forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:58 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1049 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 9:44 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 668
Местоположение: Горе на черешата
лит(*кс-етрополе победи в дербито вчера не заради съдийска подкрепа, а заради факта, че има някакви наченки на сглобен и хомогенен отбор, което пък се дължи на работата на Радуканов през последната една година. Разликата наистина не е много голяма (защото и Милен не е величие в занаята), но поне са успели да го докарат до там, че да не треперят при всяко статично положение, да използват своите и да не правят някакви безумни грешки в защита. При нас от друга страна кварталния футбол на Гонзо си продължава и беше логично да паднем - едно статично положение и гол - понеже няма никаква елементарна организация в този отбор, която да отреагира при дадено положение и за това вината не може да бъде на футболистите. Иначе тяхната вина се корени във факта, че за пореден път играха като путки. Да, разбирам, че явно за някои от тях е смешно да играят за псевдо-треньорче като Гонзо. Разбирам, че някои от тях бойкотират. Разбирам, че чужденците са останали с излъгани очаквания и са потресени от хаоса в тоя клуб и комсомолщината, с която явно за първи се сблъскват. Но поне в тоя мач биваше да проявят малко характер, колкото за хикс. Но явно някои от тези момченца толкова си могат, а други никога няма да възприемат какво означава Вечното дерби.

Сега като цяло загубата за мен беше напълно очаквана, даже закъснях с 20 минути за мача и като влязох, се учудих на двете нули, но те пък вкараха веднага след това. Оттам-насетне мачът го бях гледал все едно и не ми е кой знае колко криво за поредния резил. Това, което ме притеснява обаче, е фактът, че все още не съм чул нищо за уволнението на Гонзо от Левски (не само от треньорския пост) или пък за неговото напускане. Тия циркове "Аз подадох оставка, ама Батков не я прие" ме навеждат на мисълта, че пак се готвят някакви сценарии на двамата хубавци начело, които няма как да са в полза на Левски. Защото, ако Гонзо иска да напусне, Батков няма как да го спре, има си начини да си тръгнеш и никой не може да те задържи, а всичко останало е хвърляне на прах, но пък имам усещането, че пак твърде много хора ще се вържат. Искрено се надявам и на следващото домакинство да има някаква позиция най-после от Сектор Б (действително по време на Дербито не беше подходящ моментът да се изразява такава и да се прави душевна чекия на чорбарите), защото това "Подкрепяй Левски докрай!" звучи направо смешно и жалко на сегашния хал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 9:54 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 13, 2007 4:43 pm
Мнения: 97
Smirnoff написа:
Искрено се надявам и на следващото домакинство да има някаква позиция най-после от Сектор Б (действително по време на Дербито не беше подходящ моментът да се изразява такава и да се прави душевна чекия на чорбарите), защото това "Подкрепяй Левски докрай!" звучи направо смешно и жалко на сегашния хал.

ТОЧНО И ПРАВИЛНО!!!!! :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 9:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
:smt023

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 9:58 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
като чета как Старокин се е раздавал направо ми капе кръв от сърцето.
Това е най-бездарният футболист, стъпвал на терена на "Георги Аспарухов" в последните сигурно 15 години, който получава толкова шанс за изява (вероятно поради невероятната ни трансферна политика, в резултат на която изгонихме резерния си ляв защитник и останахме само с това недоразумение).
И за да не бъда голословен, вчера Старокин сбърка може би 90% от всичките си пасове (т.е. в центъра на терена), а накрая "онова" центриране беше венец на безхаберната му игра. Отгоре на всичкото го направиха смешен в зоната му (което не е трудно, защото и Калиакра го направиха миналата седмица).
Какво повече да говорим, благодарим за такова "раздаване". Според мен следващият джип дето гори трябва да е неговия и с всичка сила шут в гъза и обратно към Бургас през зимата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Това го обяснявам още преди да е дошъл в Левски докато играеше в Бургас ,но повечето "спецове" се радваха, че това бездарно прасе идва в Левски.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 10:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
ИСКАМЕ НАПАДАТЕЛ в този отбор! Но не "нападатели" като Арш или като И. Иванов!!!

