forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:21 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 336 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Първо ни трябва школа за треньори и чак след това такава за футболисти. Не може един мировянски ретард да се води за най-великия педагог, скаут и психолог при подбор и работа с младежи. Всеки знае, че в НСА треньорска диплома ще вземе с лекота и шимпанзе, при това без да се напъва. Там знания не се добиват, да не говорим за нови методологии, психология, педагогика и прочие неща, нужни при работата с деца.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 04, 2011 3:39 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Момчета, прекалихте да се обиждате без причина! Не налагайте собственното си мнение и всичко ще е наред! Отидохте твърде далеч от темата! Всички искаме ЛЕВСКИ да върви напред, от там трябва да тръгнем! С негативизъм, хората, които са на две ще се отдръпнат, на това разчитат едни хора тук, не им се вързвайте, те не са ЛЕВСКАРИ! ЛЕВСКАРИ никога няма да влезнат в чорбарския форум, но едни много различни хора от нас ще влезнат в нашия и ще се опитат да ни разиеденят! Не се поддавайте! ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 04, 2011 10:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
гил галад написа:
Според мен имаме играчи, но нямаме треньор! Вижда се, че повечето неща стават след индивидуални отигравания или след взаимодействие между двама играчи! Непрекъснато бъркаме топката в средата, в защита няма какво да говоря! Погледнете само колко елементарни непредизвикани грешки прави всеки мач в средата, уж най-стабилният ни играч Гаджев! Иначе вчера имаше настроение за игра! Очаквам твърда загуба в Бургас!

След този мой пост, последваха такива коментари, че ми пламнаха ушите! Надявам се, че няма някой да ме обвини, че не съм левскар! Очаквам победа във всеки мач, но наблюдавайки отбора, понякога имам съмнения! С Левски съм повече от 30 години! Духът при мен няма да изчезне никога, участвах във възстановката например на Шипка, губя си времето и по други възстановки! Специално Тутраканската я организира силният търновски клуб на НД "Традиция"! Във ВМРО съм, защото е единственото национално отговорно движение, въпреки някои глупости, които се направиха! Всичките ми прадядовци са били с 34-ти полк на Дойран! На жената прадядовците също! Няма как да бъда достатъчно активен в сектор Б, тъй като смятам, че човек още като навърши 30 години, а аз съм ги минал отдавна, трябва да допринася по друг начин за отбора си!
Ролята на смешници като дучето на 50 години да се пенявят пред камерите ми е смешна!
И да в момента духът на синия отбор го няма! Смятам, че и аз съм допринасял за този дух именно при няколко от историческите обрати от 2:0 до 3 или 4:2! Активно изгледах и тези сезони от 89 до 92 година! Горд съм и от играта срещу Антверпен, въпреки нелепата загуба, свиньо-говеждата червена сбирщина няма толкова атаки в цялата си евроистория, колкото ние имахме при гостуването са на Антверпен Така че с изключение на Иван и още двама-трима от форума, останалите като запазите поне 30 години моят левскарски дух, тогава се палете!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 04, 2011 10:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Човек не съм имал лоши чувства към теб, уважавам много по-големите от мен, които са имали възможност да гледат великия ни отбор 80 години и им завиждам най-искрено. Точно от такъв човек ми е болно, че казва "твърда загуба". Защото както каза левскарския дух е в теб 30 години, а левскарския дух дерзае за агресивната игра и за победата винаги, без значение какви бездушници играят в момента...

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 04, 2011 11:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Македония написа:
Ако и хората бранили Шипка, превземали Три уши, Сливница, Дойран, Плевен, Тутракан и прочие, са мислили като вас :ohmygod Оставете това погребващо мислене, отчаяние и негативизъм да си заминат и ще видите, че ще живеете един по-лесен, по-добър и щастлив живот :smt023



По-лошо сравнение от това трудно можеше да направиш. Изумен съм, колко нищо общо няма примера ти, с това за което говорим, вие тук ни изкарахте вече начина на мислене в живота и т.н. ;)) Тук никой не говори за пораженческо мислене, аз не съм очаквал да победим Барселона, но не съм бил на стадиона и съм давал подкрепата си ( или сега някой умник ще ме изкара глори хънтър или там каквото му казвате? :D Или че сравнявам Барселона с Черноморец ще покаже само колко не умее да асимилира човека... ), изобщо да не говорим за други такива селски мачове. Тук някой ми говори за победи над чорбата и т.н. онези мачове, нямат нищо, абсолютно нищо с тези гостувания, които 5-6-7ма година са ни огромен проблем. Победи във Варна, Бургас, Ловеч и Пловдив имаме изключително малко, а титлите се решават на тези стадиони, тази година прибавяме и Лудогорец. Аз не си спомням последните 5 години някое дерби да е решило титлата.
Дайте веднъж за винаги да се разберем, Левски играе за честта или за титли? Защото всеки си го коментира това както му е изгодно, Левски е левскарския дух и играта до 90тата минута, титлите не са ни фикс идея или другото мислене, Левски трябва задължително да е шампион, 90% от песните ни са Левски шампион и т.н.? Аз съм от първите, и когато Левски не побеждава, аз съм там и подкрепям когато имам възможността. Затова отново си изказвам мнението, както го направих срещу Лудогорец, не смятам, че Левски ще успее да победи с тази игра която показваме, това е. Иска ми се да е друго, но не е. Ако това има нещо общо с подкрепата - добре.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 04, 2011 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Последното си мнение го пуснах, за да не се създаде впечатлението, че някой левскар с повечко стаж, може да се пречупи, както излезе според коментарите!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 336 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com