forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:16 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 443 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Само че футболът е една доста по-различна материя от шоколадите. Това едно настрана. Второто е, че май няма ясно мнение къде точно е проблемът в момента, в играчите, щото толкова си могат, в треньора, щото не може да тренира, подрежда, наставлява, мотивира, т,е, да образува отбор, в собственика, който няма необходимите средства, за да купува футболистите, които треньора би искал да има, или във всички, или в никой( :smt007 , това ще е отговора за доста хора от клуба, на тях така си им е гот!) ? Ако си дадем ясен отговор на този въпрос, тогава може да говорим по-натам кой, каква вина има, трябва ли да носи отговнорст или друг му е виновен.

Но в момента картината е такава, че отборът няма ясно лице, не показва игра да се съпротивлява на отбори като Черно Море, Лудогорец и Черноморец, чийто финансови възможности(без вторите, макар, че и те не са дали комсически суми за трансфери(!), далеч не са по-добри от тези на Левски, даже напротив. Но ако пък приемем и твоята теза, че Гонзо е тотално безгласна буква в Левски, то тогава е логично да се попитаме какво прави още там? Но според мен това са само извинения ... Знаем приказката за несвършената работа.

П.С. Не е зле да се направи една анкета за горния въпрос, да видим на какво мнение е всъщност населението на форума по въпроса. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 4:24 pm 
Тук има безкрайно нелепи индивиди :ohmygod След всяка загуба си пишете едно и също. Не ви ли писна? Освен това, ми кажете ника на един от хората тук, които мислят, че Гонзо трябва да бъде треньор, защото се справя добре. Естествено, че той на този етап не е за Левски, но да се хвърля цялата вина върху него, е простотия. Каквато и подготовка да се води, няма какво да направиш, когато един от добрите ти играчи се спъва в топката в ситуация петима срещу трима. Гонзо ще се махне (дано наистина е по-скоро, защото ми писна да го водя този спор) и ще дойде следващият. Докато комсомолецът е начело на Левски, добро няма да видим. Интересно ми е просто след това какво ще се пише.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Съвсем скоро всички олигофрени, които се плюнчат тук, ще имат възможността сами да се убедят какво ще се случва с любимия Левски без последния останал човек в клуба, на когото му пука.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 4:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2362
Местоположение: Sofia
krivia написа:
Само че футболът е една доста по-различна материя от шоколадите. Това едно настрана. Второто е, че май няма ясно мнение къде точно е проблемът в момента, в играчите, щото толкова си могат, в треньора, щото не може да тренира, подрежда, наставлява, мотивира, т,е, да образува отбор, в собственика, който няма необходимите средства, за да купува футболистите, които треньора би искал да има, или във всички, или в никой( :smt007 , това ще е отговора за доста хора от клуба, на тях така си им е гот!) ? Ако си дадем ясен отговор на този въпрос, тогава може да говорим по-натам кой, каква вина има, трябва ли да носи отговнорст или друг му е виновен.

Но в момента картината е такава, че отборът няма ясно лице, не показва игра да се съпротивлява на отбори като Черно Море, Лудогорец и Черноморец, чийто финансови възможности(без вторите, макар, че и те не са дали комсически суми за трансфери(!), далеч не са по-добри от тези на Левски, даже напротив. Но ако пък приемем и твоята теза, че Гонзо е тотално безгласна буква в Левски, то тогава е логично да се попитаме какво прави още там? Но според мен това са само извинения ... Знаем приказката за несвършената работа.

П.С. Не е зле да се направи една анкета за горния въпрос, да видим на какво мнение е всъщност населението на форума по въпроса. :bigok


Ми общо взето,аз го виждам така че ако имахме по-добър треньор от Гонзо,със сегашните играчи можеше в България да сме си убедително шампиони,а в Европа да си ни тупат и чат пат да успеем да пробием до групи.Ако имахме истински собственик,щяхме да имаме и треньор,и план на развитие,реформи в школата,нормална скаутска система,прилични играчи,които да помагат на младите,които да идват от нашата школа и да генерират приходи за клуба при трансфери в чужбина...Мамка му не е много сложно,иска се акъл... Един отбор винаги може да генерира печалба,че то дори и в сегашното ни положение миналата година бяхме на плюс,просто в България всички собственици са смешници.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Morning Glory написа:
Съвсем скоро всички олигофрени, които се плюнчат тук, ще имат възможността сами да се убедят какво ще се случва с любимия Левски без последния останал човек в клуба, на когото му пука.