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 10:44 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Батков няма пари за кадърни играчи, милия :(

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 10:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Eй нема да говорите така за чичо Тошо :bigok Важното е че на трибуните и извън стадиона имаше страдащи прасета, СЕКТОР Б отново много над сектор "Асамблея педерасти на мира ", а след мача да гледаш накъсани свински шалове :smt007

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 2:47 pm
Мнения: 948
Цитат:
29 октомври 2011 | 10:37 | Агенция "Фокус"
Футбол. Арс: Треньорът на Левски и помощниците му пушат в съблекалнята

София. Едно от новите попълнения на Левски Сьорд Арс разкри пред “Voetbal Internatonal”, че Георги Иванов и помощниците му пушат в съблекалнята, което му се струва доста странно.
“Треньорът и помощниците му понякога пушат в съблекалнята. Първия път ми се видя доста странно. В Холандия това е нещо немислимо", казва Арс.
Холандецът влезе като резерва срещу лит(*кс-етрополе във вчерашното дерби.
“Ако се разхождаме из града с автобус, всеки ще ни поздравява. Този клуб е много популярен. На някои тренировки има хиляди, които гледат. Левски има фенове из цялата страна. Те са доста критични. Това е наистина голям клуб. Всичко е организирано професионално. Всеки ден получаваме специални витамини и добавки. Има и система на стадиона, която показва колко бягаш", коментира Арс.


:ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
сори ако се повтарям, но дерби се печели със СЪРЦЕ и ДУША...
при нас тези две неща липсват от доста време насам :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Цитат:
Всеки ден получаваме специални витамини и добавки.


Това да изненадва професионален спортист- тоя ме уби :ohmygod2 :lol:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
incheto_1914 написа:
Батков няма пари за кадърни играчи, милия :(


Инче, излагаш се :) Цял сезон се мълчи срещу мустакатия помияр, но паднем ли и вече 100 човека стават яко анти-соц и почват да хранят галеника Тошко. Прасетата по-добър собственик ли имат от нас, че да ни бият за втори пореден път? По-добри футболисти ли имат? Не ме разбирай погрешно - аз желая с цялото си сърце да се махне тоя боклук от ЛЕВСКИ, но в момента не виждам какво той е виновен :smt017 Просто тея долу са мишчици и не разбират явно какво е да носиш Л-то на сърцето си. Видя се и след края на мача - били сме ги надиграли, съдията бил ги подпирал, а-у... Това не е ЛЕВСКИ за мен, това са едни събрани путки, които каквото и да става винаги имат оправдание. И за капак на всичкото трябва да ги викаш след всеки мач по 5 пъти, че да се сетят и да дойдат да уважат това, че си си дал последните пари, избягал си от училище, избягал си от работа и още много лишения само и само да ги подкрепиш... Има няколко футболисти, които знаят за какво става въпрос, другите са пълни измекяри.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
acrimonious написа:
Цитат:
Всеки ден получаваме специални витамини и добавки.


Това да изненадва професионален спортист- тоя ме уби :ohmygod2 :lol:

Професионален?!? Че аз да влеза да играя, сигурно ще се представя по-добре :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
за какво въобще трябва да ги викаме - те ако сами не се сещат да дойдат да ни поздравят е напълно безмислено ние да ги подканяме :roll:
малко са мъжете в този отбор, които знаят къде, в кой клуб, играят и какво се очаква от тях... за повечето от тях въобще няма и да си спомняме след години или просто ще ги споменаваме като поредните "сполучливи" трансфери на Герена... голям играч се става в ей такива мачове - като покажеш характер, хъс, наистина да си "оставиш сърцето" на терена, както каза Гаджев миналата седмица... през годините точно в този компонент винаги сме ги превъзхождали... за съжаление в редица дербита вече не го показваме...

