forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 3:34 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 981 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 7:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
24051914 написа:
Няма спор, че ни чака тежък мач срещу не лош отбор. Откриват си стадиона,нови играчи и по традиция всички играят на кръв срещу Левски. Ако излезем концентрирани и се раздадат всички 11 на 100% няма да имаме проблем, защото едва ли някой ще оспори, че имаме по класният отбор.

В дефанзивната част на играта не само че не сме най-класни, ами сме под средното ниво за България. Много болка ни чака в Разград. Задължително ще получим гол, въпросът е как ще изглеждаме в атака - посрани, като всяко гостуване срещу по-сериозен отбор, или този път наистина ще видим нов Левски.
В заключение - готов съм да се хвана на бас с всеки - Левски няма да спечели този мач.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2687
Местоположение: Sofia
Какъв фен на Левски си , след като си готов да хващаш бас срещу любимия отбор??! Аз вярвам в победата , както вярвах и срещу Литекс , пък вие песимистите след мача пак ще се криете!!!

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 8:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5668
Може би гледа мача откъм реалната му страна и с какво разполагат двата тима относно дефанзивата. Естествено ,че всеки тук ИСКА и ЖЕЛАЕ Левски да победи. Защитата ни е много колеблива ,а виждаме ,че отборът от Разград има не лошо нападение. Като добавим факта и откриването на стадиона им и това ,че ще се метнат на 100 процента,дано не подмокрим гащи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2687
Местоположение: Sofia
Ако Левски се плаши от подобни отбори (еднодневки) , нямаше да сме Левски, а може би Славия... Точно Лудогорец ще им омекнат коленцата , защото излизат в техния град , на техния стадион , срещу най-големият дразнител за всички отбори! Очакванията ще са високи , но ние ще ги свалим там където им е мястото!!!

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 8:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:10 pm
Мнения: 1491
АРЕ СИНИТЕЕЕЕ .. Стига ги хвалихте тия. Ще ги смачкаме! :smt023

_________________
СМЪРТТА НЕ СЛАГА КРАЙ НА ЛЮБОВТА! ЛЕВСКИ СОФИЯ ЗАВИНАГИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 10:55 pm
Мнения: 271
nikistankov написа:
Може би гледа мача откъм реалната му страна и с какво разполагат двата тима относно дефанзивата. Естествено ,че всеки тук ИСКА и ЖЕЛАЕ Левски да победи. Защитата ни е много колеблива ,а виждаме ,че отборът от Разград има не лошо нападение. Като добавим факта и откриването на стадиона им и това ,че ще се метнат на 100 процента,дано не подмокрим гащи.

Въобще незнам какво е тва насиране! Баси..

_________________
KEEP WALKING


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
Аз да си изкажа моето мнение за предстоящият мач. Първо: всички песимисти, които мислят че излизаме да играем срещу Реал Мадрид, Барселона, Манчестър Юнайтед и Милан събрани на едно а не срещу Лудогорец Разград и на база писания по сайтове със заглавия от типа "Лудогорец Лети", "Разград няма спирка" и подобни са се наплашили и пишещи се реалисти смятат, че ще загубим е най-добре да не гледат мача и после демонстрирайки учудване за да замажат безумната си предубедена неадекватност да видят колко е свършил мача. Отбора на Лудогорец е един нормално преодолим отбор създаден от богат човек купил футболисти с добри качества но не толкова добри, че да подхождат на отборите в топ 3 на А групата ни.

Имат победи до момента. Вярно и няма как да се отрече. Но срещу кого? Вие гледате ли съперниците им до момента - Берое, Видима Раковски, Светкавица ... Моля ви се хора. Гледайте реално. Едва днес измъчено 1:0 срещу малко по-коравият тим на Черно Море. Ами като им дойдат мачовете в София и Ловеч и започнат да им пълнат кошницата. -3 точки, -3 точки, -3 точки ...

