forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:24 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 734 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Факторът Тонев :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 4:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 10:25 pm
Мнения: 598
Местоположение: София
Vincenzo написа:
frantic, колкото и да ми харесваше дисциплината и тренировките при Костов, то не можем да не изтъкнем някои негови грешки. Само негови!
1. Играчите. Който е очаквал, че за една зима може да дойдат 11 нови титуляри и да започнат да играят, значи не разбира от футбол. Самия Костов трябва да знае най-добре това. Въпреки всичко дойдоха 4ма нови. Да, някои дойдоха в последния момент, но Жуниор си изкара подготовката със Славия, Диамутен и Рамос дойдоха от първенства, които са в разгара си. Никой не е дошъл контузен или в лоша физ. форма. Напротив, бяха отпратени такива играчи. Т.е. селецията си е негово дело.
2. Цяла зима налага някаква схема, в която Йовов е главно действащо лице като опорен халф, например. Налага дадени играчи и когато започна шампионата хоп 4ма нови. Логиката изисква да се налагат постепенно. Абсолютно неправилен избор на играчи и вътрешната им ротация. Оттам се разби играта на Гаджев, Йовов и Дарко и феновете скочиха с/у тях. Тук най-голяма вина има Костов. Не можа да си избистри състава.
3. Неправилна схема на игра. 4-1-4-1 може да я играем с/у Светкавица в София, но с/у подреден отбор отзад увисваме. Единствения опорен халф попада в клещите на поне 3ма офанзивни противникови играчи. Не се учудвай, че не взехме нито един важен мач при него нито в контроли, нито в Пловдив. На някои късмета ни покри (ЧМ), но стомната се счупи с/у Винкело.
4. Връщаме се към селекцията. Според мен задържането на Калво и довеждането на Жуниор и Рамос са грешки. Скъпоструващи грешки. Ако тук Тонев и Гонзо са имали претенции, то са били съвсем основателни. За мен това не са играчите, които ще вдигнат нивото на Левски. Ако Рамос наистина е плеймейкър, а не дясно крило, то не виждам защо се налага като такъв, за сметка на Дарко, например? За Калво няма оправдание, почти една година в отбора и нищо. Жуниор, с което ще го запомня е един гол с/у Монтана червен картон във Враца и опит за такъв с/у Лдгц. Във всичките важни мачове бяха титуляри не се справиха със задачите. Един Бардон на 4 тренировки погреба Оксер, тук чакаме да си разкрият потенциала по 2 години.
5. Напрежението в отбор като Левски е голямо. Ако това го е подразнило или не е издържал, значи не е треньор за отбор с вискои цели. Костов 2 години е издържал в един отбор в Украйна. Средняшки отбор,който не се бори за нищо. За престоя си има 32 победи, 20 равни, 31 загуби. Типично представяне на средняшки отбор.
В работата му има и добри неща. Опитвахме се да играем футбол. Топката беше на земята. Успя да уреди контроли с много добри отбори. Треньор като него можеше да вдигне нивото на отбора (методи на работа), но направи доста грешки, които лъснаха и ни поставиха в много лоша ситуация.


Аз затова и казах, че Костов е средняшки треньор, но все пак е треньор, който има виждане, за това как да изглежда отборът му и кой какво да прави на терена. Беше в процес на изграждане на някакъв стил на игра, избистряне на титулярен състав,опитваше се да накара играчите да изпълняват указанията му. Неминуемо е да се допускат грешки. Този процес изисква и време, което обаче не получи от ръководството. Не се знае, ако имаше такова време, дали нещата щяха да се получат. Няма как да разберем сега.

По отношение схемата – за мен няма значение каква е схемата, важно е играчите да изпълняват това, което се иска от тях. Ако това се случва, то и схемата, ще е успешна. Очевидно не се изпълняваха добре нещата. Евентуално пак с повече време, можеше и да станат.

Конкретно за Йовов предполагам, че идеята на Костов е била, Йовов да е човек, който изнася топката, раздава пасове, диктува темпото на игра, а хората пред него да компенсират липсата на разбивач с активна игра в защита. Той прибягна до този вариант само в домакинствата (търсел е агресивност явно), докато при гостуванията си бяхме с 1-2 типични опорни халфа. Очевидно не се получиха нещата. И с Черно море го извади бързо-бързо и все пак спечелихме мача. С Миньор обаче Гаджев беше в тая роля и се прецака работата необратимо. Това си е грешка на Костов, наистина.
За Калво смятам, че беше най-добрият в подготовката и един от най-активните в мачовете, като за съжаление с Лудогорец не му вървеше играта, но пък имаше огромно желание, единствен той и отправи опасен удар първото полувреме. Не мисля, че задържането му е грешка.

