forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 7:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 734 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 5:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2740
Цитат:
Изпълнителният директор на Левски Иво Тонев заяви, че е дошло времето да бъдат взети крайни решения. Той разкри, че всичко ще бъде обявено официално в четвъртък.

„През целия ден имах срещи с някои деятели свързани с Левски. Чух и тяхното мнение. Имах и среща с Георги Иванов. Разговарях и с него. Собственикът на клуба Тодор Батков не е в България, както казах и вчера. Трябва да се видя с него, за да го информирам за нещата“, коментира Тонев.

„В четвъртък, ако има нещо, ще го обявим. В такива моменти се взимат по-крайни решения и аз съм готов да взема такива решения. Трябва да поговорим с Тодор Батков. Не искам да разкрия нищо, от това, което сме говорили с Георги Иванов, Той е готов да се жертва в името на Левски. Не бих коментирал нищо повече.“

Моментът е по-различен от преди една седмица. Не може да се чака до датата, която бях определил. Да сме живи и здрави и в четвъртък ще си говорим“, добави изпълнителният директор на „сините“.

Аз нося отговорността и ще взимам решенията, но няма как да не информирам Тодор Батков, който е собственик на Левски. Трябва да бъдат взети по-крайни решения. Вече разговарях с Тодор Батков. В изминалите три месеца вече се убедих, че нещата са интерпретират. В крайна сметка аз в четвъртък ще обявя какво ще се случи. Не искам да мисля за четвърта загуба. Аз страдам и изживявам нещата повече от някои левскари.“

„Някои неща ме изненадаха доста неприятно. Оставам в дадени моменти, че някои хора не са приели Левски като кауза, а като нещо, което трябва да им дава и да им носи дивиденти. Левски е на този човек, което име носи и пред когото трябва да се прекланяме и на тази публика. Това, което видях вчера от страна на феновете ме впечатли. Времето за дипломатичност и спокойствие свърши“, каза още Иво Тонев.


Извод:
Гонзо е пътник.В четвъртък май ще се обяви новия тренер.
Все още ли се вярва ,че Батков има нещо общо с нас?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
Мислехме, че Батков ще си избърше гз с Гонзо, ама май Иво Тонев ще го направи.

Батков е толкова фактор в Левски, че първо се взимат решенията, после му се съобщават. :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 5:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Morning Glory написа:
Щом с тия тотално безсмислени локуми, дето разтягате, успяхте да убедите и Кратунко, че Гонзо е най-големият виновник за моментното състояние на отбора, значи работата е ясна.

SZ_FEN, извинявай пак, но страшно наивни разсъждения излагаш пред колегите ти анализатори. За пореден път ще напиша, че това най-вероятно се дължи на дългогодишния ти живот в САЩ, където явно Бардон или Йовов на позицията треньор на Левски от март 2012 г. е някакво абсолютно логично и изпълнимо действие. Просто си се откъснал от реалността и нравите в България.

Честно казано не знам - по-леко ли ви става на душите, като си ги пишете тия всички теории, коя от коя по-неприложими и неизпълними.

Извинявай Каре, но никой не ме е убеждавал освен аз самият :) Колкото до Гонзо - не, той не е най-големият виновник за моментното състояние. Виновна е дългогодишната малоумна политика на ръководството на ФК Левски. Лично според мен това датира от момента, в който Пелето си тръгна от Левски. Лошото при Гонзо е, че вече успя да ме издразни с поведението си и думите си. Аз така преценявам, че вече не го искам като спортен директор. За тези три години нищо не беше изградено. Да, миналата година направихме сериозен успех. Гонзо успя да докара качествени играчи като Гарата, Грийн, Мюлдер, донякъде Дани Младенов. Те паснаха перфектно с досегашните добри играчи като Жоаозиньо, Тасевски, Веско Минев ако щеш Петков и Гаджев. Създаде се добра атмосфера в отбора и нещата тръгнаха. Но тръгнаха докъм края на първия полусезон, което не е достатъчно. Обаче доброто, което се направи не беше дългосрочно, така че да може да е трайно и да не зависи от продажби и пр. От тогава всичко е сринато сериозно, атмосферата в отбора е повече от говняна вече година. Последните неща особено са до голяма степен вина на Гонзо. Това ми е мнението.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 5:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3683
flo написа:

Извод:
Гонзо е пътник.В четвъртък май ще се обяви новия тренер.
Все още ли се вярва ,че Батков има нещо общо с нас?