Не знам кои точно наричаш "плюнчести се олигофрени", но за мен такива са тези, които продължават да жалят за една личност, въпреки че продължават да ни дрънкат по села и паланки новосформирани отбори и словосчетанията като: "победи като гост", "спечели титлата", "спечели купата", "показа красива и атрактивна, атакуваща игра", "недопусна гол" се ползват много рядко, някои никога след името Левски, откакто тази личност "ръководи" отбора. Колкото и да е олигофрен Ганьо, все и с него сме ставали шампиони да му се невиди :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
.





























































:ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
tonimn написа:
krivia написа:
Само че футболът е една доста по-различна материя от шоколадите. Това едно настрана. Второто е, че май няма ясно мнение къде точно е проблемът в момента, в играчите, щото толкова си могат, в треньора, щото не може да тренира, подрежда, наставлява, мотивира, т,е, да образува отбор, в собственика, който няма необходимите средства, за да купува футболистите, които треньора би искал да има, или във всички, или в никой( :smt007 , това ще е отговора за доста хора от клуба, на тях така си им е гот!) ? Ако си дадем ясен отговор на този въпрос, тогава може да говорим по-натам кой, каква вина има, трябва ли да носи отговнорст или друг му е виновен.

Но в момента картината е такава, че отборът няма ясно лице, не показва игра да се съпротивлява на отбори като Черно Море, Лудогорец и Черноморец, чийто финансови възможности(без вторите, макар, че и те не са дали комсически суми за трансфери(!), далеч не са по-добри от тези на Левски, даже напротив. Но ако пък приемем и твоята теза, че Гонзо е тотално безгласна буква в Левски, то тогава е логично да се попитаме какво прави още там? Но според мен това са само извинения ... Знаем приказката за несвършената работа.

П.С. Не е зле да се направи една анкета за горния въпрос, да видим на какво мнение е всъщност населението на форума по въпроса. :bigok


Ми общо взето,аз го виждам така че ако имахме по-добър треньор от Гонзо,със сегашните играчи можеше в България да сме си убедително шампиони,а в Европа да си ни тупат и чат пат да успеем да пробием до групи.Ако имахме истински собственик,щяхме да имаме и треньор,и план на развитие,реформи в школата,нормална скаутска система,прилични играчи,които да помагат на младите,които да идват от нашата школа и да генерират приходи за клуба при трансфери в чужбина...Мамка му не е много сложно,иска се акъл... Един отбор винаги може да генерира печалба,че то дори и в сегашното ни положение миналата година бяхме на плюс,просто в България всички собственици са смешници.


Че с приказки няма да оправим ситуацията в любимия клуб, е ясно и не бива да се всяват излишни дразги. Като играч, Гонзо беше мъжкар, това всеки го знае и сме го гледали хиляди пъти на терена. Такъв ли е и като треньор обаче?
Сега да не ми каже някой, че защитавам Батков - за него всичко е ясно, ама как така Гонзо, преди започването на шампионата, а и сега твърди, че имаме най-добрите играчи, че сме направили най-качествена селекция. След като вижда играта каква беше вчера, как може да каже, че сме контролирали топката, и само слабата игра на нападението, е причина да загубим мача. Кажете ми, в кой мач от този полусезон, нашите играчи са били свежи второто полувреме? Опитваме се да играем нещо през първото и след това тотален срив. И това във всички мачове.
Ако е оня мъжкар, който беше като играч, ще се изправи и ще каже - да аз съм виновен за играта, Батков е виновен, че не купи играчите които исках, а тези евтини мърльовци които не откъсват. Да ама не.
Истината според мен е, че играчите играят обременени, с вързани крака от притеснение. Няма го спокойствието, а напрежението в тях е огромно и за това виждам пак в него причината. Не говоря за тактическа постройка, специфична срещу всеки противник. Защо Мъри в началото имаше успехи и след това не? Защото играеше по един и същи начин - с една схема, една тактика и е елементарно, да се намери противодействие, което да наруши този синхрон. Нима неща които се виждат от нас зрителите, не правят впечатление на професионалистите? Докога Грийн ще стои в защита и в същото време ще играем без средна линия? На всички дори и децата е ясно, че спечелиш ли средата на терена, значи си спечелил мача. По думите на Гонзо, взехме най-добрите родни играчи. Защо тогава те не могат да играят в Левски? Моето мнение е, че тези същите играчи, при който и да е друг треньор, ще играят много по-добре. Можете да ме оплюете, да ми сложите бан, но пак го казвам, при който и да е друг треньор, само да не е треньор по джитбол.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30293
Местоположение: гр. Голямото село
Да се маструбира не е срамно! Отпускайте напрежението чат-пат :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
krivia написа:
Колкото и да е олигофрен Ганьо, все и с него сме ставали шампиони да му се невиди :idea:



