forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 5:30 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1579 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 9:01 pm 
А Костов да не се оправдава с вятъра, щото е много жалко :wink:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Много мръсно плюене от страна на Гонгаджиите по Николай Костов. Явно, че на Мъри трябва да му се намери работа. Нищо не казвам за Мъри, но кур за Гонгаджиите!

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 9:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Смърт за черната маймуна Бенжелюн :boisw Клетвите хващат макак, да знаеш, един ден ще увиснеш на въжето :smt027 Дано контузията на Пламен да не е много тежка, че с Божката на вратата ще е тегаво :smt012 Кур за мача, бяхме слаби, Локото ни биха заслужено, съдията не знам за какво изгони кмета, ама с него и без него все тая :wink:
Смърт и за продажната журналистика :!: Кур за Томето и джамията Гонг :!: Майните бяха надвикани :D

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Журналята почват сериозно да прекаляват. Деба боклуците, трябва да им се сере, и то обилно


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 9:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 12:19 pm
Мнения: 427
заслужено отпадане! Голяма беше агитката днес!!! :lsclapp Не е нужно да сме толкова черногледи - мача си беше страхотен, бърз, напечен, сбивания, сблъсъци, че чак и треньорите - е това е истинско - 1 минутка и минавахме..

ПС: Костов това ако не се лъжа му е първата загуба и то на косъм да си вземем мача на 0, така че какво плюене по треньора?! Даже според мен на отбора трябва да покажем, че го подкрепяме точно сега!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 9:28 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 3:46 pm
Мнения: 96
bg4ever91 бате ти не мислиш ли, че това "трябва да подкрепяме отбора точно сега" взе да звучи прекалено често от нашите усти. Кога тоя отбор ще ни даде повод за радост както го е правил отбора на Левски винаги. Аз пък не виждам какъв е смисъла на тоя бесен толеранс към Костов, който обяснява, че му пречи вятъра. Е така ще си мине времето и ще си останеме само с яката публика, която дава мило и драго само отбора да се чувства добре и да върви напред.

_________________
Ultras Levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 9:32 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
hixxtam написа:
Истината е елементарна според мен. Всички проблеми, дори и тези в защита идват от средата на терена където и четиримата основни играчи имат спад във формата си или бойкотират. Гаджев и Дарко пълни нули. Грийн днес не даде един свестен пас въпреки, че единствен се бори в тази зона. Не може да не се допускат грешки отзад, след като централната зона е куха дупка. Рамос игра с хъс и ми хареса, Тони К. се губеше, но разбрах, че е играл на обезболяващи. И господ да ни е треньор, без качествена средна линия не може да има качествена игра.

:smt023
И аз така мисля. Мача в Пловдив не успях да гледам, но ми направи впечатление, че точно "първи, втори, трети"-те капитани, "лидерите", не играха нищо от първия мач на Герена.
Дали Костов ще се опари, както вече са се парили доста други, просто защото не е свикнал на манталитета на нашите манИкенки - да ядат и пият на една маса с тренъора и да са първи приятели. Дано да греша де.
Иначе виждам сектора днес е бил :smt007

ПС Bgtifo Колко често ти се е случвало при Костов?

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 9:36 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Загуби във футбола има, а днес 2000 сини са си тръгнали с чест, защото те са победили. Къде е драмата не знам.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 9:39 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
basma написа:
Загуби във футбола има, а днес 2000 сини са си тръгнали с чест, защото те са победили. Къде е драмата не знам.


+1 :levski Кур за футбола !

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 9:42 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Божката Митрев моите уважения как вее знамето пред сектора, но след мача с прасетата миналата година по това време, който закопа (а с това и шампионската ни титла до голяма степен) днес пусна адска вересия на Доко Пд и при двата гола. Да ревеш че не ти дават шансове, а да се омазваш всеки път когато те пуснат е нелепо. Дарко и Гаджев на пейката, докато не решат какво им се прави. От друга страна, според мен купата за Лудогорец, та да не ги е яд като го издухат за първенството. Първо свинете, после и Разград ще ядат на Кокала кокалчето.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 9:46 pm 
Драмата е, че си продадоха путките! Всеки с ръка на сърцето си го е помислял, както и след загубата с 1 - 3 на Герена от прасетата! Има мачове, в които играем добре, но падаме. Има мачове, в които не играем добре, защото трябва да паднем. В България сме все пак, нормално е това, няма логика, няма нищо. С толкова агенти на едно място - Батков, Баждеков, Тонев и прочие толко. Звучи чорбарско, но е така.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 9:49 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 3:46 pm
Мнения: 96
Синя Душа написа:
hixxtam написа:
Истината е елементарна според мен. Всички проблеми, дори и тези в защита идват от средата на терена където и четиримата основни играчи имат спад във формата си или бойкотират. Гаджев и Дарко пълни нули. Грийн днес не даде един свестен пас въпреки, че единствен се бори в тази зона. Не може да не се допускат грешки отзад, след като централната зона е куха дупка. Рамос игра с хъс и ми хареса, Тони К. се губеше, но разбрах, че е играл на обезболяващи. И господ да ни е треньор, без качествена средна линия не може да има качествена игра.

