forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:37 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 443 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Wildkid написа:
Не текат, ма като се събудят един ден и се окаже, че са до шия във вода. Да, няма да е утре или вдругиден, примерно, ама след седмица-две и това ще стане. И тогава излазване няма, потъваш си и си спомнаш с умиление за времето, когато не ти било капело отгоре....

Прав е гбой, всичко е проблем. Щото в един професионален клуб ако няма организация и ако не може да се оправи с елементарни неща като това да си измете стадиона, да си смени крушките, да си изчисти кенефите и да си сложи на собствения сайт истинската емблема (еле пък след като се е бъхтил 10 години да си я прибере), то просто не може да се очаква да се справи с къде-къде по-сложни задачи като управленски решения, стратегия, развитие, целесъобразно разходване на средства, планиране и т.н.

Така че всичко това ни е проблем - да, не е проблем, който води директно до осиране в мача с цаците, но е проблем, който показва колко сме далеч и какви малоумници ни работят в клуба! А докато има малоумници - ще има и малоумни решение - и за сайта, и за билетите, и за селекцията, и за треньора....

Ей затова не става. Щото Борат и тия около него трябва да назначат правилните хора на правилните постове, всеки да знае какво прави и да му се държи сметка за неговата си част, а не Ганя да си вре гагата навсякъде и да сере. Баждека да си гледа тв правата, Гонзо да търси треньор, да намери митав такъв, и да работи с него и с отпуснатия от собственика бюджет за да набави исканите от треньора играчи! А не Борат да прави нещо през главата му, или пък Гонзо да не смее да купи някого, щото на Борат му е скъпо!

Абсолютно!
Напълно съм съгласен с теб и най вече детско-юношеската школа, защото точно там се създават играчите. Всички го знаят, ама на девер ми Петко зълвин син като е на кормилото, точно същите като него излизат от нея. Тези които стават, бягат овреме...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 6:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Wildkid написа:
Не текат, ма като се събудят един ден и се окаже, че са до шия във вода. Да, няма да е утре или вдругиден, примерно, ама след седмица-две и това ще стане. И тогава излазване няма, потъваш си и си спомнаш с умиление за времето, когато не ти било капело отгоре....

Прав е гбой, всичко е проблем. Щото в един професионален клуб ако няма организация и ако не може да се оправи с елементарни неща като това да си измете стадиона, да си смени крушките, да си изчисти кенефите и да си сложи на собствения сайт истинската емблема (еле пък след като се е бъхтил 10 години да си я прибере), то просто не може да се очаква да се справи с къде-къде по-сложни задачи като управленски решения, стратегия, развитие, целесъобразно разходване на средства, планиране и т.н.

Така че всичко това ни е проблем - да, не е проблем, който води директно до осиране в мача с цаците, но е проблем, който показва колко сме далеч и какви малоумници ни работят в клуба! А докато има малоумници - ще има и малоумни решение - и за сайта, и за билетите, и за селекцията, и за треньора....

Ей затова не става. Щото Борат и тия около него трябва да назначат правилните хора на правилните постове, всеки да знае какво прави и да му се държи сметка за неговата си част, а не Ганя да си вре гагата навсякъде и да сере. Баждека да си гледа тв правата, Гонзо да търси треньор, да намери митав такъв, и да работи с него и с отпуснатия от собственика бюджет за да набави исканите от треньора играчи! А не Борат да прави нещо през главата му, или пък Гонзо да не смее да купи някого, щото на Борат му е скъпо!



Ей това е :smt023

И има нещо друго. За мен - по-важно.Футболните отбори са социални феномени. Няма значение титли, купи - тях така или иначе днеска ги има, утре ги няма. Но въпросът е, че един клуб е основна артерия на цяло едно общество.

Барса сега мажат наред, ама не винаги е било така. Лично за помня едни доста по-кофти времена при Ван Гаал. Само че Барса винаги са били нещо много повече от единадесет души, които ритат топка, за Каталоня. Така както са Реал за Мадрид, Арсенал за северен Лондон, Рома и Лацио за Рим и т.н. и т.н. Но това е защото хората там си вършат работата. Едно посещение до Олд трафорд дори и в ден, когато няма мач може да ти остане за цял живот. Школите им са пълни с деца, на които им е изпълнен живота и им дава мечтата. Ако щете и смешните им талисманчета, които обикалят по стадионите и радват дечицата, дошли на мач. Хубавите сувенири, социалната ангажираност - благотворителност, забавление и т.н. Това са нещата, които правят един отбор ИНСТИТУЦИЯ. Левски е бил такъв - няма нужда тепърва да се гради. Така както Краси и Бобич бяха тръгнали от нищото да градят Черноморец, щото нямаха 20 души на стадиона. Обаче в момента това всичко се съсипва от ръководството на клуба. Нашето поколение вече не живее с Левски - живее с Манчестър, с Барса и т.н. И след още двайсет годинки (които много бързо ще се изтърколят) - вече ще е късно да се прави каквото и да било. И най-добрите играчи да се вземат и страхотен треньор и всьо - хора откърмени с Левски няма да има. Вече отборът няма да е социален фактор. Както вече не са Черно Море, Славия, Спартак Варна и прочее.

