forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:53 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1579 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 49, 50, 51, 52, 53
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
madball написа:
acrimonious написа:
Абе Хидъна разбира от футбол, няма кво да му го отричаме, аз за тва не обичам да общувам с него- обезсърчава ме :loser2

Абе че разбира-разбира,ама само храни,деба.И да не ми минава с номера,че е реалист,щот една хубава дума не съм прочел за Левски от него. :smt006


Е аз помня хубави думи от него на 2 пъти :) Единият път беше, когато продадохме Топчо и Мечо каза нещо от сорта "Боже, това Левски ли е? Не мога да повярвам, че продаваме залязващи звезди, чиято класа вече не отговаря на отбора, без да робуваме на идоли и на тяхно място вземаме перспективни играчи", а другият беше наскоро- за стадиона- "Те ако почнат стадиона майната и на титлата". Но да, като цяло 2 пъти за толкова време е малко :blass

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 10:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Нямаше ли и нещо подобно като разкарахме Хаздай, Лъчо, Мариян и Видович :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 10:23 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
A първата селекция на Гонзо къде я забравихте? Тогава даже казах "стига"

In all seriosness, за Присо май Седем:1 си поизмисля, ако не да вземе да извади едно мое псувално мнение. Но за Стани Костов и в момента продължавамд а твърдя: Големи баламурници сме, че го дадохме на чорба1.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Хидъне,би ли погледнал извадките на Пържолет през годините в темата за бисери..и коментирал обстойно,моля :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
hidden767 написа:
A първата селекция на Гонзо къде я забравихте? Тогава даже казах "стига"

In all seriosness, за Присо май Седем:1 си поизмисля, ако не да вземе да извади едно мое псувално мнение. Но за Стани Костов и в момента продължавамд а твърдя: Големи баламурници сме, че го дадохме на чорба1.


Ето го мнението:

hidden767 написа:
Kryten написа:
hidden767 написа:
Грешиш. Точно това е темата.

Темата е важна, но няма нищо общо с това, че свинете ни били преебали с тоя трансфер.

На никой не му пука за тъпата чернилка - крило, която ако се разиграе Калво ще стои резерва. Къде са тези, без които ще се борим за сребърните медали?


А иначе за Станислав Костов ние предложихме 100к лева, чорбасъ го взеха безплатно. Но като гледам как играе- ДОБРЕ ЧЕ! :ohmygod2

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 11:08 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Бе той им е от малкото конвертируеми играчи и след време може да струва пари. Именно затова става въпрос, не че в момента играе супер, а че има хляб и могат да го шитнат някъде за няколко стотин хиляди и да стане играч, после пак ще се пъчат, че само техните пробиват на запад. Навремето и бербатов беше много зле при тях, но...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 11:24 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Сравнение с Присо на мен Матондо примерно ми се вижда боК. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Българина обаче си разбира от футбол и тия теми са доказателство за това :lol: :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2008 5:17 pm
Мнения: 1473
Местоположение: Варна
Имам чувството че Матондо,Слори и Джоджо джонго Присо или къфто е там една майка ги е раждала

_________________
ЧЕРВЕН КАРТОН НА МАРИО МЕТУШЕВ И ВСИЧКО СИ ЕБАВА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 11:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 7:56 pm
Мнения: 362
Местоположение: Лондон
Тоя Присо е най-голямото разочарование,което съм виждал да пристига в милата ни "А" група :smt005

_________________
НИТО КАПКА СТРАХ,НИТО КРАЧКА НАЗАД !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 17, 2012 1:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Слава Богу, че не го взехме тоя абориген. Вече и прасетата знаят, че се прекараха като ни го "откраднаха под носа" :lol: :lol:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 17, 2012 1:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
hidden767 написа:
Бе той им е от малкото конвертируеми играчи и след време може да струва пари. Именно затова става въпрос, не че в момента играе супер, а че има хляб и могат да го шитнат някъде за няколко стотин хиляди и да стане играч, после пак ще се пъчат, че само техните пробиват на запад. Навремето и бербатов беше много зле при тях, но...


В момента ми се струва конвертируем колкото Милийката- я за органи, я за Икеа...

А иначе в интерес на истината, за А група Присо е приличен. Нищо особено, но приличен. Просто той, както и Мораеш се губят в невероятната посредственост, застигнала турците. Та при тях титуляри са Грънчов, Дечев, Вл. Иванов, Карачанаков и Костов, които до вчера бяха 3-ти /трети/ избор.. А специалн оза някои от тях (Грънчов, Дечев, Вл. Иванов) не съм сигурен, че щяха да са титуляри и в Септември (Симитли).

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 17, 2012 1:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Тоя Мораес изобщо не се губи, даже изпъква. Той е единствения им читав играч, а сравнение с другите е направо феноменален.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 17, 2012 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 7:56 pm
Мнения: 362
Местоположение: Лондон
Росен написа:
Тоя Мораес изобщо не се губи, даже изпъква. Той е единствения им читав играч, а сравнение с другите е направо феноменален.



Сравнение с другите да,иначе и той е големо копеленце,само лъже и иска да влезне с топката във вратата.Така не става.Като цяло обаче турците не си спомням да са били по-жалки,даже като играеше Ел Пистолеро си беха много класни в сравнение със сега :smt005

_________________
НИТО КАПКА СТРАХ,НИТО КРАЧКА НАЗАД !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 17, 2012 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Между другото ми направи лошо впечатление отношението на нашите футболисти към оная чернилка бенжалюн при контузията на Илиев.Ако това се беше случило по времето на Коловати и Гошо Марков на терена щеше да има 10 минутно меле.Или пък това се беше случило с техния вратар Кокала и Танко Дяков щяха да направят римейк на Мортал Комбат. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 17, 2012 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
flo написа:
Между другото ми направи лошо впечатление отношението на нашите футболисти към оная чернилка бенжалюн при контузията на Илиев.Ако това се беше случило по времето на Коловати и Гошо Марков на терена щеше да има 10 минутно меле.Или пък това се беше случило с техния вратар Кокала и Танко Дяков щяха да направят римейк на Мортал Комбат. :smt006


Да си припомнин това. http://www.youtube.com/watch?v=0BmdHjs7VME :bigok :smt027


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 17, 2012 9:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
natural написа:
flo написа:
Между другото ми направи лошо впечатление отношението на нашите футболисти към оная чернилка бенжалюн при контузията на Илиев.Ако това се беше случило по времето на Коловати и Гошо Марков на терена щеше да има 10 минутно меле.Или пък това се беше случило с техния вратар Кокала и Танко Дяков щяха да направят римейк на Мортал Комбат. :smt006


Да си припомнин това. http://www.youtube.com/watch?v=0BmdHjs7VME :bigok :smt027



Ще ги еба крадливите копелета :boisw

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 17, 2012 9:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
http://www.youtube.com/watch?v=IHoHW5UL ... age#t=143s

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 18, 2012 9:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Не се оплаквайте - който помни Гаучо и Демба-Нирен, знае, че винаги може и по-зле :ohmygod2

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1579 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 49, 50, 51, 52, 53

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com