forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 11:44 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 422 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 3:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Който смята, че първия му гол е лесен е пълен лаик. ;) Два много важни, а и хубави голове. Но това не го прави по-малко дърводелец. Очевидно може да вкарва, което хич не е малко де, дано новият треньор съмуее да научи крилата на добра игра и тогава може да виждаме доста голове от този нападател. :)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Alek написа:
Който смята, че първия му гол е лесен е пълен лаик. ;) Два много важни, а и хубави голове. Но това не го прави по-малко дърводелец. Очевидно може да вкарва, което хич не е малко де, дано новият треньор съмуее да научи крилата на добра игра и тогава може да виждаме доста голове от този нападател. :)

А колко всякакви гениални технични недърводелски нападатели имахме ама се видя колко могат. Русия поне има техника на удара за каквато цялата "А" може да си мечтае, не защото е кой знае какво, а защото това се учи в хубавите детски школи, дето тука ги нема.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 3:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Е, то по школите и спиране учат, но не му е силата, ако съумеят да го извеждат сам на вратаря, ще сме доволни. :) Между другото трябва да се признае и отличното включване на Тодор Христов вчера.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10413
Местоположение: София
Арс за мен е боК, когато вкара (без значение от метрите до вратата :blass ). Иначе тия Локо ги бихме с клизма и добре, че е Пацо да ни спасява в края на мача. Играта ни беше безобразна - второто полувреме направихме повече неточни пасове от то4ните. :ohmygod2 Милиев, ЕЙ БОГУ, КОЙ РАЗУМЕН ЧОВЕК ГО Е ДОВЕЛ В ОТБОРА, като за вчера не коментирам автогола, а отиграването му при първия гол и въобще чутовната му игра от вчера. :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 4:26 pm 
Милиев със сигурност е в топ 1,5 на най-малоумните защитници играли някога в Левски :ohmygod


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 6:11 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 4:49 pm
Мнения: 33
basma написа:
Brannik написа:
Въпреки двата гола Арш си остава най-бавният футболист, който някога съм виждал и със сигурност е доста слаб :smt006


Бавния футболист не винаги е слаб, както и обратното.
Аре кажи ми как прецени Арс, че е слаб играч? Не виждаш ли, че той е типичен реализатор? От онзи тип нападатели, които седят в противниковото наказателно поле и 99% от головете му са от 10-12 метра пред вратата. Очевидно не е Гара да оре целия терен, очвидно не е Гонзо, да ги натиска цял мач. Просто такъв му е стилът. Убеден съм, че Арс е приличен играч, просто е попаднал в безобразно слаб отбор. Колко удобни топки стигат до тоя човек на мач, аре кажи ми? А и да обвиняваш напдател, че е направил пропуск...е, извинявай. Защо все му търсите кусури на тоя човек, като е изиграл няма и 15 мача за Левски, а има 7 гола. Чисто статистически погледнато тва си е ок. Не го възхвалявам, ма не разбирам наистина, защо сте толкова предубедени към играта му. Че той и Индзаги е кретенско дърво с нулева техника, ама е топ реализатор на всички времена нали. Когато имаш такъв нападател като Арс очевидно ти трябва втори "лек" нападател, който да компенсира минусите на тарана.



Brannik беше мощно затапен :) Иначе тоя Арс и ГА със статия от 40 страници пак не може да го изкара футболист. И не мога да разбера защо с явни педали като тоя се държите толкова нежно, а хора като Христо Йовов или Гонзо са обливани със "критики". Арс очевидно е бавен, няма техника, няма шут не е вкарал на прасетата, не е вкарал изобщо голове. Може би има пласиране. И накрая е сравняван с Инзаги. Когато имаш нападател като Снежанка очевидно ти трябват още поне 2ма леки и 2ма тежки нападатели, които да компенсират минусите на тарана. Дано ме упровергае. Кур за Пловдив!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 6:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Някъде четох, че разговарял (Арш) преди дни с Батков и искал от него време до Нова година да се докаже. :smt005 С/у кого ще се доказва? Срещу Берое, Банско, неВидима и Светкавица ли?! :ohmygod2 До сега къде беше.. в най-важните мачове?

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 6:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ми беше на пейката, а в редките моменти, в които не беше, не е получил и 1 топка....

