forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 2:41 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 981 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 26, 2011 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ако някой някога реши да пише транспарант против Гонзо, ега умре докато го пише. Няма значение дали става за треньор, директор, ебач или ядрен физик.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Някой помни ли плакатите в сектора против Кокъла Джеймс? Беше май нещо от сорта на "Кокъле, мършо - вън!...не си дорасъл, кокълче..." :ohmygod2 срамна работа за всички ни, без значение кой започнал, кому е нужно :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 12:17 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 716
angeloff написа:
Ше получиш, да!

Дееба тоя форум даже не е официален, откъде се навъдиха толкова много мишоци, дееба.

:ohmygod
Кога дойде НА София, кога разбра как се стига до Герена, че вече даваш такива категорични мнения :smt006

_________________
Азов - сила, Путіну - могила!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... ideo=38980

Наско Сираков пак с победата, нон-стоп рине титли, купи, злато, цветя и т.н. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 12:32 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Бях на мача. " Град " рязанград е едно нелицеприятно село ( да ме извинят българите от селото ) и песничката за селото си от говяря за там. Един сокак с накацали панелки и един по-малък, на който има нещо като парк и до него " ултрамодерния " стадион " лайнарена " Между сокаците една улица, която наричат главна! Изхитрихме се да минем през парка и отидохме до сектора за гости, но ушев е сложил заграждения и не ни пусна, накара ни да обиколим целия стадион " красавец " и да минем от другата страна, а там като изкачвахме сокака в ляво от нас храсти, балдаран, магарешки бодил и каквото се сетите от селските каби, липсваше магаре, но щом има бодил значи е имало и магаре!!!!!!!!!! Чудесно ще се чустват там феновете на реал мадрид в шампоинската лига!!!!!!!!!!! " Суперлуксозния " стадион има хубав терен (за сега ), модерно табло и до там, на мен ми се стори дори по-малък по размери. Другото е много излят бетон и седалки!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 2:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 12:19 pm
Мнения: 427
UL написа:
значи от една страна Гонзо е получил смешна сума, от друга баткофф давал каквото може човека :D
дали съм чул за бойкот...ми не съм чул ама като гледам играта...

а Сектор "Б" отдавна изрази мнението си за лицето Баткоф...неведнъж....и статуквото не се промени защото в него е хляба и ножа....също както за комунистите в България много пъти им беше показвано мнението на народа...и през 1991 и през 1997.....и сега пак са си на власт по партиен, икономически начин ;)


еми Гонзо получи малка сума за трансфери да не кажа ужасяваща -факт
Батков като няма толкова как да дава... и това, което дава е нещо , за да се държи Левски стабилно .. без задължения, без неизплатени заплати и т.н.

На нас естествено ни се иска да има много пари за трансфери и да идват много добри играчи, ама не може ... добро решение е взимането на 6-е юноши, само дано да получават редовно шанс.. да ги налагат дори и в началото да са слаби ... сигурен съм, че от тях ще стане нещо - само да не ги отписваме веднага..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 2:24 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9439
Батков давал каквото можел. :smt005 Ама и каквото може прибира и то с пълни родопски шепи :!:

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
МНОГО ВИ СЕ МОЛЯ!!! ЧОВЕКЪТ, КВОТО МОЖЕ - ПРАВИ!!!!

:loser2 :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 1:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 15, 2008 6:12 pm
Мнения: 191
Абсолютно, Гонзо не е виновен, играчите ни са такива...

_________________
Време е да подгоним прасето......


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 2:37 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Срамота е когато има момче обито от циганите и друго, което е починало следствие на това, СЪБОЛЕЗНОВАНИЕ ОТ МЕН И ВСИЧКИ ЛЕВСКАРИ НА БЛИЗКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Чорбарина, комунист свинчо газолизчиев да прави празненства с танцуващи мажоретки, военноморски оркестър и гацо бацов да разказва своите лигавщини на циганите по трибуните, а те да му ракопляскат!!!!!!!!!! През цялото това време ние ги хранихме добре и се опитвахме да им провалим празника!!!!!!!!!!!!!! А направо грозно е ПЕРУКАТА и премиера, който държа дори реч, която ние заглушихме да режат ленти!!!!!!!!!!!!!! За загиналите момчета нищо, дори и минута мълчание нямаше!!!!!!!!!!!!! Оркестъра засвири ХИМНА, запяхме гордо с всички сили, а мангалите мълчаха!!!!!!!!!!!! Издигахме много транспаранти за момчетата! Пиша ви това, защото гледах мача на запис и никъде не дават това, да не говорим, че го няма по сайтовете!!!!!!!!!!!!!!! Понеже, някой написа, че сме били малко и не сме се чували. Мисля, че бяхме доволна бройка и до мене не съм видял някой да се скатава и да не вика с пълно гърло!!!!!!!!!! Това е стар номер на бнт (бкп) да слага микрофоните далеч от нас!!!!!!!!!!! Жалко, че загубихме, Но продължаваме напред, бием буферите в неделя и тръгваме пак нагоре!!!!!!!!!!! ЛЕВСКИ ДОКРАЙ!!!!!!!!!!!! САМО ЛЕВСКИ!!!!!!!!!!!! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 2:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 30, 2011 11:04 am
Мнения: 117
Не е вярно, че не сте се чували.Браво на момчетата от сектора.Невероятна подкрепа,която за жалост отбора за сега не оправдава.
Ние бяхме във В сектор и си се чуваше доволно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 3:24 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Аз казах на един от от отговорните да се опита да ви разпее(щеше да се получи много яко) ма нещо дотам си остана :mrgreen:

