forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:15 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1579 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 49, 50, 51, 52, 53  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 2:27 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Росен написа:
Веднага се сещам за Спартак Москва :)

http://cl.sportal.bg/news/Dinamo-Zagreb ... .4245.html

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 2:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Левски, Локо все едно, на Кюрда у гъзо :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 2:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
hidden767 написа:
Поради което все още сме участникът в ШЛ с най-лош баланс и успяхме от нарисувана хегемония за 10 години напред да стигнем до -16.

Чорбарите също много обичат да повтарят като мантра този абсолютно неверен нефакт. :smt023

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 2:33 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Nakuro Bradata написа:
hidden767 написа:
Поради което все още сме участникът в ШЛ с най-лош баланс и успяхме от нарисувана хегемония за 10 години напред да стигнем до -16.

Чорбарите също много обичат да повтарят като мантра този абсолютно неверен нефакт. :smt023

Аз съм сигурен,че ако прасетата играят в подобна група като нашата тогава ще завършат с голова разлика 0:30. :smt006
Но естествено всичко е част от ДИРЕКТИВАТА и никой няма да им позволи да покажат пълният си потенциал от М&Х. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 2:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Какво означава нарисувана хегемония за 10 години :smt017 Това го имаше само с указ на БКП и когато почти цяла България беше задължена да играе за свинете :wink: Хегемон може да си 3-4, максимум 5 години, после се сменят треньори, поколения играчи, спонсори, спада формата на футболистите и много още фактори :!:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
С идващата криза, ако нещат бяха направени като хората, хегемонията щеше да е над 5 години :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Щяло, не щяло :wink: Как с играчи като дедо Боре, Бардон, Томашич, МечУ, Топчо, Бижутерчето, които бяха минали 30-те и почна да ги мързи да живеят :wink: Или с президент като Бащицата :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Тогава още излизаха хора от школата, бяха купени (със закъснение) Зе Соареш, Жоаозиньо, Рабех и пр., които са идеални за нашето първенство. Както каза Хидъна, 2006 ако беше направена селекция нещата щяха да станат. Аз знам, че са искали Новакович и други, но Бащицата е казал не. Може да не ми е вярно инфото.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Със споменаването на Бащицата :rip Всичко става ясно :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 2:51 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Цитат:
Защо когато Левски влезе в Шампионската лига и взе 7 000 000 евро на следващата година се купи само един автобус? Един добър мениджър купува 3 класни играчи за 3 000 000 примерно, защото другите си ги имаш и така на следващата година пак Шампионска лига и пак 7 000 000 евро и така, когато се завърти колелото Левски нямаше да има стигане – примерно…

- Левски купи автобус, но и направи общежитие за децата си и си направи най-добрия терен в България.

Бащицата ни купи автобус,нарпави ни терен,общежитие за децата...Вие и за футболисти мрънкате :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 3:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Бащицата за последните 5 години назначи 3-ма спортно-технически директори и смени 6-ма треньори(+Сухия!) все в условия на пълен хаос. За каква визия говорим, при цялата тази простотия? Стигна се до крайности Вили Вуцов да водят отбора. Цяло чудо е, че изобщо нещо започва да се променя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 3:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
UGLYBLUE написа:
Бащицата за последните 5 години назначи 3-ма спортно-технически директори и смени 6-ма треньори(+Сухия!) все в условия на пълен хаос. За каква визия говорим, при цялата тази простотия? Стигна се до крайности Вили Вуцов да водят отбора. Цяло чудо е, че изобщо нещо започва да се променя...

Не се заричай. Аз докато не разбера, че Костов е преподписал не бих казал, че нещо се е променило. Ако шайката, която си разиграва игрички на гърба на клуба и създава напрежение така че никой треньор да не може да се задържи, все още оказва влияние нищо няма да се промени скоро. :smt006

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 3:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
hidden767 написа:
Valentin написа:
Наско Сираков е противоречива фигура в историята на Левски, но от последните му интервюта има една мисъл, с която съм абсолютно съгласен - че при него и Мъри в отбора се работеше с визия, с цел, със стратегия. Сега всичко се прави година за година, полусезон за полусезон, ден за ден. Селекцията се върши изцяло на хазартен принцип ("взимаме, който падне, а ако стане - стане"). Не можем да очакваме, че с такава управленска недалновидност и некомпетентност ще имаме силен тим за България и за Европа.


