forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 7:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 336 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Окт 02, 2011 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
СИНИТЕ ЛЪВОВЕ написа:
Седем:Едно написа:
Аз бях при майка ти, ама не останах доволен. Херо ми е носил повече радост


Доста си жалък не знам дали го осъзнаваш,щом намесваш майки и т.н.Пий една ракия и по-леко с нервите да не прещракаш.


Ако прещракам ти пръв ще разбереш. Обещавам. Пий една отрова и ни отърви от слабоумието си. А ако още веднъж наречеш Гонзо по подобен начин, ще те изритам от форума с кеф. Като си голям мъж, а не мишок, заповядай преди следващото домакинство на Паметника и ми го покажи.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 02, 2011 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Тва на Хисаря не е ли крепост бе, къв паметник :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 02, 2011 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Няма да векувам тук, бе :D

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 02, 2011 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Обаче откакто си там,само за майки и баби говориш :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 02, 2011 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ами питат ме - отговарям. А и мишока явно ме припознава за баща си, вика ми Ганьо :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 02, 2011 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Седем:Едно написа:
Ами питат ме - отговарям. А и мишока явно ме припознава за баща си, вика ми Ганьо :lol:


Вместо Гиньо :loser2

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 02, 2011 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Хубава победа и неочаквано изразителен резултат. Бас ловя, че 99% процента от нас биха се усмихнали иронично, ако някой кажеше преди мача на сериозно: бием 4-0 ?
И какво сега? Нима никой не видя, че в определени моменти имаме прекрасни отигравания, на висока скорост, с по едно докосване, с бързина, движение, агресия и т.н. Не за пръв път е така, с/у Търнава тук последните 15 мин. +Литекс+сега... има шанс, момчета - нищо не е загубено!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 02, 2011 11:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
Седем:Едно написа:
Ами питат ме - отговарям. А и мишока явно ме припознава за баща си, вика ми Ганьо :lol:


Баща ми лека му пръст беше достоен човек,ти си боклук.Спирам дотука.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 02, 2011 11:37 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3832
Не съм вяравал,че Локо са толкова слаби,а за сметка на това всички ще цъкат с език пред тимчето от Разград.Гигов иска то 70-те души дето ходят на мач да останат най-много пет. :ohmygod2 Ние играхме добре и със спокойствие през целия мач атакувахме,което и то разнообразно.Голям Йовов,но при него тези включвания са епизодични.Браво на сектора,много добро представяне. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 02, 2011 11:38 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
В момента е много по-лесно да бием Локо с 5 гола на Герена, отколкото провинциален отбор от първата шестица в класирането с 1:0 като гост.
:levski

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 02, 2011 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 25, 2004 7:29 pm
Мнения: 117
Местоположение: България
Абе вие сте ми много странни. Реших да зачета цялата тема от началото, ми то 4 страници писане по време на мача..??!! Но майната му, един на работа, друг от далЕко, 3-ти е тв фен и т.н. Биеме Доко с 4:0 и супер Гонзо, супер игра, супер сектор... Само последното е вярно. Ако докомотив не бяха толкова зле, мача щеше да е доста различен, просто бяха безобразно слаби (както ние с курногорец) и някакси изпъкнахме малко... но до там се изчерпва всичко. Грешките в защита си проличават дори и с/у такива леваци, същот така и в нападение (браво, че последните няколко мача разчитаме и на удари, защото с тези центрирания, които обичаме да налагаме от години, се вижда, че нищо не се получава). За сектора си бяхме супер, бяхме малко, но качествени. Има разбира се какво още да се желае, но всичко става с времето.

_________________
FREEDOM FOR BREIVIK & TARRANT !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 02, 2011 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
СИНИТЕ ЛЪВОВЕ написа:
Седем:Едно написа:
Ами питат ме - отговарям. А и мишока явно ме припознава за баща си, вика ми Ганьо :lol:


Баща ми лека му пръст беше достоен човек,ти си боклук.Спирам дотука.


