forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 7:00 pm
Мнения: 117
трява да ги видите селсикте фенове в форума на латекс теа не спират да си хвалят отбора и да казват колко добре е играл :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е, то и двата отбора бяха слаби в защита

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
само мога да съжалявам с години, че пропуснах мача заради простотия :ohmygod

браво момчета :levski :levski :levski

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 9:50 pm
Мнения: 578
Доволна "Харжентина" в началото :lsfc4 :lsfc3 :lsfc4 :lsfc3 Ебанйе, пиенйе ... Сичко :smt023 Добър мач, добър Сектор "Б" :levski :lsfc3 :lsfc4 :lsfc3

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2300
Местоположение: Радомир
Прекрасно първо полувреме! Второто като че ли излезе друг отбор, но най-важното е, че победихме! Доволен съпорт, силна архентина :smt023

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
Много съм щастлив :lsfc1 Най-доброто ни представяне за сезона, а със словаците бяхме двойно повече. Прилично много публикува и новата песен усещам, че ще се наложи. Очаквах да бием с 1 гол, но ако някой преди мача ми кажеше, че ще допуснем два щях да му предложа да си стиснем ръцете за 2:2. :smt005

Тия Литекс много паянтови се оказаха. Все съм виждал принудителни смени, ама тоя път имаше малко ритане. Иначе не мисля, че чак сме ги надиграли тотално, но се вижда напредък. Арс не ми хареса за пореден път. Не може да поеме топката на скорост и постоянно я връща назад, а пък и спиранията му са едни....... В Разград очаквам титуляр Цветков. Това гостуване е нереално важно, така че трябва да сме много, а и го дължим на отбора заради характера. :losers

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:52 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
ИМА ЛИ БЕЕЕ? :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
хубав мач, с много заряд и с щастлив край за нас :D и играчите и публиката бяха на ниво! дано да продължим така и занапред.
Владо Гаджев вкара прекрасен гол, но така или иначе в днешния мач всичките ни попадения бяха красиви :wink: Не вярвам да има недоволни - нормално е като играеш с един от конкурентите за титлата и да получиш голове... друг въпрос е, че и двете попадения на литекс се получиха от огромни наши грешки, проблемите в защитата ни не са нещо ново... дано Гонзо и екипът му успеят да ги отстранят...

Такъв Левски искам да виждам - да играе с желание, да се бори и да се раздава!
:levski :levski :levski

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
страхотен СЕКТОР Б...!!! Днес всички които бяха дошли се раздадоха и имахме уникален синхрон!
Нов текст по "ооо - ооо - ооо" да се наложи само след едно изпяване........покланям се пред момчето което взе микрофона (мисля че е от СД).....незнам дали е мислено преди или на момента го измисли ама стана перфектно само с едно изпяване.......много много отдавна трябваше да имаме текст на този циклаж!

Иначе човека на вишката тва му беше може би най-доброто представяне досега откакто е хванал микрофона - може да се отдаде и на развитието на мача но определено има напредък щом се усети 2 пъти да ръкопляска на СЕКТОРА... :smt023 .......обичайните му недостатъци си ги има и няма да ги коментирам всички ги знаем.....само той не се усеща като види че 80% от сектора спира да скандира определени неща.......другите няколко човека които бяха с лице към сектора сигурно са го видели...но да не разваляме обстановката - ИМАШЕ НАСТРОЕНИЕ! САМО ЛЕВСКИ И СЕКТОР Б :)

иначе за мача - инфарктен, защита трагична, късмет в нападение, добра игра на приливи и отливи и в крайна сметка ЕБАХМЕ ЛАТЕКС В ГЪЗАААА :)
Яд ме е че със стегната защита и по-добри изпълнителни в центъра от престарелия бижутер щяхме да разпорим латекс 6:0, но с баткОФФ щедрия непомак толкова...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 09, 2009 8:48 pm
Мнения: 245
Стига сте сипвали обиди към гр.Ловеч,защото се излагате :ohmygod Самият Васил Левски има много общо с този град и сигурно се обръща в гроба,че това "село" бива гаврено и обиждано с повод и без повод...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Цял живот на село, ооо цял живот на село.. Отлично представяне на трибуните днес и хубава победа. Трябва да сме много по-концентрирани в защита в следващите мачове ! :lsfc1

