forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 563 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
ако го вземем може и да стигне :smt006 Смешно е от един мач да се определят качествата на някой...но определено има потенциал в тоя..

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Ебаси! Прочетох цялата тема и си извадих един смислен извод: Тара е виновен, че паднахме вчера :shock: :lol:
Тара ли ги домъкна тия футболисти, отказа ли някой да вземе?
Не помня скоро да са ни смачквали така. Тотална трагедия. НЕ знам кой е виновен, ама тия смешници да се гаврят с нас и да викат "още" не е нормално. Та те не ни бяха били в първенството от 33 години...

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
На Гонзо може да му дадете шанс за треньор, когато отиде и натрупа 3-4 години опит кеф ви в школата, кеф ви в Каварна или Локо Пд. Дотогава не виждам абсолютно никаква логика да му се дава шанс за треньор в Левски. За това, че е легенда в Левски ли трябва да го оставим да се учи с първия отбор? Като е легенда - да му издигнем паметник, в песен да го възпеем, но защо точно треньор?
Решил е и се опитва да се докаже на този пост. за мен лично няма никакъв проблем от треньорът "Гонзо" - без стаж, никаква квалификация, със съмнителни качества. Не става, а и няма и да стане треньор от него. Максимума му е Вили Вуцов. Същия крещящ § ръкомахащ индивид. Но нито крачка повече. Повтарям за мен треньорът "Гонзо" не е пряк проблем. След поредната постна продукция вечер си лягам жив § здрав. Поне. Вярно, криво ми е, но c'est la vie. В нашата страна това е често срещан казус - човек да работи нещо, от което малко разбира, няма никаква подготовка, а и без никакво желание да се самоусъвършенства или да навакса пропуските си.
Обаче всеки ден се моля Богу горещо да не срещам:
- лекарят "Гонзо" - лекар без един ден трудов стаж да ми прави диагноза или операция
- зъболекарят "Гонзо" - индивид без никаква квалификация да ми слага имплант
- пилотът "Гонзо" - блестящ шофьор да пилотира.... самолет, в който се возя.
- електротехникът "Гонзо" - не искам да докосвам контакт монтиран от човек, който не знае какво е фаза, какво е нула
- учителят "Гонзо" - не искам децата ми да попадат на такъв ръкомахащ истерик (да не се бърка с историк), на който целия свят му е виновен, но той винаги е прав. Без капка възпитание.
Едно е сигурно. В момента работата на спортно-техническия щаб на Левски е на нивото на ФК Каварна. Резултатите и играта го показват.
Нямало треньори! Както дойдоха Арс, Калво § Грийн в Левски, така МОЖЕ да дойде един грамотен треньор с визия за игра и развитие. Който знае как да проведе тренировка, с правилно натоварване, да може да развие заложбите на младите момчета. В момента имаме доста контузени играчи. Защо ли? Лош късмет може би.
Изход (треньор) винаги има, стига да се търси.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 6:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 1:12 pm
Мнения: 19
UL написа:
И точно титлата на Кокала за мен е една от най-маловажните в историята на клуба защото не мога да си спомня някой мач в който да сме играли красиво и агресивно и да сме смачкали противника.





Aз мога ли да те попитам,като не е важна титлата 2-рото място в първенството ли ти е по важно?

За мен важното е Левски да е шампион и да е в групите на шампионската лига кадето беше преди и кадето му е мястото...

По добре грозна победа отколкото красива загуба,а такива мнения като на UL ми се струват мазохистични....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 6:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Общо взето снощният мач не успя да ме разтрои. Всъщност това ме притесни най-много.
1. Морето ни надиграха категорично. При това без характерните балтии и анти-тактика. Играха си за победа до 2-1, тогава се прибраха. Напълно съм убеден, че ЧМ е по-силен отбор от Търнава. Биеха словаците убедително у дома.
2. Нашите играха на обичайното безобразно слабо ниво. Треньорите у нас говорят за 'истинското лице на отбора'. Е, това е нашето - отбор който няма идея какво прави, който играе най-бавния футбол, който някога съм гледал да играе Левски. Дали не искат или са си бавни, не знам. Сякаш нищо не се е правило на подготовката.
Персонално няма как да правя разбори, за Ил Капитано няма какво да коментирам щом снощи основателите на сектата му го обявиха за трагичен :loser2

п.с. На трибуните бяхме прилични по мое мнение, отделно е че акустиката е слаба на този стадион щото агитката на Тича не се чуваше, само селяците в А сектор.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Adepta написа:
Smirnoff написа:
...Какъв футболист е тоя Паломино, бе....