А ти си смешна путка. На теб ти е позволено да обиждаш (и не говоря за мен, а за легенда на клуба), обаче иначе си много тънкообиден. Не знам аз дали съм боклук, но ти определно си такъв, при това жалък. Съжалявам за баща ти и ако наистина е бил достоен човек, опитай се да си като него, а не хленчещо срещу всичко и всички лайно. И аз спирам.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Браво на ИРР за налагането на новите песни и особено за идеята на "кой е шампионът" да се вика само "Левски", даже не веднъж, а по три пъти трябва да се вика така и след тва вече "Левски оле, оле оле оле", супер мощно се получава :levski

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 12:21 am 
IRR много отдавна е заслужил огромно уважение за всичко, което прави :levski Както и много други, разбира се, но тоя човек заслужава да бъде поздравен, па било то и виртуално... Е затва на ония, дето каза, че Левски "умирал", е достатъчно да му се покаже само с какви левскари разполагаме и че поне в следващите 50 години тая идея НЯМА как да умре! Левски завинаги!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
В ЛЕВСКИ отдавна има проблем с победите и силното представяне на чужд терен. Дори по време на много силния период на 1/4 в УЕФА и после ШЛ бяхме слаби гости в първенството. При тогавашните играчи и резултати в ЕКТ това беше абсолютно необяснимо. Рядко бием изразително и с добра игра, повечето гостувания печелим с измъчен гол и игра. От времето на Мъри "гледаме нашата си игра, а противника не ни интересува", защото сме извънземни, великани и т.н. страшилища. От там идва мерак на всеки що годе грамотен треньор и подготвен отбор да ни се нареждат в отбрана, да ни дебнат нещо да бъркаме и от 2-3 ситуации да могат нещо да откраднат или да си ни бият. Нас не ни пука обаче, играем си както си знаем и вярваме, че противника по презумция се е насрал в аванс. Играем и една и съща схема, с някъкви дубликати играчи се търсят на напуснали и никой не му идва на ум, че има неща различни от тази схема, която играем вече 10 год. Никой не се и опита да поиграе нащо различно, а сменихме за този период 6 треньора и пак все една и съща. За тази схема сега имаме 5-6 крила за всеки случай!
Загубите тоя сезон от Черно море е Лудогорец обаче бяха по-различни. И в двата мача бяхме безусловно надиграни. Много лошо би било, ако Гонзо не осъзнава, че повечето от настоящите играчи са със изключително ограничен капацитет. Няма начин играчи, като Милиев, Старокин, Огнянов, Димов, Балтанов, Митрев, Младенов, Христов и още 2-3 да надскочат себе си, т.е. да дават повече от каквото средно са способни и да се развиват, като съзтезатели. За съжаление това са посредствени играчи, а още по-кофти е, че те си го знаят и сами и много не се напрягат да се променят. С такива хора в мачове, като гости с/у 5-6 отбора сме обречени 90% в случаите на неуспех. В Бургас не измисли ли Гонзо как да стегне калпавите задници и някъква по-реалистична тактика - загубени сме. (Х = загуба!)... Вземете например само Милиев, откакто е при нас той не е мръднал и крачка напред в развитието си. Тъпче на едно и също място, а дори си позволява да става смешен в първенството... В Бургас ни чака много труден мач, много :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 12:38 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 5:35 pm
Мнения: 573
benito написа:
UL написа:
мисля само че конспиративните теории трябва да ви се направи една тема и да си пишете там!

ЛЕВСКИ ще влиза в уговорка.....за 2ро място...за 4то място.......спрете се бе хора....
тъкмо си мислех че вече е престанал този вой който едно време всички свине, слагисти, доковци и всякакви боклуци сипеха след всеки наш мач, независимо с кой е - че е "уговорен" и ето пак дори в нашия си форум от устата на ЛЕВСКАРИ?......спрете се моля ви се...

Кви конспиративни теории аз със сигурност знам за уговорени мачове на Левски бе човек! Не ЛЕВСКИ влиза в уговорки за 2ро място, а Батков влиза в такива! Ти правиш ли разлика между Левски(публиката, народа) и собственика? Правиш ли разлика между любов и бизнес? Стига с тия глупости - ние сме Левски и не влизаме в уговорки... какво като сме Левски бе? Теб и мен някой пита ли ни нещо? Левски е Сектор Б нали? Някой пита ли тия момчета от сектора нещо? Батков си влиза в уговорки и прави квото си иска... няма конспирация пич... аз мога да докажа за уговорени мачове и ще го направя... аре лека

