forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 8:34 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 981 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 9:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13393
Добре, нямаш ли малко акъл в главата? Спри да натякваш тия глупости, всички вече разбраха какво мислиш :smt023 :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 9:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30445
Местоположение: гр. Голямото село
ако имат хубава скара и аз ще викам за лудогорец :banandanc :smt026

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 9:26 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3678
В интерес на истината за десетина кИбапчИта и една столевка и аз бих викал за тях :bigok Нахлувам ханцунга и плетените обувки и мощно ставам як кежуал на Лудогорец, майна :blass


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 9:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Е то къв си мислиш, че е случая с пича :wink:
Големата лудогорска агитка, дето никой не ги беше чувал и виждал, сега се опитват да ни обяснят, че са фенове от години :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 9:56 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1749
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Ми за пробит град на 360 километра разбит път до СофиА си бяха стабилни :smt006 , ежегодни турнири, посещение на европейски мачове, прасетата ала бала, но в този момент си плюха на името.

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
kosjo държи Левскарския режим жив :bigok

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 10:05 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1749
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Наистина ми ще ми е болно ако хора ,които засякох около Б на мача в събота, в родния си град не подкрепят отбора си заради някакъв криворазбран местен патриотизъм. Айде и Банкерчето да си носи най-хубавите дрехи и АйфонЯ :smt005

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 10:08 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
Ако е криворазбран местен патриотизъм е добре, но подозирам че по-скоро е нагърбване с организационни функии за изкуствено създаване на агитка, срещу съответното заплащане естествено. :wink:
Всеки си решава.....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 10:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 9:11 pm
Мнения: 205
Мисля, че достатъчно внимание му обръщахме на тоя псевдо фен... достатъчно ! Отиваме в Разврат и обливаме ! 0:1 е моята прогноза дано се окаже вярна... ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДО КРАЙ ! :levski

_________________
681 – Оттук започва България ;
1878 – Оттук започва свободата ;
1914 – Оттук започва животът ни !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
nikec написа:
Почетах ви размислите и нападките и не виждам нищо лошо.... хубаво явно не съм заклет Левскар а просто фен на Левски.
Мисля че се разбрахме и не е нужно да се продължава с локумите и едно малко по веселяшко мнение ако съм при Вас да викам за Левски а не срещу Лудогорец няма да е интересно понеже отсреща без мен ще е лек смут и паника организационно а ако си викам за Лудогорец а не срещу Левски ще е доста по интересно.. мисия таен агент :)

Момчета мача ще отмине а аз пак ще си влизам тук и тихомълком както съм го правил 6 години ще си чета и никой няма да ме знае че съществувам, надявам се разбирате че точно тази седмица е така да се каже моята седмица и седмицата на моя роден град а най големият тим с най преданите привърженици е призван да открие стадиона. Незнам дали това ви кара да се чувствате горди но според мен би трябвало защото най малкото показва уважението на града ни към институцията ЛЕВСКИ.
В неделя бъдете това което сте, подкрепяйте отбора до последната минута!


Дреме ни на кура за откриването на стадиона на някаква чорбарска свиня. И орките в Перник си съдраха гъза, само и само да им е готов стадиона за мача с нас. След това Гонзо сладко им прониза анусите два пъти. Надявам се същото да се случи и с вас, от догодина да си заемете заслуженото място във "В" група, а отявлентата, червена свиня Анусчиев да полегне в плитък гроб. И моля те, недей да се наричаш левскар. Може би симпатизираш на Левски, но сигурно правиш същото и с Барселона, МанЮ и прочие. В сърцата на левскарите има място само за един отбор. Другото се нарича чорбарщина. А ако си позволиш да викаш кзл на мача, яж лайна.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
nikec написа:
Почетах ви размислите и нападките и не виждам нищо лошо.... хубаво явно не съм заклет Левскар а просто фен на Левски.
Мисля че се разбрахме и не е нужно да се продължава с локумите и едно малко по веселяшко мнение ако съм при Вас да викам за Левски а не срещу Лудогорец няма да е интересно понеже отсреща без мен ще е лек смут и паника организационно а ако си викам за Лудогорец а не срещу Левски ще е доста по интересно.. мисия таен агент :)

Момчета мача ще отмине а аз пак ще си влизам тук и тихомълком както съм го правил 6 години ще си чета и никой няма да ме знае че съществувам, надявам се разбирате че точно тази седмица е така да се каже моята седмица и седмицата на моя роден град а най големият тим с най преданите привърженици е призван да открие стадиона. Незнам дали това ви кара да се чувствате горди но според мен би трябвало защото най малкото показва уважението на града ни към институцията ЛЕВСКИ.
В неделя бъдете това което сте, подкрепяйте отбора до последната минута!

Такива мисли може би вълнуваха преди десет години и Левскарите в Ловеч! В момента обаче много от тях май забравиха, че се бяха родили левскари и вече са за литекс! Така че помисли в действителност, колко голям левскар си?