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Мен дори не ми е толкова тъпо за загубата,последните години на какви ли не резили гледахме,но начина по който говорят след мачовете е супер нагъл и жалък.Ми кажи като мъж играхме слабо и безидейно..на тях все наклона на игрището,съдията,пропуснатите положения и т.н.А и Гонзо е време да се откаже,като малък всичките ми съзнателни спомени и една от причината да се запаля толкова много беше именно той,но с това да се опитва да е треньор тотално си плюе на името.А и той при 3 еднотипни загуби с еднакво слаба и безидейна игра,след всеки мач говори ебати глупостите,че сме играли добре държали сме инициативата...все едно и най-малкото дете не вижда колко сме зле в момента.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5177
Местоположение: нЕма
subata написа:
incheto_1914 написа:
Батков няма пари за кадърни играчи, милия :(


Инче, излагаш се :) Цял сезон се мълчи срещу мустакатия помияр, но паднем ли и вече 100 човека стават яко анти-соц и почват да хранят галеника Тошко. Прасетата по-добър собственик ли имат от нас, че да ни бият за втори пореден път? По-добри футболисти ли имат? Не ме разбирай погрешно - аз желая с цялото си сърце да се махне тоя боклук от ЛЕВСКИ, но в момента не виждам какво той е виновен :smt017 Просто тея долу са мишчици и не разбират явно какво е да носиш Л-то на сърцето си. Видя се и след края на мача - били сме ги надиграли, съдията бил ги подпирал, а-у... Това не е ЛЕВСКИ за мен, това са едни събрани путки, които каквото и да става винаги имат оправдание. И за капак на всичкото трябва да ги викаш след всеки мач по 5 пъти, че да се сетят и да дойдат да уважат това, че си си дал последните пари, избягал си от училище, избягал си от работа и още много лишения само и само да ги подкрепиш... Има няколко футболисти, които знаят за какво става въпрос, другите са пълни измекяри.


Точното мнение :smt023 Всички путки в тоя отбор твърдят че са професионалисти, никой не твърди, че е Левскар. Всички се оправдават с късмета и рефера, никой не казва неща като "сбърках и съжалявам". Трябва ни цялостна промяна, не просто на треньора, на всички нива в клуба, но не виждам как би станало това :smt012

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:35 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Арс е играч тип Индзаги - типичен реализатор. Видяхте с Търнава като му я дадоха два пъти и двата пъти вкара. Просто отбора е скандално слаб и момчето не получава добри топки, не е той най-големия проблем. И престанете след всяка загуба да пишете по 90 страници мрънканици. Нашата работа е на трибуните и вчера ние спечелихме. Загуби на терена винаги ще има. Приемайте по-достойно нещата.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Само на мен ли ми се стори че повечето в отбора се стараха и се бориха, но просто толкова си могат за момента?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:38 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Любчо, грешно си ме разбрал :) В случая имах предвид написаното по-горе желание за добър нападател. А както от 15 места в тоя клуб изтече информация - за батков всички са скъпи и няма пари. Първият е скъп, вторият е скъп, взимаме третия... А всички плюят Гонзо какви футболисти бил взел. Пък и знаеш, че не съм от тия, дето само след загуба ще се сещат за батков.
Иначе за другото съм съгласна, разбира се.
Вече отделен въпрос е, че собственикът ни също урежда мачове, а не знам и колко влиза в съблекалнята да им набие шамарите да се освестят малко. Или да ги хване за джобовете - там, където най-много ще ги заболи. Цялата система е сууупер объркана...
Абе, има ли някой, който да не се оправда със съдията или да каза, че сме били слаби?!

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 9:11 pm
Мнения: 205
Очевидно беше, че съдията е поръчков... да умре от кур ! Това ми беше първия мач, ЛЕВСКИ - ц(*ка(нещо, което няма да забравя НИКОГА), на който аз стъпих, и съм доволен от показаното по трибуните, но не и това на терена... Вчера както аз така и вие и всичките останали левскари си оставихме гласовете на стадиона, тотално надмощие по трибуните, едната шепа чорбари нещо грухтяха и едва се чуваха. ТЕ СА ЖАЛКИ ! Относно играчите... Старокин - безобразно слаб, Тасевски също, нямам нищо против Мони Райков, ама те всичките отбори му научиха номерата. Арс за пореден път трагичен, все едно бяхме с 10 човека на терена. Към други нямам забележки. Рано или късно ще има възмездие, рано или късно ЛЕВСКИ пак ще мачка всичко, нека това да бъде ясно на цялата тая червена измет, която съм сигурен че повече от тия фенове вчера, които бяха на стадиона НЯМА ! Първенството е ясно вече, с купени титли всеки може ! ПОКЛОН ПРЕД ВСИЧКИ ЛЕВСКАРИ, КОИТО ВЧЕРА ДРАХА ГЪРЛА НА СТАДИОНА, ПОКЛОН ПРЕД ВСИЧКИ, КОИТО ПОКАЗАХА КАК СЕ ПРАВЯТ ХОРЕОГРАФИИ ! ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ ! :lsfc4

