forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:12 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 734 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
maxsupport написа:
Чорбар е.

Вчера друго раправял.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Какво е казал и къде ? :)

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:29 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
psiho написа:
niki87 написа:
maxsupport написа:
Майките на нашите футболисти трябва да се срамуват, че са родили такива бездушни ИЗЧАДИЯ :ohmygod2

Ти смятай за какво става въпрос, щом един Старокин играе с най-голямо желание... Изключая Пацо.

От някои вчерашни събития вече е 100% ясно, че Старокин и левскар.

Старокин е прасе нали имам общи познати с него.100 пъти са ми казвали че си е прасе, но просто си играе за парите и оставя това къде играе на второ място... :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
detective написа:
psiho написа:
maxsupport написа:
Майките на нашите футболисти трябва да се срамуват, че са родили такива бездушни ИЗЧАДИЯ :ohmygod2

От някои вчерашни събития вече е 100% ясно, че Старокин и левскар.

Старокин е прасе нали имам общи познати с него.100 пъти са ми казвали че си е прасе, но просто си играе за парите и оставя това къде играе на второ място... :)

+1914 :smt023

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Mr. Smith написа:
Мисля, че откриваме виновника - Николай Костов :smt031


Ах, тоя боклук :x

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:32 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
maxsupport написа:
+1914 :smt023

:smt017 :smt017 :smt017 Нещо не схванах :blass


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Казвам, че си прав на 100 процента :smt023

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
:smt005 :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Едно от момчетата, които чакаха играчите след мача, ми е един от най - близките приятели. Та той ми каза, че единствено Старокин е спрял за да разговарят и са говорили доста. Та едно от нещата, които е казал е, че не му харесва, че постоянно от А сектор му подвикват "чорбар", и че ако искат ще им покаже сники като лапе на които е с анцуК на Левски. Просто нв го били приели в школата на Левски и познати на техните го оредили да тренира при АЛ СЕЦКА.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
psiho написа:
Едно от момчетата, които чакаха играчите след мача, ми е един от най - близките приятели. Та той ми каза, че единствено Старокин е спрял за да разговарят и са говорили доста. Та едно от нещата, които е казал е, че не му харесва, че постоянно от А сектор му подвикват "чорбар", и че ако искат ще им покаже сники като лапе на които е с анцуК на Левски. Просто нв го били приели в школата на Левски и познати на техните го оредили да тренира при АЛ СЕЦКА.


Чорбар си е казвам ти го на 10000 процента :wink:

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
maxsupport написа:
psiho написа:
Едно от момчетата, които чакаха играчите след мача, ми е един от най - близките приятели. Та той ми каза, че единствено Старокин е спрял за да разговарят и са говорили доста. Та едно от нещата, които е казал е, че не му харесва, че постоянно от А сектор му подвикват "чорбар", и че ако искат ще им покаже сники като лапе на които е с анцуК на Левски. Просто нв го били приели в школата на Левски и познати на техните го оредили да тренира при АЛ СЕЦКА.


Чорбар си е казвам ти го на 10000 процента :wink:

Е аз не казвам, че му вярвам на 100%. То и в очите да ми го каже съм склонен да вярвам повече на форуНа. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
psiho написа:
maxsupport написа:
psiho написа:
Едно от момчетата, които чакаха играчите след мача, ми е един от най - близките приятели. Та той ми каза, че единствено Старокин е спрял за да разговарят и са говорили доста. Та едно от нещата, които е казал е, че не му харесва, че постоянно от А сектор му подвикват "чорбар", и че ако искат ще им покаже сники като лапе на които е с анцуК на Левски. Просто нв го били приели в школата на Левски и познати на техните го оредили да тренира при АЛ СЕЦКА.


Чорбар си е казвам ти го на 10000 процента :wink:

Е аз не казвам, че му вярвам на 100%. То и в очите да ми го каже съм склонен да вярвам повече на форуНа. :bigok

Болно прасе е каквото и да говори ;) Няма лошо да се раздава за Левски и аз лично ще съм доволен.Но си е прасе.Логично е че на ще каже, че е от нас а не от АЛ сеска :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Баткоф е прасе ! Смърт пея на тази долна к.рва.

