forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 7:40 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 429 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 1:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
С играчи в състава като Йовов, Огнянов, Башлиев, Ивчо, Цветков, Старокин, Димов, Видович и Балтанов съм сигурен, че и Жозе да ни докара Бащицата, пак ще сме на този хал...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 1:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
СиняКръв написа:
Първото нещо за мен, което трябва да се случи в Левски за да потръгне нагоре е Гонзо възможно по-скоро да си тръгне или да намери треньор и да остане просто спортно-технически директор, който не се меси в работата на въпросния треньор. Докато не е станало късно и масата от идващите не толкова много фенове на мачовете да го намразят, това не трябва да се случва с тази легенда на Левски. Самият подход към футболистите не е правилен за мен, не може ти да не уважаваш собствените си играчи, да крещиш като каруцар, просто няма как те да те уважават и освен за Левски да играят и за него. Един треньор (наблягам на треньор) освен от всичките чисто футболни неща като тактика позии подготовка и т.н. трябва да е психолог, а Гонзо не е такъв. Всеки един футболист сам по себе си е различен характер и по всичко личи, че няма разбирателсво и колектив в момента. Не съм съгласен с по-горните постове, в които се обвиняваха играчите, имат потенциал, които трябва да бъде развит ! :smt023


Приятелю, ами ти си готов за треньор, защо направо след като прогоним Гонзо, като треньор ти да не го наследиш?
И какво знаеш за подхода му към играчите? Или от Балона ти е информацията на база на която си пишеш?
Как така едва ли не говориш от името на човек, когото си виждал предимно на снимка кого и как той самия уважава? Що за птица би твърдяля, че Гонзо не е психолог? Или педагог? Педиатър? Невролог? Офтамолог?
Айде малко идвайте на мене си и тогава бръщолевенията :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 2:04 am 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
UGLYBLUE написа:
СиняКръв написа:
Първото нещо за мен, което трябва да се случи в Левски за да потръгне нагоре е Гонзо възможно по-скоро да си тръгне или да намери треньор и да остане просто спортно-технически директор, който не се меси в работата на въпросния треньор. Докато не е станало късно и масата от идващите не толкова много фенове на мачовете да го намразят, това не трябва да се случва с тази легенда на Левски. Самият подход към футболистите не е правилен за мен, не може ти да не уважаваш собствените си играчи, да крещиш като каруцар, просто няма как те да те уважават и освен за Левски да играят и за него. Един треньор (наблягам на треньор) освен от всичките чисто футболни неща като тактика позии подготовка и т.н. трябва да е психолог, а Гонзо не е такъв. Всеки един футболист сам по себе си е различен характер и по всичко личи, че няма разбирателсво и колектив в момента. Не съм съгласен с по-горните постове, в които се обвиняваха играчите, имат потенциал, които трябва да бъде развит ! :smt023


Приятелю, ами ти си готов за треньор, защо направо след като прогоним Гонзо, като треньор ти да не го наследиш?
И какво знаеш за подхода му към играчите? Или от Балона ти е информацията на база на която си пишеш?
Как така едва ли не говориш от името на човек, когото си виждал предимно на снимка кого и как той самия уважава? Що за птица би твърдяля, че Гонзо не е психолог? Или педагог? Педиатър? Невролог? Офтамолог?
Айде малко идвайте на мене си и тогава бръщолевенията :smt012


Приятелю, не виждам някъде да съм казал, че съм готов за треньор, но както и да е. За да го кажа явно знам какъв е подхода му към играчите! :wink: И със сигурност не е от Балона или който и да е сайт! :smt006 :smt115

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 2:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 11:54 pm
Мнения: 75
Местоположение: София
Richard Long написа:
Росен написа:
Ричард Лонг, псувай по Пламен Николов, че е в Ботев(Вр), псувай по Павел Панов, че беше треньор на Родопа. Даже тегли и една и на Сашо Костов, че е бил треньор в Мароко и Индонезия :smt006
Ебаси злобата има в твоите постове, все едно чета някой озверял ЧОРБАР как омаловажава успехите на Левски.