Далеч не смятам, че е някакъв футболен гений, но от разните шоколади и ГХ14 е много напред. Ако се използва правилно може да вкара и още голове. Ако се използва както досега - можем спокойно да го изритаме, нищо няма да стане....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Admirer написа:
Някъде четох, че разговарял (Арш) преди дни с Батков и искал от него време до Нова година да се докаже. :smt005 С/у кого ще се доказва? Срещу Берое, Банско, неВидима и Светкавица ли?! :ohmygod2 До сега къде беше.. в най-важните мачове?



Чакайте малко, бе. Вие тук искате да купим чуцденец и той от първата секунда да е голямата звезда. Е нЕма как да стане. Арш си е доста приличен играч, при това го взехме с доста прилична визитка. До този момент, при трагичната ни игра, без някой да е наясно каква ни е схемата, как да се докаже? Дембеле е съвсем друг тип играч. Арш е типичен консуматор, като няма топки към него как да вкарва? Посочете ми един в Левски (ЕДИН!), който може да центрира?! И как няма да сме трагедия като нямаме халфова линия.
Грийн е защитник, с което губим дефанзивния си халф и всичко пада на защитата. Гаджев се разхожда, ок головете му са страхотни вади ни, но в общи линии се крие по терена, или се лъжа? Дарко няма никакво намерение да помага в центъра, дава хубави пасове, но пак играта му е половинчата. По крилата, Райков като за без пари е ОК, но не е за големите мачове. Калво го мързи да ходи, камо ли да играе. Никаква мотивация в това момче, а колко класа има в него само. В защита Милиев изобщо няма да го коментирам, а Мюлдер няма никаква подкрепа от дясното ни крило (кеото и да е то). Лявата зона, ако я коментирам ще взема да си счупа лаптопа от нерви. Единствено Пламен ни крепи, а след крешките срещу ВрацЯ всякакви лаици го подханаха и него.
Трябва ни на първо място защитник, за да се върне Грийн в центъра. От там на татък може и да тръгне играта с добър треньор, какъвто се надявам да е Костов. :lsfc1

*Йовов съвсем умишлено не го коментирах. :smt089


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 6:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15134
Искам да задам следния въпрос на критиците на Арш. Когато Йовов беше на неговото място срещу свинете, а и вчера срещу Локо Пд колко голови паса получи, колко голови възможности създаде сам и колко гола вкара? Очавидно е, че покрай Гарра много се разглезихме. Той участваше във всяка фаза на атаката, но играчите като него, които клуб с нашите финансови възможности може да си позволи, не са никак много.

Мисля, че може да ни се наложи да променим мнението си за много от футболистите, които сега са обиждани - Милиев, Иво Иванов, Мариян, Видович, Дани Младенов и т.н. При новия треньор може да ги видим в съвсем друга светлина.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 6:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
За Хмариан няма шанс, макар искрено да се надявам да го видя в ролята на чистач на кенефите :bigok

За Милиев също се съмнявам, че може да излезе нещо от него, но там поне има някакви теоретични шансове.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 7:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15134
Wildkid написа:
За Хмариан няма шанс, макар искрено да се надявам да го видя в ролята на чистач на кенефите :bigok

За Милиев също се съмнявам, че може да излезе нещо от него, но там поне има някакви теоретични шансове.....

И Мариян и Милиев (особено) имат потенциал. Нека изчакаме. Ако и при този треньор не зацепят значи ще си ходят още през зимата.

За мен лично проблемите на Иво Иванов са психологически. Видях, че още срещу Дъндолк не се чувстваме уверен макар най-опасното положение за ирландците в София да беше удар от 30 метра. Правя сравнение с представянето му в Берое, където беше уверен, командваше защитата и вкарваше голове (4 гола за един сезон). Автогола с/у Лил го довърши и от тогава не става дори и за мачове срещу Брестник.

Когато Мъри ни продаде Видович (50 хиляди евро само) той каза, че сърбина е млад играч с когото трябва да се работи за да подобри играта си в тактчески план. След няколко неубедителни изяви всички награбиха Мъри (Гонзо особено), че ни бил прекарал. Та нали ако Видович беше завършен играч и можеше да се пребори с конкуренцията на Андич и холандеца Лейвакабеси в Анортозис, Мъри щеше да го задържи за себе си.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
DirtyDog написа:
Admirer написа:
Някъде четох, че разговарял (Арш) преди дни с Батков и искал от него време до Нова година да се докаже. :smt005 С/у кого ще се доказва? Срещу Берое, Банско, неВидима и Светкавица ли?! :ohmygod2 До сега къде беше.. в най-важните мачове?



