forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 8:39 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 429 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 22, 2011 2:03 am
Мнения: 6
Всички левскари оценяваме това, което Гонзо е направил за Левски през годините. Никой не отрича, че той е дал много на отбора. На терена той оставяше сърцето и душата си. Играеше с огромно желание и хъс. Имаше непримирим и борбен дух. Но не всеки велик футболист става и велик треньор. Примери колкото искаш. Ако някой друг треньор беше на мястото на Гонзо и постигнеше същите резултати като него, този друг треньор отдавна щеше да бъде освиркан и изгонен. Но любовта на публиката към Гонзо е огромна и тя не иска да освирка своя любимец. Този човек толкова ли не може да разбере, че публиката го обича и уважава страшно много и трябва да си тръгне преди това да се е променили. Крайно време е да се разбере, че Левски не е школа за треньори. Не може някакви знайни и незнайни треньори да се учат на гърба на Левски. Не може отбор с толкова големи традиции да взима недоказали се специалисти. Отборът, който само преди една година играеше като равен с равен с всеки свой съперник в Лига Европа. Отборът, който победи Гент и Спортинг. Отборът, който беше само на няколко минути от това да победи Лил, победа която най-вероятно щеше да ни класира на 1/16 финалите. Сега същият този отбор, с няколко леки промени, отпада от Спартак Търнава, губи срамно с 3:1 от Черно Море и се мъчи със Славия и Монтана. Мисля, че Левски трябва да спре с експериментите и е време да вземем някой доказал се специалист. Най-лошото в момента е, че никой не смее да изрази своето виждане за нещата. Защото ако някой каже нещо против Гонзо, веднага ще бъде набеден за предател. Някой хора ще кажат, че Гонзо е дал страшно много на Левски и просто трябва да му да дадем още време. Да, това, че е дал много на Левски е факт, но както казах вече.. Левски не е школа за треньори. И аз харесвам Гонзо като футболист страшно много, но не мисля, че той е правилният избор за треньор.

_________________
Улавяш момента или го изпускаш, ако го изпуснеш бъди по-бърз!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 10:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Момчета за ,какво надиграване на Монтана говорите бе? 90% от контрите им ги създаде съдията!!! Колко пъти след груби нарушения срещу Райков, Калво и Цветков пред очите на съдията, същия се правеше на ударен и ставаше контра, Въпреки това, аз не видях 100%-тово положение от тях, а само удари извън наказателното поле. Колко пъти трябваше да бъдат изгонени Гаджев, 10 и 18, само единия да беше изгонен другите щяха да спрат с тези касапски номера и щяхме да победим с повече голове!!!!!!!!!! Някой поискаха бай ГРОЗДАН за треньор, такъв треньор ли искате в ЛЕВСКИ, да нареди 5 касапина в центъра в стил наритайте ги и ще се откажат от единоборствата!!!!!!!!!!!!!!!!! Пуснете си последните 10 мин. от мача, натиска, за който твърдите го създаде съдията, тогава той съвсем се оля, като си измисляше нарушения за тях или обръщаше наши в тяхна полза!!!!!!!!!!!!!!! Използваше това, че СЕКТОР" А " нападна ГОНЗО и знаеше, че така, никой няма да нападне него!!!!!!!!!!!!!! РАЗБЕРЕТЕ!!!!!!!!! Тръгне ли си ГОНЗО, бай Ганчо ще сложи или ХАЗДАЙ или ЗДРАВКОВ!!!!!!!!!!!! Натиска върху ГОНЗО и момчетата е огромен, в същото време никой не напада чорба1 и чорба2 за мачовете в Европа, а продължават да ни мачкат нас!!!!!!!!!!!! За имот иконките ще си взема бележка щом ви дразнят, но се опитвам да ви надъхам и накрая пак ще сложа!!!! Хидън, защо нападаш ричард лонг и мен, защото най-силно защитаваме ЛЕВСКИ и ГОНЗО ли????????? Как прозря, че съм чорбар под прикритие, ти такъв ли си, май гузен негонен бягаш?????? :losers Само на чорбар може да му дойде на ум подобно нещо, само такива хора ходят на наши мачове за да викат срещу нас!!!!!!!!!!!!!!!! ВРАГОВЕТЕ НИ СА СИЛНИ, НО НИЕ ЩЕ ПОБЕДИМ, ЗАЩОТО ИМАМЕ НАЙ–ГОЛЯМАТА СИЛА ЛЕВСКИ СОФИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!!!!!! Затова, ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ!!!!!!!!!!!!! И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!! :lsclapp :lsfc3 :lsfc4 :lsfc1 :levski :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 12:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 9:46 pm
Мнения: 685
Levskar67 почваш да дразниш с твойте емотиконки ..