Тебе ти казах да ходиш да целуваш на гъза хемороидите. Точно така, има злоба - щото на човека който най-милее за ЛЕВСКИ от всички сини легенди, в момента му се ебава майката по всички фронтове, не без активното съдействие на насираковчета които му пеят оставка след 3 мача, без да осъзнават ква услуга правят на свинете, които мразят Гонзо в дъното на червата си, и чакат момент да го разсипят. Нито един от изброените от теб не е срал по ЛЕВСКИ както насо, нито е захлебил от тарикатлъци, нито е действал подмолно по един или друг начин. Насо колкото е дал на ЛЕВСКИ, 10 пъти по толкова е взел, и явно у някои хора няма капка синя чест и достойнство щом са склонни да забравят всичките му мръсотии заради няколко титли...


Ти фен на Левски ли си или на Гонзо? Защото, ако си фен на Гонзо бих те разбрал, но като фен на Левски-не. Да ти разясня най-сбито и просто: един нормален фен на Левски иска клубът да се развива напред, а това няма как да стане без кадърни хора. Гонзо не е кадърен треньор, разбираш ли го това?! Това не е плюене по него, а нормално и логично изискване на всеки човек със сини пристрастия. Да си легенда, казано в общия смисъл, не е някаква вечна титла; именно и затова, аз като човек, прекланящ се пред Гонзо, не искам да е треньор, искам да си остане легенда, а не невъзможността да ръководи отбора и купищата последствия от това да му лепнат черно петно. Този, за когото говориш с хемороидите и показания г*з, също беше станал кажи-речи легенда преди да си е*е майката пред публиката Ни с тъпите си действия. Това, че някой е легенда, не е аргумент! Гиби също беше легенда, е? Паралел между двамата(Гонзо и Гиби) и грам не правя, разбира се, но го намесвам само като за показател колко неточна величина е това "легенда", което всеки втори го пише тук.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 2:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
СиняКръв написа:
Приятелю, не виждам някъде да съм казал, че съм готов за треньор, но както и да е. За да го кажа явно знам какъв е подхода му към играчите! :wink: И със сигурност не е от Балона или който и да е сайт! :smt006 :smt115


Ами отвори ни очите и на нас невежите? Разкажи ни как Гонзо не уважава играчите, как им крещи, как ги насилва и уронва психиката им... умирам от любопитство? :ohmygod

Щото положението при което един МЪЖ, на работното си МЯСТО, когато се остави да го юрка който и да е и после се нареди на касата за париците ... е, обяснението е следното: или е путьо или е неможещ ... за трети вариянт не се сещам, но не това е случая в ЛЕВСКИ и с Гонзо. Ако той има такива проблеми с играчите до сега щеше да се разбере от тях самите, а не гадатели и приносители на слухове да разпространяват какво Гонзо може или не може :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 2:30 am 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
То се разбира от играта им, не искам да навлизам в дълбоки спорове, защото май няма смисал... Дано нещата се оправят колкото се може по-скоро за да не се стига до такива спорове. :wink:

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 2:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
...Да ти разясня най-сбито и просто: един нормален фен на Левски иска клубът да се развива напред, а това няма как да стане без кадърни хора. Гонзо не е кадърен треньор, разбираш ли го това?!...

________________________________________________________________________________________________________

И кой го казва това, че не е кадърен треньор Гонзо? :shock: Та той до вчера вкарваше голове, играеше контузен и винаги е давал от себе си всичко, за да върви отбора напред... днес обаче вече в аванс е обявен за некадърен, защото отпадна от Търнава с дузпи, загуби във Варна и днес бе кофти мача ...

Тва "нормалните фенове" на ЛЕВСКИ сте верно голяма работа, готови сте за едно неправилно изчоплено пакетче семки да обявите Гонзо за некадърен в аванс, още в третия кръг от първенството на новия сезон! :ohmygod2

Спрете се бре, по-полека ... може да е некадърен, ама поне покажете малко уважение, ама малко даже не много?
Ей така, на елементарно човешко ниво - просто от кумова срама позамълчете с пискливите си гласчета!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 2:38 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Килед бай дет , говори от свое собствено име, не от името на нормалния превърженик на ЛЕВСКИ!!!!!!!! :lsclapp :ls-cup :smt059 Боли ме кура за измислени титли, купи и т. н. . :bigok :loser2 Искам ЛЕВСКИ да се ръководи от ЛЕВСКАРИ и да не играе грубо, като Монтана вчера, а красиво!!!!!!!!!!!!!!!! :smt031 :smt059 :ls-cup :smt023 :bigok :loser2 :levski :lsfc4 :lsfc1 :lsfc3 :lsfc1 :lsfc3 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 2:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
СиняКръв написа:
То се разбира от играта им, не искам да навлизам в дълбоки спорове, защото май няма смисал... Дано нещата се оправят колкото се може по-скоро за да не се стига до такива спорове. :wink:


