forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 9:05 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 336 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 8:12 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
thegboy написа:
Македония написа:
Да го оставим тоя отбор и да чакаме "да се оправи" :bigok



Ми то сега ми изглежда по-скоро, че сме го оставили отбора.

То на тая разсипия, продължаваща години, като публиката не реагираме, не виждам какво повече има за "оставяне".

След Казанската афера от фен клуба, в лицето на Гугутката, се каза, че няма лошо, щото в крайна сметка си е бизнес. После се затрая по тоя случай. Това е най-крещящия пример, но то цялото ни поведение е такова. Пред очите не случват всякакви неща на отбора, а ние си мълчиме. Вярваме си, че правим много, щото ходим на стадиона слещу Светкавица и Локомотив, но аз по-скоро в това виждам заравяне в главата в пясъка, отколкото в друго.

Срещу Кокала можеше да се води война - то не бяха транспаранти, то не бяха обърнати знамена, то не беше чудо - срещу Батков ? Тамън тръгнахме и се спря работата.

Даваш ми за пример Динамо Загреб - аз не съм запознат със случая, но както ми го обясняваш, явно феновете бая са се постарали. И утре с чиста съвест ще могат да кажат, че са си бранили името на отбора както могат. Ние дали ще можем това да го кажем на децата си един ден, когато ги заведем на мач и им обясним за левскарския дух?

Ако имаш предложение, сподели. Ако искаш бунт, действай, поведи ни. Но преди това ни обясни какво имаш предвид, защото не можем да те разберем. Трима човека четем и не можем да схванем какво искаш.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 8:26 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
daniel7 написа:
Цитат:
Ми то сега ми изглежда по-скоро, че сме го оставили отбора.

То на тая разсипия, продължаваща години, като публиката не реагираме, не виждам какво повече има за "оставяне".

След Казанската афера от фен клуба, в лицето на Гугутката, се каза, че няма лошо, щото в крайна сметка си е бизнес. После се затрая по тоя случай. Това е най-крещящия пример, но то цялото ни поведение е такова. Пред очите не случват всякакви неща на отбора, а ние си мълчиме. Вярваме си, че правим много, щото ходим на стадиона слещу Светкавица и Локомотив, но аз по-скоро в това виждам заравяне в главата в пясъка, отколкото в друго.

Срещу Кокала можеше да се води война - то не бяха транспаранти, то не бяха обърнати знамена, то не беше чудо - срещу Батков ? Тамън тръгнахме и се спря работата.

Даваш ми за пример Динамо Загреб - аз не съм запознат със случая, но както ми го обясняваш, явно феновете бая са се постарали. И утре с чиста съвест ще могат да кажат, че са си бранили името на отбора както могат. Ние дали ще можем това да го кажем на децата си един ден, когато ги заведем на мач и им обясним за левскарския дух?

_________________
Изображение

Ако все повече левскари мислят така,за ЛЕВСКИ има надежда!

+1 и аз съм казвал същото преди, когато мрънках повече. :bigok Мисля, че ако не можеш да защитиш това което обичаш най-много или поне да изразиш позиция, то не си ултра' както е модерно да се казва, а член на хор...
Както виждаме позицията за Ицо и Любо е на всеки мач. Ще променят ли нещо транспарантите? Не. Обаче хората имат позиция и я изразяват и отстояват.
Явно българите се делим на песимисти, мрънкалници черногледи и слепи оптимисти, които се правят че няма проблем, защото като няма проблем, няма какво да се мисли и е по-лесно.

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
UGLYBLUE написа:
....Дори по време на много силния период на 1/4 в УЕФА и после ШЛ бяхме слаби гости в първенството....

Това го обясни на Мърофеновете :lol:
acrimonious написа:
Няма как да очаквате нашите да играят и да унижат Локо, при все, че онези са без пари, нашите футболисти го знаят много добре това, а играчи като Йовов съм го виждал на дискотечка с половината им отбор (Добрев, Караджинов и т.н.) И преди да кажете, че може да са приятели навън, но на терена са съперници- ами да, така е, затова ги смачкахме първото...

