forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:33 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Кажи къде съм обидил който и да е,даже напротив,казвам че и в София винаги е имало достатъчен брой чесъни,със софийски корени,а в провинцията винаги е имало достатъчно хора с манталитета на свободни хора.Така добре ли е :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Бай Иване, какво против чесъна имаш :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Kryten написа:
Бай Иване, какво против чесъна имаш :bigok

Мирише. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Kryten написа:
Бай Иване, какво против чесъна имаш :bigok
Аз и против цървула нямам нищо против,просто всеки предмет трябва да си знае шкафчето и мястото в него :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 2:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
СпециалистО написа:
Kryten написа:
Бай Иване, какво против чесъна имаш :bigok

Мирише. :bigok

Женския гъз също :bigok , но това не пречи само на там да гледаме :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
СпециалистО написа:
Kryten написа:
Бай Иване, какво против чесъна имаш :bigok

Мирише. :bigok

Женския гъз също :bigok , но това не пречи само на там да гледаме :bigok

Аз говорех за чесъна, който ядем. :bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 3:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Радвам се на еуфорията ви, но аз лично някак, не мога да съм в такова настроение, връщайки се към мача. Истина е, че 3 точки, са си 3 точки, истина е, че и трите гола бяха от дистанция(нещо което рядко се случва), но обяснете ми, как при очертаващ се разгром и то обърнете внимание, след почивката, при която обикновено се дават допълнителни наставления, след 45 минутна игра на противника, при положение, че той не може повече да вкара нови артисти, ние излизаме и започваме да играем ситно влашко, дет се вика - власите се давят на края на Дунава...
Баси и адреналина...
Защо трябва да правим вятър в мелниците на такива измислени отбори, да им вдигаме без нужда самочувствието?
Изпускаме питомното и после гоним дивото...
Този път успяхме с великолепния гол на Гаджев...
Утре ще стане ли?
Ами ако не стане?
Много хъс и много желание в Райков, един променен Дарко, Гаджев, който може още, добри бекове(този път Старокин ми хареса въпреки, че се иска още), слаб Арс и под всякакво ниво, незнаещ къде се намира Калво...
Добре е, когато всичко завършва добре...
Дано да е всеки път така, но ако не се направи нещо, едва ли...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 12:19 pm
Мнения: 427
Владо с по-слабия си крак го забоде тоя гол... :lsfc1 :lsfc1 :lsfc1 :lsfc1 :lsfc1 :lsfc1 Не трябваше да им пускаме тия двата гола деа... важното е че веднага реагирахме :lsclapp :lsclapp :lsclapp


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 5:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 5:30 am
Мнения: 1108
Некво никво е...

В началото си ни натиснаха 10 те минути... излезнахме от центъра и вкарахме гол. После пак понатиснаха, ама се поизравни малко играта. Както казват хората е тва е отбор : една атака един гол... :lsclapp

При 2:2 гледката при гола на Гаджев е уникална. Изстрел и всички замлъкват 1 секунда да видим какво ще стане ... Уникално :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

После стрелна още веднъж и топката се завъртя и тамън да влезе и излезна с малко над вратата. Важното е , че победихме.

_________________
:levski :lsfc4 :lsfc3 :lsc-1 :lsfc3 :lsfc4 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 5:48 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Вчера гледах мача заедно с Бай Акримуньо :bigok. Забравих да му кажа преди мача, че никога не съм виждал Левски да пада от Латекс когато аз съм на стадиона та да се успокои малко, но така или иначе се изкефихме.

В играта на отбора ми хареса това, че всички се раздадоха до край. Играхме така както съм свикнал да виждам Левски. Разбира се, че имаше някои слабости, ясно е, че Гонзо още я учи треньорската професия, но вчера всички си свършиха работата без да се пестят.

Предричам син член другата седмица за Аллахакбарец Разград.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Нед Сеп 18, 2011 5:49 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Победата си е победа, за атмосферата дума да няма а как точно си вкарваме головете не е чак толкова важно.
Но определено ме е яд, че при 2 - 0 след три принудителни смени баш когато ония отиваха на "изуй гащи" ги върнахме в мача, вместо да ги качим на резултат. Недопустимо е който и да било български отбор да ни заличи два гола преднина, особено пък на "Герена".
Голът на Владо - пореден шедьовър :lsfc4 Бахти, в негово лице имаме цял далекобоен гаубичен полк с особена мощност...

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 5:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
SZ_FEN написа:
всички се раздадоха до край.


Tони Калво мощно щеше да задреме първото полувреме :ohmygod . Ама колко храна отнесе от А-сектор. Тоя е по-голямо недуразумение и от Слори.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Anarion написа:
...Но определено ме е яд, че при 2 - 0 след три принудителни смени баш когато ония отиваха на "изуй гащи" ги върнахме в мача, вместо да ги качим на резултат. Недопустимо е който и да било български отбор да ни заличи два гола преднина, особено пък на "Герена"....

Мда, ние сме бахти и благородниците - подаваме ръка на падналия на тревата, вместо да си го довършиме. Манчо в момента точно това прави - рита падналия на тревата :slap

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 7:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
krasi_blue написа:
SZ_FEN написа:
всички се раздадоха до край.