Човекът, каквото може, прави! :smt026 :smt026 :smt026

-------------------------------

Българските фенове си заслужаваме футбола, само ей това ще кажа. Няколкото хиляди души, които ходят на мачове, подкрепят си отбора, правят всичко възможно за да изглежда добре секторът и прачее - това са просто една малка част, изключението.

@krivia - от тебе бях останал с по-добри впечатления. Ако е толкова важно да станеме шампиони - нямаш грижи. Ако тая година не сме ние, то задължително догодина ще сме. В България има два отбора тъй или иначе - няма страшно. Едната година сме ние, другата чорбата. Чат - пат и Литекс от време на време.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Кое от това, което си цитирал, мислиш че не е вярно? Не сме ставали шампиони при Ганьо, въпреки него? Не сме играли красив и атакуващ футбол? Естествено, че не е някаква фикс идея шампионската титла, но за клуб като Левски не е нормално да се отказваме от нея в 9-ия кръг заради три загуби. Не е съвсем в реда на нещата три години пълна суша, докато даден ръководител се мъчи нещо да сътвори начело на клуба. Това е проблемът за мен, а не че тази година сме нямали да станем шампиони. Въпреки това обаче, ако позкавахме що годе сносен футбол и това нямаше да ми прави впечатление, но то даже и това няма.
Не разбирам какво те разочарова?
П.С. А това, че ако не тази, то догодина ще станем шампиони, при това ръководство далеч не съм сигурен, че ще се случи, не знам кое точно ти дава вяра да го твъдиш. :wink:


Последна промяна krivia на Пон Окт 17, 2011 8:20 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ot nyakolko chasa me sarbi da vlezna i da napisha, che sme PALEN TASHAK, povtaryam PALEN TASHAK :loser2

Ako nyakoi moje da go transliterira tova, shte sam blagodaren

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30293
Местоположение: гр. Голямото село
Абе, да НИ донесеш неква бира от селската аМглия :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
diabloodripper написа:
Тук има безкрайно нелепи индивиди :ohmygod След всяка загуба си пишете едно и също. Не ви ли писна? Освен това, ми кажете ника на един от хората тук, които мислят, че Гонзо трябва да бъде треньор, защото се справя добре. Естествено, че той на този етап не е за Левски, но да се хвърля цялата вина върху него, е простотия. Каквато и подготовка да се води, няма какво да направиш, когато един от добрите ти играчи се спъва в топката в ситуация петима срещу трима. Гонзо ще се махне (дано наистина е по-скоро, защото ми писна да го водя този спор) и ще дойде следващият. Докато комсомолецът е начело на Левски, добро няма да видим. Интересно ми е просто след това какво ще се пише.