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Rossinioll написа:
Стига сте сипвали обиди към гр.Ловеч,защото се излагате :ohmygod Самият Васил Левски има много общо с този град и сигурно се обръща в гроба,че това "село" бива гаврено и обиждано с повод и без повод...
брато съветвам те да отидеш в по-толерантен към селата форум....и то такива които раждат джуджета наркомани които завъртат куфарчета с червени пари и правят селски отборчета с публика от овчари - шампиони и водещи отбори.

А колко жалки бяха днес 20-те "ултраса" като поведохме 2:0 и седнаха на цимента да гледат мача явно :)
а при 2:2 станаха ултра върли мега яки ултраси и атакуваха оградата.......Е ЗАТОВА ЦЯЛ ЖИВОТ НА СЕЛО ЩЕ ИМ СЕ СИПВА ПОМИЙКА ДА ЯДАТ......отбора може и да им е в "А" група, но на трибуните са за "В"... :slap

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Минимум :bigok

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:11 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 732
Гонзо да вземе да опъне прасетата, пък после нека да не става за треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
Аз въобще не знам ти за кво се обаждаш, като не си от Левски.И кое е общото на Апостола с ловятч?Че там е заловен ли? :ohmygod

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
ЕДНАЛЮБОВ написа:
И кое е общото на Апостола с ловятч?Че там е заловен ли? :ohmygod


Е тука се издъни здраво... :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Какъвто и възрожденски дух да е имало в този град сега отдавна го няма...има основно цигани и някакви брулени от градушката безцелни в живота типове.......но това не е тема на този форум и на този мач!

Престани да се правиш на някакъв свръх възрожденец и пазител на Българските светини...на всички е ясно че когато се сипва на ловешките селяни става дума за изкуственото отборче със платените фенове които ни излагат пред цяла европа с циганския оркестър....ето за тези СЕЛЯЦИ става дума а не за историческите забележителности на Ловеч!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2660
Местоположение: Sofia
Важното е , че бихме , в сектор В доволно поздравихме Л.П и отборчето от Ловяч... в края на мача като излизаха бяха доволно насрани , а пък оня гелосания (Том) изпрати въздушна целувка... :slap

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20427
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
ЕДНАЛЮБОВ написа:
Аз въобще не знам ти за кво се обаждаш, като не си от Левски.И кое е общото на Апостола с ловятч?Че там е заловен ли? :ohmygod


Ловеч е бил революционната столица на България

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 09, 2009 8:48 pm
Мнения: 245
ЕДНАЛЮБОВ написа:
Аз въобще не знам ти за кво се обаждаш, като не си от Левски.И кое е общото на Апостола с ловятч?Че там е заловен ли? :ohmygod


Аз може да не съм левскар,но съм българин и както виждаш,коментирам нещо,което изобщо не е свързано с мача,играта на двата отбора или нещо подобно.

UL написа:
Какъвто и възрожденски дух да е имало в този град сега отдавна го няма...има основно цигани и някакви брулени от градушката безцелни в живота типове.......но това не е тема на този форум и на този мач!

Престани да се правиш на някакъв свръх възрожденец и пазител на Българските светини...на всички е ясно че когато се сипва на ловешките селяни става дума за изкуственото отборче със платените фенове които ни излагат пред цяла европа с циганския оркестър....ето за тези СЕЛЯЦИ става дума а не за историческите забележителности на Ловеч!


Провокира ме глупавият и комплексиран транспарант това е,после,защо българите не се обединявали и не били задружни....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ловеч нека да е каквото си иска, нямам против. Кура е за латекса, едномъд, гришо ананиев и селската сган, чиято тъпота се измерва в дихони.

И Джими днес ми сервира сурова плескавица и идеална мастика.

:levski


Цитат:
Аз може да не съм левскар,но съм българин и както виждаш,коментирам нещо,което изобщо не е свързано с мача,играта на двата отбора или нещо подобно.


