forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 3:12 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 379 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2740
Сравнявате треньорството на Гонзо с треньорството на Костов :shock:


Последна промяна flo на Нед Мар 04, 2012 6:35 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
важното е, че от 2 положения вкарваме 2 и в защита сме по-добре от зимата! все пак този отбор още не е сработен!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:30 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9450
flo написа:
Сравнявате треньорството Гонзо с треньорството на Костов :shock:

Еми често да ти кажа реално не съм видял разлика, от играта като Гонзо беше треньо и сега.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:38 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Ivan63 написа:
Времето беше хубаво и двата отбора имаха добри екипи,а ако Гонзо още беше треньор,тука някои от вас, щяха сериозно да овлажнят мониторите


А дали годинките не са ти в повече, за да дръстиш форума с пуберски мннения?
Искаш да се мрънка срещу треньора след първият му слаб мач, при това завършил с победа? На Гонзо му се даде достатъчно време, за да се разбере че не става. Никой не го емна след първата му издънка. Като ще сте гонзовисти, вместо левскари си основете фенклуб на гонзовиста и си правете сбирки на елита, без да давате оценки на нормалните привържаници.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 9:31 pm
Мнения: 556
Местоположение: София
Не разбирам защо не можем да се зарадваме ПО-човешки?! :smt006
Честита победа! :levski

_________________
Не може нации, които се напиват с бира да дават акъл на нация, която изтрезнява с бира.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
flo написа:
Сравнявате треньорството на Гонзо с треньорството на Костов :shock:

Не, сравняваме псувните по Гонзо с липсата на такива по Костов, защото след играта днес си правим извода, че не само треньора е бил проблема.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Бяхме слаби, светлите лъчи идват от 3-те точки, Рамос и Жуниор, които ако можеше да стреля с повече от 2км в час, нямаше да е в Левски. Всичко по- интересно дойде от него ;)

Абе- само Левски :levski

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:44 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Adepta написа:
flo написа:
Сравнявате треньорството на Гонзо с треньорството на Костов :shock:

Не, сравняваме псувните по Гонзо с липсата на такива по Костов, защото след играта днес си правим извода, че не само треньора е бил проблема.

Ами псувайте го бе, келеши!

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
acrimonious написа:
Бяхме слаби, светлите лъчи идват от 3-те точки, Рамос и Жуниор, които ако можеше да стреля с повече от 2км в час, нямаше да е в Левски. Всичко по- интересно дойде от него ;)

Абе- само Левски :levski

Не забравяй, че доскоро беше съотборник с Жоро Христов и явно се е заразил с топовния му шут. С времето проклятието и лошата карма ще изчезнат :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13150
Местоположение: Града
Adepta написа:
flo написа:
Сравнявате треньорството на Гонзо с треньорството на Костов :shock:

Не, сравняваме псувните по Гонзо с липсата на такива по Костов, защото след играта днес си правим извода, че не само треньора е бил проблема.



Да,но тогава критиката е отнасяше само Гонзо,а чак сега се вижда,че проблема е другаде. :wink:
Иначе за мача "Ай'м но лайк. :bigok

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 12:19 pm
Мнения: 427
супер си беше мача - като за 1-ви толкова важното е победата и новите, които играха много добре ... Калво и той като се върне нещата ще заспят :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
Слаба игра, но победата е важна. Нормално е с нов треньор, нови играчи и първи мач да не сме на кой знае какво ниво. Дано след няколко кръга влезем във форма и мачкаме наред.

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
hidden767 написа:
Ivan63 написа:
Времето беше хубаво и двата отбора имаха добри екипи,а ако Гонзо още беше треньор,тука някои от вас, щяха сериозно да овлажнят мониторите


А дали годинките не са ти в повече, за да дръстиш форума с пуберски мннения?
Искаш да се мрънка срещу треньора след първият му слаб мач, при това завършил с победа? На Гонзо му се даде достатъчно време, за да се разбере че не става. Никой не го емна след първата му издънка. Като ще сте гонзовисти, вместо левскари си основете фенклуб на гонзовиста и си правете сбирки на елита, без да давате оценки на нормалните привържаници.