може би трябва да споменеш, че в Черноморец, Лудогорец § ЧМ играят виртуози като Меси, Рууни, Роналдо и сие, правят подготовка на Луната, а може би марс. И играят с летящи обувки.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 8:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
antonatan написа:
Абе, да НИ донесеш неква бира от селската аМглия :smt006

И снимка с неговото аз след 47 години - САФ :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 9:26 pm 
Online

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3826
tonimn написа:
krivia написа:
Само че футболът е една доста по-различна материя от шоколадите. Това едно настрана. Второто е, че май няма ясно мнение къде точно е проблемът в момента, в играчите, щото толкова си могат, в треньора, щото не може да тренира, подрежда, наставлява, мотивира, т,е, да образува отбор, в собственика, който няма необходимите средства, за да купува футболистите, които треньора би искал да има, или във всички, или в никой( :smt007 , това ще е отговора за доста хора от клуба, на тях така си им е гот!) ? Ако си дадем ясен отговор на този въпрос, тогава може да говорим по-натам кой, каква вина има, трябва ли да носи отговнорст или друг му е виновен.

Но в момента картината е такава, че отборът няма ясно лице, не показва игра да се съпротивлява на отбори като Черно Море, Лудогорец и Черноморец, чийто финансови възможности(без вторите, макар, че и те не са дали комсически суми за трансфери(!), далеч не са по-добри от тези на Левски, даже напротив. Но ако пък приемем и твоята теза, че Гонзо е тотално безгласна буква в Левски, то тогава е логично да се попитаме какво прави още там? Но според мен това са само извинения ... Знаем приказката за несвършената работа.

П.С. Не е зле да се направи една анкета за горния въпрос, да видим на какво мнение е всъщност населението на форума по въпроса. :bigok


Ми общо взето,аз го виждам така че ако имахме по-добър треньор от Гонзо,със сегашните играчи можеше в България да сме си убедително шампиони,а в Европа да си ни тупат и чат пат да успеем да пробием до групи.Ако имахме истински собственик,щяхме да имаме и треньор,и план на развитие,реформи в школата,нормална скаутска система,прилични играчи,които да помагат на младите,които да идват от нашата школа и да генерират приходи за клуба при трансфери в чужбина...Мамка му не е много сложно,иска се акъл... Един отбор винаги може да генерира печалба,че то дори и в сегашното ни положение миналата година бяхме на плюс,просто в България всички собственици са смешници.
Незнам защо си мислите,че като се спасим от Борат нещата ще се оправят.Те могат да се оправят само ако някой голям собственик от типа на един от шейховете на Дубай или Газпром или Ред Бул ни купи,а това към днешна дата няма как да стане,защото футболът в България не е печеливш спорт(изключвам букмейкърските тимчета,макар че и те не са прокопсали особено).Иначе всичко което @tonimn е написал ми се ще и на мен,но ако направим една справка какви хора са собственици на клубовете в България,ще видим че са единици тези които правят нещо за да промени статуквото.Гонзо започва да губи доверие на сегашният му пост,затова е редно да бъде заменен,но да остане част от клуба.Дано този път Батю ме изненада и да не го махне от клуба както стори с Боримиров,Кокала и тн. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30293
Местоположение: гр. Голямото село
Според мен загубихме заради белите екипи. Нещо с тях не ни ВАРИ. Да врънат ЖЛЪТОТО

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7124
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
:lol: :bigok :smt023 ама пак найки.

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 17, 2011 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Диадора ще е :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
krivia написа:
Кое от това, което си цитирал, мислиш че не е вярно? Не сме ставали шампиони при Ганьо, въпреки него? Не сме играли красив и атакуващ футбол? Естествено, че не е някаква фикс идея шампионската титла, но за клуб като Левски не е нормално да се отказваме от нея в 9-ия кръг заради три загуби. Не е съвсем в реда на нещата три години пълна суша, докато даден ръководител се мъчи нещо да сътвори начело на клуба. Това е проблемът за мен, а не че тази година сме нямали да станем шампиони. Въпреки това обаче, ако позкавахме що годе сносен футбол и това нямаше да ми прави впечатление, но то даже и това няма.
Не разбирам какво те разочарова?
П.С. А това, че ако не тази, то догодина ще станем шампиони, при това ръководство далеч не съм сигурен, че ще се случи, не знам кое точно ти дава вяра да го твъдиш. :wink:



Гонзо ще се махне съвсем скоро време. Съмнява ме, че и до края на сезона ще изтрае. Ако пак паднем от чорбата положеието ще стане нетърпимо, но е да не се стигне до там, то дните на Гонзо начело на Левски са преброени. Бъди сигурен в това.