И да не бъда разбран погрешно. Лудогорец Разград са изцяло позитивно явление във футболът ни и аз много им се радвам, защото вдигат класата и конкуренцията във футболът ни. Повишават интригата в шампионата а всички ние - феновете на този спорт имаме нужда от това. Отбор от футболисти на прилично ниво, но за момента не можещи да се мерат с манталитета, класата и спортно-техническите умения нито на Левски, нито на чорбетата нито на онези с люляците, които снощи наказахме на Герена. Аз лично съм спокоен за този мач и чакам дербито с червенушковците, което според мен ще реши кой ще зимува като първенец. Убеден съм, че няма да е мъка канска да ги зарадваме с едно леко отрезвяване на откриването на собственият им стадион. И хората които не се водят от еуфорични заглавия по сайтове и вестници а следят с какво раполагат като футболисти и какви мачове са имали до момента са наясно с това. Най-песимистичната ми прогноза се изчерпва с реми, но съм почти убеден, че ще си ги бием в един хубав мач без излишни нерви. Пак казвам: добър отбор но от типа на тези, който Левски винаги задължително си бие както си приляга. Всичко друго е излишна пара и сензация.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 8:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
hidden767 написа:
24051914 написа:
Няма спор, че ни чака тежък мач срещу не лош отбор. Откриват си стадиона,нови играчи и по традиция всички играят на кръв срещу Левски. Ако излезем концентрирани и се раздадат всички 11 на 100% няма да имаме проблем, защото едва ли някой ще оспори, че имаме по класният отбор.

В дефанзивната част на играта не само че не сме най-класни, ами сме под средното ниво за България. Много болка ни чака в Разград. Задължително ще получим гол, въпросът е как ще изглеждаме в атака - посрани, като всяко гостуване срещу по-сериозен отбор, или този път наистина ще видим нов Левски.
В заключение - готов съм да се хвана на бас с всеки - Левски няма да спечели този мач.

Защитата започва от нападението. за съжаление до сега халфовете ни не се отличаваха с голямо желание за тичане и борбеност. Ако халфовете си свършат работата в Разград няма да имаме проблем. дано и Рисп се оправи за да може Грийн да се върне в средата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 9:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Omraz написа:
Ако вземем и този мач, правим сериозна заявка за титлата.
Аз лично очаквам хикс.


Това е и моето мнение. Иначе си мисля, че откриването на техния стадион ще им тежи повече, отколкото ще им помага ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 9:10 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Тея започнаха да ги фаворизират с платени статии още по време на подготовката преди сезона. Сега съм убеден, че ще ги свалим на земята. (Ако съдийството е на ниво де.)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 9:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30447
Местоположение: гр. Голямото село
много ми се иска да стане като в Перник, когато си откриваха стадиона, супер надъхани, супер навити и Царя ги бодна дваж, по веднъж във всяко полувреме, да не ги боли много :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
0 - 1 и го духат на собствения си стадион :levski :smt027

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Дано, но имам гадното предчувствие, че победата над латекса ще ни изиграе лоша шега, в комбинация с тва, че шалварите още са на гребена на вълната. И съответно тоя мач нема да го вземем. Много се надявам да ме опровергаят нашите, защото шалварите не са нещо чак толкова велико, с изритани от други отбори футбалери.

По-лошото е, че ако за горното съм прав, падението на тия ще почне от......свинете....

А че тия нема да са в 4-ката съм 200% убеден!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7138
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Ако подобрим ефективността в нападение, може да бием с 3-4 или 4-5 :bigok

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
UL написа:
лудогорец - отбор в борбата за медалите с играчи бивши ЛЕВСКАРИ и чорбари със самочуствие :smt003 :lol:

божеее май верно ще играем с праселона.........крейзи форест ще е типичния "летен хит" без постоянство чийто балон ще спукаме точно ние, а другите ще продължат.....
какви са тия играчи със самочуствие деко иванов и емо гей-бадема ли... :lol: .......може да ги кръстим отбора на футболните джуджета :)
Лудогорец е извън 4-ката по класиране след края на сезона.....да не говорим колко бързо ще му мине ентусиазма на оня червен перач и крейзи форест пак ще иде там където винаги си е играл - "Б" група!



За това, че на Домусчиев (или както е там) бързо ще му мине ентусиазма и ще си бие шута, както вече сме виждали да става - твърде е възможно, съгласен съм.