Чакайте малко, бе. Вие тук искате да купим чуцденец и той от първата секунда да е голямата звезда. Е нЕма как да стане. Арш си е доста приличен играч, при това го взехме с доста прилична визитка. До този момент, при трагичната ни игра, без някой да е наясно каква ни е схемата, как да се докаже? Дембеле е съвсем друг тип играч. Арш е типичен консуматор, като няма топки към него как да вкарва? Посочете ми един в Левски (ЕДИН!), който може да центрира?! И как няма да сме трагедия като нямаме халфова линия.
Грийн е защитник, с което губим дефанзивния си халф и всичко пада на защитата. Гаджев се разхожда, ок головете му са страхотни вади ни, но в общи линии се крие по терена, или се лъжа? Дарко няма никакво намерение да помага в центъра, дава хубави пасове, но пак играта му е половинчата. По крилата, Райков като за без пари е ОК, но не е за големите мачове. Калво го мързи да ходи, камо ли да играе. Никаква мотивация в това момче, а колко класа има в него само. В защита Милиев изобщо няма да го коментирам, а Мюлдер няма никаква подкрепа от дясното ни крило (кеото и да е то). Лявата зона, ако я коментирам ще взема да си счупа лаптопа от нерви. Единствено Пламен ни крепи, а след крешките срещу ВрацЯ всякакви лаици го подханаха и него.
Трябва ни на първо място защитник, за да се върне Грийн в центъра. От там на татък може и да тръгне играта с добър треньор, какъвто се надявам да е Костов. :lsfc1

*Йовов съвсем умишлено не го коментирах. :smt089


Да, искам почти веднага да е звезда. Ние сме ЛЕВСКИ и толкова не можем да купим един играч, който веднага да изпъкне ли??!?! Не с некадърност, разбира се. Такива дал Господ. Как добри трансфери правят селските отбори? (така наричаните от повечето във форума) Визирам Лудогорец, Ч'морец, Локо Пд и т.н. Как взехме Гарата за горе-долу същите пари? Няма ли кой да търси играчи? Какво ме интересува визитката му? И за какво въобще взимаме нападател тип "консуматор" като сме гола вода в организирането на играта? Май това е най-сериозния въпрос. Той и Нистелрой има визитка.. като дойде за чий ми е с тази игра. А Арш е плюван толкова заради редицата си комични и некадърни отигравания в миналите срещи. За тази снощи не мога да коментирам понеже не видях почти нищо от мача пред Сектор "А". Дори докато не се прибрах не знаех кой е вкарал 2-рия и 3-тия гол. Желая да ме опровергае. Не съм мазохист да гледам как страдаме в атака. Просто съм реалист за момента.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2145
Местоположение: София
Нито имаме скаутска мрежа читава, нито пари, време е някои хора да го осъзнаят това. Животът ви ще е по-лек, ако потърсите и нещо положително в нещата. Сега имаме нов треньор, да почакаме и да видим поне до края на сезона, тогава оценките за дадени играчи ще са далеч по-коректни и верни.

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Човече аз съм един от най-големите оптимисти по принцип. Но ми омръзна да чакам да видиме това, да чакам да дойде онова и т.н. От колко време се говорят тия неща. Затова специално в тоя прокажен кръг се опитвам да съм реалист. Опитвам се да съсредоточа оптимизма си в подкрепата по трибуните и хубавите неща в сектора.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Последна промяна Admirer на Пон Ное 07, 2011 8:55 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е дръпни си мачО и го изгледай :bigok Иначе искаш ли да ти кажа защо взимаме такъв като Арш? Защото бащицата не дава кинти за по-добрите от него. Ако бяхме взели вместо него следващият Певец, Еньо или Шоко по-доволен ли щеше да си?
Като цяло съм съгласен с хората, които казват, че не можем да правим оценки за играчите като няма кой да ги тренира като отбор. Ако отборът играе, а играчът изпъква с некадърност - тогава е за хулене. Казвайки това последните мачове на Арш преди този бяха мега слаби без съмнение, но вчера изпъкна сред останалите страхливци, които се влачеха със страх и без капка желание.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Е, извинявай, но Преслав Йорданов има толкова голове колкото Арш, а ние ако приемеме, че не играем футбол.. какво да кажа за Доко Сф? Ако е бил някакъв невероятен нападател (Арш) все с нещо от висока класа да е блеснал до сега. И аз се надявам след назначаването на Костов нещата да тръгнат в друга, по-добра, посока. Искам да го виждам тоя холандец постоянно опасен, а не в засада или с гръб към врата при 4/5 от атаките.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Admirer написа:
....Ако е бил някакъв невероятен нападател (Арш) все с нещо от висока класа да е блеснал до сега....

