forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 12:07 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1049 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7131
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
:!: За съжаление е така, от някъде 2002-2003 :( За мен далеч по-вълнуващ мач е тоя със селяците, "дербито" вече е портоколно.

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Моето мнение също е че остане ли този час трябва масово непосещение на срещата, а да се съберем някъде из града да гледаме мача. И тогава ушев да се види в чудо с опазването на реда.

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 1:13 pm 
Трябва позиция и тя да се изрази на някой от престоящите мачове!
Аз не искам мач в петък или понеделник 0т 14:30.Аз ще бъда на стадиона, но много хора няма да могат, защото може и да не им дадат ден отпуск.Няма толкова тъпо БФС!Могат да го направят неделя от 19:00 или 20:00, но слушат МВР, защото са наплашени да няма ексцесии.А такива, когато играем на националния има доста рядко.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 1:28 pm 
За мен единственото адекватно решение е бойкот на мача, един транспарант в Б "Що не си ебете майката?" и тва е. Ако и ония отсреща имат акъл и те би трябвало да направят същото и тва да не се приема като някакво обединение, мобединение, феновете на Левски и Цура заедно и т.н, а на напълно нормална фенска реакция...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 1:32 pm 
Тва е вариант, ако имахме мащабна и силна организация.При моментното състояние, това може да стане ако на всеки вход застанат по 4-5 човека и не пускат хората да влизат.Разбира се, като предварително се съобщава.Но резултата ще е бой помежду си, намеса на ушевите и накрая ще стане псевдо протест.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 10:04 pm
Мнения: 54
Местоположение: София-Запад
ПРОСТ НАРОД - КАЛПАВА ДЪРЖАВА!

Това сме си заслужили!На никой не му пука, че е работен ден и че Аз, Петър, Иван, Гошо, Тошо, Петкан и Драган сме на работа и няма да можем да отидем на един от малкото мачове, които имат заряд в смотаното ни първенство!Важни са изборите, важно е желанието на охранителните органи, а не някакви си ритнитопковци и гледащите ги "наркомани", "дилърчета", "бомбаджии" и "келешчета"!

Пак ще ви дам пример със съседите, но няма начин!Можем само да се учим от Звезда и Партизан!Миналият сезон (не си спомням точно коя от двете агитки, мисля, че на Звезда) оставиха празен сектора си на дербито!Ние не го можем явно и затова ще си кретаме все така и ще ни ебават непрестанно!Това са фактите!

Ние сме разделени помежду си!Всички от Звезда подкрепят Урош Мишич и всеки загазил техен привърженик (защото всички са от Звезда, всички са като един - не случайно си пълнят сектора на всеки безумен мач от смотаното им първенство - нещо, за което ние само можем да мечтаем), а тук от доста време чета подигравки с подкрепата за Ицо и Любо!Вместо "Справедливост за еди кой си", "Голям кеф, че пребили Запад в клуба им след едно дерби" и още куп помия!Сигурно се кефите, че Веско и Павел са набедени за бомбаджии, а най-вероятно и вярвате в това?!С нетърпение чакате "Някой да затрие Запад"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 2:04 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Е темата за кво е, ти за кво говориш. Мнението на хората за Запад се дължи на действията на някои от членовете му, не на съчинения и предположения.

Аз викам да спираме с футбола, оправия няма...макар че това е единственото което имаме май

Това е в продължение на темата за мача с Ботев Враца...при таквоа управление на футбола в тая държава няма как да ида хора по стадионите. Всичко е един омагьосан кръг

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 2:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Според мен ако има организация от страна на всички клубове, включително и тези от провинцията, може да се получи. Както се каза по-горе ако се изсипем на некво място извън стадиона ще им е 10 пъти по тегаво на ушатите. С малко пропаганда всичко може да стане :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 2:33 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
The Rascal написа:
...

Бъркаш за Звезда. Урош Мисич е подкрепян от всички, защото направи "факла в лицето" на ушеф по време на мач. Звезда също имат десетки хора с дела за наркотици,кражби, побои и други престъпления, но главните им не позволяват издигането на трансперанти в подкрепа на хора, които са извършили или се предполага, че са извършили престъпления извън стадиона. Не, че не са съпричастни особено, когато става въпрос за невинни хора, но просто сектора не е място за това :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 10:04 pm
Мнения: 54
Местоположение: София-Запад
Факт е, че не сме единни за нищо, независимо дали е за треньор, президент, подкрепа за наши момчета и т.н.