Брей, да не видиш... визия имало. И каква е тя? Дали на някой щеше да му мине през акъла да говори за визия, ако не беше гола в 90-тата минута на баба ти Дида срещу Динамо?
Визията им на двамцата беше "брей, то нещата взеха, че се получиха от самосебе си, дай да не пипаме нищо и да видим до къде ще стигнем"
Поради което все още сме участникът в ШЛ с най-лош баланс и успяхме от нарисувана хегемония за 10 години напред да стигнем до -16. Щото някой беше решил, че Ицето, Топчо и мопчо 5 години ще играят на същото ниво и никой няма да им свикне на играта и няма да се научи как да им се противопоставя (гениално!)
И този някой не беше Батков. Не бяха негови клишираните реплики по интервютата.
Досега за 25 години в които съзнателно следя български футбол не съм видял отбор с визия. Следващите 2 години ще се види дали Лудогорец няма да е първият.
Що сеотнася до нас - не вярвам, ама хич. Денят се познава от сутринта. А сутринта я оплескахме. Не може да имаш 8 дупки в титулярния състава, а ти да вземеш само 4 играчи и то на края на подготовката. Това е всичко друго, но не и професионализъм и визия. Всъщност, това си е точно отбиване на номер от типа " в България сме все пак, знаеш как е"

:smt006

Като индивидуално представяне в ШЛ Динамо Загреб имаше тази година голова разлика 3-22 и 0 точки. Преди години Спартак Москва също имаше едно участие в ШЛ с 0 точки и 1-18 голова разлика.
Като цялостен баланс в ШЛ сме точно толкова зле колкото Жилина (3-19 г/р 0 точки).
Грешката на Мъри и Наско беше, че оставиха Батков да ни убеждава, че нашите играчи сa най-добри и нямаме нужда от нова селекция.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Пет Мар 16, 2012 4:36 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 4:06 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Преди малко се сетих за едно изказване на Кокала, даже компилация от изказвания...пожелавам му да бие и в Ловеч и на финала и като идат в Пловдив чорбарите да да ги тресне и тях!
Ето Ви клипа да си върнеме малко настрoението:

http://vbox7.com/play:0bacaa03&al=2&vid=2222378#commentTop


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 4:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Nakuro Bradata написа:
hidden767 написа:
Поради което все още сме участникът в ШЛ с най-лош баланс и успяхме от нарисувана хегемония за 10 години напред да стигнем до -16.

Чорбарите също много обичат да повтарят като мантра този абсолютно неверен нефакт. :smt023



То само тоя факт да беше. Ами глупостта, че сме извадили късмета, та сме играли с Киево, а не с Фиорентина. :lol: Ега ти късмета, тогава Киево беше най-трудният или вторият най-труден възможен жребий. Останалите отобри бяха далеч по-слабички, а ние от торбата с путките се хванахме за кура, ама нейсе - късмет било. :loser2 Късмет извадихме, че и Оксер се бил класирал. То в най-трудната група бяхме, ама след няколко години изведнъж групата стана сравнително лека. Очаквам до 27 статии на ГА тази група да стане най-леката за всички времена в турнира. Както и любимият ми мит, че тогава просто сме имали невероятните играчи :lol: . Ясно ми е, че на кочината все ще трябва някак си да се оправдават и да ни изкарват постиженията едва ли не загуби, но защо и левскарите го правиме не мога да си обесня.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 5:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
paulao написа:
Преди малко се сетих за едно изказване на Кокала, даже компилация от изказвания...пожелавам му да бие и в Ловеч и на финала и като идат в Пловдив чорбарите да да ги тресне и тях!
Ето Ви клипа да си върнеме малко настрoението:

http://vbox7.com/play:0bacaa03&al=2&vid=2222378#commentTop


Чакай да говоря бе, тихо бе :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 5:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2011 7:39 pm
Мнения: 217
Местоположение: София
MaLch0 написа:
Цитат:
Защо когато Левски влезе в Шампионската лига и взе 7 000 000 евро на следващата година се купи само един автобус? Един добър мениджър купува 3 класни играчи за 3 000 000 примерно, защото другите си ги имаш и така на следващата година пак Шампионска лига и пак 7 000 000 евро и така, когато се завърти колелото Левски нямаше да има стигане – примерно…

- Левски купи автобус, но и направи общежитие за децата си и си направи най-добрия терен в България.

Бащицата ни купи автобус,нарпави ни терен,общежитие за децата...Вие и за футболисти мрънкате :bigok

Аз доколкото знам общежитието е самофинансирано от ДЮШ с парите от трансферите на Николай Михайлов и Атанас К.у.р.дов,така че имаме само автобус от ШЛ :bigok :blass САМО ЛЕВСКИ :levski

_________________
Бог прощава,Левски-НЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 5:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
thegboy написа:
Nakuro Bradata написа:
hidden767 написа:
Поради което все още сме участникът в ШЛ с най-лош баланс и успяхме от нарисувана хегемония за 10 години напред да стигнем до -16.

