forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1049 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Господин Таки написа:
а некой познава ли госпоицата с фотоапарата от пистата дето си беснее с нас :bigok


http://www.facebook.com/mircheva.photo

:smt031

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:27 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 4:24 pm
Мнения: 320
Местоположение: София
:bigok ич не я слуша главата :bigok

_________________
НЕ СТАВА САМО С КАФЕВО, ТРЯБВА И СИВО !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:13 pm
Мнения: 1050
Господин Таки написа:
:bigok ич не я слуша главата :bigok



xaxa много е голяма! Надъхва яко :bigok :smt023

_________________
Поклон, великани!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 1:14 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 1:12 pm
Мнения: 19
ultrafan_rs

Заглавие: Re: XI кръг, ц(*ка - ЛЕВСКИ, петък 28.10, 17:45ч.
а ти се научи да пишеш грамотно, пък после ми разправяй кой е боклук и кой не
голяма агресия в тоя форум, голямо нещo




Преди няколко месеца,когато написах истината за това което става с нашия отбор получавах забележки за правописа си.
Сега по същия метод,както и тогава се прикрива големият проблем на ЛЕВСКИ,а именно с безмислени подмятания за правописа на други хора.Ако този г-с,където прави забележка е по грамотен от завършен 12 клас и то при положение е вероятно с подарена диплма аз ще си отрежа лявото ухо..... сещаш се нали кое ухо.........
Истината е една,трябва винаги да бъдем реалисти и да приемаме къто мъже това което става с ЛЕВСКИ.Трябваше още след загубата от Спартак-Т-ва Тодар и Гонзи да бъдат мъже и да си отидат с малкото останало достоинство........

Явно нещата са се объркали яко щом говорим за мал-шанс и липса на късмет и за съдията. Бях за се зарекъл да не пиша тук,но не ми издържът нервите....... Какво трябва да стане,за да не виждам хора в подкрепа на тодар и гонзи,които не заслужават да им напиша името с главни букви даже....


ДА СПАСИМ ЛЕВСКИ ОТ тодар и гонзи,защото ще станем като Славия или Локо.
НЕКА ПОНЕ ДА ОПИТАМЕ!!!

АЗ МИЛЕЯ ЗА ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 1:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Какво е г-с? :smt017

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 1:25 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 1:12 pm
Мнения: 19
г-ц означава по стар Българси език преведено колачe или мекица:))))))))))


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 1:25 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 1:12 pm
Мнения: 19
г-с поправка:ДДД


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Седем:Едно написа:
Какво е г-с? :smt017

гЪс :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 8:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 12:01 am
Мнения: 2324
Местоположение: София
https://www.facebook.com/SouthDivision

Почивайте в мир, момчета! Дано сте на по-добро място.....

_________________
If it's wrong or right it's alright ... : )


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 8:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
:shock: ....... Почивайте в мир, момчета!!! :cry:

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 23, 2010 7:05 pm
Мнения: 778
Местоположение: Димитровград
ДА ПОЧИВАТ В МИР !!! :( :( :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Не съм гледал мача,нито репортажи,нито каквито и да е отзвуци...сега влизам в Бг.отварям спортни сайтове и първото нещо което прочитам е това ....друго нищо не ме вълнува!!!

http://www.prosport.bg/news/21205-Levsk ... -nivo.html


Покрай цялата олелия около случилото се в лит(*кс-етрополе през изминалата седмица и оставката, хвърлена от Георги Иванов след Вечното дерби, се подмина единството непреходно богатство, останало на този мач - публиката. Феновете по трибуните, макар и малко на брой, дадоха всичко от себе си и се опитаха да "оцветят" за пореден път сивото дерби.

Привържениците на лит(*кс-етрополе не успяха да запълнят до краен предел фенския сектор Г, което е нелогично на фона на лидерството, което "червените" имат в шампионата. Колкото по-бързо "червените" ултраси изчистят вътрешните си конфликти, толкова по-добре за цялостната визия по стадионите ни. Защото лидер, играещ на полупразен стадион е грозна картинка. Дезорганизацията и напрежението в северната трибуна се виждат с просто око и очевидно влияят върху подкрепата към отбора по време на мачовете. Интересен куриоз е, че представянето на играчите на лит(*кс-етрополе е обратнопропорционално на това на техните фенове. В най-тежките години за клуба, преди и около 2000-та, когато секторът бе единен и многочислен, "червените" губеха под път и над път, особено когато станеше дума за визита на "Герена". Неведнъж и в европейски мачове се е набивала на очи тенденцията, играчите на лит(*кс-етрополе сякаш да се парализират от фанатичния сектор Г. Когато обаче подкрепата е по-рехава, футболистите успяват да се мобилизират и жънат успехи. Неслучайно последната серия на лит(*кс-етрополе от 2 поредни победи над Левски започна пред едва 7000 зрители на "Българска армия" през 2002г. Такава зависимост видяхме и в петък.

