forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1117 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
SZ_FEN написа:
Тази песен я пея от години, но заради тези си приказки тук съм заклеймен като "познавач, разбирач, форум анализатор" и т.н.


Вчера в един момент при смените ми мина през ума, че Ясен вероятно връща Йовов дефанзивен, но после се сетих, че Гаджев ще играе там и оживях :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 8:20 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:13 pm
Мнения: 2593
Лабрадор написа:
Нямаше кьораво прасе из София цял ден :lol:

Тая кръчма преди дерби да става задължителна :idea: А на швабата молбата да пеем 30 секунди Дортмунд на мачОт не се случи,но пък той пя жАлта кочина :lol:

Ебахме ги много на трибуните.

:smt042 При Пецата сте били, а, днес ми разправяха за вас и симпатягите от Дортмунд. :lol: Дето на 3 евро финландията им блеснали очите. :lol:

_________________
Левски :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Тия кво викаха,пусия,пусия :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 9:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
az, мачът го изиграхме перфектно. Заслугата е на Ясен. Никога не съм имал високо мнение за него като треньор, но определено вчера изстиска максимума на тези играчи. След гола прибра идеално отбора, но поради липсата на каквито и да е нападатели, бързи нападатели (като изкл. изморения вече Калво), то изглежда, че попаднахме в глуха защита. Логично нямаше кой да направи една контра. Цяла пролет разправям, че Жуниор и Рамос не са за Левски, бавни с неизяснена позиция. Мачът го изнесоха Гаждев, Димов, Старокин и защитата. Старокин наподобява играта на Пелето от силните му години, което е добре.
Немойчо очакваше, че ще играем така, както играхме цяла пролет с/у останалите отбори. Изнесени напред и оголени отзад. Уж имахме териториално предимство с/у Миньор, Лудогорец, Черноморец и Литекс и накрая загуба. Вчера също можехме уж да ги мачкаме цял мач и след 2 контри мача да свърши. Именно такава беше тактиката на Тройчо. Затворена игра с контри. За разлика от нас те имат 2-3ма бързи нападатели и накрая Ясен го изклати с неговата тактика.
Аз лично съм доволен, че Ясен подходи реалистично към мача с оглед потенциала, с който разполага като играчи. Хвърли 3ма биткаджии в центъра, опитен играч като Йовов напред и взехме задължителна и много важна победа.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 9:28 pm 
Ясен може всякакъв да е, но направи нещо много мъжко и макар никога да не се е бил в гърдите, че е огромния левскар, да поемеш отбора в тва състояние, за да го водиш 5 тежки мача и да знаеш, че накрая ще ти бият шута, е много мъжко и много левскарско! А и пак би свинете :smt023 :levski


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 9:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
http://www.btv.bg/videos/sport/bg-futbo ... derbi.html :losers

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Македония написа:
Ясен може всякакъв да е, но направи нещо много мъжко и макар никога да не се е бил в гърдите, че е огромния левскар, да поемеш отбора в тва състояние, за да го водиш 5 тежки мача и да знаеш, че накрая ще ти бият шута, е много мъжко и много левскарско! А и пак би свинете :smt023 :levski

След като се махна Костов, тогава трябваше да поеме отбора. Нямаше смисъл Гонзо да експериментира. Така или иначе Ясен ще остане като скаут в Левски.
Ако съм на мястото на Тонев, бих го изпратил на обучение в БАрса, Реал, Коверчано, Кьолн, за сметка на клуба. Показа, че за него Левски е над всичко, постъпи мъжки, наистина. В бъдеще не се знае дали няма да имаме нужда отново от него "на пожар" и едно добро обучение за него е задължително.
Ще е добре и за него, и за клуба!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 9:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Vincenzo написа:
Македония написа:
Ясен може всякакъв да е, но направи нещо много мъжко и макар никога да не се е бил в гърдите, че е огромния левскар, да поемеш отбора в тва състояние, за да го водиш 5 тежки мача и да знаеш, че накрая ще ти бият шута, е много мъжко и много левскарско! А и пак би свинете :smt023 :levski

След като се махна Костов, тогава трябваше да поеме отбора. Нямаше смисъл Гонзо да експериментира. Така или иначе Ясен ще остане като скаут в Левски.
Ако съм на мястото на Тонев, бих го изпратил на обучение в БАрса, Реал, Коверчано, Кьолн, за сметка на клуба. Показа, че за него Левски е над всичко, постъпи мъжки, наистина. В бъдеще не се знае дали няма да имаме нужда отново от него "на пожар" и едно добро обучение за него е задължително.
Ще е добре и за него, и за клуба!

+ 1

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 30, 2012 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
http://nezasada.neseriozno.com/2012/04/ ... %B8%D0%BB/


’99 – Стойчо Младенов се спъва и претендира за дузпа.

‘103 – Пламен Илиев купува два пакета семки за защитниците пред себе си и ги кара да спрат да му пречат да си спасява.