Не че се заяждам, но ти плюеше по Гонзо още щом разбра, че ще е тренер!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
hidden767 написа:
Adepta написа:
flo написа:
Сравнявате треньорството на Гонзо с треньорството на Костов :shock:

Не, сравняваме псувните по Гонзо с липсата на такива по Костов, защото след играта днес си правим извода, че не само треньора е бил проблема.

Ами псувайте го бе, келеши!

Кой е келеш, бе :slap
THE BLUE BEAST написа:
Adepta написа:
flo написа:
Сравнявате треньорството на Гонзо с треньорството на Костов :shock:

Не, сравняваме псувните по Гонзо с липсата на такива по Костов, защото след играта днес си правим извода, че не само треньора е бил проблема.



Да,но тогава критиката е отнасяше само Гонзо,а чак сега се вижда,че проблема е другаде. :wink:

Не думай :wink:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:49 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
24051914 написа:
hidden767 написа:
Ivan63 написа:
Времето беше хубаво и двата отбора имаха добри екипи,а ако Гонзо още беше треньор,тука някои от вас, щяха сериозно да овлажнят мониторите


А дали годинките не са ти в повече, за да дръстиш форума с пуберски мннения?
Искаш да се мрънка срещу треньора след първият му слаб мач, при това завършил с победа? На Гонзо му се даде достатъчно време, за да се разбере че не става. Никой не го емна след първата му издънка. Като ще сте гонзовисти, вместо левскари си основете фенклуб на гонзовиста и си правете сбирки на елита, без да давате оценки на нормалните привържаници.


Не че се заяждам, но ти плюеше по Гонзо още щом разбра, че ще е тренер!

Кога, първият или втория път? Нека не забравяме, че той беше два пъти, а аз бях несъгласен преди да почне вторият път, защото още първият се видя че не става.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:50 pm 
Обявавам хората, които участват в този спор за пълни ретарди. Айде спуквайте се от кеф сега. :bigok


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
Не знам какво имаш предвид с втори път? Гонзо беше един път тренер- миналият полусезон! Както и да е, наистина няма смисъл от тези спорове.


Последна промяна 24051914 на Нед Мар 04, 2012 6:53 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
Хайде стига сте спорели! Гонзо вече не е треньор, така че няма смисъл да се връщаме назад. Днес беше първият ни мач за тази година, имаше много публика и победихме. С времето ще дойдат и добрите игри изобщо не се съмнявам в това. Нашите се опитваха да цъкат топката по-продължително, но това не се научава за един мач. Трябва малко време и ще газим :smt047

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3683
Седем:Едно написа:
Предвид обстоятелствата какво ще рече? Че играхме срещу отбор без титулярните му централни защитници и имахме 2 положения цял мач, а те удариха греда, излизаха сами срещу Пламен Илиев и т.н. Бай Иван го каза много добре - ако беше Гонзо треньор, вече щеше да има 20 страници псувни. Сега си мълчат посрани повечето. Дано се променят нещата нататък.

при тяхната греда страничния беше вдигнал засада.

Има какво още да се желае, но за първи официален мач съм доволен. Реално погледнато 4ма нови, това си е половин отбор. 3ма от новите дойдоха в последния момент.
Тасевски и Гаджев бяха големите длъжници. Мислеха, че ходейки ще вземат мача.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Малко попрекалявате с критиките май ;) Първи мач, за трима от основните футболисти това е съответно втория и третия мач за Левски. Естествено, че се иска много повече.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:55 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
24051914 написа:
Не знам какво имаш предвид с втори път? Гонзо беше един път тренер- миналият полусезон! Както и да е, наистина няма смисъл от тези спорове.