Аз им обяснявам същото, и да не бяха приятели, такива неща в "А" се знаят, още повече че проблемите им не са от седмица :roll:
thegboy написа:
...Чорбата ни биха насред Герена в най-слабия си състав от години - ние оптимисти.
...

Ъхъ баце, само дето няколко пъти преди това последните 10-на години ни се разминава срещу чорбите, дали късмет или опита си казваше думата не знам, но е факт. Дати искаш ли - най-яркия спомен дето бърка в гъзъ на Г.А. е мача с автогола на Легендата - тогава Барбиня 3 пъти се съпиня в топката вместо да ни орезили. Е, тая пролет нямахме тоя късмет.
flo написа:
Добре бе ,кога ще видя някой юноша да влезе в някой мач?!?...

Като спрат да пият по бутилка "Джони" в дискотеките :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 8:30 pm 
flo написа:
Добре бе ,кога ще видя някой юноша да влезе в някой мач?!?Точно в такива решени мачове трябва да се пускат млади момчета, вместо това се пуска циганина и Младенов.Няма ли поне едно кадърно момче да се пусне?!?
Гонзо някога изобщо стъпвал ли е на мач на юношите...а пък после разправя ,че няма кадърни .Много ясно ,че ще няма като не ги гледаш :ohmygod2


Абе какви юноши, бе, човек, какви юноши, вярвате ли си наистина като ги говорите тия неща. :ohmygod Тва е като "не трябва да се пускат чужденци, а български момчета, щото те знаят кво е Левски" :ohmygod
От тия юноши за чеп за зеле не става, ама нищичко. На ти го Хичо юношката, Лъчко, Мъчко, Стефчо, не знам си кой и всякакви такива бушони... А да не говорим какви идват след тях. Ама верно от десет кладенеца вода носите да го насерете тоя Гонзо. Сега пък юношките не гледал, миличките... :cry:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 8:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Искам да попитам Даниелчо,че ми се превръща в "слабост",ти къде,кога и как защити своите позиции.Даниелчо,летописецо мой,твойте житейски позиции смърдят,казваш,че в комунизма нямало избор,еми не е вярно това и тогава имаше избор,да живееш честно и достойно,или да си един от тях.Много хора не пречупиха тогава главица,а ти казваш нямало избор и опрекваш хората,че сега гледали с кравешки погледи.Това,че Левски се подкрепя,въобще не означава че клоуните на терена и боклучивите собственици някой ги вписва в магията Левски,но пак да те попитам,ти какво направи та имаш правото така настървено да се хвърляш срещу хора,които отгоре на всичко не се бият в гърдите.Не е необходимо да ми отговаряш :lol: :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2739
Македония написа:
flo написа:
Добре бе ,кога ще видя някой юноша да влезе в някой мач?!?Точно в такива решени мачове трябва да се пускат млади момчета, вместо това се пуска циганина и Младенов.Няма ли поне едно кадърно момче да се пусне?!?
Гонзо някога изобщо стъпвал ли е на мач на юношите...а пък после разправя ,че няма кадърни .Много ясно ,че ще няма като не ги гледаш :ohmygod2


Абе какви юноши, бе, човек, какви юноши, вярвате ли си наистина като ги говорите тия неща. :ohmygod Тва е като "не трябва да се пускат чужденци, а български момчета, щото те знаят кво е Левски" :ohmygod
От тия юноши за чеп за зеле не става, ама нищичко. На ти го Хичо юношката, Лъчко, Мъчко, Стефчо, не знам си кой и всякакви такива бушони... А да не говорим какви идват след тях. Ама верно от десет кладенеца вода носите да го насерете тоя Гонзо. Сега пък юношките не гледал, миличките... :cry:

Как Гонзо разбра ,че не стават ?!? :smt017 За да си направиш преценка за някой човек трябва да го опознаеш да се запознаеш с качествата му.Гонзо да е гледал поне 1 мач на някоя юношеска група...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 8:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
flo написа:
Как Гонзо разбра ,че не стават ?!? :smt017 За да си направиш преценка за някой човек трябва да го опознаеш да се запознаеш с качествата му.Гонзо да е гледал поне 1 мач на някоя юношеска група...