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
Смърт за Лудогорец бе! Тия там са само турци и чорбари! Лошото е, че има и Левскари от СОФИЯ, които имат приятели от Разград и веднага им станаха големи "фенове" ! Най-лошото е, че ще има точно такива хора на мача в агитката на лудогорец... Кур за Домусчиев... тази долна свинска измет. Името му говори само по себе си - домус=свиня. Отделно е чорбар? Е този направо е жигосан :loser2

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Колкото и пари да налива Домусчиев, публика не може да си купи !

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
nikec написа:
Почетах ви размислите и нападките и не виждам нищо лошо.... хубаво явно не съм заклет Левскар а просто фен на Левски.
Мисля че се разбрахме и не е нужно да се продължава с локумите и едно малко по веселяшко мнение ако съм при Вас да викам за Левски а не срещу Лудогорец няма да е интересно понеже отсреща без мен ще е лек смут и паника организационно а ако си викам за Лудогорец а не срещу Левски ще е доста по интересно.. мисия таен агент :)

Момчета мача ще отмине а аз пак ще си влизам тук и тихомълком както съм го правил 6 години ще си чета и никой няма да ме знае че съществувам, надявам се разбирате че точно тази седмица е така да се каже моята седмица и седмицата на моя роден град а най големият тим с най преданите привърженици е призван да открие стадиона. Незнам дали това ви кара да се чувствате горди но според мен би трябвало защото най малкото показва уважението на града ни към институцията ЛЕВСКИ.
В неделя бъдете това което сте, подкрепяйте отбора до последната минута!

Недей да казваш повече,че си бил Левскар и че ни "късаш" сърцето с изповедта ти,че червенушкото Домусчиев ще те уволни,а не обърнахме внимание,че си вожд в агитката на Разград,ходжата на агитката,това май трябваше да е чест за Нас,че си пишеме с "Големи",а Ние да вземем и да не разберем.За такива като тебе тебе поета е написал:Патриот е - душа дава
за наука, за свобода;
но не свойта душа, братя,
а душата на народа :bigok
ПП.Много внимание обърнахме на звеновода на агитката от Разград,да си гледа тихомълком и както си го е казал,никой няма да знае че съществува,дори и в неговия град,първи Свинесчиев ще забрави за него :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 12:47 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Дали ще раздават кИбапчИта на стадиона? :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 12:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 04, 2006 5:42 pm
Мнения: 265
Местоположение: на вратата
гил галад написа:
nikec написа:
Почетах ви размислите и нападките и не виждам нищо лошо.... хубаво явно не съм заклет Левскар а просто фен на Левски.
Мисля че се разбрахме и не е нужно да се продължава с локумите и едно малко по веселяшко мнение ако съм при Вас да викам за Левски а не срещу Лудогорец няма да е интересно понеже отсреща без мен ще е лек смут и паника организационно а ако си викам за Лудогорец а не срещу Левски ще е доста по интересно.. мисия таен агент :)

Момчета мача ще отмине а аз пак ще си влизам тук и тихомълком както съм го правил 6 години ще си чета и никой няма да ме знае че съществувам, надявам се разбирате че точно тази седмица е така да се каже моята седмица и седмицата на моя роден град а най големият тим с най преданите привърженици е призван да открие стадиона. Незнам дали това ви кара да се чувствате горди но според мен би трябвало защото най малкото показва уважението на града ни към институцията ЛЕВСКИ.
В неделя бъдете това което сте, подкрепяйте отбора до последната минута!

Такива мисли може би вълнуваха преди десет години и Левскарите в Ловеч! В момента обаче много от тях май забравиха, че се бяха родили левскари и вече са за литекс! Така че помисли в действителност, колко голям левскар си?


Аз реално познавам само един микренец ,където беше левскар и после -къде заради кеша ,къде заради бедна му ценностната система се продаде,всички останали 87 човека са свине или куфари .Искрено ме радва факта,че по бензиностанциите на път за мач се засичаме с доволно количество ЛЕВСКАРИ от Ловеч,факта че на връх цветница ,тая пролет на Герена срещу ряците бяхме 7 човека ... ,ама и много се пръснахме по чужбина ...

_________________
Приемете факта безропотно като малко дете и бъдете готов да отхвърлите всяко предубеждение, следвайте смирено Природата накъдето и към каквато и бездна да ви води – или вие нищо няма да научите.“ Т. Х. Хъксли (The Holographic Universe)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 12:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7138
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Факт е, че единствения фен на Ловяч (който има фанелка на Том :loser2 :lol: :losers ) е от някакво село там. Добро момче е, малко просто, но добро.