Пътят на раздора, по който са поели Дучето и компания, е добре познат на сектор Б. "Сините" имаха такива междуособици в началото на века, но постепенно успяха да ги преодолеят и моментната форма на южната трибуна е сред най-силните в историята на синьото фенско движение. Неслучайно все по-рядко виждаме бой между фенове в сектор Б, докато в отсрещния сектор това стана традиция. Срещу лит(*кс-етрополе станахаме свидетели на един многочислен, изключително единен и гръмогласен Сектор Б. Не може да се подмине и поредната колоритна хореография, гарнирана с безрезервна подкрепа към отбора, дори при резултат 0:1. Неприятен отенък за пореден път оставиха сблъсъците след срещата, но по всичко изглежда, че в конкретния случай сините ултраси нямаха никаква вина. С подобен Сектор Б Левски рано или късно ще намери изход от игровата криза налегнала "сините".

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Сектор Гей - многочислен преди 2000-та година :smt115 Стига бе

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 12:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 2:15 pm
Мнения: 714
Местоположение: ПАЗАРДЖИК
мача качен ли е някъде :smt017 :levski

_________________
Born out of love, driven by passion!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
тва явно е писано от "обективен" чорбар......с тежки намеци към дудучето а не толкова към нашата подкрепа :) особенно смешно ми стана с "единен и многочислен сектор гей през 90те".....добре че не съм тийнейджър да завия от смях като хиена :smt003 :smt003 :smt003

Но от всички страни и хора с очила и без очила разбраха че бяхме на много по-високо ниво от ония в дербито.....въпреки че това далеч не е тавана ни...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 12:39 am 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
Поклон пред паметта на двете момчета :cry: Колко млади хора си отидоха от тия пусти катастрофи,направо не е истина :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 1:18 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
Бях много ядосан от изборите, ядосах се още повече от мнението на облъченото от Гюргевския комбинат момче, но след като прочетох тва за момчетата....

Бог да ги прости! Сила и здрави нерви на семействата им!
Ние винаги да помним, че когато се изправим пред Черната с косата трябва да сме единни и задружни- да се крепим един друг!
Почивайте в мир момчета и само Левски!

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 7:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Юнаци, лека нощ! :cry:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2011 1:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Цитат:
"Лалето" е натирен да поддържа форма с децата, заради скандалното си изказване пред медиите в родината си, че изпълняващият длъжностите треньор и мениджър в Левски Георги Иванов - Гонзо пуши в съблекалнята на тима.

http://www.gol.bg/levski/2011-11-01/quo ... ata.117061
Това истина ли е?

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2011 2:12 pm 
:lol: :lol: :lol:
Отвори темата за Арс и виж 398493843 страници ХРАНА, ХРАНА и само ХРАНА. Обаче сега след като злия злодей Гонзо се реши на тва, се обърна палачинката. Как можело играч за 400к да го пратят в юношите :bigok Ей, богу. Аз главата си залагам, че след около година ще има мнения: "Абе при Гонзо поне бихме в Европа и взехме два мача на Ловеч, пък ся.... :? ". С две думи същото като при Кокала. Тогава хранеж, бъзици за сух футбол, а сега циврене как "поне шампиони ни направи и с 9:0 в Европа тръгнахме". Така и не разбрахте, че колелото се върти и всичко СЕ ПОВТАРЯ!!!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2011 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Македония написа:
:lol: :lol: :lol:
Отвори темата за Арс и виж 398493843 страници ХРАНА, ХРАНА и само ХРАНА. Обаче сега след като злия злодей Гонзо се реши на тва, се обърна палачинката. Как можело играч за 400к да го пратят в юношите :bigok Ей, богу. Аз главата си залагам, че след около година ще има мнения: "Абе при Гонзо поне бихме в Европа и взехме два мача на Ловеч, пък ся.... :? ". С две думи същото като при Кокала. Тогава хранеж, бъзици за сух футбол, а сега циврене как "поне шампиони ни направи и с 9:0 в Европа тръгнахме". Така и не разбрахте, че колелото се върти и всичко СЕ ПОВТАРЯ!!!

