forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 6:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 981 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ебати болните тъпанари се появяват при всяка наша загуба,абе вие цял живот ще си останете някакви недоволни и незадоволени чикиджии,никога няма да можете да се зарадвате истински.
ПП.Ебати тъпия мач,ебати грозното село

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 2:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 30, 2011 11:04 am
Мнения: 117
Лудогорец ни надиграха,но НИЕ им го позволихме(нали сме лелката за водата и ние решаваме :D ),до 10 минута се бяха гипсирали,но имаха щастието да поведат и играта им потръгна.Неказвам,че не играят добре,но ако има кой да ги пресира не могат да играят(морето без малко да изкарат Х)
За ситуацията в отбора вина има спортно техническото ръководство.Сега някои ще кажат "Ама Гонзо ли е на терена,че той да е виновен".Гонзо не е на терена,но той избира кой да играе,той определя тактиката,той избира футболистите.А на тези които казват че Батков не му е взел играчи които иска,ще им отговоря че щом си мъжкар няма да позволиш на никой да ти се бърка в работата,щом ти се бъркат казваш Аз съм до тук и не се излагаш.
Но въпреки всичко Ние сме ЛЕВСКАРИ и такива ще си останем,защото Левски не е еднодневка,ТОЙ Е ВЕЧЕН.И ЕДИН ДЕН ПАК ЩЕ СМЕ ТАМ КЪДЕТО НИ СЕ ПОЛАГА.
АМИН :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 11:28 am
Мнения: 641
http://www.novsport.com/news161507_1003.html :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 23, 2010 7:05 pm
Мнения: 778
Местоположение: Димитровград
Chris12 написа:
http://www.novsport.com/news161507_1003.html :bigok


Крайно време беше да се вземат юноши :smt023 :lsclapp

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 3:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 2:47 pm
Мнения: 948
paulao написа:
Лудогорец - бъдете сигурни, че след изказването на собственика им, те няма да се борят да титла..т.е. ще играят за чорбите и ще им лягат когато дойдат мачовете с тях.[/i]

Нека не забравяме, че крейзи форест и цдна съдийско знаме играят в последния кръг. Как мислите, ако от този мач на свинете им зависи шампионската титла, например, дали Анусчиеф няма да се надупи и после да го налапа с ташаците на титаните? Иначе след всеки мач ще дрънкат алабалистики от типа "ние играем честно, за нас няма Левски и цдна..."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 3:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
daniel7 написа:
Ужасното е,че точно тези,които би трябвало да виждат най-ясно положението,а именно синята публика от сектор Б,са явно манипулирани и си затварят очите за безчинствата,които се вършат над ЛЕВСКИ от Батков и неговите протежета на Герена.Кампанията с плакатите,която скоро започна повече ми прилича на кампания Подкрепяй Батков и Гонзо докрай.Синята публика няма да бъде върната на Герена с плакати.Тя просто не вижда в този отбор истинския ЛЕВСКИ.
БАТКОВ ВЪН!!!

Не те ли заболяха пръсчетата да пишеш едно и също?Явно само ти си прозрял какво става,а всички други са жертва на манипулация.Не се мисли за толкова "ЕнтелЕгентен".Кампанията с плакатите на мен лично ми допадна,защото това трябва да прави един истински фен-Да подкрепя до край. :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 4:38 pm 
Тая сутрин отварям пощенската кутия, гледам... писмо с моето име. Странно, не очаквам писмо от никого?! :? Отварям го и като са манипулирах... :smt026
Сигурно 10 минути са манипулирах, ама мъжката, и после го метнах и сега се усещам, че ме държи още :smt026


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 5:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 09, 2009 9:55 am
Мнения: 181
:smt031 Сега вече не съм манипулиран. Отвори ми очите! Сполай ти! :smt006

