forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:57 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 3:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 7:00 pm
Мнения: 117
Ай що спите бе

:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 3:59 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:07 pm
Мнения: 724
Местоположение: До Герена
Най-якият мач, който съм гледал в А група последните, може би, 10години. :levski Велик Левски! А в интерес на истината, благодарим и на селяците, щото не е случайно, че с по-големите селяци от Борисовата градина вече не стават такива мачове...

_________________
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 8:05 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 13, 2007 4:43 pm
Мнения: 97
Rossinioll написа:
ЕДНАЛЮБОВ написа:
Аз въобще не знам ти за кво се обаждаш, като не си от Левски.И кое е общото на Апостола с ловятч?Че там е заловен ли? :ohmygod


Аз може да не съм левскар,но съм българин и както виждаш,коментирам нещо,което изобщо не е свързано с мача,играта на двата отбора или нещо подобно.

Провокира ме глупавият и комплексиран транспарант това е,после,защо българите не се обединявали и не били задружни....

Ти не си ЛЕВСКАР??Тогава къв Българин си бее??И кво търсиш в този форум-приятел ли?И си смени аватара,снимай се отзад!!!
И да те светна малко,гр.Ловеч и отборчето са собственост на едно джудже от с.Микре! :idea: Така както България започва да става собственост на един селяк от Банкя!?!?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 10:01 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Хубав мач откъм зрелище и заряд, изключително слаб откъм спортно-технически стойности. Ако се абстрахираме от идеята, че "трите точки са най-важни", ще видим, че в Левски на практика няма сериозна промяна - просто сега мотивацията бе на по-високо ниво заради естеството на мача. В същото време обаче всеки втори пас в средата бе грешен, липсваха интересните идеи в атака, хаосът в защита си продължава. За мен рухна и последният мит около Гонзо - че бил някакъв много ловък селекционер - тъй като в този отбор на Левски именно новите играчи са най-слаби, докато най-старите, които не са трансферирани от него (Тасевски, Гаджев и Милиев са най-силните по звена - нападение, халфова линия, защита). От трансферираните това лято пазя надежда единствено за Калво, въпреки че в момента той е най-слабият в тима. И все пак школуван играч, който може би ще се нуждае от повече време, за да свикне с родните реалности. Всичко останало ново е в най-добрия случай сериозно отстъпление от предишните изпълнители на съответния пост или казано с една дума пълнеж. Разбира се с отдалечаването във времето от реалността, наречена Европейски клубни турнири, все повече ще нараства и заблудата, че имаме някакъв отбор, някакъв треньор и някакви изпълнители. И това ще продължи до момента, в който пак излезем на запад от Калотина срещу прилично подредени дървари, които да ни върнат в истинския свят.

И все пак има нещо, което буди оптимизъм у мен - присъствието на около 12 хил. зрители вчера. При това най-различни хора, от най-различни социални пояси. Струва ми се, че публиката малко по-малко започва да разбира, че живеем в изключително жалка държава (без значение дали говорим за мърлявата ни столица или отблъскващата ни провинция) и в този смисъл е смешно да се мерим по някакви евростандарти, тук се предлага балканско зрелище. Считам, че отливът на публика се дължеше именно на факта, че хората все още погрешно мереха родната А група именно по тези евростандарти, а не обръщаха внимание на тоя балканския аспект, който е правилният измерител и също може да е достатъчно условие, за да идеш на мач. Сега обаче сякаш ценностите се нагаждат според реалността (говорим не само за левскарите), а това може да е първата стъпка към известно завръщане на хората по стадионите. Та поне няма да се играе пред празни, а пред полупразни трибуни - все е нещо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 10:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Аз пък виждам положителна промяна в играта ни през последните 2 седмици :smt006 особено откакто Йовов и Владо заиграха един до друг :smt006 връщането на формата на Дарко Даже и в Старокин се вижда прогрес в играта :!:
Ще си позволя да цитирам един уважаван от мен потребител
Цитат:
ИСКАМ ВИ ТИХИ
:!:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
И според мен последните 2 седмици имаме прогрес в играта. В двата мача диктувахме темпото. Йовов е добър играч, но не може да изкара цял мач на този пост (по статистика опорния халф търчи най-много). Ако Гонзо го беше сменил и беше нахокал безсмислените пробиви на Грийн, латекс падаха с разлика. Пробивите на Грийн бяха ефектни, но неефективни. Второто п/увреме спря да се връща заедно с Йовов и латекс набързо ни изравниха.
Важно е, че победихме служебния шампион, който от 40 мача имал само 2 загуби. Познайте от кой? :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 10:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Играч на мача според мен вчера е Дарко... както обикновено срещу ловешките селяни :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Страхотна вечер... Страхотен ЛЕВСКИ!!!... Страхотна публика! :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Баси мамата! Явно само аз съм разочарован от мача! Първо, защитата е под всякаква критика, справка двата гола, които ни вкараха! И през останалото време ни разминаваха като колчета, бавни и неориентирани защитници! Второ, никаква средна линия и нападение, всичко, което стана беше плод на индивидуални изпълнения! Трето, на практика не създадохме нито едно положение след комбинация от поне трима наши играчи! Четвърто, страхотно е, че вкарваме отдалеч, но и трите ни гола бяха все след шутове извън наказателното! Пето, това, което видях е, че въобще нямахме реални голови положения, не знам Гонзо къде ги видя тези пропуски!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 11:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ти си имаш мнение, другите също, не е задължително да съвпадат и така :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Йовов, Дарко на празна врата почти, Цветков, Арс, дето се размина, не е като да сме нямали хептен положения.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Аз пък много се накефих на мача. Емоция, добра игра и добро представяне на трибуните :)

