forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:39 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 354 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
само аз ли си мисля че костов се развика при картона,ама не на жмуньо ами на оня бек врачански?
или в 11 и кусур след определено количество :beerch1 ,май нямам право да мисля :bigok

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 12:22 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
danesa написа:
само аз ли си мисля че костов се развика при картона,ама не на жмуньо ами на оня бек врачански?
или в 11 и кусур след определено количество :beerch1 ,май нямам право да мисля :bigok

баш на Жмуньо си се скара...още повече,че Иво Тонев каза,че утре щели да го глобяват :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
MaLch0 написа:
danesa написа:
само аз ли си мисля че костов се развика при картона,ама не на жмуньо ами на оня бек врачански?
или в 11 и кусур след определено количество :beerch1 ,май нямам право да мисля :bigok

баш на Жмуньо си се скара...още повече,че Иво Тонев каза,че утре щели да го глобяват :ohmygod

abe az ot mqstoto kydeto gledah widqh drugo,a i ne sym slushal koi kwo kazwa...prosto towa mi se widq... :smt023

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 12:48 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Няма атака по ЛЕВСКИ!? В Пловдив имаше ли футболист с жълт картон, който в края на първото полувреме извърши две много груби нарушения за втори жълт, съдията обясняваше ли му се прегръщайки го, а Кокъла веднага не го ли смени на почивката? Това няма начин да не е указание на треньора и да не влияе на мача. А какво да кажем за умишленното нарушение срещу Илиев с цел контузия ( повлия на резултата ), което в целия свят е червен картон. Ще добавя, че изравнителния гол дойде в 92 мин. ( 6 мин продължение ) от корнер, който бе измислен от съдията! На фона на всичко това не трябваше ли да се направи подобен компромис на най-добрия футболист на ЛЕВСКИ, Рамос за втория жълт? Днешните изцепки на съдията повече няма да ги коментирам, но атаките по всички медии са меко казано прекалени и се надявам да се превърнат в бумеранг за тези, които ги правят! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Човек много ме кефиш.Ти си като някакъв бот.
Или си програмиран,или нещо не е както трябвя.
САМО ЛЕВСКИ!

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 12:54 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
danesa написа:
Човек много ме кефиш.Ти си като някакъв бот.
Или си програмиран,или нещо не е както трябвя.
САМО ЛЕВСКИ!

:smt005 :smt005 :smt005

Иначе сега като се загледах от тв не се разбира много добре на кой се кара така,че може и да си прав :smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 12:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
На нас не ни отива да плачем от съдии, но само да отбележа - прав беше покойният Юри Галев, бинбашия в Самоков и първа мутра на околията.
Тия млади и перспективни минетчии от котилото на ОрКманджиев, Боре Алекандров, Момиорв, и Коце Костадинов ги оправя само держале по тиквите и ебане през късите гащи в трътлестите задници из де що има села и паланки по "В" групите.
Друго не са заслужили, за друго и не стават.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 1:01 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
danesa написа:
Човек много ме кефиш.Ти си като някакъв бот.
Или си програмиран,или нещо не е както трябвя.
САМО ЛЕВСКИ!

Човека обича ЛЕВСКИ, не по-малко от теб! Не виждам смисъл такива неща да пишеш.
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 1:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Гледах мача от централната трибуна точно срещу вратата на която паднаха головете и на стадиона бях убеден, че има удар. Така че няма какво да се обвинява съдията- грешката си е изцяло на Жониньо, който нямаше никаква работа да става и да върши такива простотии. В някой важен мач тва може да ни коства много.
А Милиев и изнасянето му на топката е :ohmygod2 :ohmygod2 Нервите ми скъса тоя човек, единствените му точни пасове бяха към Диамунтен... Добър мач на Димов, Гаджев и Старокин, другите- посредствени. Дано играта на отбора се подобри, щото с подобни представяния трудно ще спечелим титлата.
Сектора беше много силен- местните постоянно се обръщаха наляво, а няколко малчугана правеха клипчета и снимки :levski
А да гледаш мач във Враца от централната трибуна е голЕмо шоу :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 1:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 4:39 pm
Мнения: 351
Местоположение: София
A защо си си го причинил?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 1:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Anarion написа:
На нас не ни отива да плачем от съдии, но само да отбележа - прав беше покойният Юри Галев, бинбашия в Самоков и първа мутра на околията.
Тия млади и перспективни минетчии от котилото на ОрКманджиев, Боре Алекандров, Момиорв, и Коце Костадинов ги оправя само держале по тиквите и ебане през късите гащи в трътлестите задници из де що има села и паланки по "В" групите.
Друго не са заслужили, за друго и не стават.