Невероятен за "А" беше Дембеле!
Арш обаче изпъква на фона на дървеняци или по-скоро бъзльовци дето сами срещу вратаря или целят гаргите, или не смеят да бият.
Последното срещу Доко го видяхме двама-трима да го правят :wink:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 9:39 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49133
Местоположение: ШОПландия
Admirer написа:
Срещу Берое, Банско, неВидима и Светкавица ли?! :ohmygod2 До сега къде беше.. в най-важните мачове?

Kъде беше адекватната схема на игра на ръководството, която да създава повече положения за Арш? Понякога, когато отбора не върви и Меси да имаш на разположение, ще изглежда като дърво. :smt006

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 9:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15134
Kryten написа:
Е дръпни си мачО и го изгледай :bigok Иначе искаш ли да ти кажа защо взимаме такъв като Арш? Защото бащицата не дава кинти за по-добрите от него. Ако бяхме взели вместо него следващият Певец, Еньо или Шоко по-доволен ли щеше да си?
Като цяло съм съгласен с хората, които казват, че не можем да правим оценки за играчите като няма кой да ги тренира като отбор. Ако отборът играе, а играчът изпъква с некадърност - тогава е за хулене. Казвайки това последните мачове на Арш преди този бяха мега слаби без съмнение, но вчера изпъкна сред останалите страхливци, които се влачеха със страх и без капка желание.

Казвайки това се чудя колко ли кинти са дали Морето на венецуалеския гранд Арагуа за Паломино?
От пресата знам, че пък Жужу, Абел и Асис са дошли в Черноморец като свободни агенти.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 07, 2011 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2491
Искам аз да ви питам, помните ли Карлош Жеан, Певецо, Еньо - аз си ги спомням, как сами срещу вратата не можеха да я уцелят, ако ще вратаря да го няма и да махнат гредите :bigok
Тъй че Арш уцелва вратата почти всеки път, когато е 1:1 със защитник до него и има кадърен пас, който да не го кара да се обръща, да поема топката, да я обработва (в това не го бива особено), обаче цели вратата на 90% от головите положения, които му се създават.

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 08, 2011 1:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4024
Цитат:
Цитат:
А Арш е плюван толкова заради редицата си комични и некадърни отигравания в миналите срещи. За тази снощи не мога да коментирам понеже не видях почти нищо от мача пред Сектор "А". Дори докато не се прибрах не знаех кой е вкарал 2-рия и 3-тия гол. Желая да ме опровергае. Не съм мазохист да гледам как страдаме в атака. Просто съм реалист за момента.


:!: :!: :!: :!: :!:

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 08, 2011 1:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
SZ_FEN написа:
Kryten написа:
Е дръпни си мачО и го изгледай :bigok Иначе искаш ли да ти кажа защо взимаме такъв като Арш? Защото бащицата не дава кинти за по-добрите от него. Ако бяхме взели вместо него следващият Певец, Еньо или Шоко по-доволен ли щеше да си?
Като цяло съм съгласен с хората, които казват, че не можем да правим оценки за играчите като няма кой да ги тренира като отбор. Ако отборът играе, а играчът изпъква с некадърност - тогава е за хулене. Казвайки това последните мачове на Арш преди този бяха мега слаби без съмнение, но вчера изпъкна сред останалите страхливци, които се влачеха със страх и без капка желание.

Казвайки това се чудя колко ли кинти са дали Морето на венецуалеския гранд Арагуа за Паломино?
От пресата знам, че пък Жужу, Абел и Асис са дошли в Черноморец като свободни агенти.