С този треньор - толкова. Но с тази публика - повече! Хау! :lsclapp

_________________
Студ, дърво и камък се пука, гладни от два или три деня, а той пее и все весел!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
След мача с Литекс казах, че нямаме треньор и сме смешни на терена, сега го повтарям! Добре, че е Пламен Илиев!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Вчера отбора на Левски беше БЕЗОБРАЗЕН, още съм отвратен и афектиран от играта. От началото на сезона на всички мачове сме подкрепяли отбора и са били домакини на всякъде, но в почти всички мачове играта е под абсолютно всякаква критика, а вчера беше апогея на трагичното представяне. След като отпаднахме от Европа още в началото на първенството се отдалечаваме много и от титлата... положението не е добре, единственото положително е публиката :!:

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 7:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15092
EMI4KU написа:
Най-ненормалното е че като отидем да играем с Търнава примерно, всеки разправя - тия са много силни, добре сложени физически, по-високи и т.н... Сега се изправяме срещу отбора на хобитите, полуръстовете, дековците и шоковците и ни правят на колчета :smt017 Нещо има объркано в цялата тая работа :smt101

Тези щяха дори и много силните, добре сложените физически и по-високите от Търнава да направят на колчета :). Защо точно Търнава ни е аршина е тема на съвсем друг разговор, който по обясними причини не може да се проведе без Батков и Гонзо.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 7:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Ок,че сме паднали ще го преживея някак си,но деба майка му толкова жалка игра вече не знам кой мач не е истина просто.Отбора няма никакъв ОБЛИК,пълна трагедия.Ако не са Пламен и Гаджев можеше спокойно 3-4:0 да паднеме.
Има нужда от сериозни промени в Левски,наистина сериозни.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 7:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Тука не ви ли писна на няколко лайняни пръстчета да си ги бършете по клавишчетата по един и същи начин,всеки път и то в по няколко теми.Хванете отидете някой път на мач с вашите,поне да знаете къде е нашия стадион

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 8:28 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 12:53 pm
Мнения: 148
Ivan63 написа:
Тука не ви ли писна на няколко лайняни пръстчета да си ги бършете по клавишчетата по един и същи начин,всеки път и то в по няколко теми.Хванете отидете някой път на мач с вашите,поне да знаете къде е нашия стадион

Били сме на много :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 8:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Ето ви желания треньор:
Изгониха Мъри Стоилов от Анортозис

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
daniel7 написа:
Ужасното е,че точно тези,които би трябвало да виждат най-ясно положението,а именно синята публика от сектор Б,са явно манипулирани и си затварят очите за безчинствата,които се вършат над ЛЕВСКИ от Батков и неговите протежета на Герена.Кампанията с плакатите,която скоро започна повече ми прилича на кампания Подкрепяй Батков и Гонзо докрай.Синята публика няма да бъде върната на Герена с плакати.Тя просто не вижда в този отбор истинския ЛЕВСКИ.
БАТКОВ ВЪН!!!

Кой си ти приятелю, кажи ми и какви са тия простотии където говориш? Питам те, как не те е СРАМ да ги говориш тия работи за хора, които дават здравето си за ЛЕВСКИ. Ти не можеш ли да се сетиш, че тая кампания с плакатите е за да се зарибят повече хора и да идват на мачовете и да дават пари за ФОНДА.За да се самоиздържаме, за да можем да сме някакъв фактор. Как шепа хора, ще определят и ще казват какво да се прави.Помисли над това, как ако се събират по 200 души на мач, ще кажат на собственика: "-Ти така направи, не иначе"... не че няма да ги чуе, ами ще си ги сложи на КУРА, за тва следващия път преди да пишеш глупости, мисли малко!

САМО СИНИТЕ !

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 9:00 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 12:53 pm
Мнения: 148
angysarmy написа:
daniel7 написа:
Ужасното е,че точно тези,които би трябвало да виждат най-ясно положението,а именно синята публика от сектор Б,са явно манипулирани и си затварят очите за безчинствата,които се вършат над ЛЕВСКИ от Батков и неговите протежета на Герена.Кампанията с плакатите,която скоро започна повече ми прилича на кампания Подкрепяй Батков и Гонзо докрай.Синята публика няма да бъде върната на Герена с плакати.Тя просто не вижда в този отбор истинския ЛЕВСКИ.
БАТКОВ ВЪН!!!