+1

и чужди съдии за възловите мачове, защото в директния двубой с Лудогорец - каква е гаранцията, че Праско няма да вика пак "шут, бе, шут айде вкарай" :oops: или Н.Йорданов да чака някой, като Кишишев /2-2 с Литекс!/ да изкорми с бутони в стомаха крилото /в случая беше Жо/ :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 1:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Robby написа:
A защо си си го причинил?

Щото не се усетих и си взех билет за 4 кинта пред централната трибуна и ушев не ни пусна в клетката- там стрували 5 :ohmygod2
Ама не съжалявам- забавлявах се искрено :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 1:51 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Действително покрай Тройчо и "разградското чудо" има някакво сериозно раздвиждане сред чорбарите и провинциалната измет. Преди всеки наш мач се започва психовойна от разни насрани цървули като Атанас Узунов, после на терена е някаква брутална корида и накрая медиите довършват, като изсипват поток лайна срещу клуба. В Левски в момента няма хора, които да се оправят в тая джунгла - Батков е едно неадекватно плямпало, Тонев няма достатъчен опит и контакти и се скатава, а Костов просто не е такъв тип човек. Но може пък и да е за добро - ако всички в клуба работят професионално и се стараят да се дистанцират от тая шумкарска война, това е най-добрият отговор. Изцепки като тая на Костов в Пловдив и на Жуниор днес просто не трябва да има... колкото и да е трудно, колкото и да е неприятна ситуацията, те само допълнително я влошават. И в крайна сметка нека ни скачат на кръв, какво се жалвате - от това трябва да извадим ползите. Така се прави голям отбор и така се готвиш наистина за Европа, а не с 13 поредни победи с по 1-0. Или ще излезем от тази ситуация като шампиони с истински отбор, или ще заиграем играта на цървулите и ще се срещнем със следващата Търнава.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 1:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 9:50 pm
Мнения: 1672
Местоположение: Редута, София
Smirnoff написа:
Действително покрай Тройчо и "разградското чудо" има някакво сериозно раздвиждане сред чорбарите и провинциалната измет. Преди всеки наш мач се започва психовойна от разни насрани цървули като Атанас Узунов, после на терена е някаква брутална корида и накрая медиите довършват, като изсипват поток лайна срещу клуба. В Левски в момента няма хора, които да се оправят в тая джунгла - Батков е едно неадекватно плямпало, Тонев няма достатъчен опит и контакти и се скатава, а Костов просто не е такъв тип човек. Но може пък и да е за добро - ако всички в клуба работят професионално и се стараят да се дистанцират от тая шумкарска война, това е най-добрият отговор. Изцепки като тая на Костов в Пловдив и на Жуниор днес просто не трябва да има... колкото и да е трудно, колкото и да е неприятна ситуацията, те само допълнително я влошават. И в крайна сметка нека ни скачат на кръв, какво се жалвате - от това трябва да извадим ползите. Така се прави голям отбор и така се готвиш наистина за Европа, а не с 13 поредни победи с по 1-0. Или ще излезем от тази ситуация като шампиони с истински отбор, или ще заиграем играта на цървулите и ще се срещнем със следващата Търнава.


Точното мнение :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 2:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Не всеки мач можем да бием 2-3 на нула, а във възловите мачове всеки дребен детайл е важен. Нашите съдии са оцапани, поне тези които свирят в момента - сватбари, пасти, никита, прасковци и ко. Мен няма да ме боли, ако един съдия излиза и свири каквото вижда. Такъв, дори да сгреши фатално в полза на противник не бих му се ядосал чак толкова. Обаче, когато виждаш как плазмодия си прави каквото си иска и слуз в очите му изкривява с цел 101% очевадни събития..ей, това не приемам! Нито да е за нас, нито да е против нас - просто да си свири както е по правилата. Не колкото си може по принцип /така си казваме за извинение!/, а както е по правилата! И още нещо: веднъж курва - цял живот курва! Т.е. курви да не ни свирят, всички знаят кои са курвите, а ако няма други неопетнени - да се плаща за чужди съдии. Нали сега и без това вече сме напред с новите спонсори? :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 2:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 7:56 pm
Мнения: 362
Местоположение: Лондон
изтрещевамеее :smt005 Левскара67,ти трябва да си синьото ГА :bigok

_________________
НИТО КАПКА СТРАХ,НИТО КРАЧКА НАЗАД !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 3:04 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 16, 2012 4:00 pm
Мнения: 3
В общи линии се получи слаб мач. Съвсем на друго ниво беше атомсферата по трибуните. Сигурно имаше едно 10 000 зрители и много стабилни агитки на Левски и Ботев.