Същото е положението и в Държавата и затова ще ни ебават както са го правили и до този момент!Учителите протестират - всички ги оплюват, таксиджиите стачкуват - всички ги оплюват, фермерите на протест - никой не ги подкрепя....ние се възмущаваме, че дербито ще е в Петък, всички ще ни оплюят - дреме им за някакви "наркоманчета", "ритнитопковци", "бомбаджии"!

Това е положението!

P.S: Звезда са обединени и пълнят сектора на абсолютно всеки мач!Като се каже: Протестираме и няма да ходим на мач и не ходят без мрънкане и плюене по форуми!При нас това граничи с фантазията!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Аз пък си мисля,че с една малко по-стабилна организация и агитация,сектора може да бъде празен!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 3:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 4:24 pm
Мнения: 320
Местоположение: София
The Rascal написа:
"Някой да затрие Запад"!

амин :rip

_________________
НЕ СТАВА САМО С КАФЕВО, ТРЯБВА И СИВО !


Последна промяна Господин Таки на Чет Авг 25, 2011 3:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 3:06 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
За разединението имаш право. Даже подозирам, че пак ще сме разделени на две групи - едните ще призовават със сълзливи декларации в интернет как отбора не трябва да бъда оставян без подкрепа на дербито, а други ще са категорични и няма да влезнат на стадиона. Крайният резултат ще е полупразен сектор. Дано се окажа лош пророк, но според мене идеята за бойкот на дербито няма да се приеме от НКП.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10417
Местоположение: София
Меверето много ги ебе дали ще има или няма хора на стадиона... :smt006 Ако се направи един такъв бойкот, единствените спечелили ще са ушев, цецко и фандъчето. Промяна на часа и датата на дербито ще стане, ако дадем някое дарение от 2-3 милиона или към 20 компютъра, които форума може да осигури. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 10:04 pm
Мнения: 54
Местоположение: София-Запад
Господин Таки написа:
The Rascal написа:
"Някой да затрие Запад"!

амин :rip


Ето за какво говоря :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 3:15 pm 
Ква беше темата, за кво тръгна да се говори :ohmygod Живи да ви оплачем направо, толкова ви е трудно клетите, толкова ви мачкат, а никой не ви подкрепя :ohmygod Убеден съм, че едно ядро от 300+ човека, дето им ебахте майката, са с вас в мислите си и ви подкрепят :smt023


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 3:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
СпециалистО написа:
Меверето много ги ебе дали ще има или няма хора на стадиона... :smt006 Ако се направи един такъв бойкот, единствените спечелили ще са ушев, цецко и фандъчето. Промяна на часа и датата на дербито ще стане, ако дадем някое дарение от 2-3 милиона или към 20 компютъра, които форума може да осигури. :bigok

Бойкот на дербито не означава празна София :smt006 ...Убеден съм,че ушатите искат да сме на стадиона,от колкото по улиците...Така че не им е оферта да има бойкот!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 3:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 10:04 pm
Мнения: 54
Местоположение: София-Запад
abvgdejz написа:
Ква беше темата, за кво тръгна да се говори :ohmygod Живи да ви оплачем направо, толкова ви е трудно клетите, толкова ви мачкат, а никой не ви подкрепя :ohmygod Убеден съм, че едно ядро от 300+ човека, дето им ебахте майката, са с вас в мислите си и ви подкрепят :smt023


Както и да е....няма смисъл да се мъча!Това съм го разбрал отдавна!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 3:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10417
Местоположение: София
madball написа:
СпециалистО написа:
Меверето много ги ебе дали ще има или няма хора на стадиона... :smt006 Ако се направи един такъв бойкот, единствените спечелили ще са ушев, цецко и фандъчето. Промяна на часа и датата на дербито ще стане, ако дадем някое дарение от 2-3 милиона или към 20 компютъра, които форума може да осигури. :bigok

Бойкот на дербито не означава празна София :smt006 ...Убеден съм,че ушатите искат да сме на стадиона,от колкото по улиците...Така че не им е оферта да има бойкот!

С този час и тази дата ушатко сам си вкарва автогол.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 3:20 pm 
По мненията тук, си личи какво ще стане, ако тръгне да се прави този "бойкот".Ще се обяви официално, че феновете на Левски няма да влизат на стадиона.Оттам се почва познатото: Тия ли ще ми кажат?Аз си влизам, не ми пука за останалите. :wink:
Хората не обичат някой да им дава акъл, камо ли да ги кара да направят някакво действие, дори и да не са запознати в дълбочина със ситуацията.

П.С. Македония, не се обиждай, но въобще не си запознат със ситуацията.Вместо да действаш градивно, защото го можеш, от известно време пишеш само АНТИ.