Жуниньо се вижда, че е крило, а не централен нападател. Техничен е, пробивен. Взет беше на пожар. Ако толкова беше искан, точно този играч щеше да е при нас на 1 януари, а не да кара подготовка със Славия, които играят на контраатака за разлика от нас. Затова и единственият му гол е след контраатака срещу Монтана. Момчето очевидно не е играл в отбор, който държи токата и гради атаки, и ако беше тук по-рано със сигурност щеше да е свикнал поне малко и да е по-полезен. Кой обаче е виновен за него и за селекцията като цяло – Костов, Тонев, Гонзо?

Най-големият проблем е аматьорщината на ръководството. Добър или лош, Костов ти е треньор и предвид резултатите все още е успешен (Кратко колко загуби го държаха?). При положение, че нямаш готов заместник за треньор, не може да мрънкаш публично при победи с 3:0 и да казваш, че ще спиш след първата загуба в първенството. Тонев, Гонзо – някой трябваше след Миньор да излезе и да каже някои клишета от рода на: „Вярваме на треньора! Има пълна подкрепа! Подценихме съперника! Гледаме към следващия мач!” Ей такива думи бяха очевидно нужни на треньора. По-важното – бяха нужни за отбора като цяло! Кажи ги, пък ако искаш си търсиш друг треньор в същото време. И махаш Костов, като си се договорил. Вместо това се създаде пълен хаос. А върхът на сладоледа е назначаването на Гонзо за треньор – човекът, който съвсем скоро се провали със същите футболисти. И резултатът е налице – за 2 мача слязохме на аматьорско ниво. Отново се доказа, че едно нещо се гради бавно и трудно, а същевременно може да се разруши за нула време.

Да вмъкна и мнението си за Илиян Илиев. За мен той също е средняшки треньор. Вярно спечели купата, но основно благодарение на жребия и многото изненади. Дори той бележи регрес, защото вместо отборът му да е постоянно в шестицата и да се бори за Европа, то Берое се бори за оцеляване. Със сигурност той има свои виждания за играта, за които също ще трябва време. При това ръководство се съмнявам, че ще го получи. Ако продължава да се мрънка при победи с 3:0, то аз не го виждам за по-дълго от 7-ми кръг.

Необходим е по-опитен треньор, по възможност ставал шампион някъде. Херо и Мъри са някакви приемливи за мен варианти (като предпочитам първия, а за вторият трябва задължително първо да се провери дали всички играчи от стария отбор са се пенсионирали, за да не ги върне отново като футболисти :mrgreen: ). Конкретно за Мъри, това, че няма успехи на други места (въпреки, че взе купата с Ловеч), не трябва толкова да притеснява. Може просто човекът, да си е орисан тук да са му успехите. Та великият Тройчо - отличникът от Прага да не би има някакви успехи извън свинете?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 5:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
targovishte написа:
Ние не знаем реалните причини за напускането на Костов, а и си има начини да не му се приеме оставката, това първо.И второ Тонев е ли дясната ръка на Батков или лявата на КГБ, противоричиш си в разсъжденията просто?


Кое за Тонев си противореча, писах че от началото на декември де факто той е шефа в ЛЕВСКИ, не можеше тогава официално заради Локо Сф. За Костов казах вече квото мисля - подал, не подал, да излезе и да каже ква е истината и що 3 дни преди развръзката в шампионата си замина...

Росене, покажи къде съм писал че Стоилов е бил резервите на Артмедия и Удинезе. Писах, че след мача с Киево всичко е само провали (тук изключвам на титлата 2007-ма, но тогава конкурентите ни бяха жалки) заради глупавия му инат да играе по един и същи начин без значение дали срещу Марек или Челси. Те Реал се затварят с по 7 човека дефанс срещу Барса, Мъри разбираш ли, тръгнал с Бижутеро и Пелето да ги надиграва. И навсякъде едно и също оттогава - и в Ловеч, и с националния, и в Кипър. Ето затова не го ща старши треньор в ЛЕВСКИ, иначе за треньор в ДЮШ е отличен вариант. А за наско вече ще пиша като за умрел - нищо.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Костов си тръгна, така и не се разбра защо. Фръцна и си замина. Колкото и голям професионалист да е, постъпи по най-непрофесионалния начин. Като е толкова принципен (подразнила го аматьорщината, закъснялата селекция, рошавия мустак на Ел Президенте и тн). Ами, като си толков ербап подай си оставката преди започването на п/усезона. Ако е имало "Това не ме кефи", "това не ми изпълниха", "този не ми доведоха", то никой в този форум нямаше да каже нещо п/в Костов. Да, ама не! преди п/усезона Костов ни обяви едва ли не за шампиони. Започнаха посредствените изяви, видя, че не си е направил добре сметката със селекцията (слаби нови попълнения), няма да се получат нещата и си би камшика! Нито Гаджев, нито Йовов са го уволнили. Видял е, че не е постигнал това, което се иска от него, а именно вдигане на нивото на отбора и се махна.
Не мога да кажа, че е само черен.
Мен също ме притеснява Илиян Илиев. Според мен единствените треньори, които могат да вдигнат и вкарат Левски в пътя са Мъри и Херо, останалите са чужденци.
Но предварително не искам да коментирам, защото нещата изобщо не са ясни.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Аз много добре си спомням ти какво писа, жалко, че ти не помниш.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Росен написа:
Аз много добре си спомням ти какво писа, жалко, че ти не помниш.