’119 – Ясен Петров хвали футболистите си, че вече знаят какво значи да носят фланелката на „сините“: „Това е Nike, не е някакъв uhlsport, все пак!“



:bigok :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 9:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
О, хепи дей, махнаха ми БАНана :D правдата възтържествувА!

Рязаха ми месо, като на Тройчо, обаче всичко е ОК, много съм хепи!

:levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
При свинете чувството, че са ТОТАЛНО РАЗМАЗАНИ е ОГРОМНО..Няма такава болка, като тяхната :blass Навсякъде ревът - за съдията, че ги преебал, затова че хореографията и пирото ни не стрували 7000 лева и не били събрани от нас самите, а че някой друг ги е дал, че са били повече от нас и ни надвикали тотално(естествено по телевизията, нищо че микрофоните са забити в Г), че София и България били червени и тн. :losers

Горд съм, че съм Левскар :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 12:04 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 5:10 pm
Мнения: 493
Свинете могат да го засмучат здраво още веднъж.
Само Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 1:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
СиняКръв написа:
http://www.btv.bg/videos/sport/bg-futbol/video/1369807117-EKSKLUZIVNO_Neizlacheni_kadri_ot_intsidenta_s_avtobusa_sled_Vechnoto_derbi.html :losers

Към 15:10 - 15:15 ушев прекара 1 автобус и 2 маршрутки с хасковски прасета през Д. Цанков и после по Е. Георгиев. Просто не знам с какъв акъл точно от там решиха да ги прекарат. Ако имаше повече хора щеше да си еба майката и бая народ можеше и да не влезнем.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 3:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Още ми е едно такова...събуждам се с една мазна,доволна усмивчица сутрин....и въобще не ме ебе какво се случва наоколо.. :bigok :bigok :levski

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ivan63 написа:
Да зная,че съм пуснал тая тема,та да съм сигурен,че ще видя тоя полусезон и победа все пак.
:bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 4:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 7:00 pm
Мнения: 30
http://vbox7.com/play:d98edd115f


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 5:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
http://www.blitz.bg/sport/article/125610


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
СИНИТЕ ЛЪВОВЕ написа:
http://www.blitz.bg/sport/article/125610


Вече такива обективни статии почти ги няма..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 6:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ебем ти и обективонста, пак се сере върху Гонзо, Ясен, казват се добри думи за прасетата от Г :evil: Да ми лапат кура :idea: :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Аз съм забелязал, че като бием чорбите мача неизменно е ужасно слаб и че дерби всъщност отдавна нямало.
А те като минат метър, за качество на игра и упадък на дербито не се споменава изобщо.
Вадете сопи, бийте журналята!

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 6:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
Anarion написа:
...
Вадете сопи, бийте журналята!
:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 8:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 20, 2012 3:46 pm
Мнения: 58
има ли снимки под транспаранта ? :lsclapp :lsfc3

_________________
Синьoooo белиииииииииии Шампионииииии !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
СИНИТЕ ЛЪВОВЕ написа:
http://www.blitz.bg/sport/article/125610

http://www.sportline.bg/news/90881/levs ... futbola-ni
почти 1:1

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
всеки засмян и всеки омърлушен човек, който срещам тези дни го свързвам единствено и само с мача от неделя :) няма друго мерило :8)

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Май 01, 2012 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Започнаха мишките да църкат за края на света, след заслужената загуба на насраните свине от нашите момичета. Всеки дава акъл кое как НЕ трябва да е, кое как е ЗЛЕ и по-надолу няма накъде и т.н. Голяма трагедия, големи проблеми, петела утре може да не кукурига даже... :oops:
Някой нещо позитивно да каже, добра идея да сподели, печеливш план или да извади средства и да инвестира? :roll: Няма, нали? Царе сме на негативизма, на простотията, а желанието "Вуте да е зле" прецаква всичко и всеки.

Мача си беше много добър, имаше динамика, отборите пазеха указания, схеми и се опитваха да спечелят кой както може. Свинете изтърваха 4-5 положения, ние вкарахме едно от 3 и спечелихме с повече воля и хъс в случая. Настроението при нас малко се вдига, но в клуба нищо не се променя. И още нещо, вече изцяло само от нас зависи ще играем ли в ЕКТ. Хубаво е да играем, да има добра селекция, да може най-достойните сега и новите с Илиян и неговата подготовка и идеи да получат шанс за ЛЕ. Всеки клуб има нужда и от пари, а ЛЕ осигурява добри средства. Не може само с "искам" и "трябва", нужни са средства и управлението им да носи резултати.