Е, в такъв случай просто си празнодумец, верно няма смисъл да спорим и ти си предаде храната ходи си лягай :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 2:43 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Levskar67, моля те спри да слагаш по милиард емотиконки във всяко мнение :wink:

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 2:43 am 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
UGLYBLUE написа:
СиняКръв написа:
То се разбира от играта им, не искам да навлизам в дълбоки спорове, защото май няма смисал... Дано нещата се оправят колкото се може по-скоро за да не се стига до такива спорове. :wink:


Е, в такъв случай просто си празнодумец, верно няма смисъл да спорим и ти си предаде храната ходи си лягай :idea:


Пак ще си говориме, не си падам по писането така или иначе. :smt006 :wink:

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 2:44 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Gonzo-15 написа:
Аз смятам, че ако се организираме и стабилно посетим една тренировка (лил, цдна), би върнало до известна степен хъса и желанието... Тва е, че "разбирачите" нали бойкотират, и на евентуална такава, няма да се съберем и 50-100...

един от малкото смислени постове в темата. смятам, че наистина би било добре едно масово посещаване на тренировка, па кой знае, може точно ние феновете да сме тези, които ще дигнат отбора нагоре. и през миналия сезон имахме 6 точки след първите 3 кръга, така че още нищо не е изгубено от тази гледна точка (факт е, че и имахме късмет в програмата тоя сезон, защото при малко по-тегави съперници първите 3 кръга, щяхме да имаме максимум 2-3 точки). може би точно ние феновете можем да им повдигнем тонуса, знам ли, пък и сме длъжни да опитаме, мисля.. така че няма да е лошо да се измисли някакво такова ходене на тренировка..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 3:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Вижте са, отбора си играе перфектно във 2 от 3-те линии (халфове и нападатели). Всеки мач вкарваме по един гол (първия вкарахме 2, ама като за първи мач мое да го дадем по ларш :smt003 ). Това, че защитата не мое да го опази тоя гол е друг въпрос. А в правилника има ли изисквания за вратара - ако няма, да паркират рейса за иляди евро на голлинията и да газим с по 1:0 :loser2

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 3:53 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15133
UGLYBLUE написа:
Момчета, има моменти в живота, когато просто човек трябва да си замълчи! Положението е толкова тъпо и непредвидимо, че каквото и да се каже в момента от който и да е лавскар за ЛЕВСКИ е грешка.

Има следващ мач с Враца, после пауза, гостуваме на Миньор и идва мача с Литекс... хайде да изчакаме как ще се развият нещата и аз съм 100% убеден, че без ексцесии всичко ще се нареди някък си от самосебе си.

В отбора ни има проблеми - от собственика, та до чистачката и това не е от вчера. Каква полза точно сега в този говнян момент да хвърляме масло в огъня или да казваме на черното бяло? Успокойте се, всички ни е кофти - има такива моменти и не е първия подобен, нито ще е последния труден момент... :smt023

