледа реално и да не се лежи на някогашни, стари, безвъзвратно отминали лаври. В живота тези които живеят и общуват с миналото им викат историци. Примери бол, най-вече розови. Трябва ли чрез "оплескване", независимо от заслугите, да им създаваме настояще, вместо да си стоят в историята?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 11:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
В сравнение Жуниор и Рамос, Йовов е класа. Дори на един крак.
За пореден път повтарям в този форум, че проблемите не идват от Йовов, Гаджев или Дарко, а от посредствеността на Жуниор и Рамос. Тия двамата за десет мача я имат 3-4 удара към вратата, я нямат. А са нападатели. Не ми се обяснява каква е работата на нападателите, но резултататите са плачевни.
Жуниор за 3 години в Славия трябваше да дойде в Левски, за да го видя как изглежда. Черен ли е, рус ли е. Шаешу 1 мач и вече го сънувам. Рамос съм го виждал на живо. Наистина вятъра му пречи. Никаква физика. На всичкото отгоре е бавен, не е за крило. 80% от мача стои изолиран. Да го пробват 1-2 мача като оф. халф (зад нападателя), преди да съм категоричен с клеймото към него.
В нападение нищо не играем.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 11:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12981
Местоположение: истинското село !!!
След като ги облях стабилно решиха да качат репортаж


http://www.sportal.bg/video.php?video=45529

:levski

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Баси, тва какво е - някой го е снимал със сапунерка от флагчето за корнер ли? :ohmygod

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Vincenzo написа:
В сравнение Жуниор и Рамос, Йовов е класа. Дори на един крак.

:smt005
Да сложим Йово на фланга или като централен и да видим дали е класа

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
Все едно гледам репортаж от Левски- Аякс (1975г.) :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30406
Местоположение: гр. Голямото село
:smt005 коя е песента, че много ме кефи :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
Kryten написа:
Vincenzo написа:
В сравнение Жуниор и Рамос, Йовов е класа. Дори на един крак.

:smt005
Да сложим Йово на фланга или като централен и да видим дали е класа

Единствено той може да играе като типичен централен нападател от всички, които са в отбора. Жуниор го виждам всеки мач какво играе. Няма удар към вратата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
:ohmygod Е ако само Йовов може да играе като централен, то неслучайно сме на това място.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
В Лоеч му видяхме нападателните способности. От три положения сам срещу вратаря, изпусна 2, а в едното му 'тупна топката в неравност' :smt031

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 12:01 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
niki87 написа:
Все едно гледам репортаж от Левски- Аякс (1975г.) :smt005


:smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 24, 2012 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30406
Местоположение: гр. Голямото село
кажете песента коя е

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 589 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com