forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 6:10 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1049 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 5:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
Интересувай се в сектора,от приятели-не от интернет и форуми,не от спортните или информационни саитове :wink:
Специално Ицо и Любо са направили доста за сектора,редно е поне да искаме справедливост за момчетата.
И пак ти казвам Росене,не всичко има две страни-ези и тура,не вярвай на всичко което чуеш или четеш,там също пише,че не е имало турско иго и Баташко клане

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аз също искам Любо да излезне, защото всички лайна, които почнаха да се случват в Сектора, са откакто него го няма. А и го държат вече близо 2 години без да има дори обвинителен акт, което е безумие, милиционерщина и произвол. Ако е виновен, нека поне го обвинят и да започнат процес. Не може да затриваш млад човек така. Ясно е, че и той, и Ицо не са светци, но в съда трябват доказателства, а не слухове. За другите 2 момчета не знам как стоят нещата, защото за разлика от Любо не ги познавам и не бих заел позиция без да съм запознат с фактите. Кур за ушев, два за Перуката. Аз съм за бойкот на дербито, но ще трябва да се разберем и с прасетата, защото ще е тъпо те да са там, а ние не. От друга страна, с прасе не бих правил договорки.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 6:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
За това,че са невинни Паци и Телото гарантира цялата организация,в момента това,че Веско е в ГМ-то се крепи на свидетелските показания на някакви бездомни клошари :shock: Уж го били разпознали,не знам как като и двамата имат сериозно алиби,че не са били там.

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 6:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
abvgdejz написа:
За мен единственото адекватно решение е бойкот на мача, един транспарант в Б "Що не си ебете майката?" и тва е. Ако и ония отсреща имат акъл и те би трябвало да направят същото и тва да не се приема като някакво обединение, мобединение, феновете на Левски и Цура заедно и т.н, а на напълно нормална фенска реакция...



Ще бъда на стадиона, както всеки мач, но правилното нещо е друго. Тотален бойкот, но не самосиндикално, а организирано. Дали да се направи сбирка някъде около стадиона, или друго място из центъра, все тая. Вместо на мача да се съберем някъде около стадиона и да се влезе второто полувреме. "Б" да остане празен, а вътре да има транспарант от сорта "Така харесва ли ви?" или нещо подобно. Това е просто безумие. В петък на обед да се играе единствения мач, събиращ над 10 000 зрители на стадиона.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 6:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
subata написа:
Според мен ако има организация от страна на всички клубове, включително и тези от провинцията, може да се получи. Както се каза по-горе ако се изсипем на некво място извън стадиона ще им е 10 пъти по тегаво на ушатите. С малко пропаганда всичко може да стане :)



Особено в работен ден, не просто ще им е по-трудно, а в София ще настане ад за трафика.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 6:14 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1749
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Отговорните да измислят каква е позицията и пропаганда и концепция:
1/Ходи се въпреки всичко,всеки има повече от два месеца да си организира нещата
2/Тотален бойкот и сбирка на 2 хилки празни глави някъде

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 11:54 pm
Мнения: 75
Местоположение: София
The Rascal написа:
The Rascal написа:
abvgdejz написа:
Ква беше темата, за кво тръгна да се говори :ohmygod Живи да ви оплачем направо, толкова ви е трудно клетите, толкова ви мачкат, а никой не ви подкрепя :ohmygod Убеден съм, че едно ядро от 300+ човека, дето им ебахте майката, са с вас в мислите си и ви подкрепят :smt023


Както и да е....няма смисъл да се мъча!Това съм го разбрал отдавна!


P.S: Ти се кефиш, че ни мачкат, нали?!
Не можеш да очакваш уважение и подкрепа там, където ти не си показал такова отношение, нали? Това си е човешко правило от хилядолетия, но някои май не искат да го схванат. Ако си тероризирам съседите редовно, примерно, не мога да разчитам после да ми помогнат за нещо, камо ли да им се сърдя. Такова е положението.
Сори за офтопика и коментарът под въпрос, който не е насочен към мен, но определено ме втрещи с алогизма си, да не казвам по-остри думи.