+ 1

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 7:42 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 7:45 pm
Мнения: 91
Нека си траем момчета,докато агент Батков и неговия слуга Г.Иванов съсипват най-великия български клуб,утре явно трябва и да им ръкопляскаме даже и да ги подкрепяме в това им начинание!Но нека Гонзо разбере едно-т.нар. от него "разбирачи" са огромното мнозинство от публиката на ЛЕВСКИ,тази публика,която не може да остане безучастна да вижда любимия си отбор в това състояние.От друга страна платените слуги на Батков и наивниците от сектор Б са малко и стават все по-малко и дори и те вече обръщат гръб на това подобие на ЛЕВСКИ!Трябва да има голяма промяна в ЛЕВСКИ,безвремието и безпътицата при т.нар. собственик Т.Батков не може повече да продължават,стига апатия,осъзнайте се най-сетне!Тези хора с години вече доказват,че не могат да управляват най-големия български клуб и не мога да разбера как може въобще да има хора,които още да продължават да им вярват?!И не е виновен само Г.Иванов-той ще бъде поредната изкупителна жертва на Батков(след Стоилов,Сираков,Вуцов,Кокала,Боримиров,Я.Петров....).ЛЕВСКИ с години вече няма истински треньор и вина за това носи само и единствено "машинистът" Т.Батков!ВЪН НЕКАДЪРНИЦИТЕ ОТ ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 8:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Беше ясно като бял ден, че и Гонзо ще бъде употребен като поредната легенда, застанала между мустака и феновете. Чак се чудя как някои хора така злобно хранят човек дал за Левски толкова много, че те няма да дадат толкова, ако ще и да имаха 10 живота... Лошото е, че се сещаме за ТБ само когато отбора не върви :loser2 Заради това и не можем да бъдем чисти пред себе си, защото миналата година когато вървеше играта ни в Европа, този симпатичен соц кадър си вървеше спокойно пред Б и никой не му казваше нищичко... Нищо различно от последните няколко години не ни очаква ако оставим Мустака, Баждека и другите тъпаци начело на ЛЕВСКИ. Но и това ще отмине за жалост, ще дойде СБ и пак старата песен на нов глас :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 8:33 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 7:45 pm
Мнения: 91
И само още едно нещо искам да кажа-тук за съжаление виждам голям брой хора,за които случващото се в ЛЕВСКИ в последните години е нещо нормално.Повечето от тях са от по-младото поколение,което израсна през периода на Т.Батков начело на ЛЕВСКИ.Поколение,което бе свикнато да приема много ненормални и невиждани неща за най-великия български клуб,нека припомним само някои от тях.От колко години вече ЛЕВСКИ не е вкарвал повече от 2 гола срещу лит(*кс-етрополе?Кога е било синята публика на дербито да бъде по-малко от червената както вече често започна да се случва?Кога е било на Герена да ходят по-малко от 1000 души на мач?!Отбори като Локо Сф,срещу които преди години въпросът беше не дали ше победим,а с колко,вече започнаха да правят серии победи срещу нас.Започваме вече да търпим загуби и от отбори,от които не сме падали 25-30 години.Скоро сигурно ще приемаме за нормално да се мъчим и срещу отбори като Монтана.Най-лошото е ,че адвокатът си "отгледа" цяло едно поколение,което приема с пълна апатия всички тези неща,за което тези неща са нормални!Мога само да се срамувам от това поколение!Повечето от нас обаче,които осъзнават какво е ЛЕВСКИ, не могат и никога няма да приемат случващите се престъпления срещу най-великия български клуб!И никой тук няма право да ни упреква,че ще се борим срещу тях докрай,докато ЛЕВСКИ не бъде освободен от хватката на паразитите и червените агенти!БАТКОВ ВЪН!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 8:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Всеки, който налива допълнително напрежение, викайки за оставка и циврейки колко жалък треньор имаме, да го духа. Лично мнение :loser2 Аре кур за всички! :smt059 Дреме ми на кура тоя сезон кво ще направим, вече изпуснахме Европа, боли ме кура за ламариненото лайно, наречено титла, който я иска толкова много, да си я завре отзад! С титли или без, аз винаги ще съм там! Деба колко много искам да ви нахраня всички един по един, но всъщност май дори не заслужавате! :levski :loser2

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 8:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Кой е главният виновник за всичко, е ясно, но аз нямам намерение да пазя никого, който се вижда, че не върши работата си както трябва, без значение кой е. Че ще сме там също е ясно. Само че такъв ташак като вчерашния не помня, ако не въобще, то от много време (15 години вече гледам Левски, да знам, че тук има хора, които гледат от 115, спокойно :mrgreen: ) Не говоря за резултат, положения, а за отношение към играта - мамка му, аз като се разхождам по улицата ходя по-бързо, отколкото някои наши играчи вчера.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 9:24 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:23 pm
Мнения: 337
Стига давали шансове на Гонзо! Като треньор с какво по-заслужил е от овчата глава или много други, които разкарахме на момента! Гонзо вече две години копае надолу и това са фактите! Не се опитвайте да убеждавате хората, че му трябва време, защото той дори няма нужното държание и уважение като треньор!
Ако искаме нещо този сезон, Гонзо трябва да бъде сменен! Гледайте реално на нещата!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 9:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26567
Местоположение: София
На Кокала защо никой не пожела да даде време?