Последна промяна IRR на Чет Авг 25, 2011 3:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 3:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 10:04 pm
Мнения: 54
Местоположение: София-Запад
The Rascal написа:
abvgdejz написа:
Ква беше темата, за кво тръгна да се говори :ohmygod Живи да ви оплачем направо, толкова ви е трудно клетите, толкова ви мачкат, а никой не ви подкрепя :ohmygod Убеден съм, че едно ядро от 300+ човека, дето им ебахте майката, са с вас в мислите си и ви подкрепят :smt023


Както и да е....няма смисъл да се мъча!Това съм го разбрал отдавна!


P.S: Ти се кефиш, че ни мачкат, нали?!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 3:30 pm 
Не, не се кефя, че ви "мачкат", но нямаш си идея колко ЦИНИЧНО звучи от устата на хората, които разделиха сектора и изгониха хора от стадиона да говорят за липса на обединения и подкрепа... :smt002 Пишем едно и също по 800 пъти и доволно си го пишем със стената двамата...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 4:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26582
Местоположение: София
Тhe Rascal, ще ти задам един въпрос, защото на мен ми е много любопитно и се надявам да ми отговориш.
От къде да знам аз, средностатистическия фен:
1 Кои са Ицо и Любо?
2 От къде мога да знам, че наистина не са виновни и не ги подкрепяте просто защото сте приятели?
3 Кои са Веско и Павел?
4 От къде мога да знам, че наистина не са виновни и не ги подкрепяте просто защото сте приятели?

Просто се информирам, не се заяждам :wink:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 5:19 pm 
Ти и още много хора не знаете какво се е случило, кои са те и прочие.
Но заради незнанието си, редно ли е да се пишат неща от сорта: Ефективни присъди за всички? или нещо от сорта: Тия не са никакви Левскари, да го духат!
Според мен, когато не знаеш за какво става дума, е СМЕШНО да се изказваш по темата.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 5:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 10:04 pm
Мнения: 54
Местоположение: София-Запад
Росен написа:
Тhe Rascal, ще ти задам един въпрос, защото на мен ми е много любопитно и се надявам да ми отговориш.
От къде да знам аз, средностатистическия фен:
1 Кои са Ицо и Любо?
2 От къде мога да знам, че наистина не са виновни и не ги подкрепяте просто защото сте приятели?
3 Кои са Веско и Павел?
4 От къде мога да знам, че наистина не са виновни и не ги подкрепяте просто защото сте приятели?

Просто се информирам, не се заяждам :wink:


Ще ти отговоря отзад-напред:

3. Веско и Павел са двама братя, които рядко пропускат мач на Левски!Обикн. момчета (сираци), единият работи като фитнес инструктор, а другия беше продавач в един от магазините!
4. http://www.facebook.com/?ref=home#!/gro ... 927591852/ - запознай се с това ако наистина се интересуваш!
1. Ицо и Любо са сред лидерите на секотр Б и също рядко пропускаха мач на Левски!
2. http://www.dartsnews.bg/News/1767 - ето нещо и за тях!

Не исках да измествам темата към София-Запад, а исках да кажа, че като цяло Българския народ е разединен и просто дадох пример какво се случва в нашия двор :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 5:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26582
Местоположение: София
За другите не знам, ама специално за Исуса съм чувал, че се занимава с неща, за които трябва да лежи. И все пак благодаря за отговора.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 5:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
Ако ходиш на мачове на Левски от повече от 3 години щеше да знаех кои са Ицо и Любо :smt023
Какво толкова ви пречи,че се вадят тапети в защита на две сирачета?
Толкова ли ви дразнят Паци и Веско?
Да,СЗ са наркомани и капути,ама айде не всички под един общ знаменател?

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 5:39 pm 
Росен написа:
специално за Исуса съм чувал,


:slap Умно изказване


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26582
Местоположение: София
@IRR Ти как искаш да се изкажа бе приятел? Да кажа "Тоя е престъпник" или нещо от този род? Чувал съм за него кофти неща, за другите момчета нищо не знам и това е.
СпортистО, от доста повече ходя, трябва ли да се интересувам кой кой е?
И къде видя да се дразня? Просто питам, информирам се.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 5:46 pm 
Ти както искаш се изказвай.Тоя чул, оня недочул и после що постоянно има караници.
110 пъти писах, че без да се знаят факти, се вадят изводи и това води до положението в което сме!
Не се засягай.Не става дума точно за теб.Пиша за всички, които действат на тоя принцип, а от това само губим.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1049 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com