И тогава ще е все тая дали сезон 2011 сме с титла или 2012. И дали е бил начело Гонзо или не. Затова ви казвам, че проблемът не е в Гонзо, а това, че не ставаза треньор - хубаво, все тая и да ставаше.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:39 am
Мнения: 2533
Да обобщим: Гарра изигра крайно отрицателна роля за Левски, тъй като ако не беше той, щяхме много по-рано, още преди година, да се осъзнаем колко сме зле и поне нещо да се опитаме да променим :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
А и като беше той, пак останахме без трофей.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 11:11 pm 
Online

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
Е да останхме без трофей, но за мен миговете от участието в Лига Европа са по незабравими от всяка една купа в тъпото ни първенство.Никога няма да забравя екстаза и радостта от гола на Гаджев срещу Лил.Честно казано един от най-щастливите мигове в моя живот.Атмосферата преди и по време на мача. :smt007 Такива моменти немога да забравя. :levski

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аз не мога да забравя и гостуването в Гент, където почти умряхме от бялата смърт, но пък се насладихме на страхотен спектаъл :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 11:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
О да, спектакъл, особено на Стефан Станчев като десен бек :bigok :bigok :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
И аз няма да забравя как бях онемял на мача в Лил :smt005 :smt042 В буквалния смисъл...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 3:16 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
thedboy, ЛЕВСКИ не е бил институция! ЛЕВСКИ е бил, е и винаги ще бъде инстиция, ако мислиш по този начин, значи си за един друг форум! Написа, че не е останал и един, във форума, който да защитава ГОНЗО, все още 39% го защитават, аз съм един от тях! И стига с този ДЕМБЕЛЕ! Той не е играч на ЛЕВСКИ! Намеците, че той ни е направил отбор са смешни! Какво ще си кажат, като прочетат това нападатели, като Г. ЦВЕТКОВ, ВЕСЕЛИНОВ, К. МИЛАНОВ, М. ВЪЛЧЕВ, П. КЪРДОВ ( написах го така за да не стане, както преди. ( Моля да ме извини той и вие ), СИРАКОВ, МИХТАРСКИ и ГОНЗО. ЗА ГУНДИ ( не си го спомням, но историята е категорична! ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 10:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
peccatum7 написа:
Да обобщим: Гарра изигра крайно отрицателна роля за Левски, тъй като ако не беше той, щяхме много по-рано, още преди година, да се осъзнаем колко сме зле и поне нещо да се опитаме да променим :bigok

Аз не виждам какво можем ние да променим, освен поддържане на отбора като 12 ти играч или бойкот на ръководството, което единствено може да промени състоянието му в момента.
Преди много години, нямаше интернет, но имаше места, където се събираха феновете и обсъждаха играта на отборите, ръководствата, треньорите, отделните играчи. Много често, там се появяваше представител на местния клуб и разговаряше с привържениците. Такива места имаше във всяко населено място(по селата естествено това бяха селските кръчми). Тук във форумите е същото, с тази разлика, че вече привърженици на един отбор могат да изразят мнението си, независимо къде се намират по света и ако има поне малко акъл в ръководството на даден клуб, би трябвало да има човек, който да следи тези дискусии и да показва на ръководители и треньори другата гледна точка, тази на зрителя. В крайна сметка, това е игра и тя е за зрителите, не за Батковци, Гришевци, пернишки боклучии и всякакви други подобни.
Разбирам, че всеки който влага пари, иска да печели от това - съвсем нормално е. Защо не се печели обаче - ами елементарно, защото всичките тези структури са Tashak in Bulgaria и естествено футбола ни не може да прогресира извън границите на нашето първенство с изключение на отделни проблясъци. Цялата система е корумпирана и ако искаме нещо да се промени, то трябва да се започне от най-отгоре, само че това е утопия, която слушам непрекъснато през всичките си 61 години(добре де - изключвам първите 7 - 54) и не вярвам, Бога ми, не вярва, че някога ще се промени.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Levskar67, като Гара не беше играчът отбор, то сега защо без него сме толкова по-зле? Защото аз за себе си такова мнение съм си изградил - миналия сезон бяхме футболен гигант, сравнение с това сега. Първия полусезон играехме красив футбол, а Гара си изработваше сам повечето голове, останалите бяха след пасове на Дарко. А самият Дарко умее да подава, но на футболист с бързината на Арш не може да му се даде извеждащ пас, освен ако в противниковата защита не са сложени две пейки.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Повярвай ми, ще се спъне в едната :smt005 , на него му е зле да няма никой, камо ли две пейки да му пречат.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
krivia написа:
Повярвай ми, ще се спъне в едната :smt005 , на него му е зле да няма никой, камо ли две пейки да му пречат.