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Росен написа:
На Кокала защо никой не пожела да даде време?


С тоя Кокал се осрахте вече. Казвам го набързо- беше обещана смяната му още след Бате, когато си позволи да псува феновете на летището. Иначе имахме и по- тежки мачове при него- Левски- Сливен 1:0 (ако го помниш), но така или иначе, не беше сменен заради резултати.

benito написа:
http://www.youtube.com/watch?v=ktutVLF9Ijc&list=FLQnPWJgxarnUa3uIzArb-zQ&index=8

Правите ли разлика между нашите играчи и тези на Звезда? Ей така трябва да са наредени пред сектора с наведени глави и само да слушат.


Да, брат, много яко видео, ама виж ква публика има там отзад, а ние бяхме 100 човека. Ще е нещо като все едно класната се кара на учениците... :?


Gonzo-15 написа:
Аз смятам, че ако се организираме и стабилно посетим една тренировка (лил, цдна), би върнало до известна степен хъса и желанието... Тва е, че "разбирачите" нали бойкотират, и на евентуална такава, няма да се съберем и 50-100...


Виж, за тва съм "за". Не знам дали трябва да е характерното с факли и песни или просто едно посещение, ама наистина може да се помисли нещо. Гонзо може и да не става за треньор, ама да трепериш срещу Монтана на Герена, при все, че имаш 5 пъти по- добри играчи като единици... :smt017

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 9:51 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 12:53 pm
Мнения: 148
Аз предлагам така:

За момента всички да си мълчим и да оставим Гонзо да работи.Той каза ,че напрежението ще спадне с победите ...ОК.Аз предлагам да го оставим да мача с Лудогорец.АКО в мачовете с орките,микренци и крейзифорест не вземем повече от 3-4 точки тогава може би е време да си върви :slap

На мен ми писна след всеки безобразен мача да му даваме кредит на доверие.


Последна промяна Rare на Пон Авг 22, 2011 10:50 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 9:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Щом ти си дал благословията си, ще го подкрепим :smt035 Ще :smt035 До мача с Лудогорец :smt035 До :smt035

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 10:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
корав първи пост..
и вероятно последен :slap :slap

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 10:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 228
BLUE YOUTH написа:
Всеки, който налива допълнително напрежение, викайки за оставка и циврейки колко жалък треньор имаме, да го духа. Лично мнение :loser2 Аре к.р за всички! :smt059 Дреме ми на к.р тоя сезон кво ще направим, вече изпуснахме Европа, боли ме к.р за ламариненото лайно, наречено титла, който я иска толкова много, да си я завре отзад! С титли или без, аз винаги ще съм там! Деба колко много искам да ви нахраня всички един по един, но всъщност май дори не заслужавате! :levski :loser2


ти да не бъркаш нещо отбора бре ?
не му дремело за Европа и Титла
а за какво ?

пич ако случайно не знаеш НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ ОТ СОФИЯ
НАШЕТО МЯСТО НЕ НА ВЪРХА И НИКЪДЕ ДРУГАДЕ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Уаауа, след като ситуацията в момента в клуба красноречиво се илюстрира на "зеления
килим" във всеки изигран досега футболен мач, все още се намират наивници(може би?), които явно насила не искат да видят очевадното. Кое е то вече мнозинството го прозря.
Ако има нещо, което повече да ме удивлява от тъпата упоритост на един човек, то това е поведението на накои форумци, които си мислят, че защитавайки в момента Георги Иванов от позиция на липса на всякакви аргументи, вършат свещено Левскарско дело, а другите са някакви еретици и заслужават заклеймяване. Хора, Средновековието отдавна е в небитието.

Левски е над всичко и над всеки! Над всеки! Това е добре някои хора да си го набият в главите.

Друго нямам какво да добавя за вчерашния "мач", "треньор"-а ни и прочие. Нещата, за които иска да вижда са ясни като бял ден.