Абе, Левски и борат незнам в какво влизат ама ти от филма кога ще излезнеш ??? То и головете са уговорени, топката е подкупена с още няколко атмосфери въздух :ohmygod2 Както казваше някой : "Филмите в Замунда са за да ги гледаш, не да влизаш в тях! " :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 12:39 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Бижутера обича като вкарва.. да лежат по 2-3 защитника :smt006 :ls-cup


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 2:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
Левски днеска показа доста желание за игра: тичаха, бореха се, хубави комбинации! христов е по-добре от калво на този етап, поне тича и се бори, а това е най-важното. Без тичане, желание и борба и да си меси няма да стане. Жалко, че не играхме така с лайногорец, каквато и да е причината. Другия мач с цаците ще е доста важен и ще покаже ставаме ли или не. докото бяха трагични, но това не умаловажава желанието ни за игра и добрите комбинации които направихме. Честита победа и Само Левски!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 2:47 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Първо, честито на всички за хубавата победа! Изразителни победи срещу отбори с голямо име като Локо София могат само да са ни от полза.

Истина е, че ако беше друг отбор по-силен от Локото щяхме да имаме проблеми.

Гонзо пак игра с 2 дефанзивни халфа от които нито един не е дефанзивен. Днес нямаше значение защото освен Милиев всички други играха в нападение.

Видя се, че Тошко Христов е футболист с потенциал (както съм казвал много пъти в този форум). Той обаче има един малък проблем - много мрази да подава. Това при положение, че е крило ще му създаде много проблеми в близкото бъдеще.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 7:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30456
Местоположение: гр. Голямото село
Някои от хората, които постоянно мрънкат било от играта на отбора, било от сектора, не е лошо да се вгледат в себе си и да кажат дали са толкова перфектни в това което работят или в това което вършат, или учат, колкото искат перфекционизъм от отбора и сектора :smt006 Някой в неква тема беше мрънкал от човека на вишката първото полувреме. Напомням, че човекът на вишката не е там да ни забавлява, да се прави на маймуна или да крещи като ненормален, за да ни накара да пеем. Той само дава тон за песен и да следи за синхрон. Ако нямате желание и ентусиазъм сами да пеете и трябва все някой да ви ръчка, седнете отстрани. Аз поне така правя, когато светът ми е крив :wink:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 8:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3684
UGLYBLUE написа:
В ЛЕВСКИ отдавна има проблем с победите и силното представяне на чужд терен. Дори по време на много силния период на 1/4 в УЕФА и после ШЛ бяхме слаби гости в първенството. При тогавашните играчи и резултати в ЕКТ това беше абсолютно необяснимо. Рядко бием изразително и с добра игра, повечето гостувания печелим с измъчен гол и игра. От времето на Мъри "гледаме нашата си игра, а противника не ни интересува", защото сме извънземни, великани и т.н. страшилища. От там идва мерак на всеки що годе грамотен треньор и подготвен отбор да ни се нареждат в отбрана, да ни дебнат нещо да бъркаме и от 2-3 ситуации да могат нещо да откраднат или да си ни бият. Нас не ни пука обаче, играем си както си знаем и вярваме, че противника по презумция се е насрал в аванс. Играем и една и съща схема, с някъкви дубликати играчи се търсят на напуснали и никой не му идва на ум, че има неща различни от тази схема, която играем вече 10 год. Никой не се и опита да поиграе нащо различно, а сменихме за този период 6 треньора и пак все една и съща. За тази схема сега имаме 5-6 крила за всеки случай!
Загубите тоя сезон от Черно море е Лудогорец обаче бяха по-различни. И в двата мача бяхме безусловно надиграни. Много лошо би било, ако Гонзо не осъзнава, че повечето от настоящите играчи са със изключително ограничен капацитет. Няма начин играчи, като Милиев, Старокин, Огнянов, Димов, Балтанов, Митрев, Младенов, Христов и още 2-3 да надскочат себе си, т.е. да дават повече от каквото средно са способни и да се развиват, като съзтезатели. За съжаление това са посредствени играчи, а още по-кофти е, че те си го знаят и сами и много не се напрягат да се променят. С такива хора в мачове, като гости с/у 5-6 отбора сме обречени 90% в случаите на неуспех. В Бургас не измисли ли Гонзо как да стегне калпавите задници и някъква по-реалистична тактика - загубени сме. (Х = загуба!)... Вземете например само Милиев, откакто е при нас той не е мръднал и крачка напред в развитието си. Тъпче на едно и също място, а дори си позволява да става смешен в първенството... В Бургас ни чака много труден мач, много :smt017