Tони Калво мощно щеше да задреме първото полувреме :ohmygod . Ама колко храна отнесе от А-сектор. Тоя е по-голямо недуразумение и от Слори.

От къде знаеш, че това не са му моментните възможности на Калво? Нека не бързаме да го отписваме. Дори и да е недоразумение, кажи ми колко пари дадохме за трансферите на Слори и Калво?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе разбирачите го разкриха, бе, няма кво да спориш със спецовете

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Едно е да не си във форма, друго е да те мързи да си помръднеш гъза поне мъничко. Когато имаш желание но не ти достигат възможности в момента си личи, а тоя сопол го мързеше да гледа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 18, 2011 10:48 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 732
Калво като разкове панчаревските фесове друга песен ще запеете. Тази година не разчитаме на един футболист както миналата, освен това ударихме традиционно тегавия отбор на Литякс Микре, така че какво се оплакваме ?
Мачкаме турчолята от Разград, после тези от Панчарево и нещата си идват на местата.
САМО ЛЕВСКИ - ОЛЕ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 23, 2010 7:05 pm
Мнения: 778
Местоположение: Димитровград
Добре си обляхме селяните :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 12:13 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
A нa ушев му пожелавам неуспешна хемодиализа.

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 1:46 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Аз съм доволен. 5 гола, як мач, обрати, песни, бири ... Ако всеки мач на Левски е като този и на Албиона ше ни дават! На парца им вкараа' от некФо-никФо 2 гола, нЕкой в каталуния да прай проблемчета, НЕ! Боже мили, това е Левски! Ако нЕма тръпка до края и голове все едно не сме били на мач, стегнете се! Тактики, защити, нападение ... кой го е*е като биеме? ПО-добри бяхме и заслужено бихме.

Пея смАрт за курвите и си легам в леглото с балдахина, пия една биричка и желая мигновенна смАрт за джуджетата в микре ( янев и ганчев ) и си пускам: "птиците умират сами" :losers


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 7:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Честита победа на всички!!!!!!!!!!! Не познах точния резултат, не познах, че ще изиграем добър мач, защото изиграхме много-добър мач!!!!!!!!!!!!!! Резултата не показва реално това, което се случи на терена, защото ги надиграхме по всички показатели, а чорба2 от 3 контри ни вкараха 2 гола!!!!!!!!!!!!! Дори супата си призна, че сме ги надиграли, а какви бяха неговите капани той си знае? Не се връзвайте на глупостите на смирноф и хидън (замислете се, защо сега се активизираха и пак нападат ГОНЗО )! смирноф, да ЙОВОВ,ТАСЕВСКИ и ГАДЖЕВ бяха между най-добрите, но сред тях бяха, СТАРОКИН и РАЙКОВ, които ти отричаш ( , защо ли?) !!!!!!!!!!!!! С изключение на КАЛВО и АРШ, всички се раздадоха. чорба2 с много тичане първите 10 минути ( сигурно това бяха капаните ) се опитаха да направят нещо. След това направиха смените ( никъде супата не каза, че са принудителни, а ако не е така значи ГОНЗО го е изненадал ) и от там до край ЛЕВСКИ нападаше, а чорба2 играеше на контри ( не вярвайте на драсканиците на комсомолчетата ) . В началото на второто полувреме пропуснахме за 3-0, след това СТАРОКИН се опита да изнесе топката ( браво за това, защото такъв ЛЕВСКИ искам да виждам, атакуващ) и сгреши, случва се, МИНЕВ и ВАГНЕР също допускат такива грешки. По- добре ли е да не минава центъра, това му беше единственната грешка, направи 2-ри силен мач!!!!!!!!!! ), РАЙКОВ расте с гигански крачки ( благодаря на ГОНЗО, за което )!!!!!!!!!!! Стана гол и признавам, че момчетата се гипсираха и за това получиха втори, но даже и тогава бях сигурен, че ще победим, дори между 2-та гола ДАРКО пропусна за 3-1!!!!!!!!!!!! След 3-2, очаквах 4-2, но не и 3-3!!!!!!!!!!! БРАВО на сектора и на всички по трибуните, дано това се запази!!!!!!!!!!!! смирноф, говориш за 12-те хилки, но после го обръщаш нещо на политика ( в стил, че сме будали, ако ни мислиш за такива се скрий! )! хидън, наричаш ни" псевдофенчета " , фен е чужда дума, едни боклуци имат фен клуб! Ние сме " НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРЕВЪРЖЕНИЦИТЕ НА ЛЕВСКИ " ЛЕВСКИ ДОКРАЙ!!!!!! САМО ЛЕВСКИ!!!!!!!!!!! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 19, 2011 7:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
Дарко отдавна не беше бягал толкова в един мач, страхотно движение и от останалите. Добре че селяците не тръгнаха със селските си номерца, да изнервят мача...
Напълно заслужена победа за нашите !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 21, 2011 1:30 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
Добра победа, но за жалост можехме да ги треснем със 4-5 ако второто полувреме бяхме почнали както първото..все пак доволно и са следват миризливите разградски селяци.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 383 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com