П.С. Позицията на непрестанно говорене на "оправдания" с цял арсенал от приказки за наивници НЕ ОТИВА на Георги Иванов-Гонзо. Не виждам как нормален треньор ще обясни безидейноста, мърдосването по терена, липсата на каквито и да е смислени отигравания(подчертавам, а не атаки, засега очевидно сме мн далеч от тях) с ... отсъствието на десния бек, централния защитник и вътрешния халф в мач на Герена срещу ... Монтана. Замислете се :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 10:27 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
daniel7 написа:
Нека си траем момчета,докато агент Батков и неговия слуга Г.Иванов съсипват най-великия български клуб,утре явно трябва и да им ръкопляскаме даже и да ги подкрепяме в това им начинание!Но нека Гонзо разбере едно-т.нар. от него "разбирачи" са огромното мнозинство от публиката на ЛЕВСКИ,тази публика,която не може да остане безучастна да вижда любимия си отбор в това състояние.От друга страна платените слуги на Батков и наивниците от сектор Б са малко и стават все по-малко и дори и те вече обръщат гръб на това подобие на ЛЕВСКИ!Трябва да има голяма промяна в ЛЕВСКИ,безвремието и безпътицата при т.нар. собственик Т.Батков не може повече да продължават,стига апатия,осъзнайте се най-сетне!Тези хора с години вече доказват,че не могат да управляват най-големия български клуб и не мога да разбера как може въобще да има хора,които още да продължават да им вярват?!И не е виновен само Г.Иванов-той ще бъде поредната изкупителна жертва на Батков(след Стоилов,Сираков,Вуцов,Кокала,Боримиров,Я.Петров....).ЛЕВСКИ с години вече няма истински треньор и вина за това носи само и единствено "машинистът" Т.Батков!ВЪН НЕКАДЪРНИЦИТЕ ОТ ЛЕВСКИ!!!

+1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 10:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12974
Местоположение: истинското село !!!
Тука кой ли не се изкара виновен за ситуацията в Левски.

Не защитавам бащицата но да попитам той ли е виновен че отбора не играе ? Купи ли играчите които Гонзо иска ? Купи ги.
Защо не играят тия момчета ??? Не са се сработили ???
Нали затова има подготовка, нали затова има тренировки. Не може Дембеле да отиде в Германия и да тренира по 2 пъти на ден и да казва че тука е бил като на курорт, тренира когато му е кеф !!!
Кой е виновен за състоянието на играчите ??? Домакина на стадиона сигурно ?
Още малко ще кажат че феновете са виновни че отбора не върви ! Защо ? Защото искаме резултати ?
Колко време трябва да чакаме титла ??? Монтана ако искаха щяха да ни бият !! Черно Море след 33 години ни се ПОДИГРА !!!
А какво ли щеше да стане ако бяхме отстранили Тървана ... нови поводи за песни на свинете :loser2

Мислех само да чета и да не пиша, но някои хора явно прекалява с подкрепата на лица, които се учат на гърба на Левски !!!!

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 10:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 228
LSFC написа:
С играчи в състава като Йовов, Огнянов, Башлиев, Ивчо, Цветков, Старокин, Димов, Видович и Балтанов съм сигурен, че и Жозе да ни докара Бащицата, пак ще сме на този хал...


дали успя да гледаш 2та мача на Черноморец по ТВ ?
смешни играчи анонимници се държат супер прилично на терена ЗАЩОТО ИМАТ ТРЕНьОР !
ако не бяха пуснали гола на чорбата от 100 метрова засада щяха и да са 1ви в момента
провинциалното ще ги съсипе, но има идея и игра
btw това важи и за Черно море (тредиционни дървари най-накрая имат треньор и нещата им вървят - засега)

ние сме отворени, всички са селяни, а от началото на сезона припомням
домакини с Търнава (падаме, обръщаме с 5 мин игра и гол феномен)
гости на Търнава (прекрасно начало, след 1вата смяна крах и кур)
1 кръг домакини на Герена (само факта, че Галин Иванов е пълен нещастник и подаде на празна врата ни даде победата)
2 кръг гости на Черно море (има ли нужда коментираме изобщо - смешни смешни смешни)
3 къг домакин на Монтана (победа с дузпа, която ако я нямаше може би щяхме да паднем с 0:1 според мен)

и 5 мача не били достатъчни за изводи ? така ли ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 429 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com