Не е вярно, че последните години играем само една и съща схема (4-3-3), ако нея имаш предвид. Вили Вуцов залагаше 4-4-2, но нищо не се получи. Тогава вътрешни халфове бяха Гонзо § Миро Иванов, отдясно Тиберканин, а отляво Ники Димитров, в нападение Еньо § Певецо.
Миналата година при Ясен се получи в някои мачове (може би случайно) 4-2-3-1. Няма голяма разлика от 4-3-3. Крилата при първата се прибират към центъра (Жоазиньо § Младенов), а крайните защитници пердашат по фланга като типични крила. За целта те трябва да имат много въздух.
Тази година в някои от мачовете играхме 4-4-2 (Арс § Цветков в нападение).
Според мен схемите не са проблем. Всяка си има предимства § недостатъци. Трябва да имаме треньор, който да може да научи играчите във всяка една как да играят. Не просто да ги нареди, а да знаят как § защо я играят, какво точно целят. При големите отбори понякога в течение на мач постройката се сменя по няколко пъти с едни и същи играчи привидно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Най-хубавото този полусезон се случва в Сектора. Най-после се напипа правилния път, хората или поне голяма част от тях се осъзнаха и нещата започнаха са се получават. Дано израстването продължава във всеки мач. А това, че Сектора става все по-велик въпреки калпавата игра на отбора показва, че ние не пеем само за победа и никога не сме го правили. Като цяло този сезон се очертава като един от най-положителните в последните години благодарение на Сектора и Фонда. Браво, момчета и момичета.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 9:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
След 9 европейски мача вчера, най - накрая, ходих и на мач за първенство.

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
Да не си вирваме много носовете. Хубава победа, но има още много да се работи :smt006 Локо бяха дошли да им напълнят вагончетата, защото не им плащат и се получи.
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 5:30 am
Мнения: 1108
Доволен съм от победата. Сектора също беше добре. От играта обаче, не съм доволен. Смисъл много се издразних на играта от 2-то полувреме. Много лигавене, много пропуски направиха. Вярно е , че няма смисъл да играят, ама прекаляват със лигавенето.

_________________
:levski :lsfc4 :lsfc3 :lsc-1 :lsfc3 :lsfc4 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 11:31 am
Мнения: 716
PhilipLS написа:
След 9 европейски мача вчера, най - накрая, ходих и на мач за първенство.

ако дойдеш на още поне 10 този сезон равен няма да имаш :levski

_________________
Ние сме Левски ...ЛЕВСКИ ОТ СОФИЯ!!! 1914


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 12:32 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11775
Добра игра първото полувреме и супердразнеща през второто.И това вече в поредица от мачове-Славия,Ботев Враца,Литекс,Локо София.Не знам на какво се дължи,ама не може да играем само по едно полувреме и тва,че сме водили с 4:0 не е никакво извинение.Левски трябва да играе 90 мин. на топ ниво и да се опитва постоянно да бележи голове,още повече,когато само седмица по рано си станал за смях на село!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 30, 2011 11:04 am
Мнения: 117
Не знам на кое се дължи,но по време на мача изпуших само 2 цигари.От началото на полусезона не ми се беше случвало да гледам толкова спокойно мача.САМО ЛЕВСКИ! :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 1:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Според мен имаме играчи, но нямаме треньор! Вижда се, че повечето неща стават след индивидуални отигравания или след взаимодействие между двама играчи! Непрекъснато бъркаме топката в средата, в защита няма какво да говоря! Погледнете само колко елементарни непредизвикани грешки прави всеки мач в средата, уж най-стабилният ни играч Гаджев! Иначе вчера имаше настроение за игра! Очаквам твърда загуба в Бургас!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 03, 2011 1:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
В Бургас пък се изправяме срещу мега отборът Хероморец, който блести с уникален треньор и уникални играчи :lol: Кви са тия сигурни загуби, кво става, как може левскар да гледа мач с очакване за сигурна загуба.

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 336 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com