Но проблемът на Левски не е в Гонзо, Мъри, Кокала или Яската. Проблемът е в Батков. Този отбор бива съсипван от ден на ден (по абсолютно същия начин, както са съсипвани Славия, чорбата, Локомотив, пловдивските отбори и т.н. - нищо различно няма). И дали ще дойде някой треньор, като Грозданката, който ще ги накара да ритат криво ляво топка и дали ще оцелим на чужденци като Гарата и Грийн или не - няма никакво значение. Защото това са неща от ден за ден. А никъде по света футбол не се прави от днеска за утре. Нито клубовете като такива, нито футболът в цялата страна.

Впрочем точно това се опита да каже Балъков, когато дойде в България с Бобич, но ние нали по-добре знаем от него му се присмяхме, почнахме го "хер Краси", "и той един треньор като Стоичков", "без пари са им билетите" и накрая го изхвърлиха като мръсно коте, щото не станал с Черноморец шампион за две години.

-----------------

Така че заради това се ядосват хората тука, като се пише против Гонзо. Щото той стана поредният щит между феновете и някой "футболен бос". Щото се скача първосигнално против първия, който ни видят очите, а не се замисляме за елементарни неща.

Като се махна Мъри тръгна ли Левски нагоре? Като се махна Кокала? Ратко ? Ясен? И Гонзо като си тръгне, пак така ще се оправят нещата. Ще станеме вероятно шампиони я догодина, я по-догодина и Батя ще каже - ай, видехте ли, опрайх работата.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 1:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Стига с тия босове вече. Ясно е, че Ганя пари няма, но сигурно сме единствените при които каквото е уговорено, това се плаща. Да организация и т.н. не ни е за ШЛ примерно, но абсолютно всяка година ние трябва да се борим за титла докрай ( аз искам играчите на Левски така да бъдат мотивирани, че да си дават сърцето на терена, не е нужно нито да са юноши, нито левскари, примери десетки, но нещата са свързани, когато играеш така, титлата винаги е близо ), а не поредна пролет да обиграваме отбора за другия сезон, за съжаление при Гонзо само това правим. Но, само се вгледайте в другите отбори и вижте, че по организация и т.н. сме много пред тях. Селекции глупости, някога правехме по 1-2 трансфера за ГОДИНА, сега по 5-6 на полусезон, значи все нещо се върти, дали пари от Гарата, дали от Жо, дали от някъде другаде... Само, че проблема е, че сега няма кой да се продаде. Взетите имена няма да си избият парите, нито един. Нивото на всички в България е "продаваме, за да закърпваме", така че не сме единствените с "леле Ганя ни продаде Дембеле", Литекс продадоха Попов, Дока, Берберович, скоро Том и т.н., Чорбата всяка година сменят по един отбор. Просто трябва да се признае, че Сираков и Мъри в много по-лоши обстоятелства постигнаха много големи успехи от Георги Иванов като ръководител и треньор. Гадно ми е, защото Гонзо е най-големият ми любимец, винаги ще го обичам и уважавам за работата му, но хем не му потръгна, но и очевидно няма качествата да държи Левски дори близо до борбата за титлата, камо ли да я спечели. Отново казвам при една не много силна конкуренция. Преди в Литекс и чорбата се вливаха много повече пари и имаха много по-качествени играчи отколкото сега, но ние ставахме шампиони или се решаваше от 1 мач... трети сезон сме на 10 точки от лидера още есента. Зимата си говорим как правим 15 от 15 и сме шампиони, идва мач с прасетата на Герена и нямаме атака, нещо трябва да се смени. Да, по възможност нека да е Ганя с някой гига хилярдер, но такива не чувам да ги има много заинтересовани. А, вече беше показано, че дори въпреки Ганя, успехи могат да се постигат, така че това не е извинение за всичко.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 2:49 am 
Влизайки в темите за футбол се чувствам на 99,05662% като в "Парка на свободата", а не във форум на привържениците на Левски София, затова и повече няма да пиша тука. :smt006


