forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:22 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 379 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 12:53 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Не съм по спортно-техническите анализи и не мрънкам, че сме били слаби. Радвам се на победата, просто прекалено бяхме надъхани и масово хората останаха разочаровани, защото очакваха да видят 5 гола и тотална доминация на терена.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
миналата пролет също тръгнахме потресаващо зле, загуба от прасетата, едни мъки с локото и т.н., но май месец си играехме доста добре

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 12:04 am
Мнения: 1326
Цветков и ЖунинЙо си я разцъкват много добре заедно. Все едно играят цък-цък :bigok :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 3:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2011 7:39 pm
Мнения: 217
Местоположение: София
ЧЕСТИТА ПОБЕДА,ЛЕВСКАРИ! :lsfc4 Малко ме е срам да поискам запис от мача защото бях там,но почти нищо не видях заради хореографията със знамената (между другото това беше страхотно),но пък се забавлявах много в Сектора,мисля че бяхме на ниво и то доста високо. Също ако някой има снимки нека даде линк или да пише на ЛС. САМО ЛЕВСКИ :levski

_________________
Бог прощава,Левски-НЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 4:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
SinqtaLavina написа:
ЧЕСТИТА ПОБЕДА,ЛЕВСКАРИ! :lsfc4 Малко ме е срам да поискам запис от мача защото бях там,но почти нищо не видях заради хореографията със знамената (между другото това беше страхотно),но пък се забавлявах много в Сектора,мисля че бяхме на ниво и то доста високо. Също ако някой има снимки нека даде линк или да пише на ЛС. САМО ЛЕВСКИ :levski


Влез в раздела "видео и снимки" - там има след всеки мач и записи, и снимки, и там ккавото се сетиш. :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 5:05 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
thegboy написа:
detective написа:
knave написа:
много често попаднал в такива тролейни абсурди ми идва да ги избия всички тия пубери дето се правят на мъже ... въпреки че са левскари ...

Всеки има право да се прави на какъвто си иска.. :) Никой не е длъжен да му пука как изглежда отстрани или какво мислят другите за това което прави.



Всеки има право да си прави каквото си иска, само че да не пречи на останалите. А да трошиш, крещиш и скачаш в градския транспорт определено нямаш право. Тая глупост, която я е направил някой с пенсионера и перфоратора наистина е било връх на простащината.

Много ми е интересно как някакви комплексарчета на 15-16 години като се съберат в по-сериозна група, та да не ги нашамари някоя лелка, и изведнъж стават големите мъже и почват да си правят каквото си искат. А като останат самички им се изпарява смелостта.

Е това за преченето е друг въпрос :) А какво е станало с пенсионер и перфоратор че не съм чул :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 5:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:04 pm
Мнения: 2817
Местоположение: На реката
acrimonious написа:
Young & Reckless написа:
Ти го накарай да ти разкаже за интервюто, което са направили преди време с Александър Томов :lol: по телефона, като в същото време са си мислили, че говорят със Александър Томаш :bigok После го излъчват в новините :ohmygod


Искам да видя видео от това предаване, макар че сигурно ще умра :ohmygod2 :smt005


Тва е много старо брат :) Как не си го гледал
http://tv7.bg/news/359012.html от 2:41 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
"Ти не ме познаваш мене!
Твойте дни са преброени.
Mряна ли си или клен,
ти ще бъдеш победен!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
Най-якото обаче не са го пуснали. Политолого разказа, че са го питали каква е ситуацията в берое... нали Томаш играел там тогава :smt005 И Томов почнал да разказва как всичко било наред в отбора и как чакали да почнат подготовка... няколко минути май говорил за берое, все едно работи там, нещо такова май беше :smt005

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 6:14 pm
Мнения: 1254
хахаха ерата интервю :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:04 pm
Мнения: 2817
Местоположение: На реката
Young & Reckless написа:
Най-якото обаче не са го пуснали. Политолого разказа, че са го питали каква е ситуацията в берое... нали Томаш играел там тогава :smt005 И Томов почнал да разказва как всичко било наред в отбора и как чакали да почнат подготовка... няколко минути май говорил за берое, все едно работи там, нещо такова май беше :smt005

Аз съм го гледал и по-дългото интервю, но не можах да го намеря :lol:

_________________
"Ти не ме познаваш мене!
Твойте дни са преброени.
Mряна ли си или клен,
ти ще бъдеш победен!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
пьахаххахььььакайайак :ohmygod2 :smt005 :loser2

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 8:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
detective написа:
Е това за преченето е друг въпрос :) А какво е станало с пенсионер и перфоратор че не съм чул :?