Още сутринта казах, че Гонзо ще го махнат. Натам вървят нещата. Самият той не е гьонсурат да не вижда, че нещата в отбора не са розови.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:00 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11775
Няма да е зле в четвъртък да се обяви, че ѝ някои от футболистченцата ще бъдат извадени от първия отбор...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26611
Местоположение: София
Най-вероятно това ще стане :wink: Стискам палци за Йовов и Гаджев

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
Гонзо е виновен, че седи толкова време като параван на свинята Батков! Виновен е, че не излезна и не каза: не съм съгласен с това,това и това в клуба и си тръгвам. Всеки който седи в клуба и играе по свирката на Батков е виновен до една или друга степен! А капитана и така наречените лидери на отбора няма какво да ги коментирам, пълни нещастници!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
Хахах, Гарата доведен от Тото Динев :smt005 :smt005 :smt005 ПЛАЧА БЕ :blass :smt005
И как годините, в които нямахме успехи, от 2-3, след като Карето ви запуши устенцата с факти и резултати, станАха на 6-7.. :smt005 :smt005 :smt005

Ей, мамата си е ебало..... :smt005 :blass

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Майките на нашите футболисти трябва да се срамуват, че са родили такива бездушни ИЗЧАДИЯ :ohmygod2

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:07 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11775
maxsupport написа:
Майките на нашите футболисти трябва да се срамуват, че са родили такива бездушни ИЗЧАДИЯ :ohmygod2

Ти смятай за какво става въпрос, щом един Старокин играе с най-голямо желание... Изключая Пацо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
0 tolerance написа:
Хахах, Гарата доведен от Тото Динев :smt005 :smt005 :smt005 ПЛАЧА БЕ :blass :smt005
И как годините, в които нямахме успехи, от 2-3, след като Карето ви запуши устенцата с факти и резултати, станАха на 6-7.. :smt005 :smt005 :smt005

Ей, мамата си е ебало..... :smt005 :blass



Не разбираш - успехите са на г-н Батков, Ясен, Мъри... Неуспехите са на Гонзо. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:10 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
niki87 написа:
maxsupport написа:
Майките на нашите футболисти трябва да се срамуват, че са родили такива бездушни ИЗЧАДИЯ :ohmygod2

Ти смятай за какво става въпрос, щом един Старокин играе с най-голямо желание... Изключая Пацо.

Пацо вчера много израдва обаче като се разкрещя на Тополата и Диамунтен :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Morning Glory написа:
Обстановката: наситена с цигарен дим и алкохолни пари нощ в известна столична чалготека.
Действието: Коко Динев отива на крака при Гонзо и, фъфлейки поради удебелен от алкохола език и пресъхнала от наркотиците уста, му казва: "Гошо, вземи го тоя макак при вас в Левски, че тая вечер съм ларж, що ми е да го давам на прасетата или в чужбина?". Съгласих се, тоя Гонзо не може един играч да трансферира.

Не съм казал това. Въображението е хубаво нещо. Коко Динев го доведе в Локомотив, а останалото е ясно. Аз не отричам качествата на Гонзо като играч, но ако има неадекватност, тя не е в писаниците на възрастните потребители, а в неговото управление, независимо от позицията, която е заемал през тези три години в клуба. Това, че мненията ни се различават, е напълно нормално, но аз за разлика от теб, не употребявам в споровете си прилагателни или определения към опонентите. Това говори за неувереност и нервност, дори за липса на аргументи или вяра в наличните.
Както и да е, сигурен съм(макар и неадекватно), че обичам любимия си клуб не по малко от теб, разликата е само в това, че не боготворя никой, защото Левски е над всичко и всички, особено над болни амбиции за доказване.
Ако наистина си чел всичко днес, би било хубаво да отговориш пред себе си(за себе си) на същите въпроси, които зададох на Проданов. Другото е евтин, понякога неадекватен популизъм.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Честито в четвъртък като нищо получим великденски подарък Мъри и може би в комплект с Педераско Раев, който напоследък плюе отбора повече от ГА :ohmygod :ohmygod :ohmygod
Единственото хубаво нещо е че Бащицата, вече не е никакъв фактор в Левски, нещо което много малко хора вярваха че може да стане :smt006

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
niki87 написа:
maxsupport написа:
Майките на нашите футболисти трябва да се срамуват, че са родили такива бездушни ИЗЧАДИЯ :ohmygod2

Ти смятай за какво става въпрос, щом един Старокин играе с най-голямо желание... Изключая Пацо.