Кой си ти приятелю, кажи ми и какви са тия простотии където говориш? Питам те, как не те е СРАМ да ги говориш тия работи за хора, които дават здравето си за ЛЕВСКИ. Ти не можеш ли да се сетиш, че тая кампания с плакатите е за да се зарибят повече хора и да идват на мачовете и да дават пари за ФОНДА.За да се самоиздържаме, за да можем да сме някакъв фактор. Как шепа хора, ще определят и ще казват какво да се прави.Помисли над това, как ако се събират по 200 души на мач, ще кажат на собственика: "-Ти така направи, не иначе"... не че няма да ги чуе, ами ще си ги сложи на к.р, за тва следващия път преди да пишеш глупости, мисли малко!

САМО СИНИТЕ !

Ако на следващият домакински мач се опитам да вкарам плакат в Сектор Б, който аз сам съм си правил със съдържания:"Батков ВЪН" или "Гонзо ВЪН" ,според теб дали ще получа няколко шамарчета...Ако опиташ това ще разбереш колко е вяррна тази публика в Сектор Б(но не са всички такива)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 9:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Ше получиш, да!

Дееба тоя форум даже не е официален, откъде се навъдиха толкова много мишоци, дееба.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 9:42 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 21, 2008 12:16 pm
Мнения: 22
точно сега отбора трябва да се подкрепи... Писнало ми е от такива, които ходят само при победа и когато отбора върви... Лично бях свидетел когато отивах да си купя абонаментната карта как един човек каза " Сега ако паднем от Търнава направооо ще Ти върна картата " и всичко го подкрепиха... Стана ми наистина тъжно и болно, когато чух тези думи... Във България сме свикнали само да искаме, без да даваме... Да и на мене не ми е приатно да гледам отбора в това положение, но сега дай да не ги подкрепям до като не почнат да мачкат наред... Не сте съгласни със Батков... Гонзо... ми елате си на стадиона, ако трябва във "В", разпанете си трансперанта и това е, но тука зад монитора само да говорите не става. Нито Ви виждат, нито Ви чуват !

Сега отностно отбора... Поне за мене най-голямата грешка, която допуска Гонзо е, че пуска Грийн да играе Ц.Защитник... Силата на момчето си е до Гаджев...опорен халф. Да разбива играта на противника в зародиш :) Иво Иванов не е класа, но мисля, че ако замести Йовов и заиграе в защита отбора ще изглежда много по-добре. Лявата зона ние АДСКИ СЛАБА... Райков и Старокин си ги разминават както искат... Също не мисля, че ще е лошо, ГОнзо да пробва схема с 2ма чисти нападателя с които НЕ РАЗПОЛАГАМЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26526
Местоположение: София
angeloff написа:
Ше получиш, да!



Нали Левски значеше свобода???

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 10:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Фев 12, 2010 7:30 pm
Мнения: 443
Много дълги години значеше свобода..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Айде стига глупости и изопачени мнения! Естествено, че не може всеки, на който му скимне, да си прави транспаранти, знамена и прочие, т.к. като се извадят в сектора показват един вид мнението на сектора и после сайтовете излизат с новини от типа на "Сектор Б:...". "Гонзо вън" в Б в момента определено е неуместно, първото което е. В този ред на мисли следва да се възприема някакъв принцип на действие, който се е наложил, независимо от това кой стои зад такова действие - било като стил или послание. Примерно оградата ни на някои мачове е безкрайно грозна - някои хора се опитват да наложат приличен представителен стил, а дадени знамена са просто под всякаква критика :ohmygod . Свободата не означава свободия. В ултрас сектор не може всеки да си прави каквото си пожелае, пък ако щете си го тълкувайте като ограничаване на свободи :lol:. Иначе инициативата е хубаво нещо, стига да допринася за хубавия облик на сектора :smt006 . А за Батков темата по-добре изобщо да не я отваряме в момента :? ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 10:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26526
Местоположение: София
А как се определя какво е мнението на сектора?

