forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 1:27 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 354 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11772
Нищо не играхме. Сега видях, че гола на Цветков е редовен. Ново добро представяне на сектора.
Омрехме от жега :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 7:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
http://dox.bg/files/dw?a=50af2c7313 - головете (и отменения) + червения картон. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
:lsfc3
thegboy написа:
http://dox.bg/files/dw?a=50af2c7313 - головете (и отменения) + червения картон. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 7:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
ЧЕСТИТА ПОБЕДА ЛЕВСКАРИ! Бях притеснен от малкото време за възстановяване, но треньора ме изненада приятно с многото промени, които направи. Не се хващайте на многото конспирации, които журналистчетата ще вкарат в червената мелница :losers , защото нямат покритие! Според мен не играхме лошо през първото полувреме, а враца се бяха подготвили добре за нас ( Сухия беше помощник 2 месеца ), опитваха се с много тичане да не ни оставят пространства, което им отне силите в края на мача. Влияние оказаха и многото промени в нашия отбор, защото на новите им трябваше време да се отпуснат и да заиграят, като отбор. След, като започна второто полувреме бях убеден, че ще победим с разлика и ако съдията не беше изгонил Жуниньо ( незаслужено, защото не удари с ръка, крак николов, а го дразнеше, като му подаваше топката и онзи се възползва, като нарочно се блъсна в него и падна, като отсечен ), не беше отменил редовен гол и беше изгонил на два пъти въпросния футболист за втори жълт, разгрома щеше да стане! ЛЕВСКИ не е груб отбор и да изгониш 3-ма играчи за два мача, в предвид, че са спестени 2 нарисувани червени картона на локо в предната среща и спестен сега на враца не може да е случайно! Та в този ред на мисли ми се струва, че каквото и да пишат журналистчетата, директивата е насочена към рязанград. Най-добри в ЛЕВСКИ бяха Гаджев ( не игра лошо и в Пловдив, но Йовов, Тасевски и Гриин до него бяха много слаби ), Димов, Старокин ( чорбарчета или не ), Диамутен и Пинто, а най-слаб Цветков! СЛАВА НА БОГА, че Лъвчето е добре, да ни е жив и здрав, защото се видя, че нямаме резервен вратар (, този Цветковски е добър, но ми се видя на 30+ ). От техния отбор ми харесаха Коконов и Христов. Отново голям поклон на нашата ВЕЛИКА ПУБЛИКА, с вас отбора ни е винаги домакин. Сега да бием чаршафите убедително, с добра игра, да започнем да налагаме ЛЕВСКАРСКИ РЕЖИМ и да станем шампиони! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 7:48 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 5:34 am
Мнения: 69
Levskar67 написа:
ЧЕСТИТА ПОБЕДА ЛЕВСКАРИ! Бях притеснен от малкото време за възстановяване, но треньора ме изненада приятно с многото промени, които направи. Не се хващайте на многото конспирации, които журналистчетата ще вкарат в червената мелница :losers , защото нямат покритие! Според мен не играхме лошо през първото полувреме, а враца се бяха подготвили добре за нас ( Сухия беше помощник 2 месеца ), опитваха се с много тичане да не ни оставят пространства, което им отне силите в края на мача. Влияние оказаха и многото промени в нашия отбор, защото на новите им трябваше време да се отпуснат и да заиграят, като отбор. След, като започна второто полувреме бях убеден, че ще победим с разлика и ако съдията не беше изгонил Жуниньо ( незаслужено, защото не удари с ръка, крак николов, а го дразнеше, като му подаваше топката и онзи се възползва, като нарочно се блъсна в него и падна, като отсечен ), не беше отменил редовен гол и беше изгонил на два пъти въпросния футболист за втори жълт, разгрома щеше да стане! ЛЕВСКИ не е груб отбор и да изгониш 3-ма играчи за два мача, в предвид, че са спестени 2 нарисувани червени картона на локо в предната среща и спестен сега на враца не може да е случайно! Та в този ред на мисли ми се струва, че каквото и да пишат журналистчетата, директивата е насочена към рязанград. Най-добри в ЛЕВСКИ бяха Гаджев ( не игра лошо и в Пловдив, но Йовов, Тасевски и Гриин до него бяха много слаби ), Димов, Старокин ( чорбарчета или не ), Диамутен и Пинто, а най-слаб Цветков! СЛАВА НА БОГА, че Лъвчето е добре, да ни е жив и здрав, защото се видя, че нямаме резервен вратар (, този Цветковски е добър, но ми се видя на 30+ ). От техния отбор ми харесаха Коконов и Христов. Отново голям поклон на нашата ВЕЛИКА ПУБЛИКА, с вас отбора ни е винаги домакин. Сега да бием чаршафите убедително, с добра игра, да започнем да налагаме ЛЕВСКАРСКИ РЕЖИМ и да станем шампиони! САМО ЛЕВСКИ! :levski