1 момче свали перфоратора. 1 пенсионер търсеше къде да си продупчи билета. Момчето му го подаде и той след много смях си го продупчи в него :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 9:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Тва по- просто от бг журналиста е само чорбаря и ушака... :ohmygod2

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 9:44 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
trikilarakiq написа:
detective написа:
Е това за преченето е друг въпрос :) А какво е станало с пенсионер и перфоратор че не съм чул :?


1 момче свали перфоратора. 1 пенсионер търсеше къде да си продупчи билета. Момчето му го подаде и той след много смях си го продупчи в него :smt023

О боже :smt005 :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:04 pm
Мнения: 2817
Местоположение: На реката
Това с перфораторите ми е любимо :ohmygod Една от родните карикатури така обичаше да се бие с перфоратори, докато не му изгърбиха тъпана и си седнА на гъза :smt023

_________________
"Ти не ме познаваш мене!
Твойте дни са преброени.
Mряна ли си или клен,
ти ще бъдеш победен!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 10:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2011 7:39 pm
Мнения: 217
Местоположение: София
thegboy написа:
SinqtaLavina написа:
ЧЕСТИТА ПОБЕДА,ЛЕВСКАРИ! :lsfc4 Малко ме е срам да поискам запис от мача защото бях там,но почти нищо не видях заради хореографията със знамената (между другото това беше страхотно),но пък се забавлявах много в Сектора,мисля че бяхме на ниво и то доста високо. Също ако някой има снимки нека даде линк или да пише на ЛС. САМО ЛЕВСКИ :levski


Влез в раздела "видео и снимки" - там има след всеки мач и записи, и снимки, и там ккавото се сетиш. :)

Благодаря много,брат. САМО ЛЕВСКИ :levski

_________________
Бог прощава,Левски-НЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 05, 2012 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 12:19 pm
Мнения: 427
Levskar67 написа:
ЧЕСТИТА ПОБЕДА на всички ЛЕВСКАРИ! Няма да коментирам мача, защото бях на работа и го слухах по Дарик, където Т. Русев, според мен прекали да напада ЛЕВСКИ и играта му! чорбарските журналистчета казват на черното, бяло за да оправдаят комунистичесткото отборче, а той се страхува, да не го обвинят, че подкрепя ЛЕВСКИ и направо стана досаден с реплики от рода: " Ужасната, безидейната, изключително слабата, неадекватната и т. н. игра на ЛЕВСКИ ", Цветков си почаивал, а Рамос бил загадка и двамата не заслужавали да вкарат гол. Щом си победил по честен начин значи си направил и нещо хубаво! Томе, освободи съзнанието си, берлинската стена падна преди повече 20 години и няма да те накажат, че си ЛЕВСКАР! Какво толкова е станало? Ние победихме, чорбата паднаха и само на 3 точки пред нас е отбора на резаците, които ще дойдат на ГЕРЕНА. Вчера играха 4-мата нови, Йовов игра на нов пост, а това е половината отбор. Тези момчета не само, че идват в нов отбор, но идват в нов град, нова обстановка, нова държава с нови трдиции и им предстои настаняване на тях и семействата им, съществува и езиковата бариера! Това малко ли е?! Някой от тях имат по няколко тренировки и един мач, в който не играха с Пинто, защото беше контузен. На практика това е първия им мач в този състав! нормално е Пинто и Жуниньо да са най-добрите, първият е от началото на подготовката, втория е играл 3 години в БЪЛГАРИЯ! Моля ви не нападайте момчетата още от първия мач, а ги подкрепяйте, сигурен съм, че, те , ще ни накарат да се гордеем с тях! САМО ЛЕВСКИ! :levski

Добре написано! :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 06, 2012 2:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 7:56 pm
Мнения: 362
Местоположение: Лондон
Hazard написа:
Тва е много старо брат :) Как не си го гледал
http://tv7.bg/news/359012.html от 2:41 :smt005 :smt005 :smt005



аааааааа :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 скандалноооо :lol: :lol: :lol:

_________________
НИТО КАПКА СТРАХ,НИТО КРАЧКА НАЗАД !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 379 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com