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
На ударен ли се правиш или? Примерно по темата за Гонзо - мачът, в който се поиска оставката му, реакцията на Б беше красноречива :smt006 . Или. т.к. си комуникираме по форума, вземи резултатите от анкетата "Да остане ли Гонзо треньор?" - според теб уместен ли е транспарант за изгонването му?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26526
Местоположение: София
Ами не, не се правя на ударен. Просто съм забелязвал, че на определени хора в сектора мнението се използва за представителна извадка. Надявам се разбираш за какво говоря. А че транспаранти срещу Гонзо не трябва да се правят, в това съмнение няма.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Значи, ако искаш да го изказваш, завързваш контакти с хората отговорни за Фонда. Помагаш им, даваш идеи за транспаранти, и на следващия мач като видиш примерно, това което си дал като хрумване за транспарант, ще разбереш как се определя мнението на Сектора. Тва е моето разбиране правилно или грешно. Точно за това е целта на тоя фонд, да се включат повече хора, да дават повече пари, помощ и идеи.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 12:19 pm
Мнения: 427
Абе защо да са виновни Батков и Гонзо... 1.Гонзо колко пари получи , за да си направи селекцията ... 400 000 - това е смешна сума . Батков - и той каквото може дава , та да сме стабилни финансово и т.н. - някой някога да е чувал проблеми с пари да има , бойкоти и пр. И наистина е тъпо 1 човек да си показва собственото мнение спец. от Б сектор.. и точно такива като Спортал това чакат .. трабва всички заедно да сме обединени :losers :losers :losers :losers

ПС: :levski :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
значи от една страна Гонзо е получил смешна сума, от друга баткофф давал каквото може човека :D
дали съм чул за бойкот...ми не съм чул ама като гледам играта...

а Сектор "Б" отдавна изрази мнението си за лицето Баткоф...неведнъж....и статуквото не се промени защото в него е хляба и ножа....също както за комунистите в България много пъти им беше показвано мнението на народа...и през 1991 и през 1997.....и сега пак са си на власт по партиен, икономически начин ;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Росен написа:
Ами не, не се правя на ударен. Просто съм забелязвал, че на определени хора в сектора мнението се използва за представителна извадка. Надявам се разбираш за какво говоря. А че транспаранти срещу Гонзо не трябва да се правят, в това съмнение няма.

Така е по агитките :P :smt006 . Донякъде е нормално да е така, а и в нормалния живот е пълно с примери за йерархия някаква и хора, чието мнение е меродавно, друг въпрос заслужено или не. Човек или се съобразява и е вътре в играта, или стои настрана, или се стреми неговото мнение да бъде вземано предвид чрез съответните доказващи го пред останалите действия. По-просто май не може да бъде обяснено :) :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 11:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Прочетох многото страници, които сте написали. Нормално е да ни боли, нормално е да има негативно настроени хора, но не е нормално да се обиждат ЛЕВСКАРИ и футболисти на ЛЕВСКИ, а да обиждаш ГОНЗО е направо отвратително!!!!!!!!!!!!!!! ЛЕВСКАРИТЕ от моето поколение знаят, че сме били повече от 3 години без титла, но тогава нямаше интернет, в работническо дело, народен спорт и т. н. се пишеше за ЛЕВСКИ само лошо или нищо, а за чорба1 обратно!!!!!!!!!!!! Оставаше ни да отидем на стадиона и да видим на живо нашия ЛЕВСКИ и това ни правеше по-сплотени!!!!!!!!!!! Аз обичам нашия ЛЕВСКИ, той си е същия и ще подкрепям играчите и треньора винаги, тактиките и разбора ще оставя на ГОНЗО!!!!!!!!!!! И да ние сме лелката за водата ( не съм го измислил аз ), ние сме НАЙ-ГОЛЕМИЯ, НАЙ-ОБИЧАНИЯ, НАЙ-НАКАЗВАНИЯ български отбор, носим името на НАЙ-ВЕЛИКИЯ БЪЛГАРИН!!!!!!!!!!!! Отборчето на чорба3 след 20 години няма да съществува, а ЛЕВСКИ и тогава ще е, това което казах за БЪЛГАРИЯ и света!!!!!!!!!! ЛЕВСКИ ДОКРАЙ!!!!!!! САМО ЛЕВСКИ!!!!!!!!!!!!! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 981 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com