Но за другото - еми имат си играчи и то не лоши. Гъргоров и в националния беше и шампион става с чорбарите, та и по Франция рита, било то и във втория им ешалон. Миро Иванов и чорбарския Минев са играли и в ЕКТ, и в голми мачове. Може да не са някакви кой знае какви имена, но опитът си е опит и си го имат. Тоя Мишо Александров не беше ли някакъв талант на чорбата, дето го пращаха по Германия? Тодор Колев също е там.

Айде сега не ме изкарвайте, че ги пиша някакъв феноменален отбор или нещо такова - далеч съм от тая мисъл. Но пък и няма какво да си присвиваме очите и да си мислим, че ще гостуваме на Видима или Ботев Враца. Факт е, че от 6 мача имат 5 победи и 1 равенство и то в Пловдив. Ако продължават в тоя дух не виждам кой ще е четвъртия отбор, дето ще мине пред тях - умрелите Локо и Славия ли? Или майните? Ако Херо направи някакви магии с Черноморец евентуално, не виждам кой друг.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 10:07 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Приятелите ми, с които се събирам във Варна (5 момчета от Разград) се притесняват, че цял мач ще им викаме: цигани. А те уникално много ги мразят. Даже ме навиват да се "разходим" по центъра преди и след мача :loser2 Също така са убедени, че тоя път няма как да вземат мача. :smt003

А, и от двама вече чувам, че билетеите били по 20 лева. :ohmygod2 Не ми се вярва някой от нас да ги даде, а и да не гледа мача :smt003


Последна промяна psiho на Нед Сеп 18, 2011 10:13 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Отиваме там, ебеме де що може, биеме 3:0, трепаме де що е резано, изсираме се пред джамията и си тръгваме като пичове. Откога пък почнахме да се притесняваме от селски, ама наистина селски отборчета, та ако ще и Меси да са картотекирали !

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 10:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Аз не мога да разбера с Левскари ли си контактувам.Да,Ние сме от Левски и отдавна трябва да знаем,че Ние в човешки план за всеки един успех се борим докрай,много често с неистови усилия напредваме,но живеем красиво,трябва да си припомним,че когато противника ти е паднал,не му забивай нож,това не носи удовлетворение,но май на младите трябва да се припомни,че никога не можеш да зардваш противника ти,като покажеш страх.Е точно такъв години наред беше и футболният ни отбор,съвсем като Нас.В Разград искам не само победа,но тя трябва да е и красива.Смешно е,тъпо е,да се търсят паралели с някакъв балон,на който основната цел е елегантно да поизпере едни пари и после да гръмне

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 11:28 am
Мнения: 641
Виждам че много си казаха мненията за предстоящият мач.Някои позитивно настроени някои негативно.Моля ви тези които са песимисти за мача да уважавате ЛЕВСКИ защото с тези коментари от рода на тежък мач,няма да го вземем тоя двубой или се решава титлата,моля ви не принизявайте така отбора ни защото е смешно който и да е каже че лудогорец имат шанс,та това е отбор на 8 години бе отбор който няма традиция и е скитал в долните ешалони на футбола ни това е смешно да се надяват някой на победа за лудогорец.Иначе очаквам много блъскане ритане карате таеклондо джудо и др от страна на лудогорец.Прогнозата ми е 1:2 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Мале, като почнете с тия традиции, та лошо ми става... Сити не бяха играли в Евротурнири по-отдавна и от последната титла на Ливърпул, а последните две години се борят за титлата, как така се нарушава традицията? Там Нотигам, по Италия колко отбори с десетки титли са по Б и В групите, глупости на търкалета. Лудогорец имат много грамотен и кадърен отбор, треньора им е идиот, но с тия играчи, на техния стадион, ще е много трудно. Реално там можем да си позволил равен... ако го достигнем. Без да подценявам Старокин и Милиев.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 10:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Чухме ви мненията на оптимистите. Много са обосновани. Някои бяха и супер оригинални - след победата сме щели да се скрием. Това за сефте го чувам. Не разбрах обаче кой от вас се хваща на бас, за да защити твърдата си позиция. Левски няма да бие този мач. Желаещи?