Просто съм без думи, каквото и да се каже за тия ще е малко.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2008 5:00 pm
Мнения: 279
Kога на юношите ни, ще им се даде шанс да играят в първият отбор?Три години сме без купа....съгласен съм, три години да сме без купа,знаейки,че се гради отбор от юноши(болшинството от отбора) и виждам,че се раздават и се гради нещо положително.А не като тези бездушници и на всеки полусезон да взимаме нови такива.Въртим се в един порочен кръг на повърхностно управление...

_________________
без подпис


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Не разбирам какво е това залитане в двете крайности от осана до разпни го при Гонзо :smt017, а примерно г-дата Батков, Баждеков , Тонев са невинни в повечето случаи :smt012
Най-големият проблем на Левски е аматьорщината във всички управленски звена - от най-високо, до помощник-треньорите :wink: Това включва всички- Батков, Баждеков, Тонев, Гонзо, треньорите и т.н., не може Кайзера да е помощник-треньор на Миньор Перник :ohmygod /а по това което съм чувал е фактически треньора на този отбор/, а на Левски София да е ретарда Веско Бранимиров :ohmygod, имам чувството, че всичко този отбор се върши на приятелски начала - назначава се треньор приятел на някого, той си взема приятелчетата за помощници, после се сменя с друг и т.н. Имахме треньор със съвременни виждания за футбола и го изчакахме точно 10 мача, преди да си бие шута от тук, като индикациите за това започнаха от момента на назначаването му :wink: Аматьорщина беше и приемането на оставката на Костов с което "ръководството " ни легитимира примадоните със сини фланелки като правоопределящи в този клуб :shock:, което доведе до още 2 поредни загуби и то заслужени, и мега малоумното изказване на един от капитаните на отбора пред медиите, а другия успя в момент когато на отбора му трябваше време за атаки да се сбие и да си изкара червен картон :ohmygod Това са лидерите на футболистите на Левски София в момента - хленчещи, ущипани примадони, искащи според техните думи .... трансфери в чужбина :lol: :lol: :lol. Естествено милото ни ръководство постъпи по абсолютно професионален начин с подписването на договорите с чужденците и опитите да се поднови контракта на един от най-добре играещите и тактически грамотни футболисти играли в този отбор - като му намалят заплатата и то 2 пъти :lol: :lol: :lol:

:arrow: Според мен дори и да се върне Мъри в отбора, а това ще е без Сираков, няма никаква гаранция, че ще успее :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15159
tprodanov написа:
Абе стига с тия юноши бе. Кой точно в тоя отбор може да развие талант точно? Юношите трябва да бъдат продадени на мига, докато имат шанс да станат нещо.

"Левски" разби лит(*кс-етрополе с 4:1, Чаворски с гол и три асистенции

"Сините" водят с 6 точки на преследвачите в Елитната юношеска група до 19 години

"Левски" разби с категоричното 4:1 лит(*кс-етрополе във вечното дерби от 23-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години.

В герой за "сините" се превърна Тодор Чаворски, който подаде за три гола и вкара последното попадение във вратата на "армейците".

"Левски" игра по-добре от съперника си през първото полувреме, но стигна само до един гол, дело на Цветелин Тонев. Крилото на "сините" получи топката от Чаворски в 43-ата минута, напредна по левия фланг и преодоля вратаря на съперника за 1:0 с удар в близкия ъгъл.

Гостите показаха пълния си потенциал през втората част и стигнаха до нови три гола. Цветелин Чунчуков удвои преднината на "синтие" в 51-ата минута, а лит(*кс-етрополе намали при бърза контраатака след час игра. Само три минути по-късно обаче "Левски" възстанови аванса си от 2 гола, след като Христо Попадиин вкара прекрасен гол. Десният бек на "сините" получи топката от Тото Чаворски по крилото и стреля, а тя се оплете в горния десен ъгъл на вратата на лит(*кс-етрополе - 1:3. Чаворски вкара последния гол в 81-ата минута, когато беше точен от пряк свободен удар от около 20 метра - 1:4.

Така старшата възраст на "Левски" събра 52 точки и продължава да е на върха в класирането на Елитната юношеска група до 19 години. Преследвачите Литекс, Славия и Чавдар (Етрополе) имат по 46, Черно море е с 44, а лит(*кс-етрополе заема 6-ото място с 42.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:44 pm 
Ше ядем патока с къри, на Сираков и на Мъри :loser2


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
SZ_FEN написа:
tprodanov написа:
Абе стига с тия юноши бе. Кой точно в тоя отбор може да развие талант точно? Юношите трябва да бъдат продадени на мига, докато имат шанс да станат нещо.

