forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 2:07 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 981 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2740
krasi_blue написа:
И като е пълен стадиона, какво ще скандира тази неземна надъхваща торсида? Аз ще ви кажа:

1)УУУУУУУУУУУУУ

2)ААААААААААААА

3)МА-ФИ-Я

4)Последното се сещате сами, гнус ме е да го пиша дори с инициали.

Я малко по-сериозно. Това е просто един мач от многото, в които ще бием до мача с чорбата. Там ще се реши до голяма степен титлата, защото те също няма да изгубят точки.

Ще бием всичко да мача с чорбата...вие вярвате ли си :smt006 Лудогорец може и да ги бием, витнамците от илийнци също ще ги бием,НО мача с Черноморец в Бургас не виждам как можем да го вземем.Гледах няколко мача на ЧЦ от началото на сезона и се учудих какъв тактически грамотен отбор е направил Херо с някакви неизвестни Жужовци тем подобни "куци коне".


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30447
Местоположение: гр. Голямото село
hidden767 написа:
Чухме ви мненията на оптимистите. Много са обосновани. Някои бяха и супер оригинални - след победата сме щели да се скрием. Това за сефте го чувам. Не разбрах обаче кой от вас се хваща на бас, за да защити твърдата си позиция. Левски няма да бие този мач. Желаещи?


Хващам се на по бира, шкембе и 2 кюфтета при баче Илко преди някой баскет :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 12:01 am
Мнения: 2324
Местоположение: София
Omraz написа:
Ако вземем и този мач, правим сериозна заявка за титлата.
Аз лично очаквам хикс.

Ти лично очаквай задвратник :slap :loser2

_________________
If it's wrong or right it's alright ... : )


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 2:10 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
Убиваме ги крейзифорест :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 2:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3678
Абе я дайте снимки на тази прословута Лудогорец арена, че май само аз не съм я виждал :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 2:26 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 4:37 pm
Мнения: 411
Местоположение: София/Elk Grove, Il
Разгледай тук : http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 079&page=6


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 3:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7138
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Изображение
:smt005 :smt005 :smt005 :lol: :lol: :ohmygod2 :losers

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 4:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5668
:smt005 Това предполагам не е от тази година. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 5:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
С такъв фен и такъв стадион, мани бегай :cold Биеме само 0:1, "симпатичния и интелигентен бизнесмен" домусчиев, се насира и зарязва Крейзифорестър и прави на уникалната арена свинеферма :smt006

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 8:47 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 02, 2006 4:06 pm
Мнения: 82
Левскар съм от 1993 но неделя си викам за местния тим, пожелавам ви успех и нека по добрият победи така или иначе няма да съжалявам който и да победи но честно да си кажа не виждам как Левски може да победи Лудогорец при моментните игрови форми на двата тима.
Уважавам ви и никога няма да викам против вас просто ще си подкрепям отбора от града на някой от вас това може да му се струва като предателство но това е положението.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 8:49 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
:shock:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10426
Местоположение: София
nikec написа:
Левскар съм от 1993 но неделя си викам за местния тим, пожелавам ви успех и нека по добрият победи така или иначе няма да съжалявам който и да победи но честно да си кажа не виждам как Левски може да победи Лудогорец при моментните игрови форми на двата тима.
Уважавам ви и никога няма да викам против вас просто ще си подкрепям отбора от града на някой от вас това може да му се струва като предателство но това е положението.

Ами който и да ти пише от този форум, ще ти каже, че е предателство. :smt006 Или си левскар, или не. Трето положение няма.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2011 1:10 pm
Мнения: 230
nikec написа:
Левскар съм от 1993 но неделя си викам за местния тим, пожелавам ви успех и нека по добрият победи така или иначе няма да съжалявам който и да победи но честно да си кажа не виждам как Левски може да победи Лудогорец при моментните игрови форми на двата тима.
Уважавам ви и никога няма да викам против вас просто ще си подкрепям отбора от града на някой от вас това може да му се струва като предателство но това е положението.

тоя е розов под прикритие :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 8:58 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 02, 2006 4:06 pm
Мнения: 82
това е странното като се сетя че съм плакал срещу Галатасарай и феноменалния гол на Пантелич а след това колко малко не ни стигна, мача срещу Рейнджърс един от първите ми които съм гледал и завинаги ще остане запечатан в мен... но има един лаф "Support Your Local Team" мача ще дойде, ще се играе и ще свърши а догодина в Европа а и срещу Ц* пак ще се дера за Левски така или иначе..... ако това че ще искам Левски да не победи 2 пъти за 30 мача ме прави предател значи съм такъв :)
Лека вечер и нема да пиша за да не стане така че дразня.

breed: прасе под прикритие 5 години? (виж кога съм се регнал)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 8:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 23, 2010 7:05 pm
Мнения: 778
Местоположение: Димитровград
Няма как да загубим , мача е наш 0:3 , няма от какво да ни е страх от отбора на крейзифорест :bigok Всички в Разград :lsfc3 :lsfc3

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 19, 2011 3:26 am
Мнения: 256
nikec написа:
Левскар съм от 1993 но неделя си викам за местния тим, пожелавам ви успех и нека по добрият победи така или иначе няма да съжалявам който и да победи но честно да си кажа не виждам как Левски може да победи Лудогорец при моментните игрови форми на двата тима.
Уважавам ви и никога няма да викам против вас просто ще си подкрепям отбора от града на някой от вас това може да му се струва като предателство но това е положението.


