forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:59 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 336 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
EMI4KU, това го слушахме и срещу Лудогорец, нали се сещаш? ;) Не смятам, че като сме фенове на Левски, трябва да сме коне с капаци, аз също очаквам сигурна загуба на точки в този мач. Ти сигурно си мислиш, че ние имаме кой знае какви играчи ли какво? :lol:

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 1:35 pm 
Следя тоя форум от доста време и се заклевам, че освен в европейските мачове (и то само в някои изключения) никога не си спомням някой да е предвещавал за Левски твърди загуби и разгроми, еле па срещу путкински отбор като някой си Чернокожец :ohmygod Вие левскари ли сте или лукови глави? Сега някой ще ми напише "ние сме реалисти, с тоя треньор толкова"... Ако бяхме реалисти, ама истински реалисти, да сме закрили тоя отбор преди не знам си колко години... Ама вярвам, че ние сме левскари, а не реалисти. Да си левскар и да си насран са взаимно изключващи се понятия... Да предвиждаш за Левски загуби и катастрофи е равнозначно на това да стискаш палци на чорбата, щото играели радващ за окото футбол и сме българи... Само си спомнете колко победи сме вземали над прасетата, когато сме били в ПЪТИ, АМА В ПЪТИ по-слаби и си задайте въпроса на какво се дължи това...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 1:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Няма как да очаквате нашите да играят и да унижат Локо, при все, че онези са без пари, нашите футболисти го знаят много добре това, а играчи като Йовов съм го виждал на дискотечка с половината им отбор (Добрев, Караджинов и т.н.) И преди да кажете, че може да са приятели навън, но на терена са съперници- ами да, така е, затова ги смачкахме първото...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 1:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2011 1:10 pm
Мнения: 230
Македония написа:
Само си спомнете колко победи сме вземали над прасетата, когато сме били в ПЪТИ, АМА В ПЪТИ по-слаби и си задайте въпроса на какво се дължи това...

Дължи се на розовия манталитет. 99% от случаите сами се бият.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:04 pm
Мнения: 2817
Местоположение: На реката
breed написа:
Македония написа:
Само си спомнете колко победи сме вземали над прасетата, когато сме били в ПЪТИ, АМА В ПЪТИ по-слаби и си задайте въпроса на какво се дължи това...

Дължи се на розовия манталитет. 99% от случаите сами се бият.



:ohmygod :ohmygod Сами са се били :ohmygod :ohmygod2
Дължи се на НАШИЯ манталитет да ги унижаваме!

_________________
"Ти не ме познаваш мене!
Твойте дни са преброени.
Mряна ли си или клен,
ти ще бъдеш победен!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2011 1:10 pm
Мнения: 230
Факт е, че излизат със свалени гащи от съблекалните още. Срещу розовите е лесно, ама тоя манталитет си личи в Европа и там трябва да се показва, там никой не ти трепери за жалост..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7123
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Дължеше се на уникалния левскарски дух тогава, но в момента в сегашния отбор с подобен дух могат да се похвалят точно двама - Владо и Пламен :smt006 Останалите са на приливи и отливи, да се надяваме че в Бургас ще е първото, но за съжаление всичко е възможно.

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 2:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Alek написа:
EMI4KU, това го слушахме и срещу Лудогорец, нали се сещаш? ;) Не смятам, че като сме фенове на Левски, трябва да сме коне с капаци, аз също очаквам сигурна загуба на точки в този мач. Ти сигурно си мислиш, че ние имаме кой знае какви играчи ли какво? :lol:

Излизаме, играеме, ако сме по-добри, ако имаме късмет ще бием. Левски винаги излиза за победа, но при загуба трябва да излезеш с високо вдигната глава. Това за мене значи да си левскар. Аз вярвам в отбора, извинявай че за разлика от теб съм "кон с капаци", ама по-добре "кон с капаци" отколкото мрънкач :smt006

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ебати,аз съм изкарвал дълги периоди без шампионска титла,с по някоя купа спечелена и слава Богу съм жив и здрав,аз не зная колко от Вас с тоя съвременен манталитет изведнъж няма да станат изключителни фенове на английски,италиавски и други отбори,гордо заявявайки,че от български футбол не се интересуват,или по-запалените и до ритуални самоубийства могат да го докарат :lol: .Не разбирате ли,че ние сме от Левски,защото винаги сме победители,независимо от резултата на терена.Така е и в живота,побеждаваме,дори когато нещо сме загубили!Само Левски и Левскарски режим!
ПП.Не е истина,че има толкова критика при убедителна победа над Локо СФ.,Левски никога през годините не е унижавал умряло куче,понякога това е носило и негативи като крайно класиране,но това ни е отличавало и от онези,броящи купи и голови разлики