:ohmygod

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Доста слаби бяхме.Единствено Рамос ми хареса,донякъде Пинто и Жуниор,ама само донякъде.Надявах се при Костов да не се налага да гледаме Йовов титуляр на всяка цена,но уви.Добре поне,че го смени рано.Ицо за пореден път доказва,че трябваше да се откаже преди 2-3 години.Грийн за мен просто не трябва да е централен защитник,едно,че е далеч по-полезен напред и второ-много е рисков за тая позиция.Димов е ебати дървото,освен това май се гласи за заместник на Веско картона,но ако играем(НЕ играем) като днес,може би има място в състава,поне е добър при статичните положения.Поне бихме,аз смятам,че имаме потенциал,въпреки това,което видях днес,още повече,че и Калво се връща.Гаджев и Дарко няма да е зле малко да се стегнат.Аз се чудя-такива като Генев и Живко Атанасов,толкова ли са бездарни,че ги подаряваме насам-натам,а купуваме фейсбуци за повече пари от цялата ни селекция тая зима.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
Дай Боже всеки път да виждаме Сектор Б в това лице. :smt007 Честита победа. :ls-cup

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12989
Местоположение: истинското село !!!
Аз искам да се оплача от ........ отношението на готвача в Дървеното към мен в 12 часа си поръчах пикантни картофи и ми ги донесоха в 13:10 :losers Плюс това трябваше да ги уговарям да ми сипат водка в колата :smt042


За мачооо като за първи мисля че е средно, все пак играя пръв официален мач, вижда се че отзад още не са синхронизирани на 100%.
Новия Дембеле има класа, личи си. Рамос и той добре. Владо обаче много ми се губи тоя мач. Дарко си е познато слаб :loser2 Другия мач да играе Ромина :bigok

Сектора средно ... до мене за малко да има женски бой .... отвратен съм колко много хора бяха на ШПРИЦ :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Абе какво плюете по Дарко, да не мислите че му е много лесно да ибе РУмина, да играе и след това пак да я ибе? Я да видя колко от вас ше издържат на тоя режим повече от 3 седмици :bigok
Кмето си има и той оправдание, с това Махало на Фуко не му е лесно :loser2
Сигурен съм, че и за Владко има задоволително обяснение :roll:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 7:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Смятам, че най-добри като игра бяха Рамос (тича, има финт, скорост, търси топката) и Пинто. Жуниор също се стараеше много.
Явно се обединяваме в мнението, че най-слаби и безлични бяха Гаджев и Роминка... Диамутен ми се стори леко бавен и неориентиран, може би е нормално, а още се потвърди тезата ми, че Серж за защитник не става, той е свикнал да търчи напред от време на време, а и срещу по-силен отбор тая грешка от средата на първото значеше 0-1.

По думите на Гонзо ми се стори, че Йовов не е изваден за контузия, а за слаба игра.

П.С. Как беше секторът отстрани, аз за жалост както съм болен още, не можах да се раздам на 100%, гледам някой пише, че Шуми Марица е станало, мен ми се стори доста мудно...


Последна промяна rkk на Нед Мар 04, 2012 7:23 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 7:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 27, 2011 8:47 pm
Мнения: 360
Ония са зле ама и нащо положение не е никак розово дори напротив


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3683
Рамос и на мен ми хареса. Реално освен на фланга може да играе и атакуващ халф, така че нищо чудно някой от Дарко и Гаджев да седнат в следващите мачове, ако продължат да се поп*ткват по терена, особено след като се върне Калво. Костов изобщо няма да цепи басма на никой.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Kryten написа:
Малко попрекалявате с критиките май ;) Първи мач, за трима от основните футболисти това е съответно втория и третия мач за Левски. Естествено, че се иска много повече.

Точно :wink: Жуниор ме впечатли доста :smt023 Дано да продължава с тази игра, Рамос не толкова, Диамотен си е играч и добре, че беше той, щото ако играехме с тролеите щеше да е :ohmygod Дядо Ваньо както винаги ни вади от никакво положение, жалко, че е на 33 :smt085 ако има пост във футбола путка, то Дарко Роминов ще е твърд титуляр :bigok :bigok :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 7:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:42 pm
Мнения: 989
Местоположение: Frankfurt am Main , Deutschland
Абе , що извадиха кметО толко рано , да не е препил снощи :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 379 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com