По темата: Ушев и БФС са абсолютни малоумници. Едно на ръка, че гонят и малкото хора от стадионите, а и за пореден път, заради това, че са пълни некадърници и прости същества, създават предпоставки за кютек. Тъпите им глави не могат да разберат вече няколко години, че точно когато сме навън(феновете), тогава е по-вероятно да има въргали. Не спреха да говорят колко забрани на фенове били наложили, как не допускали пияни и дори само пили и тн, а сега при такъв тъп ден и час още повече хора няма да могат/искат да стъпят на мача. А да ги видиме тогава фуражките по кварталите как ще пазят!
Най-жалкото е, че дербито в чисто футболен аспект все повече започва да избледнява, а някои се опитват съвсем да го унищожат, вместо като ръководни лица да помагат.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 6:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26611
Местоположение: София
Aз не съм казал, че вярвам на нещо, а какви неща съм чувал. В крайна сметка ако са невинни момчетата е малоумие да седят заключени. Ако са виновни, левскари или не, трябва да си носят последствията. Дано всичко излезе на яве и ги оневинят :wink:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 6:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
В цялата тая история с мача в петък има само едно донякъде положително нещо.Като ги бихме 7-1 пак беше петък :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Аз не знам защо някои хора си мислят, че много лесно може да се подаде една идея като бойкота от страна на стотина души към десетина хиляди, че и да успее... Един човек, който е бая навътре в нещата, беше казал, че в цяла България я има, я не 50 човека с истински ултра манталитет.

С 200 човека в Б за началото на сезона за какъв изобщо бойкот сте тръгнали? Първа страница - последното мнение (на Седем:Едно). Не схващам защо след него темата не е заключена?!

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Породената дискусия тук ме подсети да попитам защо е заключена тази тема? viewtopic.php?f=16&t=9189 Ако не е нужна поне да ѝ се вземе името и да се сложи на някоя от другите активни на същата тематика. :lsclapp

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49332
Местоположение: ШОПландия
Седем:Едно написа:
Аз се надявам на сериозни позиции от двата клуба. Ако има бойкот, то той трябва да е от отборите. Все пак те играят за феновете и трябва да направят нещо.

От това би излезнал хубав фентъзи роман.

Само на мен ли ми е ясно, че след малко протестиране, нашият всенароден Пастир, Незалязващото слънце над Балкана, :fgod ще оправи нещата и ще накара тъпата Перука да смени деня и часа? :bigok

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Чет Авг 25, 2011 10:58 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 10:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 4:37 pm
Мнения: 3967
Местоположение: София
Сега само остава една седмица преди дербито да излезе ББ, да "нареди" да преместят мача за събота и да каже: "Ето, аз ви дадох футбол!" :ohmygod

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 25, 2011 11:48 pm 
Най-добре първото да го пропуснем, а второто всички да се изсипем. Не че някой ме пита де, но нали е форум, така си мисля, че е най-реалистично.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Най-добре да се направят протести в най-скоро време, за да се смени часа и деня на мача ако не се получи тогава вече да се организираме всички и да бойкотираме мача(но трябва много добра организация, за да не се получи комична ситуация и половината да бойкотират другата половина не) :smt023

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 1:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
нормално е да реагираме по някакъв начин и наистина трябва да се покаже, че сме твърдо против мачове да се играят в делнични дни, а какво остава за вечното дерби... то е ясно, че всеки от нас ще търси начин да се освободи дали от работа, училище или университет, но трябва да се мисли мащабно, че много хора няма да могат да го направят... а в мач без публика няма смисъл...

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 1:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Ще се мъчат да се освободят хората, които редовно ходят на мачове, а те, както всички виждаме, не са толкова много, та дори и срамно малко. Ако денят и часът останат, то това ще е първото дерби посетено от под 10 000 души.
Аз обаче започвам да съм сигурен, че предизборно (ако приемем, че 100% ще има балотажи) ББ и сие няма да си набутат автогол и ще използват дербито за ПР ход. Все повече започвам да съм сигурен, че мачът ще е в друг ден, или час (най-вероятно).
Ако ли не, то съм твърдо ЗА един сериозен протест с непосещаване на първото полувреме!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 10:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Имало е дерби под 10к :smt006 , но не е в това въпросът пак да се случва :x


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 11:21 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
DirtyDog написа:
ще използват дербито за ПР ход.



Еми точно това правят в момента. Ще кажат: "Ето, осигурихме ви спокойна столица по време на дерби!"

Някак си нефутболното население на София е доста по-ценно като електорат от футболното. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 12:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
angeloff написа:
DirtyDog написа:
ще използват дербито за ПР ход.