Що за простотия, че свинете били ни реанимирали? Те ако имаха възможност с една победа щяха да са се легитимирали, като бъдещи шампиони, нас щяха да са ни изхвърлили от ЕКТ, а ордата им щеше да се увеличи поне два пъти в оставащите мачове. ЛЕВСКИ изигра един приличен мач, този път имахме късмет (който в Ловеч, с/у Миньорк, с/у Лудогорец - не бе с нас!) и съвсем заслужено спечелихме. Следващия мач е по-важен ВЕЧЕ от боя над свинете, защото ако загубим в Пловдив ще се върнем 5 мача назад във всяко едно отношение :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 02, 2012 12:10 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
Със голямо закъснение идвам да изразя радостта си от поредното ебане на прасетата. :losers :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc4 :lsfc4 Въпреки, че можеше да не се прибираме да пазиме резултата след гола и да им мушнем още 2-3.

И не знам какво надвикване сънуват розовите, ама по ТВ-то особено на ТИ СИ ЛЮБОВТА.... телевизиония приемник направо ехтеше. :lsfc3 И САМО ЛЕВСКИ АЛЕ И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕЕЕ !!!

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 02, 2012 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Никой не посмя да коментира знамето в сектор А - "Директивата - Кънчо за Тройчо" :losers


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 02, 2012 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Сериозно ли тая статия се постна като "обективна" и "точна" :roll: Гонзо редял състава :lol: Пак ли трябва да се напомня да не се копират линкове от сайтове като блиц, спортлайн, донбалон? Ако държите толкова да ги споделяте - копирайте текста, но е хубаво да не обременяваме ежедневието си с подобни мозъчни пръдни. Журналисти-терористи и кур за сганта.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 02, 2012 9:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
1837 - ... написа:
Сериозно ли тая статия се постна като "обективна" и "точна" :roll: Гонзо редял състава :lol: Пак ли трябва да се напомня да не се копират линкове от сайтове като блиц, спортлайн, донбалон? Ако държите толкова да ги споделяте - копирайте текста, но е хубаво да не обременяваме ежедневието си с подобни мозъчни пръдни. Журналисти-терористи и к.р за сганта.


E да, освен тая част. Макар, че според мен Гонзо няма право да влиза в съблекалнята. Надъхването на футболистите е работа на треньора. Говоря като цяло за статията, има доста верни неща. Коментирани са обективно всички ситуации и претенции на цфка.
Мача беше скучен, с малко футбол и от двете страни. Отличен вратар, смешна наша защита, смешна и на цфка защита добре, че Йовов е напред (добре за чорбата)
С тея футболисти оправяне няма. За последните 4 години, откакто г/д Йовов е дупка само един треньор посмя да смени Йовов и футболистите почнаха да реват и да падат нарочно от Миньор. Собственика кретен, а сега ни се натресе и мазния.
Откъде накъде ще гледам Йовов, който е свършил с футбола от 5 години да играе за сметка на младите ни юноши...Купиха се куп футболисти за по 1 година.... Защо не се потърси решение в юношите? Защо? Не ви ли писна вска година да сме с великите надежди за европа и точно 1 месец и вече сме се насрали. Да ви поствам ли коментарите как сме били машини и само лудогорец ще ни се опре и сме шампиони тая година? какво стана? борим се за евроучастие. Догодина "грандиозна" селекция и пак същата история както в последните 4 години. Единствено попадение беше Дембеле, който носеше отбора на гърба си. След като го трансферирахме се видя какво стана.
Всяка година сме велики и всяка все същото...
Сега ще дойде Илиян и дано да има топките да изгони, който му се меша в работата иначе и него го чака същото.. Костов просто тегли една майна на всичко като видя, че работата не става по неговия начин, и че той не е определящия фактор в отбора. Вън всички, които се хранят на гърба на Левски. Като почнем от Сираков, кокъла който поне засега го няма и Гонзо, който дори не работи за ПФК Левски и влиза на почивката...Не казвам тук, че Гонзо не милее за Левски, сигурно е така, ама само с искане не става. Той има своя шанс като треньор, сега да не се меша в работата на другите.

Та да се върна на статията - вас може би ви дразнят коментари като:
Цитат:
В този мач “Левски” бе едно голямо нищо и ако бяха мъже на място, трябваше да кажат, че са имали късмет и тихомълком да се изнесат от стадиона. Нямам нищо против и от футбола да се изнесат, но едва ли ще имаме този късмет.

Нали все искаме ОБЕКТИВНО коментиране за чорбата от журналистите? Все се дразним на Савов, ГА, някой от чорбал... Ами тогава защо искате само да се гали с перо Левски? В последните години благодарение на псевдо-левскари и Батков от "отбора на народа" станахме противни на почти всички. По комунизма сме били радоста, а сега? То не бяха Казанска афера, не бяха коментари колко сме велики от страна на батков, който изгони хората, които правеха поне НЕЩО за Левски след само 1, повтарям 1 по-лош сезон.

Та така, до догодина на следващата "ГРАНДИОЗНА" селекция, ще са същите "ГРАНДИОЗНИ" резултати.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 02, 2012 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0% ... 0%B1%D0%B0

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1117 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com