+1 :smt023
за мен играч на мача беше Димов. Не им даде да дишат в центъра много черна работа свърши и навъртя бая километраж.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 7:57 pm
Мнения: 339
Само Левски! Кур за жегата, слънцето за тия от Ботев и два кура за Тройчо, който заслужава да се заиграе с единия ташак на Юбо пенев. МОЩНО СИНИТЕ ! :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30447
Местоположение: гр. Голямото село
много добре си играем даже. И тук и в мотана първото полувреме им дадохме да се поплюнчат и второто като си помислят, че могат и да атакуват ги резваме с два бързи гола и им пеем бай бай :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Отлично второ полувреме, добър мач на Гаджев - истински лидер през целия мач не спря за секунда да се бори! Дано продължи така и нататък, а Тасевски, Рамос и Йовов да са като него. Димов се включи адекватно, мачкаше доволно в центъра. Нямам думи за ЧК на Жмуньо, нека някой от клуба си направи труда да извади запис на оня от Литекс, който при 1-0 за Пирин удари глава на играч на Пирин, а после вкара 2 гола за 1-2? Защо критикуват Жмуньо? За реакцията ако е - ОК, не е прав да се дърви, но в крайна сметка нищо не направи, в никакъв случай повече от ЖК не заслужаваше!
Какво да кажем за началото на мача? В първите 20 мин. имаше 3 нарисувани ЖК за домакините...ей затова защото си траем, като ни малтретират - после разви свине свирчовци отиват на служба в кочината :oops: Идва ред на Славия!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 8:38 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
погребахме ги :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 8:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ей богу, нищо не играем :sm_cigar НИИИИИИИИИИИИИИИИЩООООО :smt042 майката си ебало :smt089 Оставка и вАн имидиътли :boisw Върнете Мъри и Насо, спасете Левски :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 8:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе къв е тоя смешен червен картон :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49320
Местоположение: ШОПландия
Kryten написа:
Абе къв е тоя смешен червен картон :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

Еми резонен си беше...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Абе пичове, аз ли съм луд или оня се блъсна в Жуниньо :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
sinrejim написа:

+1 :smt023
за мен играч на мача беше Димов. Не им даде да дишат в центъра много черна работа свърши и навъртя бая километраж.


И според мен... Да не говорим, че ми изглеждаше... най- техничен от нашите :oops:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Nakuro Bradata написа:
Kryten написа:
Абе къв е тоя смешен червен картон :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

Еми резонен си беше...

Къв резонен бе, оня гей се блъсна в него, вижда се ясно как си набута главата в гърдите му :ohmygod2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 9:50 pm
Мнения: 1672
Местоположение: Редута, София
Kryten написа:
Nakuro Bradata написа:
Kryten написа:
Абе къв е тоя смешен червен картон :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

Еми резонен си беше...

Къв резонен бе, оня гей се блъсна в него, вижда се ясно как си набута главата в гърдите му :ohmygod2


Точно така беше, тоя сам се удари, колкото и дебилно да звучи отстрани :smt006 Тонев да не се пени как ще го глобява, ами да гледа запис, момчето даже куцаше и на качване в рейса :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:04 pm
Мнения: 2817
Местоположение: На реката
По запис от мача трябва да отменят картона на Жмуньо :smt006

_________________
"Ти не ме познаваш мене!
Твойте дни са преброени.
Mряна ли си или клен,
ти ще бъдеш победен!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
някой може ли да ми каже защо на почти всички терени топката не се търкаля ами подскача даже като си я подават по земя?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
24051914 написа:
някой може ли да ми каже защо на почти всички терени топката не се търкаля ами подскача даже като си я подават по земя?