:smt023
И аз така мисля. Мача в Пловдив не успях да гледам, но ми направи впечатление, че точно "първи, втори, трети"-те капитани, "лидерите", не играха нищо от първия мач на Герена.
Дали Костов ще се опари, както вече са се парили доста други, просто защото не е свикнал на манталитета на нашите манИкенки - да ядат и пият на една маса с тренъора и да са първи приятели. Дано да греша де.
Иначе виждам сектора днес е бил :smt007

ПС Bgtifo Колко често ти се е случвало при Костов?


Кое колко често ми се е случвало нещо не те разбрах. Важното е, че отбора не игра добре нито с Черно Море нито днес а коментарите за мача от страна на Костов и футболистите са просто уникални в отрицателният смисъл. Добре кажи според тебе колко още пъти трябва да се дъниме за да признаем, че нещата не се случват както трябва. Това е мое мнение всеки може сам да прецени дали му харесва отбора в този си вид и не става въпрос само за Костов не ме разбирай погрешно най-малкото защото като пристигна аз бях твърдо ЗА него.

_________________
Ultras Levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 10:20 am
Мнения: 1399
Местоположение: София
Тук не е зле след загуба темите да се заключват за 24 часа и после да се коментира. Някои хора са прекалено афектирани и говорят пълни глупости :smt006 А да плюете Кокала и Митрев при положение, че 10 от 11 човека на терена не знаеха за какво са там :ohmygod2 Предпочитам да гледам как Божката пуска левашки голове, но после идва при публиката, а не бърза да се скрие в тунела отколкото да гледам разни лигльовци да се мърдосват цял мач :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3684
Мач, след който треньора трябва да направи своите изводи за играчи, постройка и начин на игра.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 10:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Значи, не знам защо всички си изкарвате гнева върху Божката?!?! И как не ви е срам да го псувате, защото тоя същия човек след мача със селяните от Микре, когато ги бихме с 6-2, взе знамето с Анди от агитката и го заби на центъра, много ви е къса паметта нещо. А за Костов не знам какво сте го захранили като Локото 2-то полувреме ги спукахме до 70-75 минута, причината да паднем, е че нашите момчета подцениха ситуацията и се отпуснаха накрая.Отбора е нов, още си личи че се сработват играчите, но също така си личи че имат добри идеи и малко по малко се разиграват.Страхотно представяне на Сектора, което не заслужаваше показаното на терена. НО не виждам за какво трябва да храним треньора. Не оправдавам обаче Гаджев, който нямаше едно свястно отиграване през целия мач,също така слабо включване и на Цветков. Стискам палци Пламката да е добре, защото се видя че Божо е изгубил форма, а ще е неприятно, ако го чакаме да се разиграва, защото не можем да си позволим да губим точки в първенството, ако искаме да ставаме шампиони...



САМО СИНИТЕ !!!! :levski

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Делтапланерът обаче :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3684
angysarmy написа:
Значи, не знам защо всички си изкарвате гнева върху Божката?!?! И как не ви е срам да го псувате, защото тоя същия човек след мача със селяните от Микре, когато ги бихме с 6-2, взе знамето с Анди от агитката и го заби на центъра, много ви е къса паметта нещо. А за Костов не знам какво сте го захранили като Локото 2-то полувреме ги спукахме до 70-75 минута, причината да паднем, е че нашите момчета подцениха ситуацията и се отпуснаха накрая.Отбора е нов, още си личи че се сработват играчите, но също така си личи че имат добри идеи и малко по малко се разиграват.Страхотно представяне на Сектора, което не заслужаваше показаното на терена. НО не виждам за какво трябва да храним треньора. Не оправдавам обаче Гаджев, който нямаше едно свястно отиграване през целия мач,също така слабо включване и на Цветков. Стискам палци Пламката да е добре, защото се видя че Божо е изгубил форма, а ще е неприятно, ако го чакаме да се разиграва, защото не можем да си позволим да губим точки в първенството, ако искаме да ставаме шампиони...