Еми точно това правят в момента. Ще кажат: "Ето, осигурихме ви спокойна столица по време на дерби!"

Някак си нефутболното население на София е доста по-ценно като електорат от футболното. :smt006



Ма помисли малко бе, Йор-да-не. Каква спокойна столица по време на дерби, като мачът е в ПЕТЪК по обед. Това значи от 12 до вечерта, в делничен ден, нищо да не е спокойно. Къде видя това спокойствие, дето осигуряват само не разбрах. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 1:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Trooper написа:
Имало е дерби под 10к :smt006 , но не е в това въпросът пак да се случва :x

:shock: :shock: :shock:

Може, не се сещам. От 15 години май нито едно не съм изпуснал, но може и да е имало такова с под 10к. Доста малко хора имаше на кочината, когато ни биха за пръв път от доволно време. Папата май беше у нас тогава. :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 1:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Да, но тогава бяхме поне двойно повече от свинете и за първи път от както посещавам мачове срещата не се предаваше пряко по телевизията.

Трябва по-бързо да се действа, за да се смени датата и часа на мача, защото ако не се получи да имаме време да се организираме и евентуално да бойкотираме масово. Идеята за влизане само през второто полувреме ми се струва невъзможна на практика в нашия случай като се има в предвид фен културата на масата от привържениците :smt023 , половината ще са неразбрали и няма да дойдат въобще, други пък ще влязат от началото на мача, трети пък незнам си кво и накрая ще сме пълен смях..

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
DirtyDog написа:
Trooper написа:
Имало е дерби под 10к :smt006 , но не е в това въпросът пак да се случва :x

:shock: :shock: :shock:

Може, не се сещам. От 15 години май нито едно не съм изпуснал, но може и да е имало такова с под 10к. Доста малко хора имаше на кочината, когато ни биха за пръв път от доволно време. Папата май беше у нас тогава. :roll:

95 на Васил Левски в един аЦки дъШ имаше 5 000 общо :smt006 ...Дъртилов си забоде автоголче и после ги обърнахме 3:1 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
maxsupport написа:
Идеята за влизане само през второто полувреме ми се струва невъзможна на практика в нашия случай като се има в предвид фен културата на масата от привържениците :smt023 , половината ще са неразбрали и няма да дойдат въобще, други пък ще влязат от началото на мача, трети пък незнам си кво и накрая ще сме пълен смях..

И това по какъв начин ще помогне с нещо според теб?

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
В какъв смисъл, нещо не мога да разбера въпроса, за цялостен бойкот на мача ли имаш предвид ?

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Ако ще цялостен, ако ще и частичен (само първото полувреме). Какво, да не вземе някой да се трогне от това случайно? :lol:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Със сигурност ще има много голям отзвук и повече такава простотия с дата за мача предполагам, че няма да има. Също и трябва да показваме позиция, ние все даваме време, не бойкотираме понеже никой нямало да се трогне и така нататък. Ако пък мача остане в същия ден и час и сме 1000 човека кой ще се трогне по тая логика ? Определянето на дата и часа на дербито в този си вид е престъпление !

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Еми същата работа е, да. Ама вместо да се каним да не ходим, не е ли по-добре да натиснем ръководството и то от своя страна да натисне БФС/телевизиите? Защото този мач ще го гледа поне половин България. :wink: Освен това на хората, които се канят да пътуват по 8 часа в едната посока, ще се наемеш ли да им обясниш как не трябва да влизат 30, 45 или 90 минути на стадиона, за да подкрепят любимия си отбор?

Такива бойкоти могат да ги правят само отборите с мощна агитка (които са по минимум 2000 души в сектора за агитка на домакинствата) или отборите със силна такава (Локо Пловдив например).

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 3:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
South, аз казвам абсолютно същото нещо, да опитаме да натиснем още от сега за променя на часа и деня, а ако това не се случи тогава да организирам пълен бойкот като не присъстваме на целия мач, защото както и двамата казахме в моментното ни състояние е абсолютно невъзможно да огранизираме "по-оригинален" начин на бойкот :smt023

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 26, 2011 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
Aз съм за БОЙКОТ на мача, никакво влизане, масово струпване пред Сектора и зяене по Ушев :bigok Ебал съм ги у БФС-то, ебати малоумщината и на пожарникаря и на ушевия ц.ц. Боклуци :arrow:

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1049 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com