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 2:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Умряло куче -не, но умряла свиня винаги с удоволствие :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 2:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Alek написа:
EMI4KU, това го слушахме и срещу Лудогорец, нали се сещаш? ;) Не смятам, че като сме фенове на Левски, трябва да сме коне с капаци, аз също очаквам сигурна загуба на точки в този мач. Ти сигурно си мислиш, че ние имаме кой знае какви играчи ли какво? :lol:

Македония, вече го каза - ВЯРА!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
tprodanov написа:
Умряло куче -не, но умряла свиня винаги с удоволствие :bigok
Естествено,тия са просто друга страница в написано от мен,никога не можеш да си снизходителен срещу представител и знаме на поробителя

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 2:18 pm 
Ако и хората бранили Шипка, превземали Три уши, Сливница, Дойран, Плевен, Тутракан и прочие, са мислили като вас :ohmygod Оставете това погребващо мислене, отчаяние и негативизъм да си заминат и ще видите, че ще живеете един по-лесен, по-добър и щастлив живот :smt023


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 2:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Даже някой път ще усетят какво е това радост :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7123
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
За съжаление хората бранили Шипка, превземали Три уши, Сливница, Дойран, Плевен, Тутракан и прочие отдавна са си отишли, а техните идеали са забравени от мнозинството. И докато аз и за щастие повечето левскари сме непримирими и с високо вдигната глава, то на хората на терена въобще не им пука. Боли ме курО победи и титли, искам да се раздават на терена, само че това не зависи от мен и от вас :smt006 Иначе браво за сектора :fgod :smt038 това е едно от нещата, носещи радост.

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 2:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Тоя оптимизъм от къде идва само не ми е ясно.

От години не се работи грам в отбора - ние оптимисти.
Школата е пълна с разни физкултурници, които не могат да научат хлапетата на елементарни неща - ние оптимисти.
Талантливите хлапета го духат заради връзкари - ние оптимисти.
Всяка година свестните играчи в първия състав намаляват - ние оптимисти.
Играем от мач на мач все по зле (няма да напиша футбол, щото не е футбол) - ние оптимисти.
Чорбата ни биха насред Герена в най-слабия си състав от години - ние оптимисти.
Тая година Черно Море и Лудогорец ни попиляха - ние оптимисти.
Батков по комунистически стил почна да ни преправя историята, та станахме за смях - ние пак оптимисти....

:smt017

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 2:56 pm 
Какво предлагаш, бе, миличък? Да си теглим въжето ли? Или ще вземеш на Бащицата (пресвета Богородица, закрилай) отбора от ръцете и ще го дадеш на "феновете да го управляват" :lol: както е много модерно напоследък всякакви невежи да сричат. Динамо Загреб, дето са около 560 пъти по-големи зверове от нас не могат колко години да изгонят техния си Батков (свято име, да се поклоним), че стадиона ли не палиха, него ли не палиха, себе си ли не палиха, колко месеци не стъпваха на стадиона...Нищо.
Какво предлагате, само тва ми е интересно!? Да си заровим главите от скръб в пясъка и да чакаме да свърши света... Да го оставим тоя отбор и да чакаме "да се оправи" :bigok
Кур за батков, само ЛЕВСКИ!


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Пон Окт 03, 2011 2:58 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 2:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
След 45 години мачкане, ако не е имало оптимизъм, сега нямаше да го има този отбор и тази идея...

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 3:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
ТОЯ ФОРУМ СИ ЕБА МАЙКАТА ОТ НЕФЕЛНИЦИ И ЧЕРНОГЛЕДЦИ.
ИНТЕРНЕТ СТАНА ПОПРИЩЕ И ПОЛЕ ЗА ИЗЯВА НА МИШОЦИ И ПРОКЛЕТНИЦИ, НАСТАНЕНИ ЗАД СКРИТИ АЙПИТА ИЛИ ПРОКСИТА.



ИДВА ВИДОВ ДЕН И ЗА ВАС.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Който не е оптимист, му омеква рано-рано пишката :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
0 tolerance написа:
ТОЯ ФОРУМ СИ ЕБА МАЙКАТА ОТ НЕФЕЛНИЦИ И ЧЕРНОГЛЕДЦИ.
ИНТЕРНЕТ СТАНА ПОПРИЩЕ И ПОЛЕ ЗА ИЗЯВА НА МИШОЦИ И ПРОКЛЕТНИЦИ, НАСТАНЕНИ ЗАД СКРИТИ АЙПИТА ИЛИ ПРОКСИТА.
ИДВА ВИДОВ ДЕН И ЗА ВАС.