_________________
681 – Оттук започва България ;
1878 – Оттук започва свободата ;
1914 – Оттук започва животът ни !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Richard Long написа:
Само на мен ли ми се стори че повечето в отбора се стараха и се бориха, но просто толкова си могат за момента?

На мен ми се стори, че изиграха нелош мач като за тях и ако бяха свирнали дузпата никой нямаше да говори, че сме били слаби. Разбира се ще фърля око и на мача по ТВ щото бях зад вратата пред Б

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 9:31 pm
Мнения: 556
Местоположение: София
Много се изписа по темата, надявам се лицата, които чувстват вина за състоянието на отбора, да си направят правилните изводи и да действат в посока подобряване на състава. Без класен нападател Левски няма да мръдне от сегашното си състояние.

СЕКТОР Б ДАДЕ ВСИЧКО ОТ СЕБЕ СИ! :lsclapp :lsclapp

_________________
Не може нации, които се напиват с бира да дават акъл на нация, която изтрезнява с бира.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
според мен второто полувреме щеше да е по-добре ако играем 4-4-2, Арс и Цветков да мачкат прасетата напред, тая работа с типичните крила не ми допада, а Дани и Бок Ицо :ohmygod2 спокойно можеха на полувремето да обявят, че се отказват от футбола :loser2 Та ако мачкахме по-сериозно прасетата второто полувреме може би щяхме да вкараме гол :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
Кво да говорим за футбол няма смисъл... те и 2та отбора не могат да си подадат топката повече от 2 пъти... как може да си професионален футболист и да не можеш да подадеш топката на 10 метра точно? Толкова ли е трудно да си я цъкат? Разбирам, че не сме Реал или Барса ама малко от малко поне. Иначе на трибуните тотална доминация... няма какво да се обиждаме един друг защото ако те играеха както ние ги подкрепяме щяхме да вземем ШЛ. Вижте колко жалка подкрепа имат грандовете в Европа... по 70-80к и никой не пее цял мач. Ние 90 минути не спираме и въпреки това сме критични към себе си... не трябва да е така според мен.

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 12:16 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
кур за ушев :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
acrimonious написа:
Цитат:
Всеки ден получаваме специални витамини и добавки.

Това да изненадва професионален спортист- тоя ме уби :ohmygod2 :lol:

Изненадан е от пушенето в съблекалнята (бахти и простотията) а за витамините - просто казва, че всичко е професионално оргнизирано и дава за пример витамини, добавки и системата за бягане, тоест не е типичния Източно-Европейски отбор :bigok
Kryten написа:
На мен ми се стори, че изиграха нелош мач като за тях и ако бяха свирнали дузпата никой нямаше да говори, че сме били слаби. Разбира се ще фърля око и на мача по ТВ щото бях зад вратата пред Б

Мда, не играха лошо ама ударите особено на Владко бяха тотално несериозни :smt006
Другото което е, че съдията си ги подпираше тъничко, с недадения червен картон обаче се осра. Дузпа да не ни дадат срещу розовите редовно се случва - нали все е тълкувателно :roll:, ама това си беше нарисуван (червен) картон, а той - никакъв не даде.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Данчо Тополата също можеше да получи червен картон :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 1:08 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Тоя Данчо Дънера тотално се прочу, след като стана единствения футболист в света, надбяган от дебелака Зику, при това още в петата минута.
Добре че оня е дърво и може да рита само с левия крак....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Още не мога да разбера Зику с това шкембе к'ъв футболист се води?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
по-добър от Арш за всеки случай :smt006

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1049 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com