Всъщност ако не разбра въпроса, да го преведа - истина ли е, че е пратен при децата, защото е казал, че Гонзо и сие пушат в съблекалнята?
А да пратиш някой с деца да тренира си е чиста проба наказание за нещо, и няма общо със спад във формата, каквато никога не е имал (демек не носи отбора на гърба си).
Това с пушенето в съблекалнята е голяма простотия (ако е истина).

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2011 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ми честно казано, едно от големите предимства на клуба ни е, че повечето неща остават вътре. Нямаме курви с извадени джобове, нямаме вечно мрънкащи девици. Като има проблем се решава вътре.
И всеки опит това да бъде променено е нормално да бъде наказван.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2011 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
tprodanov написа:
Ми честно казано, едно от големите предимства на клуба ни е, че повечето неща остават вътре. Нямаме к.р с извадени джобове, нямаме вечно мрънкащи девици. Като има проблем се решава вътре.
И всеки опит това да бъде променено е нормално да бъде наказван.

Това не е нещо, което трябва да си остане вътре, това си е чиста проба селяния и непрофесионализъм!

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2011 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ми и неплащането на заплати е чиста проба селяния и непрофесионализъм, ама спуквахме свинете от ебавки за извадените джобове. Аз лично предпочитам името на клуба да се пази. Арс е едно твърде незначително и временно явление на фона на Левски, за да си позволява да оценява каквото и да било.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2011 9:53 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:07 pm
Мнения: 724
Местоположение: До Герена
А не може ли хем да си плащаме заплатите, хем да няма дебилни постъпки като тая?

Може да има нещо, което не знаем де, да видим. Но трябва да е ебати провинението, за да се оправдае тая "мярка". Тевез видяхме какво направи, за да му наложат подобно наказание. Като не можем по игра, поне в управлението може да се опитаме да копираме големите отбори.

_________________
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2011 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
tprodanov написа:
....Арс е едно твърде незначително и временно явление на фона на Левски, за да си позволява да оценява каквото и да било...

Чиста проба чорбаризъм си е това да си траем за непрофесионално отношение на ръководството, щото трябвало да пазим името на Левски чисто :roll:. Ми тогава що ревете срещу Бащицата, пазете името на Левски чисто и си трайкайте :loser2

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 02, 2011 1:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Никой не казва да си траем. Никой не казва и Арс да си трае. Като му пречи - да му го каже лично. Аз така правя с шефа си. Не пускам статии. Ако няма ефект - да каже на мустака.
И нас ако нещо не ни кефи - отиваш при Гонзо и му казваш - не ме кефиш, ей тва са ти грешките.

Аз така ги разбирам нещата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 02, 2011 3:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 09, 2009 9:55 am
Мнения: 181
Това да го пратят да тренира с децата, не е наказание, а унижение. Чакайте го после да вземе да играе нещо. Почвам доста да се съмнявам в IQ-то на някои хора в клуба, а и в своето, че досега ги защитавах. :ohmygod :ohmygod :ohmygod

_________________
Студ, дърво и камък се пука, гладни от два или три деня, а той пее и все весел!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 02, 2011 3:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
tprodanov написа:
Никой не казва да си траем. Никой не казва и Арс да си трае. Като му пречи - да му го каже лично. Аз така правя с шефа си. Не пускам статии. Ако няма ефект - да каже на мустака.
И нас ако нещо не ни кефи - отиваш при Гонзо и му казваш - не ме кефиш, ей тва са ти грешките.

Аз така ги разбирам нещата.



Прав си за постъпката на Арш. Тъпа е. Подобни неща не се коментират пред медиите. Но е абсолютно малоумие да се прати да тренира с юношите. И очаквате после да вземе да играе ли? Глобяват го и толкова. Както обаче неговата постъпка е тъпа, така и на Гонзо. Треньорът трябва да е пример за играчите и как очаква от тях да има дисциплина, когато самият той потъпква всички правила? Сори, никога не съм корял Гонзо, но да вземе да намира треньор по-бързо, защото очевидно не може да издържи на напрежението и вместо да работи и да се опита да трупа опит, той прави грешка след грешка. :wink: Това се видя още след първите упреци по него, когато нападна феновете, независимо дали прав или не.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1049 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com