САМО СИНИТЕ !!!! :levski

едно разумно мнение. Няма защо да изкарваме един по-черен от друг. Има още доста неща да се чистят в играта, надявам се Костов да ги види и коригира в движение. Постфактум лъсват много грешки, но пък Костов показва, че не се е занаитил с един тит. състав, а просто върти играчите докато намери печеливш баланс.
САМО ЛЕВСКИ
P.S. Кокала винаги съм го харесвал като играч и треньор. Не цепи басма, мъжкар е и умее, ако не друго, да надъхва играчите. Скочи ни здраво, скочи и на Херо. Надявам се да няма прошка за Лудогорец и Литекс. На този стадион може да загуби всеки един отбор в БГ реално погледнато.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26611
Местоположение: София
Скочи и на треньора ни...

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49332
Местоположение: ШОПландия
SouthSupporter написа:
Драмата е, че си продадоха путките! Всеки с ръка на сърцето си го е помислял, както и след загубата с 1 - 3 на Герена от прасетата! Има мачове, в които играем добре, но падаме. Има мачове, в които не играем добре, защото трябва да паднем. В България сме все пак, нормално е това, няма логика, няма нищо. С толкова агенти на едно място - Батков, Баждеков, Тонев и прочие толко. Звучи чорбарско, но е така.

Аз пък не видях никакви фактори които да показват продаден мач за разлика от други случаи. Имаше борба и напрежение в мача. Тоя гол в последните секунди не е по силите дори на мошеник като Тото Динев. Той си лапна паричките от мача в Свобода, не от този. ;) Просто бяха по-малко зле от нас, а ние бяхме с половин отбор съставен само от чужденците и Пламен. Доста несериозно е да се дрънкат глупости за уговорен мач, който е доста далече от други явни такива.

Ако Костов не може да се наложи и да изгони тия леваци просто ще затворим цикъла и пак почваме с мизерията. Кур за Гонг, казах ли?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3684
Росен написа:
Скочи и на треньора ни...

неовладяна емоция в края на мача, която няма нищо общо с премислено изказване във фейсбук, например.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 10:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
преди циганчето беше виновно,сега други ... работа
на треньорския щаб е отбора да е мотивиран,в оптимална кондиция,
правилна тактика..и да извлече максимума от всеки един...дори и при силен вятър :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 10:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 3:54 am
Мнения: 804
За мача ше чакаме да се тегли и гледа, че беше трудно.
Сектора беше супер докато ни вкараха гол ... особено след 2рия пък стана...... Момчето с мегафона на оградата от лявата част се скъса да вика всички всички ама .... :bigok
Иначе на полувремето един до мене имаше с екип на Левски и под него една значка на Ботев. Предаде я на едно момче на момента, осра гащите и се изпари някъде нагоре :losers

_________________
Sir_J wrote:
Искам тая година да се паднат за купата тирето и числото и да гледаме джихад на сунити срещу шиити.
06.07.2017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
angysarmy,
Не знам докога ще се заслепявате от подобни дребни неща, имам предвид постъпката на Митрев, за която разказваш. Дай сега три години грешките, с които не веднъж ни закопа да му ги простим, щот вял знамето. Това не е сериозно. Той не е знаменосец, а вратар, а като такъв за пореден път се издъни.
Естествено, че не той е виновен само, играта като цяло не е на ниво, липсват доста неща, дано Костов успее да овладее нещата навреме, защото загуба на точки в следващите мачове означа бай на титлата и съответно ще му пеят и на него.
Иначе ме шокира видеото след мача - " Ела тука да ти пръсна мозъка бе, бабаит!" Тоя клоун Кокъла никога не съм го харесвал, днес ми стана по-противен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 11:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Последните дни атаките по ЛЕВСКИ са от всички посоки, затова в момента трябва да сме по единни от всякога! Купата замина и с нищо не можем да променим този факт, но да се нахвърляме върху играчите и треньора е меко казано глупаво! Да, някой играчи не играха както трябва, Божката бе виновен и за двата гола, но ако фотка беше дал в 92 мин. аут, а не корнер, както трябваше да направи, сега всички щяхме да сме щастливи и след няколко дни, никой нямаше да си спомня кой как е играл. Сега, като се обърна каруцата поне играчите ще се отърсят от измамното самочуствие, че са готов отбор след добрата игра в Монтана. Загубихме нещастно накрая, но никой тук не споменава, че локо игра добре, удари три греди, играчите им играха на върха на възможностите си, за разлика от нашите и в този ред на мисли смятам, че заслужено продължават напред. Надявам се БОГ да е с Пацо и да му помогне да се излекува изцяло и напълно! Надявам се всички момчета да се стегнат и от следващия мач да започнат да се раздават докрай, както го прави нашата ВЕЛИКА ПУБЛИКА във всеки мач, за което ви правя поклон до земята! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 11:09 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Fozzy написа:
Божката Митрев моите уважения как вее знамето пред сектора, но след мача с прасетата миналата година по това време, който закопа (а с това и шампионската ни титла до голяма степен) днес пусна адска вересия на Доко Пд и при двата гола. Да ревеш че не ти дават шансове, а да се омазваш всеки път когато те пуснат е нелепо. Дарко и Гаджев на пейката, докато не решат какво им се прави. От друга страна, според мен купата за Лудогорец, та да не ги е яд като го издухат за първенството. Първо свинете, после и Разград ще ядат на Кокала кокалчето.