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 10:27 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
Колко къса памет имаме. По няколко свободни агента на година и всичко е забравено. :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 10:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Alek написа:
Стига с тия босове вече. Ясно е, че Ганя пари няма, но сигурно сме единствените при които каквото е уговорено, това се плаща. Да организация и т.н. не ни е за ШЛ примерно, но абсолютно всяка година ние трябва да се борим за титла докрай ( аз искам играчите на Левски така да бъдат мотивирани, че да си дават сърцето на терена, не е нужно нито да са юноши, нито левскари, примери десетки, но нещата са свързани, когато играеш така, титлата винаги е близо ), а не поредна пролет да обиграваме отбора за другия сезон, за съжаление при Гонзо само това правим. Но, само се вгледайте в другите отбори и вижте, че по организация и т.н. сме много пред тях. Селекции глупости, някога правехме по 1-2 трансфера за ГОДИНА, сега по 5-6 на полусезон, значи все нещо се върти, дали пари от Гарата, дали от Жо, дали от някъде другаде... Само, че проблема е, че сега няма кой да се продаде. Взетите имена няма да си избият парите, нито един. Нивото на всички в България е "продаваме, за да закърпваме", така че не сме единствените с "леле Ганя ни продаде Дембеле", Литекс продадоха Попов, Дока, Берберович, скоро Том и т.н., Чорбата всяка година сменят по един отбор. Просто трябва да се признае, че Сираков и Мъри в много по-лоши обстоятелства постигнаха много големи успехи от Георги Иванов като ръководител и треньор. Гадно ми е, защото Гонзо е най-големият ми любимец, винаги ще го обичам и уважавам за работата му, но хем не му потръгна, но и очевидно няма качествата да държи Левски дори близо до борбата за титлата, камо ли да я спечели. Отново казвам при една не много силна конкуренция. Преди в Литекс и чорбата се вливаха много повече пари и имаха много по-качествени играчи отколкото сега, но ние ставахме шампиони или се решаваше от 1 мач... трети сезон сме на 10 точки от лидера още есента. Зимата си говорим как правим 15 от 15 и сме шампиони, идва мач с прасетата на Герена и нямаме атака, нещо трябва да се смени. Да, по възможност нека да е Ганя с някой гига хилярдер, но такива не чувам да ги има много заинтересовани. А, вече беше показано, че дори въпреки Ганя, успехи могат да се постигат, така че това не е извинение за всичко.



Според теб, дали има разлика, ако собственика притежава клуб с цел пералня, и ако притежава клуб с цел инвестиция и футболен бизнес?
И, ако собственика притежава клуба с цел пералня, има ли някакво значение кой е треньора? Би ли имало разлика между Мъри и Мъориньо?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 11:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Цитат:
Но, само се вгледайте в другите отбори и вижте, че по организация и т.н. сме много пред тях.

Въпреки че адски се съмнявам да е така вече, се чудя с какво точно ни помага цялата работа. Явно истински важните аспекти на организацията куцат. Като например това да се намират качествени играчи. Примерът който даде с разликата между преди и сега като бройка на играчите които взимаме ми се струва показателен за друго. Като взимахме 1,2 нови на година не сменяхме половин отбор всеки полусезон както сега. Селекцията на кило винаги е била за отборите в безизходица и никакви идеи. Става въпрос за трансфери в двете посоки. Но дойдохме отново на това положение. А и не виждам нещо да се върти, както казваш щото селекция от 20 човека може да се направи и без пари, все ще се намери някой гладен и беден, сещаш се. Очебийният факт за организацията при нас е, че от години няма дългосрочни планове. Всичко е на парче, до следващият прозорец. Както се казва 'на края на сезона ще погледнем класирането и ще видим къде сме'. Кърпенето на положението вече е от край време. Методично се продават всички играчи, които могат да донесат пари, без да се мисли и за секунда какво ще стане без тях. Еми в един момент всички дето стават си отиват и оставаме с нищо. В това състояние щяхме да сме много по-скоро ако не бяхме изкарали късмет с Гарата. И отново великият вожд г-н Батков не вижда как му се е усмихнал късметът и за пореден път се спира по категоричен начин всякаква положителна искра в отбора. Ако не беше дошъл Гарата щяхме да сме на това положение миналата година, само дето щяхме да си имаме Жоаозиньо.
А това, че сме единствените, които си плащат договореното и не минават по схемата с компромисите не знам както толкова ни топли. Нямаме позиции никъде, че да го използваме в свой плюс.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Я, някой да ме светне каква е тая пуста наша организация "светлинни години пред другите" ? :smt017 Трактора и общежитията ли, да го еба? С какво сме по-напред от един Черноморец, Литекс, Лудогорец и който и да е друг отобр от "нормалните" ?