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Значи чуват кво им викаме от А сектор. Винаги съм си мислил, че Кратун напразно се хаби :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
На контролата с Доко София нашата групичка е ехтяла до Дружба,има си хас да не ви чуват от "А" :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Боли ме члена мене кой чорбар, кой юноша, кой негър от палмите. Щом е играч на "Левски", от него се искат следните простички неща:
- да се раздава
- да не се крие на терена
- да уважава публиката
- да бъде професионалист
Като ги няма тия работи: айде вън с псувни на изпроводяк, та ако ще дядо му да е бил от основателите през 14 - та. И обратното: ако ги има, с него сме.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 8:16 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Ох, в едната тема чорбар ли е, не е ли, в другата - умрете или не умирайте селяни...
Това ще да са ни огромните проблеми...
На мен не ми се чете и пише нищо, не знам на Калето и някои други как им се занимава... Кофти е да си модератор :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 8:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
Едно малкото хубави неща беше играта на Старокин с.у лудогорец , определено аз останах приятно изненадан не знам вие какво мислите... :smt031

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 8:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
akela написа:
Щом е факт, че Костов не е научил на нищо играчите, това е камък в градината на спортния директор и неговия мустакат непомашки шеф...тоз треньор го назначиха те, не ние...


Един въпрос: Гонзо ли назначи Костов, или буферо който откак започна да се навърта още ноември като човека на банка КГБ бе дясната ръка на Ганя, а Гонзо наврян в кучи гъз? За Костов писах още след първата му пресконференция, и бех облян - "Къф е тоя Хари Потър, който още при първата си поява започва да мрънка че ако му се месят се маха?". После си затраях щото ни е тренер, но вече се виде ква путка е бил. Насила хубост не става, още по-малко с некадърник като него. Неразбран бил... Той и Кратко беше неразбран, изобщо тия двамата са като две капки вода, само където сърбина изглеждаше добър по характер. Та Гонзо ли е виновен, Ганя който му е шеф и решава всичко въпреки че не разбира нищо, или вездесъщия буфер с клишетата и глупостите му? Днес пак - ЛЕВСКИ бил на онзи на който бил кръстен, нямал думи за публиката, незнамсикво - ние тези неща ги знаем без да ги ломотиш, кажи какво ще направиш за да тръгне отбора нагоре, защо закъсня тотално със селекцията, и защо повече от седмица си клати ташаците вместо да намериш тренер до 3 дни, толкова ли няма специалисти, е го Раниери, питай го може да върже..... :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 8:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Понеже сте коментирали по-горе - Иво Тонев е абсолютна путка, и от него зависи по-малко дори и от чистачката на Герена, а вие вече едва ли не колещ и бесещ го направихте. :lol:
От женицата, отговорна за отдел "Хигиена", или както там точно се нарича има ясни функции - да отговаря за чистотата около и на стадиона, при това преди, по време на и след мач. Иво Тонев има по-малко функции, като единствената му такава е да гледа тъпо (което на него не му е особен проблем, поради факта, че се е родил с това поразително умение), и да демонстрира мазната си коса (което също му е вродено, и явно не е толкова лесно за премахване, въпреки технологичният напредък на козметичната промишленост в тази насока).
Та не го ли видяхме вчера на интервютата след мача горкия посран, глътнал езика си, пелтечещ, не знаещ какво да говори, и тотално заврян в кучи гъз - и това ми било отговорен фактор... :smt005
Днес явно са му казали какво точно са решили на по-високо ниво, и са упълномощили Негово Величество Иво Тонев да съобщи решенията на висшестоящите. Чест, която спокойно можеше да бъде отдадена и на клетата женица, отговорна за чистотата, понеже не се изисква нищо повече от това да издекламираш решенията, които са ти спуснали отгоре. Разбира се Тодор Батков явно дава на него това право, за да го представи пред обществеността като някой наистина отговорен фактор (той горкият сам никога не може да направи така, че хората да го възприемат насериозно), но да се твърди, че едва ли не Батков вече бил Господин Никой в Левски е ако не малоумно, то поне силно пресилено. Даже самият Иво Тонев каза вчера след мача, че трябва да разговаря с Тодор Батков, за да види накъде ще отидат нещата, а вие днес се опитвате да изкарате, че едва ли не Тонев съобщава решенията на Батков вместо обратното... :ohmygod2
Пълен смешник е Тонев, а съвсем скоро феновете и на него ще му вдигнат мерника (сега Гонзо е в светлините на прожекторите, но ако продължава да събира негативизма на феновете, то най-много до края на сезона да изкара преди да бъде уволнен, или да напусне, а случи ли се това на мушката попада точно Иво Тонев), и тогава ще има голям сеир - ще изхвърчи като помияр за нула време.
А ако руските инвестиции се ограничат до стотина хиляди лева на година, то Иво Тонев от този си пост няма да мръдне, и както от него нищо не зависи, и никой не го възприема насериозно, така като нищо ще му бият и на него шута, той сигурно затова и толкова притеснен изглежда постоянно, явно знае че ако хората вземат, че му обърнат и на него внимание и му изстива мястото, заплатицата, имиджа, престижа и т.н. :bigok