Ето няколко качествени фотоса:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 9:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Zlostar_1111 написа:
Седем:Едно написа:
Е, ти на корнера ли беше, та видя от 10 метра. Всички на стадиона видяхме, че е театро.

Е след посягането има и театро...Интересно ако беше невинен Жуниньо защо се свлече...

Страшен довод, доказвайки на 100%, че му е разбил носа с кроше.
Може би се е свлякал щото го изритаха в прасеца :smt115

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 9:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Това, че някой бяга от местопроизшествието, не значи, че той е извършил със сигурност престъплението. Това ще ви кажа.

Червеният картон беше СМЕШЕН! :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 10:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Mr. Smith написа:
Седем:Едно написа:
Може и да ни струват. Ако го тупнат за 3 мача и гори за Микре.

Голяма работа :bigok Ако не играе Жмуньо ще играе братовчед му Акримуньо :bigok


Само че аз не играя крило, а селски бек. И до последно няма да ме обявят в групата, щото коефициентите за счупен крак на джуджето янеф рязко ще спаднат и пак ще има по медиите "Мачът е уговорен за над 0.5 счупени крака" :evil:

Иначе за червения картон- от стадиона се видя като че го удря, онзи зеленикаквият направи доста добра симулация и съдията се заблуди. Няма кво да го виним. Просто трябва да го накажат за 1 мач като видят видео записа. А че братчед ми въобще не трябваше да се разправя- тва отделно. Но би било тъпо да го глобят..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 12:29 pm 
Райко Кръвта да го пускат по-често като смяна. Вчера беше като муха без глава, ама тва ше е от липсата на игрови минути. Иначе адски много се бори момчето, а и предвид силния преден полусезон, той май от всички глупаци тип ИИ, ЙМ, ДМ най-заслужава да играе.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 12:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Е той Дани Младенов е изморен още преди да влезе да играе :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 12:57 pm 
А си държа на думите, че ЙМ55 някой го държи с нещо, за да играе. Някакъв дълг има да плаща или държат негов роднина в мазе. Момчето явно изпитва омраза към тази игра, явно неудовлетворение да практикува тази професия. Насила го държат. :? И според мен е добре да разровим тая ситуация с момчето, щото може да го държат с някакъв откуп за роднина или т.н.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 1:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Македония написа:
А си държа на думите, че ЙМ55 някой го държи с нещо, за да играе. Някакъв дълг има да плаща или държат негов роднина в мазе. Момчето явно изпитва омраза към тази игра, явно неудовлетворение да практикува тази професия. Насила го държат. :? И според мен е добре да разровим тая ситуация с момчето, щото може да го държат с някакъв откуп за роднина или т.н.

И аз мисля ч тия изверги дето го карат да върши такива гадости нямат капка жал. :?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Това са изверги и безкрупулни типове тип - Омраз, Седем:Едно, Антонатан и счетоводителя на черното тото - АкримониЙ :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
niki87 написа:
Robby написа:
A защо си си го причинил?

Щото не се усетих и си взех билет за 4 кинта пред централната трибуна и ушев не ни пусна в клетката- там стрували 5 :ohmygod2
Ама не съжалявам- забавлявах се искрено :bigok


И ние бяхме там където си бил.... До мен, над мен, навсякъде левскари бяха, на централната им трибуна също имахме доста хора, в ложите - също.... :levski

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 1:36 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 08, 2006 9:12 am
Мнения: 101
добър мач (особено второто) и доволно гостуване... :bigok
ставаме все по-добри... много ме кефи Костов, ей Богу, искам да кажа като треньор, не като мъж... :loser2

:levski :lsfc1 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Mr. Smith написа:
Това са изверги и безкрупулни типове тип - Омраз, Седем:Едно, Антонатан и счетоводителя на черното тото - АкримониЙ :bigok

А адвоката на банка Антинари - Корарец? А Bagman-а на черните букмейкъри - Пържолет? :bigok

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 3:32 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 19, 2011 10:54 pm
Мнения: 191
той Николов така си правеше и в Етрополе .. за най малкото докосване и е на земята :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
acrimonious написа:
Mr. Smith написа:
Седем:Едно написа:
Може и да ни струват. Ако го тупнат за 3 мача и гори за Микре.

Голяма работа :bigok Ако не играе Жмуньо ще играе братовчед му Акримуньо :bigok


Само че аз не играя крило, а селски бек. И до последно няма да ме обявят в групата, щото коефициентите за счупен крак на джуджето янеф рязко ще спаднат и пак ще има по медиите "Мачът е уговорен за над 0.5 счупени крака" :evil:

Добре ще е като те картотекираме да играете само в едната зона с брат'чед ти :bigok Той крило, ти бек, понякога обратното :bigok, че тоя Пинто нещо лабава пинтия ми се вижда :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 354 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com