"Левски" разби лит(*кс-етрополе с 4:1, Чаворски с гол и три асистенции

"Сините" водят с 6 точки на преследвачите в Елитната юношеска група до 19 години

"Левски" разби с категоричното 4:1 лит(*кс-етрополе във вечното дерби от 23-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години.

В герой за "сините" се превърна Тодор Чаворски, който подаде за три гола и вкара последното попадение във вратата на "армейците".

"Левски" игра по-добре от съперника си през първото полувреме, но стигна само до един гол, дело на Цветелин Тонев. Крилото на "сините" получи топката от Чаворски в 43-ата минута, напредна по левия фланг и преодоля вратаря на съперника за 1:0 с удар в близкия ъгъл.

Гостите показаха пълния си потенциал през втората част и стигнаха до нови три гола. Цветелин Чунчуков удвои преднината на "синтие" в 51-ата минута, а лит(*кс-етрополе намали при бърза контраатака след час игра. Само три минути по-късно обаче "Левски" възстанови аванса си от 2 гола, след като Христо Попадиин вкара прекрасен гол. Десният бек на "сините" получи топката от Тото Чаворски по крилото и стреля, а тя се оплете в горния десен ъгъл на вратата на лит(*кс-етрополе - 1:3. Чаворски вкара последния гол в 81-ата минута, когато беше точен от пряк свободен удар от около 20 метра - 1:4.

Така старшата възраст на "Левски" събра 52 точки и продължава да е на върха в класирането на Елитната юношеска група до 19 години. Преследвачите Литекс, Славия и Чавдар (Етрополе) имат по 46, Черно море е с 44, а лит(*кс-етрополе заема 6-ото място с 42.


http://www.sportal.bg/video.php?video=44924

Тия момчета са вече на по 18-19 години. В други отбори вече на толкова години юношите играят за първия отбор.
А НИЕ ЩЕ ВЗИМАМЕ ЗА ДРУГАТА ГОДИНА ЦЕЛИ 5 МЪРДИ. Погледнете как играят, вижте головете....извеждащи подавания.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15159
Morning Glory написа:
Щом с тия тотално безсмислени локуми, дето разтягате, успяхте да убедите и Кратунко, че Гонзо е най-големият виновник за моментното състояние на отбора, значи работата е ясна.

SZ_FEN, извинявай пак, но страшно наивни разсъждения излагаш пред колегите ти анализатори. За пореден път ще напиша, че това най-вероятно се дължи на дългогодишния ти живот в САЩ, където явно Бардон или Йовов на позицията треньор на Левски от март 2012 г. е някакво абсолютно логично и изпълнимо действие. Просто си се откъснал от реалността и нравите в България.

Честно казано не знам - по-леко ли ви става на душите, като си ги пишете тия всички теории, коя от коя по-неприложими и неизпълними.

Когато някой не може да предостави аргументи срещу казаното от мен обикновено ми се "аргументира" с това, че живея в щатите.
Само ще ти припомня, че живея там от много години и много от нещата, които съм казвал през това време (същите тези дето не могат да се видят от Америка или приложат в България) отдавна са се случили или вече се правят в България.

Разбирам, че от това словоизлияние е трудно да се проследи хронологията на мислите ми, така че не се сърдя или нещо подобно.

Това, което казах е, че нищо на този свят не можеше да застави Гонзо пряко волята му да поеме Левски. Нали си има позиция в Левски? Нали Борат му дължи кинти? Никой не може да го пипне ако беше отказал.

Изброих въпросните треньорски варианти за да покажа, че "насиленото назначаване" на Гонзо НЕ беше единствения възможен вариант.

Ти живееш в България. Припомни ми тогава защото миналата есен 4 кръга преди края на полусезона се наложи на пожар да вземаме Костов?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15159
krivia написа:
Morning Glory, това понятие "моментното състояние" го чух и снощи. Ако един момент за някои хора значи три години ... Тогава съм напълно съгласен. Той за този момент няма отговорност, вероятно за някой друг може би, евентуално, вероятно.

Виж сега, проблема е в Костов.