_________________
ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 12:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Невероятна игра вчера,въобще не е тотален хаос и отбора не е безличен.8:9 удара за Монтана,това е чудесно като по чудо не ни биха.
Отделно Гонзо ТРЕНьОРА (не футболиста,да не се обърка някой) има напълно ясна идея какво прави,създава страхотен стил на отбора,въобще не е нагъл и надменен на пресконференции,не се заяжда с феновете.


сезон калъфка №3 предстои ако Батков не вземе мерки навреме.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 1:11 am 
Offline

Регистриран на: Пет Фев 12, 2010 7:30 pm
Мнения: 443
Майната му бе! Всички се хващаме за дреболи, а Батков никой не го закача. Стига толкова. Той е единствения проблем. Реши ли се всичко останало ще е лесно. Стига толкова, сега и Гонзо ще намразим, като другите легенди, с които ни скара. Стига вече!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 2:17 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 11:58 am
Мнения: 61
Местоположение: Сектор В, над скамейката
Както винаги истината е някъде по средата. Умираме да се хвърляме в двете крайности. Кокала ни направи шампиони, но не игра красиво; Наско се гаври, но бил легенда; Гонзо не е разбирал тактики, но бил нов в занаята; Мъри "играе" правилен футбол, но сме на 1/4 финал на УЕФА; бащицата можеше да ни направи хегемон за десетилетия наред, но той ли рита топката...
Докато не сме сплотени, нищо добро не ни чака.
Ако за някого е чудно, аз си обяснявам нещата по първият начин.
Но това не ме обезверява - аз съм от ЛЕВСКИ! :levski

И все пак Батков ВЪН - м.й.а .и д. е.а, н.щ.с.н.к м.ъ.е.!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 12:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Само Левски и Батков вън! :levski :lsfc4 :lsfc3 :lsfc4

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 18, 2010 2:56 am
Мнения: 118
Проблема според мен си е чисто и просто до сработването на футболистите. В момента имаме страхотни кадри, говорейки за индивидуалности, но им трябва време да станат отбор. Миналата година това нещо се получи, защото имаше гръбнак от вече сработени футболисти и било то Гара, било то Серго просто се включиха с именно такива качества. Сега тоя гръбнак го няма - Йовов вече съвсем изпусна момента с отказването, Минев и Жо ги няма, центъра на защитата си остана вече традиционно трагичен, Дарко който никога не е бил постоянен вече съвсем му увехна хуя, а пък Гаджев все още не е онзи лидер който ни трябва. Основното в момента е тоталната неяснота около организирането на атаките, откъдето идва изнервяне, с което и грешене на всеки трети пас и лесно губене на топката. Всичко е именно до сработване и изграждането на някаква ясна представа как да се стига до вратата на противника. И тук вече идва Гонзо, който селекциите ги прави прекрасно, но явно че като треньор и тактик е много безидеен. Той вижда проблема, нервира се, но явно че не може да го реши поне за момента. Доказвал е че може да затвори устата на всякакви критици и специалисти с мъжество и постоянство, но на пейката е много различно и трябва едно мислене и разсъждаване което на него вече трети сезон му бяга. В тази връзка се вижда че той би бил един идеален помощник на един по-рационален специалист, какъвто беше и Ясен Петров, но какъвто си е петел той такива второстепенни функции не може да изпълнява.