Еми хубаво, айде покажи къде съм го писал

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Няма да ти ровя в хилядата мнения, за да ти показвам как умаловажаваше успехите на "мърьло" и "педераско". Щом не помниш какво си говорил - проблемът си е твой.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Edit:

Вярно е, казал съм го веднъж, намерих си мнението, миналата година, отново като отговор на твоите критики към лошия Гонзо. Някой път хората се изнервят... говорят неща... други си свалят гащите...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 6:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Ама не мога да те разбера тебе. Аз с Наско не съм роднина, че само ми го споменаваш. Факт е, че е хиляда пъти по-успешен ръководител от Гонзо, а Мъри десет хиляди пъти по-успешен треньор от Гонзо. Както ти казах, не искам нито Мъри, нито Наско. Единият е изчерпан, другият откровено дразни.
Моите критики към "лошия Гонзо" явно са били основателни :wink:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 11:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
В началото на пролетния сезон не играхме зле, дори напротив! Вярно е, че монтана и враца са слаби, но слагия и коко (Пд) са сериозни отбори. Защо отбора се срина след това, никой не знае, но според мен голяма роля изигра сгъстената програма, според която за 3 седмици трябваше да изиграем 7 мача. Видя се, че това е непосилно за нашите футболисти, което говори зле за физическата подготовка на отбора и за неговия кондиционен треньор! Изобщо, кой е Ясен Екимов, от къде се появи и къде е бил треньор преди това? Защото, от както се появи преди няколко години ЛЕВСКИ няма добра физическа подготовка, нещото, с което мачкахме всички отбори преди това. Влияние за срива в играта може да има и от многото чужденци, които се взеха с космически заплати, което няма как да не развали атмосфера в съблекалнята и да действа демотивиращо на останалите играчи. И какви са тези чужденци, били са резерви в отбори, като лече, омония и посредствен португалски анонимник, на който му забравих името. Тонове помия се излива по Гонзо и ето момчето е мъжкар и ще се оттегли, но това няма да реши проблемите ни. Дано това да е последната загуба, която преживяваме и от тук нататък нещата в клуба да се наредят и да вървим само нагоре. САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 11:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
Levskar67 написа:
В началото на пролетния сезон не играхме зле, дори напротив! Вярно е, че монтана и враца са слаби, но слагия и коко (Пд) са сериозни отбори. Защо отбора се срина след това, никой не знае, но според мен голяма роля изигра сгъстената програма, според която за 3 седмици трябваше да изиграем 7 мача. Видя се, че това е непосилно за нашите футболисти, което говори зле за физическата подготовка на отбора и за неговия кондиционен треньор! Изобщо, кой е Ясен Екимов, от къде се появи и къде е бил треньор преди това? Защото, от както се появи преди няколко години ЛЕВСКИ няма добра физическа подготовка, нещото, с което мачкахме всички отбори преди това. Влияние за срива в играта може да има и от многото чужденци, които се взеха с космически заплати, което няма как да не развали атмосфера в съблекалнята и да действа демотивиращо на останалите играчи. И какви са тези чужденци, били са резерви в отбори, като лече, омония и посредствен португалски анонимник, на който му забравих името. Тонове помия се излива по Гонзо и ето момчето е мъжкар и ще се оттегли, но това няма да реши проблемите ни. Дано това да е последната загуба, която преживяваме и от тук нататък нещата в клуба да се наредят и да вървим само нагоре. САМО ЛЕВСКИ! :levski

Отбора се срина щото са куп мишоци :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 05, 2012 12:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
http://vbox7.com/play:c68563b3ac :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Купата ни друг ще държи!

Явно даже и чорбарите знаят, ЧЕ КУПАТА ВИНАГИ Е БИЛА СИНЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 05, 2012 3:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Росен написа:
Ама не мога да те разбера тебе. Аз с Наско не съм роднина, че само ми го споменаваш. Факт е, че е хиляда пъти по-успешен ръководител от Гонзо, а Мъри десет хиляди пъти по-успешен треньор от Гонзо. Както ти казах, не искам нито Мъри, нито Наско. Единият е изчерпан, другият откровено дразни.
Моите критики към "лошия Гонзо" явно са били основателни :wink:


Не си ли насковист? Извинявай тогава! :lol: Просто се е превърнало в аксиома всеки който е срещу Гонзо да бучи за него и Мъри.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 13, 2012 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
според мен МУСТАКА докато е в Левски няма да мръднем от това средняшко ниво..
Илян Илиев който искрено обичам му пожелавам да работи поне година за да покаже какво може,а ако може и мустака вън през тази година..

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 734 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com