Не знам дали си забелязал, но случайно темата е за мача с едни парцали, а не за иначе хубавия град. Та, включването ти освен неуместно е и жив спам. Имаш пълното право да откриеш в антифутбол тема за Ловеч и да ни разкажеш хубавите места и кръчми там.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Трябва да се вземат мерки за тези издънки след като поведем и спираме да играем, след всяка подобна проява чета:
Цитат:
Помислихме че мача е свършил

Еби му ....ката, стига сте мислили. Колко мача вместо да печелим с лекота едвам бием или равен, щото мислите за путките вкъщи!

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Най-лошото беше, че и в мача с търнава така си помислиха... Иначе всички на следващите мачове на отбора да продължаваме с подкрепата като в перник и днес :lsclapp

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
UL написа:
Rossinioll написа:
Стига сте сипвали обиди към гр.Ловеч,защото се излагате :ohmygod Самият Васил Левски има много общо с този град и сигурно се обръща в гроба,че това "село" бива гаврено и обиждано с повод и без повод...
брато съветвам те да отидеш в по-толерантен към селата форум....и то такива които раждат джуджета наркомани които завъртат куфарчета с червени пари и правят селски отборчета с публика от овчари - шампиони и водещи отбори.

А колко жалки бяха днес 20-те "ултраса" като поведохме 2:0 и седнаха на цимента да гледат мача явно :)
а при 2:2 станаха ултра върли мега яки ултраси и атакуваха оградата.......Е ЗАТОВА ЦЯЛ ЖИВОТ НА СЕЛО ЩЕ ИМ СЕ СИПВА ПОМИЙКА ДА ЯДАТ......отбора може и да им е в "А" група, но на трибуните са за "В"... :slap

Ловеч=/=Литекс.

Най-добрият ход на Г.Г. е при изпадане на Миньоро да замъкне отбора в Перник. :D

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
Много добре знам Ловеч какъв град е бил за България, по време на Възраждането.Бил съм там не един-два пъти... просто като чуя Ловеч и се сещам, че там е бил заловен Най-великия Българин и ми става некво.... :smt012



Все тая, тва е тема за мача, а не за града.

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:34 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Само Левски :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
:sm_horse и кур за Личьекс !
Ебати якия мач...

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:51 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
перфектната събота. САМО ЛЕВСКИ :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 2:06 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24902
Местоположение: Възраждане, Русе
вие сте ненормалници с тия размисли за ловеч
и бон е село ама некакси е било столица на фрг 50 години :bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 3:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
BluePassion1914 написа:
Richard Long написа:
ЧЕСТИТО!!! Голям мач, отбора започва да играе така както всички искаме! Гонзо доказва че е точния човек за тренер! САМО ЛЕВСКИ!!! :smt003

Да няма след още една загуба "Гонзо ти не ставаш за треньoр" ...
И с мача стана както винаги - при 2;0 защитата спи, правят се разцъквание пред наказателното вместо да се атакува непрекъснато, при върнат 1 гол - тотален срив в отбора (единственото важно е, че днес се съвзеха навреме)
ЛЕВСКИ СОФИЯ - ОТ ЛЮЛКА ДО ГРОБ !!!


Па сигурно ще има, от вечните критици... Аз винаги съм казвал че за мен Гонзо е най-точния човек, щото още миналия сезон когато де факто си водеше отбора, смазахме АИК, Калмар, Гент, Лил, и Спортинг и ако не беше организацията на микренския хипофиз си ставахме спокойно шампиони. Много сган се опитва да го срине психически - едни в услуга на типичните наско-педераскови интриги, други щото защото се страхуват че характера му на победител ще превърне ЛЕВСКИ в отбор от бойци, а не червени пички тип прас зелев които с търкаляне по земята и съдийски свирки си печелят мачовете, до следващото последно място в ЛЕ или среща с Танасе... Гонзо обаче си е Гонзо, снощи отново го доказа, затва венозен четвъртит за разбирачите-критици и оптимистично другата седмица в Разврат да смажем малките турци - направим ли го, ставаме основен фаворит за титлата!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com