е какво търсиш тогава в тоя форум :slap щом подкрепяш някакъв друг отбор пред Левски ти не си никакъв Левскар. ЗА НАС ЛЕВСКИ Е ПРЕД ВСИЧКО, пред семейство, пред работа, пред всякакви други хобита :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 9:05 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 02, 2006 4:06 pm
Мнения: 82
Последно само да ви разглася ако не знаете, тези дни при ръководството на Левски София трябва да пристигне писмо в което ще ви бъдат отпуснати 600 билета понеже стадиона е за 6000 човека а 10% са 600 човека.
И аз си мисля че ще са ви малко но пък в Разград днес е масова истерия за билети и още до утре вечер няма да има останали места.
Който от вас успее да се зареди с билет за другите сектори добре но това е към момента положението ако има промяна ще ви пиша.


Edit: аз такива Левскари като теб за 17 години много съм виждал които след първата загуба и вече не са от Левски така че не ми се изтъквай тука във форума си.
Казах не съм дошъл да се карам просто изказах мнение ако искате слушайте.
Писах и в Черно Море и в на Берое и те ми се подграваха и се смяха а после страдаха.
Хайде банвайте ме и да свършва всичко което съм градил тук 5 години щом ще съм предател.... :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 19, 2011 3:26 am
Мнения: 256
по добре да не ходя на мач отколкото да се радвам когато вкарат селяните гол на ЛЕВСКИ :ohmygod2

отгоре на това и ще седиш до деградирали помаци които живеят в миналото


Последна промяна bear_1914 на Пон Сеп 19, 2011 9:14 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Малко кофти е да говориш във второ лице, като си подкрепял толкова много Левски, а това, че 'трудно сме щели да бием' е адски смешно и наистина е жалко колко си е повярвал един отбор, пълен дебютант в А група :ohmygod2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 10:55 pm
Мнения: 271
nikec нищо против тебе , но не мисля че е тука мястото да се хвалиш че ще подкрепяш отбор различен от ЛЕВСКИ и то в мач срещу ЛЕВСКИ.Кво значение има кога си се регнал,хората ти го казват или си ЛЕВСКАР или не.Аз да не би да подкрепям локо или Ботев.Само мисълта ми изглежда гнусна...

_________________
KEEP WALKING


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 9:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5668
Не бе нужно просто да казва ,че ЩЕ ПОДКРЕПЯ другия отбор в мач с Левски, бил той и от родния му град. Естествено ,че ще отидеш на стадиона ,ще седнеш може би при феновете и приятелите си от Разград, но това да нямаш онази тръпка за победа, за подкрепа към отбора си... :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 11:28 am
Мнения: 641
Стига бе хора човека си изказа мнението а щом се е регистрирал в тоя фроум значи е фен на ЛЕВСКИ СОФИЯ.Не всички фенове на ЛЕВСКИ са от София защото Левски е един а фенове милиарди.Успех на ЛЕВСКИ и победа,извинявам се на човека който е фен на лудогорец но Левски има нужда от тая победа


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 9:17 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 02, 2006 4:06 pm
Мнения: 82
Прави сте аз съм позор за Разград също така хората които са от фен клуба на Левски Разград, Тафа, Стоян Минчев, Хюз да не изброявам всички и те са срам и позор запалете ни и се изпикайте отгоре ни че няма да викаме един мач за Левски.

Последното ми мнение в този форум, все си мислех че Левскарите сме малко по-различни.....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 9:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 19, 2011 3:26 am
Мнения: 256
ние да не сме като чорбата бе да подкрепяме всеки отбор където в емблемата си има присъствие на петолъчка и да си лижеме гъзовете с извинение. в нашите сърца има само един отбор той е ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 21, 2008 2:59 pm
Мнения: 486
Изображение
Изображение

:smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 9:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 10:55 pm
Мнения: 271
Chris12 ти сериозно ли? :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :smt027 :smt027

_________________
KEEP WALKING


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 9:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 11:28 am
Мнения: 641
l-s-f-c написа:
Chris12 ти сериозно ли? :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :smt027 :smt027

Не но просто не исках един Левскар да си тръгва но явно толкова обича ЛЕВСКИ.Аз никога не бих изоставил Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 9:33 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7352
nikec написа:
Прави сте аз съм позор за Разград също така хората които са от фен клуба на Левски Разград, Тафа, Стоян Минчев, Хюз да не изброявам всички и те са срам и позор запалете ни и се изпикайте отгоре ни че няма да викаме един мач за Левски.

Последното ми мнение в този форум, все си мислех че Левскарите сме малко по-различни.....


Виж се к'ви глупости говориш бе. Ебати смешната и жалка история. Левскар бил, ама щял да си подкрепя отбора на града. Ми подкрепяй си го бе. И знаеш ли, ние не само НЕ ИСКАМЕ да викате, ти и твойте хора, само един мач за Левски. Ние НЕ ИСКАМЕ въобще да викате за Левски. Мислил, че сме били различни левскарите. Ти първо разбери к'ъв си и тогава казвай кой различен и кой не.

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 10:55 pm
Мнения: 271
Кво значи тва да си тръгва, от къде да си тръгва аз ли го моля да ходи в оная селска публика ? :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod
Chris12 написа:
l-s-f-c написа:
Chris12 ти сериозно ли? :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :smt027 :smt027

Не но просто не исках един Левскар да си тръгва но явно толкова обича ЛЕВСКИ.Аз никога не бих изоставил Левски.

_________________
KEEP WALKING


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:42 pm
Мнения: 989
Местоположение: Frankfurt am Main , Deutschland
Все едно фенклуба на Левски в Сандански да вика за Вихрен , когато играеха срещу нас :smt017 Ебати шока , чуЙек :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 981 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com