Пишете за играчи, изпъкнали в СРЕДНЯШКИ отбори, върху които няма никакви очаквания и надежди. Визирам отборите. И ПевецО беше голмайстор на "А" група. Да изброявам ли безброй таланти, които правели страхотни мачове в СРЕДНЯШКИТЕ отбори взехме и от тях се оказа, че и чеп за зеле не става? :smt006 Ей, вие все едно за първи път гледате футбол. И не, не става да дойде чужденец в "А" група и да очаквате от него от първия мач да е звездата. Факт, който е хубаво да го приемете най-накрая. Изобщо не искам да защитавам Арш, но не мисля, че е толкова некадърен колкото го изкарват многото разбирачи. В цялята липса на каквато и да било схема и Меси да дойде ще изглежда като некадърник. :smt027 На Левски в момента му липсват три елемента- треньор, Гара Дембеле, Жоазиньо. Надявам се първият елемент да сме го намерили. За другите двама само можем да тъжим. :?
Без да се правя на какъвто и да било тактик искам да си представите Левски с Гаджев и Грийн в центъра, а по крилата Калво и Жо. В нападение Гара и Арш. Естествено в добавка с добра тактика и ясна идея. Грийн разбива атаките, често и се включва и разпределя топката, Гаджев движи и разпределя играта. Остри атаки на Калво и Жо, с перфекти пасове (центрирания) към Арш (който очевидно е добър реализатор). Дембеле пък овлича защитниците, а често и сам пробива. :smt006
Малко и аз да се направя на тактик, че тук много станаха. :loser2 :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 08, 2011 1:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
И не знам какво го прехвалихте този Паулиньо ли е, Пауминьо ли е, като съм сигурен, че овен нашия мач друг не сте му гледали. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 08, 2011 2:03 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12470
DirtyDog написа:
И не знам какво го прехвалихте този Паулиньо ли е, Пауминьо ли е, като съм сигурен, че овен нашия мач друг не сте му гледали. :smt006

+1 да не говорим,че е вечно контузен :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 08, 2011 3:16 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Честита победа на всички! Мача няма да го коментирам, защото го слушах по Дарик и тепърва ще го гледам. Дарик, които уж се водят наши хора, според мен бяха напълно неадекватни. Първо ( мръсния чорбар ) г. йорданов беше, един от най-добрите рефери в БГ, а после след рязанград трябвало да бъде изхвърлен от съдииството, защото помогнал на ЛЕВСКИ! Нашият отбор игра там слабо, особенно през второто полувреме, но с какво ни помогна той? Това са думите на свинчо комунистчиев, който ни натрапваше, че трябвало да бъде изгонен МИЛИЕВ за втори жълт ( първия беше незаслужен ), а ненаказани за груби влизания останаха ГЕНЧЕВ и дяков, слмулациите на М. ИВАНОВ няма да ги коментирам. Този рефер, по-скоро ще убие майка си, но няма да помогне на ЛЕВСКИ! Коментираха АРС, че не ставал и че спирал топката с дъска и т.н., а след головете, че бил школуван футболист и т.н. . Момчета, малко ли ни е, че " синьото бфс " ни мачка, че позволяваме това? Успех на новия треньор и САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 08, 2011 4:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Хайде не изкарвайте неумението му да си спира топката с аклиматизацията, че става смешно!!! Арш е посредствен в много голяма част от чисто футболните неща, ( спиране, скорост, техника, демараж, центриране ) но очевидно умее да прави едно нещо, да вкарва сам срещу вратаря ( което не е малко!!! ), за жалост Левски досега не съумяваше да го извежда в такива позиции, но няма как да ме убедите, че тия играчи които миналата година ( хайде без Жо ) подадоха за 25 гола на Дембеле ( да приемем, че друго са дузпи и негови си голове ), а досега са подали на Арш за 3 гола, вече не могат да дават аситенции...
И за тази прословута аклиматизация и т.н. не се сещам един футболист да е дошъл, да е почнал толкова зле откъм игра и после тотално да е затапил критиците!!! Дори Жоазиньо, които беше на 18 години 2 мача беше слабичък, на третия вкарваше гол, от тук нататък имаме Тиаго Силва, Хидиуед, Кабат, Цихмейструк, Лима, Дембеле, Том, Дока, Асис, Нифлор и т.н. прекрасни чужденци, които още с идването си в пропадналото ни първенство, веднага почват да правят разлика. Това не е Англия, където да се учат на нов стил игра, тук всеки леко кадърен чужденец моментално изпъква.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 08, 2011 4:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Дърво е, но ще върши работа ако напред играем що - годе грамотно и с мисъл.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 08, 2011 8:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Жоаозиньо ако си спомняна титуляр при късния кокал, тоест година след идването си.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 08, 2011 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5376
Проблемът не е само в Арш, а в целият отбор, защото от началото на сезона не играем както трябва, но както каза Kryten преди няколко поста, Арш играеше безобразно слабо (заедно с целия отбор). Това, че не може да спре топката и да се сети кога и къде да бяга няма нищо общо с това, че вкарва. Може и да има и психологически проблем при него с оглед на гадните неща, които са му се случили в началото на годината, но в последния мач беше точно такъв, какъвто искам да виждам централния нападател на Левски. Борбен и с желание! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 422 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com