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 09, 2009 8:48 pm
Мнения: 245
Билетите ще бъдат на следните цени :

- Централен Сектор - 25 лв.
- Сектор А,Б и В - 10 лв.

Предполагам и за гостите ще е 10 лв.

http://www.ludogorets.com/news.html?full_news=92


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
hidden767 написа:
Чухме ви мненията на оптимистите. Много са обосновани. Някои бяха и супер оригинални - след победата сме щели да се скрием. Това за сефте го чувам. Не разбрах обаче кой от вас се хваща на бас, за да защити твърдата си позиция. Левски няма да бие този мач. Желаещи?

Левски може и да не бие в този мач, с оглед на формата ни е твърде вероятно, но това означава ли, че трябва да ни е страх от Лудогорец ?

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Левски ще бие,при това поне с два гола разлика,без значение от моментни форми,съдийски подбутвания и партийни решения,а който иска аргументи за това мнение,аргумента е един,на терена излиза Левски София.А да попитам "болейшиките",като сте на Ти с играта наречена футбол,гледахте ли днешната приятелска среща между армейското Черно море и борсата Лудогорец,аз без да съм капацитет,но това е един от най-тъпите мачове,които съм гледал някога.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Вместо в този прекрасен горещ ден, да излезеш до някоя квартална кръчма да порастъпчеш старите кокали :bigok Се занимаваш да гледаш чм и лдгрц на великолепния Естадио де Тич :bigok :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ще ставам"болейшик" :bigok Честно казано не мога да намеря и една причина да го гледам тоя мач,но ми се случи,единственото което ми беше странно,леките от морето как играха срещу нас и как играха срещу Разград,предвождани от снажните Деко и Бадема :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 2:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:10 pm
Мнения: 1491
2:3 :lsfc4

_________________
СМЪРТТА НЕ СЛАГА КРАЙ НА ЛЮБОВТА! ЛЕВСКИ СОФИЯ ЗАВИНАГИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 3:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
hidden767 написа:
Чухме ви мненията на оптимистите. Много са обосновани. Някои бяха и супер оригинални - след победата сме щели да се скрием. Това за сефте го чувам. Не разбрах обаче кой от вас се хваща на бас, за да защити твърдата си позиция. Левски няма да бие този мач. Желаещи?


Ako всичко в БГ се решавае на терена щях да се хвана,но знаеш как е!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 10:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Корав, амбициозен, надъхан провинциален отбор, с класни чужденци и доста българи познати от преди да заиграят в този нов отбор, мач на негов терен пред запълнени трибуни - първи, ползват се с съдийски комфорт, като още 3-4 отбора, за разлика от нас, играят доста сносен футбол за нивото на "А" група, в същото време ние играем доста ненадъхано в тия мачове, така да се каже "аристократично" пилеем точки по селски стадиони, дори когато противника не е чак толкова мотивиран, едвам взехме мача с орките, които са далеч под нивото на тия, имаме проблеми най-вече с играта и "тактиката", според мен, така че би било логично мача да е 1Х, но футбола не е логична игра. Ако позитивът "първи мача, много публика" се превърне в негатив - "наливане на гипса", двойно по-голяма мотивация от страна на нашите играчи - спокойно мача си е 2-ка. Имат качествата да ги смажем, въпросът е доколко ще покажат голям хъс(задължителен за такъв мач) и амбиция да им натрият носовете в точно този мач, на този стадион. При всички положения мачът ще е прелюбопитен, с голяма интрига, което е едно много хубаво нещо за първенството. А хората, които доста ги подценяват, или не са им гледали мачове, или не могат да дадат трезва оценка на нещата. Ще видим кои фактори ще се окажат рещаващи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
И като е пълен стадиона, какво ще скандира тази неземна надъхваща торсида? Аз ще ви кажа:

1)УУУУУУУУУУУУУ

2)ААААААААААААА

3)МА-ФИ-Я

4)Последното се сещате сами, гнус ме е да го пиша дори с инициали.

Я малко по-сериозно. Това е просто един мач от многото, в които ще бием до мача с чорбата. Там ще се реши до голяма степен титлата, защото те също няма да изгубят точки.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 981 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com