Аз твърдя, че не стават. Всичките. Хайде, питай ме дали аз съм гледайл някой юношески мач :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2739
tprodanov написа:
flo написа:
Как Гонзо разбра ,че не стават ?!? :smt017 За да си направиш преценка за някой човек трябва да го опознаеш да се запознаеш с качествата му.Гонзо да е гледал поне 1 мач на някоя юношеска група...


Аз твърдя, че не стават. Всичките. Хайде, питай ме дали аз съм гледайл някой юношески мач :smt006

Питам те ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Над 150 в последните 5-6 години. Стигат ли?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 11:39 pm
Мнения: 704
Много е под въпрос това за юношите, щото нивото на първенството е бая ниско. Аз тоя мач трябваше да го гледам НА телевизора и бая се посмях.

_________________
Престъпление от страст.


Последна промяна Лазар на Пон Окт 03, 2011 9:14 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Имате ли акъл? Като имаше дубъл, отиваме гледаме дубъла и най-големите дупки в първия отбор тогава Еньо и Деко в дублите изглеждат като Вия и Меси... Айде съдете оттам за нивото на останалите, които са юноши в 95%.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:16 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
tprodanov написа:
Над 150 в последните 5-6 години. Стигат ли?

Стигат. :smt005 Ама това е като да имаш фирма да гледаш 5 години, че е на загуба и работят само некадърници и да кажеш "ми зле сте, работете си на загуба". Доста хора биха работили работа, която да е в перфектно съчетание с битовия ти алкохолизъм, а и от време на време и родителите черпят и парЕ има. Е верно понякога някой окачествява работата ти като пълен провал в медиите, ама нали утре пак си на работа. Проблема тука е в управлението. :smt006 Обаче Гонзо не е виновен, защото е легенда, батков не е виновен, защото няма кой друг, и кой остава - гадните мрънкалници или младежите пияници. :bigok

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Синя Душа написа:
...батков не е виновен...

Това кой го е казал? Иначе да, други хора уволниха Деркс, едни любимци на форума :roll:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Не мога да разбера защо всичко се обръща на титли и купи :smt017 . Уж се биеме в гърдите, че е сме левскари за титлите и за купите, пък ей на.

Пък и да си го кажем честно - остана ли човек, дето да брои за нещо купата и титлата на България? Ако е заради тях - ще ги вземем, спокойно - тая година ако не, то догодина със сигурност, просто няма кой друг. :smt042

Мен ми е много по-мъчно, че от ден на ден виждам как отбора лека по лека по течението си става все по зле. По течението на родния футбол впрочем, но това е друга тема. И това го дължим на Батков и всички го знаем, а като се каже нещо и веднага се скача, че еди кой си бил черноглед, песимист и не знам си какъв.

Едно време се беше започнало - стикери се лепяха, плакати се вдигаха, опъваха се някакви транспаранти из цяла България - общо взето се тръгна с кампанията "Батков - вън". Изведнъж всичко се прекрати и толкова. Станахме оптимисти :roll: . Ми мене пък ми през кура дали са ни били Лудогорец или сме били Локото или ще вземем купа/титла. Искам някакъв комсомолец да не ми говори от името на отбора и да не се прави на мъченик на гърба на Левски. Ако може и да не го съсипва от ден на ден с дълбоките си джобове още по-добре. :lol:


@Бобката Ако тръгна на бунт, ще носиш ли ти знамето, да знам какъв да те пиша ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Синя Душа написа:
tprodanov написа:
Над 150 в последните 5-6 години. Стигат ли?

Стигат. :smt005 Ама това е като да имаш фирма да гледаш 5 години, че е на загуба и работят само некадърници и да кажеш "ми зле сте, работете си на загуба". Доста хора биха работили работа, която да е в перфектно съчетание с битовия ти алкохолизъм, а и от време на време и родителите черпят и парЕ има. Е верно понякога някой окачествява работата ти като пълен провал в медиите, ама нали утре пак си на работа. Проблема тука е в управлението. :smt006 Обаче Гонзо не е виновен, защото е легенда, батков не е виновен, защото няма кой друг, и кой остава - гадните мрънкалници или младежите пияници. :bigok



Според теб, Гонзо от достатъчно време ли е в школата, за да може да произведе тя качествен продукт?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:31 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Adepta написа:
Синя Душа написа:
...батков не е виновен...