Това, че се плащат заплатите и премиите с парите от продадените играчи, ако се води за великата организация ... То вярно, че в тая нашата страна и това си е постижение, ама айде да не го изкарваме нещо велико. :smt006

Най-елементарните неща ни липсват, оставете селекции, школи и други такива "висши работи". "Георги Аспарухов" е надраскан отвънка със секви тъпотии и няма кой да мине да почисти, паметника на Витиня събирахме парички феновете да го оправиме, в магазинчето отвърнка няма един шал нормален, някакви хавлии само, сайтът ни е на ниво ранни 90-те, а емблемите са ни две. :lol:

Сега съм убеден, че някой философ ще ми отговори нещо като "това ли му е проблемът на Левски" и "заради това ли не играят футболистите", така че отговарям направо - Да, точно това е проблемът на Левски. Тия неща като се оправят и Левски ще тръгне :wink: . Щото един футболен отбор не са 11 футболисти плюс треньор, ама това скоро няма да го проумееме.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
thegboy написа:
Я, някой да ме светне каква е тая пуста наша организация "светлинни години пред другите" ? :smt017 Трактора и общежитията ли, да го еба? С какво сме по-напред от един Черноморец, Литекс, Лудогорец и който и да е друг отобр от "нормалните" ?

Това, че се плащат заплатите и премиите с парите от продадените играчи, ако се води за великата организация ... То вярно, че в тая нашата страна и това си е постижение, ама айде да не го изкарваме нещо велико. :smt006

Най-елементарните неща ни липсват, оставете селекции, школи и други такива "висши работи". "Георги Аспарухов" е надраскан отвънка със секви тъпотии и няма кой да мине да почисти, паметника на Витиня събирахме парички феновете да го оправиме, в магазинчето отвърнка няма един шал нормален, някакви хавлии само, сайтът ни е на ниво ранни 90-те, а емблемите са ни две. :lol:

Сега съм убеден, че някой философ ще ми отговори нещо като "това ли му е проблемът на Левски" и "заради това ли не играят футболистите", така че отговарям направо - Да, точно това е проблемът на Левски. Тия неща като се оправят и Левски ще тръгне :wink: . Щото един футболен отбор не са 11 футболисти плюс треньор, ама това скоро няма да го проумееме.


Прав си, че организацията куца. Прав си, че всичко е от значение, а за да функционира една система добре, трябва да има работеща обратна връзка, т.е. информацията от изхода, да регулира входа. Точно това липсва в последните няколко години, но за разлика от миналите, когато имахме Жо и Гара, които по един или друг начин с индивидуалните си качества компенсираха недоразуменията на входа. Сега при липсата на ясно изразени индивидуалисти, нещата се сговнясват тотално. Ние не сме изиграли и един нормално добър мач от началото на сезона(нямам предвид резултатите, а играта), издишаме във всяка линия, не можем да приложим нормална преса, няма ги пасовете(ако иска някой, да направи статистика - общ брой пасове и грешни такива следващия мач), картината ще е отчайваща - според мен около 40х60 в полза на грешните. Владеенето на топката с цел да се подобри коефициента, е излишно бавене, което позволява на противника да се групира. Не знам какви са треньорските наставления, как са разпределени зоните, но мога да ви кажа, че едно от нещата, което пречи на точните пасове, е и липсата на търсене на изгодна позиция от играча, който трябва да го получи. Тези неща са комплексни и трябва да се отиграват стотици пъти на тренировка. Имам чувството, че с ръководството на отбора гледаме различни мачове. Може и така да е, аз не съм специалист, но съм гледал достатъчно мачове, за да ми правят впечатление всички тези неща.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Не мислете, че Гърнето § Праховеца са перфектни. Просто случиха на подходящ треньор, който за 10 месеца взе 2 купи, а ние даваме картбланш вече 3та година. и тн...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 5:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
@hixxtam - Аз съм на същото мнение относно играта ни. Обичам футбола, интересувам се и вече доста годинки ще стана я гледкам тая игра. Не съм специалист, не разбирам колкото треньорите и тям подобни "футболни хора", но не е и нужно да съм тънък специалист за да видя колко ни е зле играта. Нито се движим като хората по терена, нито има някаква идея при атаките, нито нищо. В защита сме пълна дупка и се правят по един куп фрапантни и елементарни грешки.