Със съжаление трябва да се съглася :smt012 Аз продължавам да недоумявам как е успял да вкара толкова голове през последните години? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
И във фрайбург недоумяват за гарата, поне да ни го върнат.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Knoxville написа:
И във фрайбург недоумяват за гарата, поне да ни го върнат.

Предлагам да трампим Арш за Гарата с доплащане от тяхна страна :bigok
А сега сериозно...ако някога, по някаква причина Дембеле се върне, той няма да има нищо общо с тоя звяр, който беше. Ще се върне тука само за лапачките по Ст. град и пиенето. Няма да видиме игра от него, освен по дансингите :loser2


Последна промяна АвстралиецО на Сря Окт 19, 2011 1:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 12:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Нивото в България е толкова жалко, че дори един Гарра-махмурлия пак ще блести.
Това обаче, опитвам се да обясня, ни е най-малкия проблем. Имаме и сносни играчи, които обаче не могат да бъдат организирани и мотивирани. :smt006

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Levskar67 написа:
thedboy, ЛЕВСКИ не е бил институция! ЛЕВСКИ е бил, е и винаги ще бъде инстиция, ако мислиш по този начин, значи си за един друг форум! Написа, че не е останал и един, във форума, който да защитава ГОНЗО, все още 39% го защитават, аз съм един от тях! И стига с този ДЕМБЕЛЕ! Той не е играч на ЛЕВСКИ! Намеците, че той ни е направил отбор са смешни! Какво ще си кажат, като прочетат това нападатели, като Г. ЦВЕТКОВ, ВЕСЕЛИНОВ, К. МИЛАНОВ, М. ВЪЛЧЕВ, П. КЪРДОВ ( написах го така за да не стане, както преди. ( Моля да ме извини той и вие ), СИРАКОВ, МИХТАРСКИ и ГОНЗО. ЗА ГУНДИ ( не си го спомням, но историята е категорична! ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! САМО ЛЕВСКИ! :levski



Ти изобщо прочел ли си какво съм написал? :shock:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 4:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не, той се концентрира върху патетичен плам, писане на имена с главни букви и плескане на един и същ край на всеки пост (явно не е открил функцията "подпис" във форума. Сладко, но наивно и безсмислено, да не говорим как "звучи" от човек на възраст, какъвто предполагам, че е. Няма лошо човек да си подкрепя отбора, но това не значи, че трябва да го прави като шестокласник, или пък да се прави с кухи, заучени фрази и без грам мисъл и критичност. Това вреди, а не помага. Е, в случая не вреди особено, защото е само един, но по принцип е вредно.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 6:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Ще подкрепям ЛЕВСКИ докато съм жив! Възрастта няма нищо общо с това. С главни букви пиша всички играчи играли за ЛЕВСКИ. Постовете ми не са нападателни, а много хора ме нападат, заради силната ми подкрепа за ГОНЗО! Правя това, защото го смятам за правилно и не мога да си представя ЛЕВСКИ без ГОНЗО. ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 7:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Е как пък така си левскар от толкова години, а не можеш да си представиш Левски без Гонзо. И колко години ти трябват на теб специално, за да видиш, че с Гонзо няма да прокопсаме? Или няма значение дали ще върви отбора, важното е да подкрепяме Гонзо?

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
Погледнато по глобално парите, уефа, фифа и медийте ебаха майката на футбола в световен мащаб и по-специално в европа! Кур за футбола и Само Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 8:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Постовете на Левскаря не са нападателни, а детински. Всички тук подкрепят Левски, винаги са го правили и винаги ще го правят. Това не значи, обаче, че са идиоти или малоумни, та да си затварят очите. Критиката и желанието за промяна са точно израз на истинска подкрепа. Плямпането на заучени, патетични, но празни фрази не е подкрепа, а точно обратното.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 19, 2011 8:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
В този случай критиката е градивна , жалкото е , че няма кой да я оцени .

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 443 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com