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Левскарски режим! :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 09, 2009 8:48 pm
Мнения: 245
nikec написа:
това е странното като се сетя че съм плакал срещу Галатасарай и феноменалния гол на Пантелич а след това колко малко не ни стигна, мача срещу Рейнджърс един от първите ми които съм гледал и завинаги ще остане запечатан в мен... но има един лаф "Support Your Local Team" мача ще дойде, ще се играе и ще свърши а догодина в Европа а и срещу Ц* пак ще се дера за Левски така или иначе..... ако това че ще искам Левски да не победи 2 пъти за 30 мача ме прави предател значи съм такъв :)
Лека вечер и нема да пиша за да не стане така че дразня.

breed: прасе под прикритие 5 години? (виж кога съм се регнал)


Този лаф използва ли го,когато Лудогорец бяха в "А" окръжна и "В" група ? И ще го използваш ли,ак Домусчиев изведнъж се откаже и отборът се завърне в дълбоките дълбини на българският футбол ?


nikec написа:
не виждам как ще изоставя Левски като след няколко месеца пак ще съм на Герена и се дера да бием някой у Европата.... и не говорете лошо за Боримечката и останалите от фен-клуб Левски Разград, само аз и единствено аз съм в агитката на Лудогорец и ще си викам за местния тим а другите ще гледат отстрани доколкото са ми казали просто сърце не им дава.
Няма да се изтъквам но от джоба си съм вадил пари за да правя на малките Левскарчета от региона грамоти за турнири, обичта ми е безгранична и един мач или вашите коментари целящи да ме разстроят няма как да успеят.
Сега е момента аз да изживея мача на живота си отбора който обичам от 17 години срещу отбора от града в който съм роден.
Велико!
Чао и никога няма да си тръгна дори и да ме откажете да пиша ;)


С извинение типично провинциално селско футболно мислене....що не се дереш на мачовете на Левски срещу Берое,Монтана или Миньор Пк ? Чака нашият да дойдат тука отборите от Европа,да се снима пред препълненият Васил Левски/Георги Аспарухов и да се хвали какъв голям левскар е до другата година,когато дойдат пак европейските отбори...Повръща ми се от такива хора :ohmygod


Последна промяна Rossinioll на Вто Сеп 20, 2011 2:19 pm, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Support your local team.....from time to time :bigok :bigok :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 2:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Wildkid написа:
Support your local team.....from time to time :bigok :bigok :bigok


http://www.youtube.com/watch?v=TecR_5-rQ4U

:smt047

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 2:29 pm 
Куче кисело и краставо, значи заради точно такива като теб едвам успях да си намеря билет 5 минути преди мача с Челси. А колко истински левскари, не from time to time, не успяха да влязат като си помисля и избеснявам... :evil:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ма на мачо с Челси пича е драл гърло - ай играйте бе, мърди :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 2:38 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1749
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Златинчо тогава беше дал 100 билета само за разградски фен-клуб.....аз бях соло контра тути в Б

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2687
Местоположение: Sofia
Тоя стана световноизвестен... не подозирате ли , че зад ника nikec , може да се крие онзи фенът на Славия , Академик , Ботев и т.н ... някой ако има снимка да я постне ...

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 3:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Братя, какъв го направихте този бе? никес, вероятно означава никаквец! Искат да си открият стадиона, а аз се надявам да го закрием!!!!!!!!!!!!!!! Отиваме, влизаме без пари, надвикваме ги ( това не подлежи на съмнение ), показваме един голям кур на никаквец и на комунистчиев, на терена момчетата повеждат набързо с 0-3 ( крайния резултат го написах по-горе ), закриваме лайнарената и си тръгваме доволни и щастливи, после пиене до зори!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЛЕВСКИ ДОКРАЙ!!!!!!!!!!!!!! САМО ЛЕВСКИ!!!!!!!!!!!!!!!! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 4:14 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 06, 2011 12:32 am
Мнения: 167
nikec, кой знае колко мазна и гнусна подлога си... да се продадеш за парите на свинята Домусчиев... Само това, че е чорбар, същия като джуджето от с. Микре трябва да те накара да се отвратиш от отборчето му, което ти подкрепяш и накрая на първенството случайно ако си направят 69 със свинете и си разменят титла и купа, както стана 1999 година сигурно ще се радваш... Нямам думи направо, а на теб това ти е за хвалба и казваш гордо, че пак ще дойдеш на европейските мачове на Герена. :ohmygod2
Бием все едно с какъв резултат и това е !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 4:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
BluePower написа:
Тоя стана световноизвестен... не подозирате ли , че зад ника nikec , може да се крие онзи фенът на Славия , Академик , Ботев и т.н ... някой ако има снимка да я постне ...

Само дето 'тоя' пише във форума от 2006-та година, аре спрете с псувните

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 4:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 10:55 pm
Мнения: 271
И тва го прави най големия Левскар :smt031 :smt031 :smt031 :bigok :bigok :smt047 :smt047 :smt047 :smt047
Kryten написа:
BluePower написа:
Тоя стана световноизвестен... не подозирате ли , че зад ника nikec , може да се крие онзи фенът на Славия , Академик , Ботев и т.н ... някой ако има снимка да я постне ...

Само дето 'тоя' пише във форума от 2006-та година, аре спрете с псувните

_________________
KEEP WALKING


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 20, 2011 4:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2687
Местоположение: Sofia
Не съм псувал никой и нямам такова намерение , някои тука направиха политически въпрос и темата върви към осиране... :ohmygod2

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 981 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com