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 3:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 30, 2011 11:04 am
Мнения: 117
Там бяхме 3-4 дето се опитахме да пеем :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 3:32 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Следващия път да си знаете мястото ,а не да стоите 150 човека от целия регион като ощипани в другия сектор :bigok

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 4:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Вие сигурно сте момчетата, които седяхте в ляво от нас между циганите! Шапка ви свалям!!!!!!!!!!!!! При гола на ВЛАДО извикакахте, а умрелите мангали ви гледаха, като пръднали! И не само това, ритнаха СТАРОКИН или РАЙКОВ ( и двамата бяха там ), при тази и други ситуации хранихте съдията!!!!!! Това са истинските ЛЕВСКАРИ, вие сте ми братя!!!!!!! ЛЕВСКИ ДОКРАЙ!!!!!!!!!!!!! САМО ЛЕВСКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 10:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Окт 25, 2010 3:14 pm
Мнения: 376
Оценява се ентусиазмът ти, но всички тези удивителни в постовете ти са ненужни и дразнят. :smt059


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 10:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Ами не ги чети, щом те дразнят, но не говори от името на другите!!!!!!!!!!!!!! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
kosjo написа:
Следващия път да си знаете мястото ,а не да стоите 150 човека от целия регион като ощипани в другия сектор :bigok

Напротив така е най-кеф! В някой напечен момент, примерно ни вкарат гол и започва скачане и "Само Левски"! Този номер обичам да го правя в Ловеч! Естествено, че в Перник или Пловдив няма как да стане, но в новоизгряли звезди, където разни специалисти гледали досега мачове само от "В" група, някак си набързо разбират къде им е мястото!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2011 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
приказваш ти...но ако ги нямаше тия 150....целия сектор...щеше да е 250 човека....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Последна промяна targovishte на Сря Сеп 28, 2011 12:24 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 28, 2011 12:23 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 13, 2007 4:43 pm
Мнения: 97
Monax написа:
Изображение
nikec.. Знаем те вече :)

Тоа го разкрихте,ма мен как ме разкрихте някои хора???Без бай Иван - с облеклото.
И да знаете вече не бае,а разтрива! :acab
Тази усмивка е за другарите милиций!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 30, 2011 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 09, 2009 9:55 am
Мнения: 181
angysarmy написа:
daniel7 написа:
Ужасното е,че точно тези,които би трябвало да виждат най-ясно положението,а именно синята публика от сектор Б,са явно манипулирани и си затварят очите за безчинствата,които се вършат над ЛЕВСКИ от Батков и неговите протежета на Герена.Кампанията с плакатите,която скоро започна повече ми прилича на кампания Подкрепяй Батков и Гонзо докрай.Синята публика няма да бъде върната на Герена с плакати.Тя просто не вижда в този отбор истинския ЛЕВСКИ.
БАТКОВ ВЪН!!!

Кой си ти приятелю, кажи ми и какви са тия простотии където говориш? Питам те, как не те е СРАМ да ги говориш тия работи за хора, които дават здравето си за ЛЕВСКИ. Ти не можеш ли да се сетиш, че тая кампания с плакатите е за да се зарибят повече хора и да идват на мачовете и да дават пари за ФОНДА.За да се самоиздържаме, за да можем да сме някакъв фактор. Как шепа хора, ще определят и ще казват какво да се прави.Помисли над това, как ако се събират по 200 души на мач, ще кажат на собственика: "-Ти така направи, не иначе"... не че няма да ги чуе, ами ще си ги сложи на к.р, за тва следващия път преди да пишеш глупости, мисли малко!

САМО СИНИТЕ !


:smt023 Много точно казано!

_________________
Студ, дърво и камък се пука, гладни от два или три деня, а той пее и все весел!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 981 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com