Чорбарите също много обичат да повтарят като мантра този абсолютно неверен нефакт. :smt023



То само тоя факт да беше. Ами глупостта, че сме извадили късмета, та сме играли с Киево, а не с Фиорентина. :lol: Ега ти късмета, тогава Киево беше най-трудният или вторият най-труден възможен жребий. Останалите отобри бяха далеч по-слабички, а ние от торбата с путките се хванахме за кура, ама нейсе - късмет било. :loser2 Късмет извадихме, че и Оксер се бил класирал. То в най-трудната група бяхме, ама след няколко години изведнъж групата стана сравнително лека. Очаквам до 27 статии на ГА тази група да стане най-леката за всички времена в турнира. Както и любимият ми мит, че тогава просто сме имали невероятните играчи :lol: . Ясно ми е, че на кочината все ще трябва някак си да се оправдават и да ни изкарват постиженията едва ли не загуби, но защо и левскарите го правиме не мога да си обесня.


За Хидъна е най-важно "да се е оказал прав" и "да ни е натрил носовете" бе :loser2

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 5:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Факт е, че Хидъна за пореден път се оказа прав и натри носовете на много хора :smt006

:loser2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Kryten написа:
Факт е, че Хидъна за пореден път се оказа прав и натри носовете на много хора :smt006

:loser2


За кое е прав и кои са тия хора?

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 5:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Откъде да знам :lol:
Иначе отчасти съм съгласен с него и аз.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Ако някой е очаквал и се надъхвал, че почва пролетният полусезон и почваме да газим с тежкия си арийски ботуш тюфлеците от "А" група, нека се чувства с натрит нос. Аз лично не съм чел такива неща тук, но може и да е имало.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 6:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Това отпадане започва да се превръща в прекалено голяма драма, подхваната и преекспонирана от представителите на спортните медии.

Дори и най-добрите и обиграни отбори губят мачове и отпадат от турнири. Костов не е безгрешен треньор, а това му е едва шестия мач (ако не се лъжа) на чело на отбора.
На нашия отбор се налага да свиквa както с нови играчи така и с нов стил на игра.
Разбира се, че ще отнеме време.
Допълнителни проблеми създава и факта, че има нужда от още нови футболисти.
Костов неслучайно искаше да му вземат Хамдани, който да играе на позицията на която играе Йовов в момента.

Ако вчерашния мач беше свършил в 92 мин. много от коментарите тук нямаше да ги има. Някой път има нужда и от малко късмет.

Няма смисъл да обвиняваме Божката за головете. И двата гола си бяха негови (втория особено). Личи си, че не е във форма и че мислено вече си е тръгнал от Левски. Не можем да спечелим нищо ако го псуваме и обезкуражаваме.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 6:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Когато се насерем, Хидъна винаги е прав. Така и не се научихте. :blass

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 6:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5339
Местоположение: София
Nakuro Bradata написа:
Когато се насерем, Хидъна винаги е прав. Така и не се научихте. :blass

То той само тогава пише. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 7:53 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
madball написа:
Nakuro Bradata написа:
Когато се насерем, Хидъна винаги е прав. Така и не се научихте. :blass

То той само тогава пише. :bigok

И кво излиза...
Постулат 1: Когато се насерем Хидъна винаги е прав.
Постулат 2: Той само тогава пише:
Дедукция: Винаги, когато пише, Хидъна е прав.
:loser2

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 8:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
А аз разбарх,че Хидъна прав сере

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 9:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Абе Хидъна разбира от футбол, няма кво да му го отричаме, аз за тва не обичам да общувам с него- обезсърчава ме :loser2

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 9:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5339
Местоположение: София
acrimonious написа:
Абе Хидъна разбира от футбол, няма кво да му го отричаме, аз за тва не обичам да общувам с него- обезсърчава ме :loser2

Абе че разбира-разбира,ама само храни,деба.И да не ми минава с номера,че е реалист,щот една хубава дума не съм прочел за Левски от него. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Само преди няколко месеца Хидъна би заменил Калво за Присо без да му мигне окото. Напсува и ръководството, че сме изпуснали този страхотен 48 годишен негър :bigok Иначе разбира, спор няма :smt003

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1579 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 49, 50, 51, 52, 53  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com