Знам че ще се издразните на сравнението, но приличаме на чорбата миналата година. И те имаха някакви футболисти, но не се бяха сработили и изглеждаха по същия тъп начин като нас сега, заръководи плешивия мориньо и ги вдигна. Гонзо лично аз винаги ще си го помня с добро, нито е първия, нито последния "специалист" усрал се в Левски, че и да го намразим предвид това каква легенда всъщност бе на терена. Време е обаче сам да си даде далеч по реален срок от края на сезона, за да покаже че може да е треньор, защото както всички сме съгласни Левски не е училище. Ако не - Илиан Илиев звучи добре, Херо звучи добре, ако ще и Сухия ми звучи по добре хората са много и татко баткофф може да ги извика ако иска. Но не и да бъдат безгласни букви като Ясен. Трябва истински специалист който да разкрие потенциала на тези футболисти, ако Гонзо не може да го направи в рамките на полусезона по мъжки както го може трябва да си тръгне сам. Дотогава лично аз ще подкрепям !

_________________
ДЪ ЛЕДЖЕНД ИЗ ЪГЕНСТ МОДЪРН ФУТБОЛ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 10:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
B.Ivanov написа:
Проблема според мен си е чисто и просто до сработването на футболистите. В момента имаме страхотни кадри, говорейки за индивидуалности, но им трябва време да станат отбор. Миналата година това нещо се получи, защото имаше гръбнак от вече сработени футболисти и било то Гара, било то Серго просто се включиха с именно такива качества. Сега тоя гръбнак го няма - Йовов вече съвсем изпусна момента с отказването, Минев и Жо ги няма, центъра на защитата си остана вече традиционно трагичен, Дарко който никога не е бил постоянен вече съвсем му увехна хуя, а пък Гаджев все още не е онзи лидер който ни трябва. Основното в момента е тоталната неяснота около организирането на атаките, откъдето идва изнервяне, с което и грешене на всеки трети пас и лесно губене на топката. Всичко е именно до сработване и изграждането на някаква ясна представа как да се стига до вратата на противника. И тук вече идва Гонзо, който селекциите ги прави прекрасно, но явно че като треньор и тактик е много безидеен. Той вижда проблема, нервира се, но явно че не може да го реши поне за момента. Доказвал е че може да затвори устата на всякакви критици и специалисти с мъжество и постоянство, но на пейката е много различно и трябва едно мислене и разсъждаване което на него вече трети сезон му бяга. В тази връзка се вижда че той би бил един идеален помощник на един по-рационален специалист, какъвто беше и Ясен Петров, но какъвто си е петел той такива второстепенни функции не може да изпълнява.

Знам че ще се издразните на сравнението, но приличаме на чорбата миналата година. И те имаха някакви футболисти, но не се бяха сработили и изглеждаха по същия тъп начин като нас сега, заръководи плешивия мориньо и ги вдигна. Гонзо лично аз винаги ще си го помня с добро, нито е първия, нито последния "специалист" усрал се в Левски, че и да го намразим предвид това каква легенда всъщност бе на терена. Време е обаче сам да си даде далеч по реален срок от края на сезона, за да покаже че може да е треньор, защото както всички сме съгласни Левски не е училище. Ако не - Илиан Илиев звучи добре, Херо звучи добре, ако ще и Сухия ми звучи по добре хората са много и татко баткофф може да ги извика ако иска. Но не и да бъдат безгласни букви като Ясен. Трябва истински специалист който да разкрие потенциала на тези футболисти, ако Гонзо не може да го направи в рамките на полусезона по мъжки както го може трябва да си тръгне сам. Дотогава лично аз ще подкрепям !

Добро мнение!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 429 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com