Това кой го е казал? Иначе да, други хора уволниха Деркс, едни любимци на форума :roll:

Еми в по-горните постове стана дума за това.
Когато имаше кампания против батков пак се говореше, че човека дава колкото може, бяла лястовица е, да сме дали пример за по-добър, по-богат и с честни пари( :smt005 ). Естествено, че има хора комплексари и злобари (надявам се малко, защото сме Левскари все пак), обаче когато хората тук са недоволни и "мрънкат" не е защото сме паднали от лудогрец, отбора Х, отбора У и т.н. Лично аз не виждам никаква идея в Левски в момента. Според мен целите на АД-то са същите като на тренъора - титла, купа и някой лев от уефа да опра'им баланса в края на годината. :smt006 Това е недопустимо.

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
Ако ръководството на клуба изисква от играчите да тренират както тренира един европейски отбор може и да излезе нещо, но те и това не правят. Не може на тестовете по бягане Кривия да е на 1во място, а Иво Иванов на последно... : )

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
benito написа:
Ако ръководството на клуба изисква от играчите да тренират както тренира един европейски отбор може и да излезе нещо, но те и това не правят. Не може на тестовете по бягане Кривия да е на 1во място, а Иво Иванов на последно... : )



Братле, аре не се прай и дай някой уговорен мач предварително, 10 % за теб от печалбата!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:37 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
tprodanov написа:
Синя Душа написа:
tprodanov написа:
Над 150 в последните 5-6 години. Стигат ли?

Стигат. :smt005 Ама това е като да имаш фирма да гледаш 5 години, че е на загуба и работят само некадърници и да кажеш "ми зле сте, работете си на загуба". Доста хора биха работили работа, която да е в перфектно съчетание с битовия ти алкохолизъм, а и от време на време и родителите черпят и парЕ има. Е верно понякога някой окачествява работата ти като пълен провал в медиите, ама нали утре пак си на работа. Проблема тука е в управлението. :smt006 Обаче Гонзо не е виновен, защото е легенда, батков не е виновен, защото няма кой друг, и кой остава - гадните мрънкалници или младежите пияници. :bigok



Според теб, Гонзо от достатъчно време ли е в школата, за да може да произведе тя качествен продукт?

Не, но както писах наскоро, не съм видял от както Гонзо е в Левски да има някаква промяна освен, че врътна две пияници от Левски Раковски на Герена. А това, когато тренирах в Левски преди, се правеше, когато на някой родител му писне да му искат пари и пребие тренъора. :smt006
За да "роди" нещо тази школа ще трябва да минат поне 10 години, ако почне да се работи сега, това ми е ясно. Това и казвам, че не искам титли, победи с лудогорец и ШЛ, искам да се вижда поне желание за промяна на нещо.

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Последна промяна Синя Душа на Пон Окт 03, 2011 9:39 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Синя Душа написа:
Не, но както писах наскоро, не съм видял от както Гонзо е в Левски да има някаква промяна освен, че врътна две пияници от Левски Раковски на Герена. А това, когато тренирах в Левски преди се правеше, когато на някой родител му писне да му искат пари и пребие тренъора. :smt006
За да "роди" нещо тази школа ще трябва да минат поне 10 години, ако почне да се работи сега това ми е ясно. Това и казвам, че не искам титли, победи с лудогорец и ШЛ, искам да се вижда поне желание за промяна на нещо.



Е сега е мой ред да питам - на колко мача си бил на децата, откакто Гонзо е спортен директор? :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
tprodanov написа:
benito написа:
Ако ръководството на клуба изисква от играчите да тренират както тренира един европейски отбор може и да излезе нещо, но те и това не правят. Не може на тестовете по бягане Кривия да е на 1во място, а Иво Иванов на последно... : )



Братле, аре не се прай и дай някой уговорен мач предварително, 10 % за теб от печалбата!