Имаше от началото на Февруари, 2012 до края на Март, 2012 да си намери играчите, които му трябват и да си наложи схемата и вижданията. Ами колко още време да му дадем бе човек? Моля те мисли като пишеш.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Костов е част от проблема.
Че и след цялата зимна подготовка отбора на нищо не прилича, си е негова вина.
Обаче не той се е назначил сам, нали?
А и толкова ли не можехме да започнем сезона с доказан треньор?

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Мисля, че откриваме виновника - Николай Костов :smt031

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15159
tprodanov написа:
0 tolerance написа:
Хахах, Гарата доведен от Тото Динев :smt005 :smt005 :smt005 ПЛАЧА БЕ :blass :smt005
И как годините, в които нямахме успехи, от 2-3, след като Карето ви запуши устенцата с факти и резултати, станАха на 6-7.. :smt005 :smt005 :smt005

Ей, мамата си е ебало..... :smt005 :blass



Не разбираш - успехите са на г-н Батков, Ясен, Мъри... Неуспехите са на Гонзо. :bigok

Успехите на Гонзо като технически директор са си изцяло успехи на Гонзо (а аз за грешки на трансферната му политика не се сещам).
Лошото е, че в момента говорим за треньора Георги Иванов.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 7:13 am
Мнения: 223
hixxtam написа:
Много мислих дали и днес да не си замълча, но ще ти кажа една истина дето съм я научил с времето:
Когато попитали Айнщайн какъв помощник иска(понеже имал крещяща нужда), той отговорил:
- Умен и работлив, но това е най-рядко срещаната комбинация в природата и се намира много трудно, затова умен и мързелив. В краен случай глупав и мързелив, но в никакъв случай глупав и работлив.
Кой що годе добър треньор, ще иска да работи ми кажи с глупав и работлив(не помощник, а) директор?
На мен лично ми писна, да слушам все едни и същи думи и оправдания, които уж не са оправдания. Като има ТОПКИ, да каже на всеослушание това и това, в отбора е така и така. Ама не му стиска, нали?
Истината е, че някой е изпуснал съблекалнята и този някой е именно той. Отборът играеше слабо, но що годе грамотен футбол до момента в който Костов(колкото и да е некадърен) реши да натисне тарторите и направи демонстративната смяна на Йовов. След този ход, всичко се срина, защото никой в средата на терена не искаше да играе. След пускането на Димов и Старокин като халфове, са заиграли подмолните удари и интрижки, най-вероятно намеси от по високото директорско ниво и естествено човека си замина.
Това стана според мен, а сега същите камъни хвърчат и към закриващия с гърди(като през втората световна война пиян руснак) противниковата амбразура Гонзо. Винаги съм смятал, че идеализма и безсмислената саможертва в името на нещо химерно, е само за най-големите глупаци - тези които нямат нормален поглед върху реалността.

Браво за чудесното мнение.Напълно съм съгласен с него!Още на полусезона имах опасения, че Гонзо не е свършил с опитите си да се прави на треньор.
Гонзо категорично върви по пътя на Наско и скоро нормалните привърженици на отбора няма да го искат на Г. Аспарухов!

Браво и на хората от сектор "А" вчера :smt007 Браво за скандиранията, браво за посланията :lsclapp Имало останали и истински левскари :levski

Малоумните ни ръководители и тарторите в отбора изгониха насила човек, който спечели 7 от 8-те си срещи за първенство начело на Левски( 5 от тях в гостувания), за да им гледаме резилите и да рискуваме да пропуснем дори ЕКТ :ohmygod
За 3-ти или 4-ти път в последните 15-на години се случва футболистчета да оказват влияние за смяната на треньор и/или ръководител в клуба.Докога ще продължава това, да му се невиди :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15159
Anarion написа:
Костов е част от проблема.
Че и след цялата зимна подготовка отбора на нищо не прилича, си е негова вина.
Обаче не той се е назначил сам, нали?
А и толкова ли не можехме да започнем сезона с доказан треньор?

Брато, ти си смел мечтател. За какъв доказан треньор говориш? Аз в момента съм щастлив само на треньор, пък ако ще и недоказан такъв.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Последна промяна angysarmy на Вто Апр 03, 2012 8:49 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
niki87 написа:
maxsupport написа:
Майките на нашите футболисти трябва да се срамуват, че са родили такива бездушни ИЗЧАДИЯ :ohmygod2

Ти смятай за какво става въпрос, щом един Старокин играе с най-голямо желание... Изключая Пацо.

От някои вчерашни събития вече е 100% ясно, че Старокин и левскар.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Чорбар е.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 734 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com