Толкова са добри терените, че топката я е срам да мачка тревата :oops:

_________________
Изображение


Последна промяна thegboy на Нед Мар 18, 2012 9:33 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:33 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7352
Грозни постъпки на гарата в Мездра. Една бира не остана в хладилника на едното магазинче. Тия хора, дето продават там, не са длъжни да ни плащат пиенето. Никога няма да се оправим от тия простотии.

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:37 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 5:34 am
Мнения: 69
24051914 написа:
някой може ли да ми каже защо на почти всички терени топката не се търкаля ами подскача даже като си я подават по земя?


Защото ритат с нестандартни и криви топки. Защото Гейфсто ги лицензира тея стЪдиони бижута. Защото поради глУбалното затЕплене стръковете на репичките избиха по рано тази година.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Hazard написа:
По запис от мача трябва да отменят картона на Жмуньо :smt006

То все едно да изчукат некой или некоя и на другия ден, поради липса на запис, да го отменят официално с указ - некой и ли некоя не са ебани - точка!
От записа евентуално могат да вземат под внимание ситуацията и да му дадат минимално наказание, но да отменят червения картон - звучи ми абсурдно. Все едно по записа да ни признаят отменения гол.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
24051914 написа:
някой може ли да ми каже защо на почти всички терени топката не се търкаля ами подскача даже като си я подават по земя?

Някога (преди 12-13 години) терена във Враца беше един от най-добрите в България, обаче толкова години свинете от "Б" и "В" групите да ровят там - така се получава.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
hixxtam написа:
Hazard написа:
По запис от мача трябва да отменят картона на Жмуньо :smt006

То все едно да изчукат некой или некоя и на другия ден, поради липса на запис, да го отменят официално с указ - некой и ли некоя не са ебани - точка!
От записа евентуално могат да вземат под внимание ситуацията и да му дадат минимално наказание, но да отменят червения картон - звучи ми абсурдно. Все едно по записа да ни признаят отменения гол.

В Англия редовно отменят червени картони. Голове не се отменят или признават, но картони се :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
Да бе тва с терените е голям проблем! От БФС да накарат отборите с такива терени да ги оправят и тогава лиценз. Какво е това нещо? Все пак сме 2012 и навсякъде по света се играе на нормални терени, а тук на ниви. Изобщо не искам да критикувам играчите, че не показват кой знае колко добра игра и добри пасове... на такива ниви като тая на Локо Плд, Черно Море и т.н. няма как да се играе футбол.

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Kryten написа:
hixxtam написа:
Hazard написа:
По запис от мача трябва да отменят картона на Жмуньо :smt006

То все едно да изчукат некой или некоя и на другия ден, поради липса на запис, да го отменят официално с указ - некой и ли некоя не са ебани - точка!
От записа евентуално могат да вземат под внимание ситуацията и да му дадат минимално наказание, но да отменят червения картон - звучи ми абсурдно. Все едно по записа да ни признаят отменения гол.

В Англия редовно отменят червени картони. Голове не се отменят или признават, но картони се :smt006

За Англия знам, но колко картона са отменени в нашето първенство? Аз такъв случай не знам...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Срамни въшки са повечето ни рефери - факт! Лазят по вагинални отверстия, където явно и се хранят :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 3:00 pm
Мнения: 352
Местоположение: Студеният север
момчета как пътувахте към враца . :lsfc1 иначе победа , сектора пак се представихме добре :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
hixxtam написа:
Hazard написа:
По запис от мача трябва да отменят картона на Жмуньо :smt006

То все едно да изчукат некой или некоя и на другия ден, поради липса на запис, да го отменят официално с указ - некой и ли некоя не са ебани - точка!
От записа евентуално могат да вземат под внимание ситуацията и да му дадат минимално наказание, но да отменят червения картон - звучи ми абсурдно. Все едно по записа да ни признаят отменения гол.

Какъв е тоя език, чиче :smt005 Ти сигурен ли си, че си на 60+ години :bigok Велик си :smt023

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 10:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ибаси и жегата. Омряхме. А Лабрадора беше такъв мъртвец, че даже не ни позна. Извади си цигарка, запали я, изпусна я на земята, но това не го спря да продължи да си пуши, само дето между пръстите му нямаше нищо. Опъваше здраво обаче :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 354 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com