Братле, аре дай да пуснеме майка ти в Белгия, 10 % за теб от печалбата!

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Бе тя твойта ми даваше целата печалба, че не искала нищо да ти дава, ма нищо не изкара. Семейна черта ли ви е?

Що ли само си помислих, че ще си застанеш зад думите, щеше да е прецедент - путка да си стои зад думите :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
tprodanov написа:
Бе тя твойта ми даваше целата печалба, че не искала нищо да ти дава, ма нищо не изкара. Семейна черта ли ви е?

Що ли само си помислих, че ще си застанеш зад думите, щеше да е прецедент - п..ка да си стои зад думите :ohmygod

Ще видиме кой е путка и кой не : ) пък и след като си ми писал 3 такива коментара и не съм те отразил значи вече не си забавен и е време да престанеш?! Аре не ме занимавай повече : ) щото ти казах - Белгия ви чака.

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:59 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49120
Местоположение: ШОПландия
Мутрератори, айде вече фъррр към топлите страни за този... :smt031 Бива спорене, ама прекрачи границата.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 10:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
Nakuro Bradata написа:
Мутрератори, айде вече фъррр към топлите страни за този... :smt031 Бива спорене, ама прекрачи границата.

Аз ли прекрачих границата? Я го гледай тоя кво ми пише от снощи насам. Казал съм си мнението и умните хора ме разбраха. Спряхме да говорим за това и точка по въпроса. Тоя кво ми пише след всеки мой пост едни и същи глупости!? Кво общо имат те с Левски? Аре малко по сериозно...

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 10:03 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
tprodanov написа:
Синя Душа написа:
Не, но както писах наскоро, не съм видял от както Гонзо е в Левски да има някаква промяна освен, че врътна две пияници от Левски Раковски на Герена. А това, когато тренирах в Левски преди се правеше, когато на някой родител му писне да му искат пари и пребие тренъора. :smt006
За да "роди" нещо тази школа ще трябва да минат поне 10 години, ако почне да се работи сега това ми е ясно. Това и казвам, че не искам титли, победи с лудогорец и ШЛ, искам да се вижда поне желание за промяна на нещо.



Е сега е мой ред да питам - на колко мача си бил на децата, откакто Гонзо е спортен директор? :lol:

На 2. Облей ме. :lol: Мерило за дюш-а е колко хора влизат в първия отбор, не мачовете. Както казахме за 2 години не може да има такъв резултат. Тренъори, които до онзи ден са взимали пари, няма да спрат да взимат. За да има наистина някакъв резултат, трябва да има коренна промяна. С деца трябва да работят педагози, не хора които пушат докато децата ритат топката. Не може оправданието да е, че били пияници децата :loser2 . Да се направи такъв режим и такива нормативи за покриване, че и 1 бира в годината да пиеш да не можеш да ги покриваш. Като не го покриваш - чао и така. Това са елементарни неща, нито много акъл, нито пари ти трябват да ги наложиш.

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Именно. Значи, за да има промени в школата, първо трябва да има промени в методологията, но пък нямаме методолои. Трябва да има промени в тренировъчния процес, но пък нямаме треньори, няма педагози дет викаш, няма нищо. Има само неколко игрища, което е без значение. Истината е, че трябва да се сменят много неща, преди да започне да се усеща промяна дори в най-малкия набор, и затова 3 години не са достатъчни. Не, за да излезе продукт, а за да започне промяна. Аз промяна в школите не очаквам, поне докато треньори от ранга на Мъри не станат юношески треньори.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Може да немаме методолози, но имаме идеолози :bigok Наздраве, Бащице :drunk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 10:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Mr. Smith написа:
Може да немаме методолози, но имаме идеолози :bigok Наздраве, Бащице :drunk

Кой друг може да се похвали че е гонил американски шпиони и британски хомосексуалисти, кой питам аз и отговор не търся :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 10:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2739
Правилно ли съм разбрал...

За да се оправи школата момчетата треа да започнат да приемат метадонови дози :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 336 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com