Забрави.
Свинете може и да паднат в Пловдив, но Разград най-много Х, и то преко сили, а най вероятно да налупят пловдивските канчета и ние после тука да се обясняваме как на нас са ни скочили майните, пък на разград са им правили шпалири. За момента сме на светлинни години от "рязаните", "хипофизните джуджета", "бившите звезди" и т.н. както още се наричат във форума.
Факт :smt006

_________________
Хайде на бас.


Последна промяна hidden767 на Чет Мар 15, 2012 11:09 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10747
Nakuro Bradata написа:
SouthSupporter написа:
Драмата е, че си продадоха путките! Всеки с ръка на сърцето си го е помислял, както и след загубата с 1 - 3 на Герена от прасетата! Има мачове, в които играем добре, но падаме. Има мачове, в които не играем добре, защото трябва да паднем. В България сме все пак, нормално е това, няма логика, няма нищо. С толкова агенти на едно място - Батков, Баждеков, Тонев и прочие толко. Звучи чорбарско, но е така.

Аз пък не видях никакви фактори които да показват продаден мач за разлика от други случаи. Имаше борба и напрежение в мача. Тоя гол в последните секунди не е по силите дори на мошеник като Тото Динев. Той си лапна паричките от мача в Свобода, не от този. ;) Просто бяха по-малко зле от нас, а ние бяхме с половин отбор съставен само от чужденците и Пламен. Доста несериозно е да се дрънкат глупости за уговорен мач, който е доста далече от други явни такива.

Ако Костов не може да се наложи и да изгони тия леваци просто ще затворим цикъла и пак почваме с мизерията. к.р за Гонг, казах ли?



Не съм гледал мача, надявам се всичко да се е решило на терена. Обаче, ако мача за първенството там го вземем по-лесно от нормалното, то няма как да не си помисли човек, че имало някаква врътка. Ще видим.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3684
hidden767 написа:
Fozzy написа:
Божката Митрев моите уважения как вее знамето пред сектора, но след мача с прасетата миналата година по това време, който закопа (а с това и шампионската ни титла до голяма степен) днес пусна адска вересия на Доко Пд и при двата гола. Да ревеш че не ти дават шансове, а да се омазваш всеки път когато те пуснат е нелепо. Дарко и Гаджев на пейката, докато не решат какво им се прави. От друга страна, според мен купата за Лудогорец, та да не ги е яд като го издухат за първенството. Първо свинете, после и Разград ще ядат на Кокала кокалчето.


Забрави.
Свинете може и да паднат в Пловдив, но Разград най-много Х, и то преко сили, а най вероятно да налупят пловдивските канчета и ние после тука да се обясняваме как на нас са ни скочили майните, пък на разград са им правили шпалири. За момента сме на светлинни години от "рязаните", "хипофизните джуджета", "бившите звезди" и т.н. както още се наричат във форума.
Факт :smt006

При Лудогорец организацията е перфектна. Не "организацията". Направиха си трансферите навреме (преди НГ с изкл. на един), направиха добра подготовка, имат добри играчи жадни за изява и доказване, необременени. Това като го сложим на фона слабо първенство и почти никаква реална конкуренция, като нищо ще станат шампиони. Смятам, че и при нас малко по малко потръгват нещата отново. Отново! Дано посоката е само нагоре


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 11:27 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Смятам, че резаците не са нищо особенно, а останалите отбори са много слаби! Надявам се нашите да сработят добре помежду си, да изградят един силен отбор и безпроблемно да станем шампиони! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 9:50 pm
Мнения: 578
Прекалено съм скапан за да коментирам каквото и да е :D Само Левски ! :levski :lsfc4 :lsfc3 :lsfc4

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 11:40 pm 
Лудогорец имат тотален медиен комфорт, за тях не се говори, не се пише, не се шуми, нищо. Работят си на спокойствие. Това е много важно в българския футбол. Нашите лешпери са такива обидчиви и нараними меки души, че всяка статия във вестника им се отразява на крехката психика...
Не искам да кажа, че тва е основната причина Лудогорец да са начело, на този етап играят най-добрия футбол, но това с медийния натиск е наистина от огромно значение в българския футбол :smt006 А тепърва напрежението върху нас ще става чудовищно. От нас едва ли не се очаква задължителна титла.


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Чет Мар 15, 2012 11:42 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1579 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com