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
Браво по ТВ се чувахте много :smt023 Каква е новата песен? Някой може ли да пусне hd video :loser2

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 11:54 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Я малко се възпрете с възхвалите за Гонзо.
Гонзо ще докаже, че става за треньор не когато бием или не бием чорбата, а когато отбора изгради облик, който може да поддържа всеки мач, и навън, и вкъщи. Не може 3 от 4 мача навън да се дъним или да бием с 1:0. И най-вече Гонзо ще докаже, че става за треньор, когато надхъсаме лит(*кс-етрополе и излезем с повече желание за победа от тях в дербито, а това не се е еслучвало от 2 години. Когато направим така, че дежурната грешка в защита да не се окаже фатална, защото компенсираме с преса, желание и убийствено темпо. Както и да е. При следващия провал пак ще има възгласи против Гонзо и същите първосигнални фенчета, които си мислят че определят кое е модерно и кое не в този форум ще въздигнат глас "довчера хвалихте, а сега плюете"
Не, не сме хвалили.
Ще хвалим мкато видим постоянен и закономерен прогрес.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 11:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Това за убийственото темпо от този отбор няма да го дочакаме :smt003 Смея да твърдя най-бавният от години

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7181
Мачът снощи беше супер лудия и емоционален, имаше хубав футбол и много яки голове, на мен това ми стига да съм доволен. А Ловеч е страхотен град, единственото място, където докато си закусвам сутрин, съм имал гледка с уникално красив български възрожденски град (Вароша), над него средновековна крепост, с голямо, веещо се българско знаме, а на върха на хълма, до крепостта, най-големия паметник на Левски, който съм виждал някога :bg

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Kryten написа:
Това за убийственото темпо от този отбор няма да го дочакаме :smt003 Смея да твърдя най-бавният от години

Ти си на лепило бе :slap Скоростта в играта ни е в пъти по-голяма от миналата пролет :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
benito написа:
Браво по ТВ се чувахте много :smt023 Каква е новата песен? Някой може ли да пусне hd video :loser2

Новата песен е като се хванем през рамо на "оооо, оооо, оооооооо" и пеем "и само Левски але, и само Левски але, и само Левски обичаме тееее".

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
Гонзо да набие канчето на Калво да почне да се връща в защита и да покрива мюлдер, че вчера никъв го нямаше!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Изображение
Култова снимка :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:34 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Аз лично второто полувреме бях така :shock: :shock: :shock: Няма такива глупости, малоумни отигравания, МАЛОУМНИ голове. Просто бяха излезли други играчи на терена. После се постегнаха, факт.
Гонзо не е виновен, че някои неща се учат в школата, а явно са пропускани...
Но все пак, евала :levski Аз лично най-много се радвах на шутовете отдалеч - писна ми да гледам как трябва да се влезе с топката във вратата. Значи като искат - могат! Във всеки случай очевидно ги мързи да тичат като хората. Райков ми хареса за пореден път, има много хъс в него. В защита :ohmygod Замалко да загубим спечелен мач...
Като цяло по-добре отпреди, със сигурност! Но има още много да се работи...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
ибахми литекс в гъза, ибахми литекс в гъза :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Аз обичам точно такива мачове,м които сме спечелили убедително до някой момент,после идва този вечно повтарящ се друг момент :bigok ,в който сърцата ни и лицата ни заприличват на кокоше дупе :lol: и идва третият епизод в който можеш от радост да целунеш и баба Яга,а в А сектор се намират :lol: Снощи освен мача,който тоя път даже го гледах :lol: ,аз великиО специалист поставям добра оценка и на двата отбора :D ,ме зарадва и агитката

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
И на мен ми се иска да повярвам, че отборът и тръгнал нагоре, но горчивата истина е, че сме много, ама много зле! Все пак ако се окаже, че бъркам ще съм най-щастливият човек на земята!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Точно столичани ги тресат комплексите, и точно срещу градчето са насочени обидите, да знаете :bigok
И няма нищо общо с хипофизното джудже, нали :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
:smt005 :smt005 Абе аре стига бе,тая война София-провинция никога не започва от София,а сега като аргоменти човека от РусИ и историята включи :lol: РусенецО от Дунав,да си софиянец или чесън е манталитет,а не родно място,а съвременен Ловеч е едно феодално село на феодал родом от Микре,с все още красива възрожденска архитектура във Вароша и с няколко селски чудеса-мост,който никъде не свършва и на прав път завой

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Бай Иване не така, ще се наказваме :s_police

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Бай Иване не така, ще се наказваме :s_police
ВидЕ ли откъде започват нападенията и ти ме заплаши :smt005 :smt005 .Найдене,ти живееш в една от многобройните столици на България :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
А ти провокираш нападенията :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
До скоро ни липсваха голове от далечно разстояние, сега пък сме нямали отигравания с повече пасове пред наказателното... :smt017 Важното в тия мачове е да се вземат 3-те точки, дали това ще стане с красива игра, или не, не е важно. Ако бяхме играли "красив футбол" и бяхме направили някой равен или загуба щяхме сигурно да сме по-доволни ,че отбора израствал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com