Абе и аз се чудя. Като погледна някое идиотско мнение и 90% е на човек, регистрирал се 2011. От къде изпълзя тая сган не мога да разбера. Тоя интернет еба майката на много неща. Както писах в една тема за първи път почнах да ходя редовно на мачове от1989/90 - До 10-тия кръг 3 победи, 3 равни и 4 загуби. 0:5 от свинете. Загуби на Герена от Черноморец и Хебър. Антверпен. Ако това беше сега щеше да има групови форумни самоубийства. А усмирете се малко по форумите и изразходвайте енергия на стадиона!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 3:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Македония написа:
Да го оставим тоя отбор и да чакаме "да се оправи" :bigok



Ми то сега ми изглежда по-скоро, че сме го оставили отбора.

То на тая разсипия, продължаваща години, като публиката не реагираме, не виждам какво повече има за "оставяне".

След Казанската афера от фен клуба, в лицето на Гугутката, се каза, че няма лошо, щото в крайна сметка си е бизнес. После се затрая по тоя случай. Това е най-крещящия пример, но то цялото ни поведение е такова. Пред очите не случват всякакви неща на отбора, а ние си мълчиме. Вярваме си, че правим много, щото ходим на стадиона слещу Светкавица и Локомотив, но аз по-скоро в това виждам заравяне в главата в пясъка, отколкото в друго.

Срещу Кокала можеше да се води война - то не бяха транспаранти, то не бяха обърнати знамена, то не беше чудо - срещу Батков ? Тамън тръгнахме и се спря работата.

Даваш ми за пример Динамо Загреб - аз не съм запознат със случая, но както ми го обясняваш, явно феновете бая са се постарали. И утре с чиста съвест ще могат да кажат, че са си бранили името на отбора както могат. Ние дали ще можем това да го кажем на децата си един ден, когато ги заведем на мач и им обясним за левскарския дух?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 3:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
thegboy написа:
Македония написа:
Да го оставим тоя отбор и да чакаме "да се оправи" :bigok



Ми то сега ми изглежда по-скоро, че сме го оставили отбора.

Отбора в моемнта е пълен ташак. Аз обаче вече съм на принципа - да ходим на мачове и да се забавляваме (не е нужно със футбола). Когато го има е добре дошЕл футбола, но когато го няма голям праз. :smt023 Тук доста хора правеха сравнение с други държави от нашата черга и футболът там явно също не е на кой знае какво ниво. Просто летвата се двигна прекалено високо по време на "Приказката". Докато не се оправи държавата, футбола едва ли ще се орпави и май е по-добре да се забавялваме дори когато ни бият и играем зле. Единствените загуби, които аз приемам лично и не мога да преглътна са от свинете. За другото няма какво дас се драматизира.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Пон Окт 03, 2011 3:44 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Nakuro Bradata написа:
Аз съм на принципа - да ходим на мачове и да се забавляваме (не е нужно със футбола). Когато го има е добре дошЕл футбола, но когато го няма голям праз. :smt023 Тук доста хора правеха сравнение с други държави от нашата черга и футболът там явно също не е на кой знае какво ниво. Просто летвата се двигна прекалено високо по време на "Приказката". Докато не се оправи държавата, футбола едва ли ще се орпави и май е по-добре да се забавялваме дори когато ни бият и играем зле. Единствените загуби, които аз приемам лично и не мога да преглътна са от свинете. За другото няма какво дас се драматизира.


:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 3:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Nakuro Bradata написа:
thegboy написа:
Македония написа:
Да го оставим тоя отбор и да чакаме "да се оправи" :bigok



Ми то сега ми изглежда по-скоро, че сме го оставили отбора.

Аз съм на принципа - да ходим на мачове и да се забавляваме (не е нужно със футбола). Когато го има е добре дошЕл футбола, но когато го няма голям праз. :smt023 Тук доста хора правеха сравнение с други държави от нашата черга и футболът там явно също не е на кой знае какво ниво. Просто летвата се двигна прекалено високо по време на "Приказката". Докато не се оправи държавата, футбола едва ли ще се орпави и май е по-добре да се забавялваме дори когато ни бият и играем зле. Единствените загуби, които аз приемам лично и не мога да преглътна са от свинете. За другото няма какво дас се драматизира.



Уви и това е доста спорна тема. :? Румънците с нищо не са пред нас като страна, но футболът им е далеч по-добър. Вижте какви футболисти имат сърбите и хърватите. Очевидно и Беларус има по-качествени отбори от нашите в лицето на Бате Борисов. Тия страни с нищо не са толкова по-добре от България (айде, може би хърватите) , но очевидно с воля и желание се върви напред въпреки всичко.

-------

Не виждам защо тук веднага се набеждават за мрънкялници и черногледци хора, които пишат, че не са доволни от ставащото в клуба? Щото съм убеден, че никой тука не е доволен. Не виждам мнения от сорта "нема да им стъпа повече" или "не заслужават да им ходиме на стадиона" и т.н. Поне в тоя форум това мислене го няма.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 6:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 7:45 pm
Мнения: 91
Цитат:
Ми то сега ми изглежда по-скоро, че сме го оставили отбора.