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 8:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Richard Long написа:
akela написа:
Щом е факт, че Костов не е научил на нищо играчите, това е камък в градината на спортния директор и неговия мустакат непомашки шеф...тоз треньор го назначиха те, не ние...


Един въпрос: Гонзо ли назначи Костов, или буферо който откак започна да се навърта още ноември като човека на банка КГБ бе дясната ръка на Ганя

Кога па се е навъртал ноември :smt017 Костов го назначиха много преди да дойде Тонев

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Кратун от най-псуващия по Иво Тонев се превърна в най-върлия му фен, готов да умре за него и да се изсере върху Гонзо в негово име :lol: :lol: Явно на оная среща е раздавал кебапчета и десетолевки :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
:smt042 много евтино се е продал :loser2

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
thegboy написа:
Мислехме, че Батков ще си избърше гз с Гонзо, ама май Иво Тонев ще го направи.

Батков е толкова фактор в Левски, че първо се взимат решенията, после му се съобщават. :smt005


Е бАрт ми, то Гонзо си е за махане, наречи го както искаш, ако искаш бърсане на гъза...

Старокин се раздава доста, така че ме боли куро, че е чорбар. Освен това се кефи на агитката (КОЙ НОРМАЛЕН ЧОВЕК НЕ БИ СЕ КЕФИЛ?!?!?!?!), както и Диамундиев, за разлика от другите пичонки...

antonatan написа:
:smt042 много евтино се е продал :loser2


То гроздето и без тва е кисело :lol:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
antonatan написа:
:smt042 много евтино се е продал :loser2


Аз се чудя защо те боготворят на Български извор,а ти си бил собственик :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
antonatan написа:
:smt042 много евтино се е продал :loser2

От теб гледа :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 9:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
:bigok аз намазах и няколко безплатни екскурзии :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 9:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Е, чакай, де. Кратун едва прохожда в лукмата, а ти си ветеран :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
разваляте хубавата тема. Ще ви изтрия и бамна :loser2

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Kryten написа:
Richard Long написа:
akela написа:
Щом е факт, че Костов не е научил на нищо играчите, това е камък в градината на спортния директор и неговия мустакат непомашки шеф...тоз треньор го назначиха те, не ние...


Един въпрос: Гонзо ли назначи Костов, или буферо който откак започна да се навърта още ноември като човека на банка КГБ бе дясната ръка на Ганя

Кога па се е навъртал ноември :smt017 Костов го назначиха много преди да дойде Тонев


Мда... Сега видях че съм в грешка, буферо е в ЛЕВСКИ от началото на декември... :lol: :ohmygod
Скривам се засрамен, но преди тва да си кажа че колкото е зависело от мен след загубата от свинете кой ще бъде назначен, малко повече е зависело от Гонзо, ако се сещаш за кой мустак ти говоря...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 734 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com