Не мисля, че остана човек във форума, който да смята, че Гонзо е добър треньор. Доста време му се събра да е начело на Левски и се вижда, че отборът не играе качествено.

Идеята ми е друга - Гонзо и футболистите са покрива на "къщата". Гледаме сега, че има дупки и ни вали и се чудиме как да го закърпиме. Ама то колибата е в блатото :smt003 .

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
thegboy написа:
@hixxtam - Аз съм на същото мнение относно играта ни. Обичам футбола, интересувам се и вече доста годинки ще стана я гледкам тая игра. Не съм специалист, не разбирам колкото треньорите и тям подобни "футболни хора", но не е и нужно да съм тънък специалист за да видя колко ни е зле играта. Нито се движим като хората по терена, нито има някаква идея при атаките, нито нищо. В защита сме пълна дупка и се правят по един куп фрапантни и елементарни грешки.

Не мисля, че остана човек във форума, който да смята, че Гонзо е добър треньор. Доста време му се събра да е начело на Левски и се вижда, че отборът не играе качествено.

Идеята ми е друга - Гонзо и футболистите са покрива на "къщата". Гледаме сега, че има дупки и ни вали и се чудиме как да го закърпиме. Ама то колибата е в блатото :smt003 .

Да, съгласен съм за блатото, ама ако погледнем реално, то всички отбори до един, са в собствените си блата. Номера е, да на не тече отгоре, дал господ, полека лека, с дренажи ли, с други инженерни хватки ли, или с някой закон или указ, може някой ден да се отводним...
Някои блата са много по дълбоки и по кални от нашето, ама не текат и поне на креватите им по-сухо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не текат, ма като се събудят един ден и се окаже, че са до шия във вода. Да, няма да е утре или вдругиден, примерно, ама след седмица-две и това ще стане. И тогава излазване няма, потъваш си и си спомнаш с умиление за времето, когато не ти било капело отгоре....

Прав е гбой, всичко е проблем. Щото в един професионален клуб ако няма организация и ако не може да се оправи с елементарни неща като това да си измете стадиона, да си смени крушките, да си изчисти кенефите и да си сложи на собствения сайт истинската емблема (еле пък след като се е бъхтил 10 години да си я прибере), то просто не може да се очаква да се справи с къде-къде по-сложни задачи като управленски решения, стратегия, развитие, целесъобразно разходване на средства, планиране и т.н.

Така че всичко това ни е проблем - да, не е проблем, който води директно до осиране в мача с цаците, но е проблем, който показва колко сме далеч и какви малоумници ни работят в клуба! А докато има малоумници - ще има и малоумни решение - и за сайта, и за билетите, и за селекцията, и за треньора....

Ей затова не става. Щото Борат и тия около него трябва да назначат правилните хора на правилните постове, всеки да знае какво прави и да му се държи сметка за неговата си част, а не Ганя да си вре гагата навсякъде и да сере. Баждека да си гледа тв правата, Гонзо да търси треньор, да намери митав такъв, и да работи с него и с отпуснатия от собственика бюджет за да набави исканите от треньора играчи! А не Борат да прави нещо през главата му, или пък Гонзо да не смее да купи някого, щото на Борат му е скъпо!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 443 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com