То на тая разсипия, продължаваща години, като публиката не реагираме, не виждам какво повече има за "оставяне".

След Казанската афера от фен клуба, в лицето на Гугутката, се каза, че няма лошо, щото в крайна сметка си е бизнес. После се затрая по тоя случай. Това е най-крещящия пример, но то цялото ни поведение е такова. Пред очите не случват всякакви неща на отбора, а ние си мълчиме. Вярваме си, че правим много, щото ходим на стадиона слещу Светкавица и Локомотив, но аз по-скоро в това виждам заравяне в главата в пясъка, отколкото в друго.

Срещу Кокала можеше да се води война - то не бяха транспаранти, то не бяха обърнати знамена, то не беше чудо - срещу Батков ? Тамън тръгнахме и се спря работата.

Даваш ми за пример Динамо Загреб - аз не съм запознат със случая, но както ми го обясняваш, явно феновете бая са се постарали. И утре с чиста съвест ще могат да кажат, че са си бранили името на отбора както могат. Ние дали ще можем това да го кажем на децата си един ден, когато ги заведем на мач и им обясним за левскарския дух?

_________________
Изображение

Ако все повече левскари мислят така,за ЛЕВСКИ има надежда!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 7:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Момчета, отидохте много далеч да налагате негативизма си! Това е ваше мнение и толкова, но никой насреща не ви казва " ние песимисти "! Бай Иван ви каза, с години не сме печелили титлата, а ако се смилят политбюро ни дават някоя купа за да успокоят народа! Тогава Бенито имаше корупция, защото чорба1 взимаше най-добрите играчи, минаваше на 2-ри рунд и обираше останалите добри играчите и ги даваше на сателитите си: тракия, ч. море, ботев (вр), сливен и славия, а ако откажат ги наказваха 2 години без футбол и естественно никой не смееше да откаже, а тези момчета можеха да станат големи футболисти в ЛЕВСКИ! Така унищожиха много футболисти! Затова смятам чорба1 за най-голямото зло не само на ЛЕВСКИ, но и на БЪЛГАРСКИЯ футбол! За победа пее един друг отбор, ако не победят бият играчите си! Ние винаги пеем и ще пеем за свобода! ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 7:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 7:45 pm
Мнения: 91
Да,ама това беше при комунизма и спасение нямаше.Сега обаче не е така.При жалкото състояние на чорбата и останалите отборчета ЛЕВСКИ отдавна трябваше да е абсолютен хегемон в България.Да,обаче точно заради примиренческият начин на мислене на голяма част от пишещите тук,не е!Когато сам не поискаш нещо,няма кой сам да ти го даде!
И въобще не ми сравнявайте ЛЕВСКИ с измислени комунистически отборчета като Цфка(Сф) и Динамо(Загреб)!И времето на комунизма със сегашното.Тогава нямахме право на протест и избор.Но сега имаме.И ако не се възползваме от тях значи сме си останали все същите мишки.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 8:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Добре бе ,кога ще видя някой юноша да влезе в някой мач?!?Точно в такива решени мачове трябва да се пускат млади момчета, вместо това се пуска циганина и Младенов.Няма ли поне едно кадърно момче да се пусне?!?
Гонзо някога изобщо стъпвал ли е на мач на юношите...а пък после разправя ,че няма кадърни .Много ясно ,че ще няма като не ги гледаш :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Седем:Едно написа:
Най-хубавото този полусезон се случва в Сектора. Най-после се напипа правилния път, хората или поне голяма част от тях се осъзнаха и нещата започнаха са се получават. Дано израстването продължава във всеки мач. А това, че Сектора става все по-велик въпреки калпавата игра на отбора показва, че ние не пеем само за победа и никога не сме го правили. Като цяло този сезон се очертава като един от най-положителните в последните години благодарение на Сектора и Фонда. Браво, момчета и момичета.

:!:

Е това е истинската победа от вчера!
Щом след трагичната игра в Разград хората се дигнаха и отидоха на Герена - това вече е победа.
Щом се пя за Левски - с настроение, с позитивизъм, с любов ако щете - това вече е победа.
Щом хората се забавляват, пеейки "ЗА" Левски спонтанно, а не по задължение - това вече е победа.

:levski


А играта нема да я коментирам, гледам тактиците тука яко са я захапали. То в България футбола всеки го разбира, със същия успех може да се каже и че никой не го разбира... Както е да е, викам НИЕ да си "изиграем" мача от трибуните както трябва, па тогава да търсим кусури :wink:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 336 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com