Сигурен съм че преди 2 сезона някой е викал така за Гарата :loser2



:smt006

Паломино вчера тресна гредата с удар извън наказателното поле и Пламен Илиев не можа да помръдне.Задминаваше ни защитниците от всякъде. Нямаше проблеми и пир 1 на 1, нямаше проблеми и да достигне и задмине някой от нашите. Той започна атаката за първия гол, той развинти Рисп (който за нашето ниво си е повече от добър бранител) за втория гол. Да не говорим с каква тупалка го заби. :smt006

На мен добре и се видя :bigok .

А Левски, дори и в този му слаб вид, си е класа за България и за А група. Щом така се справи срещу нас, значи определено има качества. А дали ще затъне в посредствеността на Черно Море или не - това ще видим в последствие. От мача вчера беше нападател да дрънка. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 6:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 1:12 pm
Мнения: 19
Smirnoff написа:
...Какъв футболист е тоя Паломино, бе....



Не го ли видя какъв е,яд ме как другите намират такива като този,а в Левски нямаме 1 такъв които да решава мачове. Незнам,ако на това му викате добра селекция с футболисти които от 1 год нямаме взет един важен мач здраве му кажи....
И ако трява да чакаме "моряците" да пропадат след време,това не говори добре за самите нас,защото ние отдавна сме в блатото.
От това по зле просто няма на къде повече..... Дано нещата да придобият друг облик и Левски да тръгне нагоре....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Само аз ли не разбирам какъв е проблема-рутинна загуба, в последните години всеки отбор от А група взе точки от нас. Вдигаме главите и гледаме напред и аплодираме момчетата за "синия дух" и себераздаването :lsclapp.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 6:39 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 1:12 pm
Мнения: 19
maxsupport

Заглавие: Re: II кръг: Черно море - ЛЕВСКИ (3:1) Отговори с цитат
Само аз ли не разбирам какъв е проблема-рутинна загуба, в последните години всеки отбор от А група взе точки от нас. Вдигаме главите и гледаме напред и аплодираме момчетата за "синия дух" и себераздаването




Ти явно си назад в времето годината е 2011 месеца е август или сънуваш,а каде видя "дух" не ми стана ясно от тази по бездушна игра не съм виждал. По това което написа оставам с обеждението,че си доволен от това което става сега в Левски????? Това те задоеолява да играем ролята на боксоеа круша ако не всеки мач то през мач....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Пич, вземи се успокой малко - толкова ли не усещаш иронията на някои хора! Да, тук е форума на Левски, хората са интелигентни и намират сили да се шегуват и да проявяват ирония дори и в такива моменти! Стига си мелил едно и също, разбрахме ти позицията вече, не е нужно да намилаш след всяко изказване на някой друг! И се постарай още малко - имаш напредък с правописа, но си далеч от истината! И понеже знам, че пак ще се чудиш - ДА, ВИЖДА СЕ с просто око, а това дразни страшно много - както казах, тук хората са интелигентни, за разлика от други форуми и правописните грешки (особено безумните) им бъркат в очите на всички! Честно - едва се чете (да не говорим за някои от предишните ти постове)!

Айде, със здраве, и се успокой малко - на всички ни е гадно!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
Ама трябва някой да седи, да работи с треньорите на хлапетиите, да поразбирва малко от кое дърво става свирка. Не става само да бръмчиш около Герена, разчитайки на неприкосновения си статут.

Ти как го разбираш това седене и работене? Ама честно?
Щото според мен с треньорите в школата следва да работи шефа и, ама нейсе - Гонзо щом трябва да е крив, така да е.
Ники Михайлов ама грам не става да го даваш за пример, щото от школата ни той излезе полуготов (че и по - малко) футболист с огромно самочувствие без покритие и огромно изоставане спрямо връстниците си. Че в Холандия стана човек, е съвсем друга история.
И да хвалим школата, че е открила и развила таланта му е смешно щото дори да беше най - големия безкадърник на света само с името си влизаше в първия отбор.
Гонзо да е крив, че бърка състава - добре. Гонзо да е крив, че отбора не е сработен и няма облик - хубаво, не се е справил с това за броени дни, виновен е - съгласен съм. Гонзо да е крив, че някои се влачат бездушно и играят страхливо - и това разбирам.
Ама Гонзо да е крив, че в школата цари връзкарство, че с децата работят пожизнени треньори с хоби ежедневното пропиване и познания докъм средата на миналия век, че самата структура на юношеските първенства предполага 5 свестни мача от общо 50 -и то при положение че е шеф от 2 г., а там нещата са на тоя хал от маса време по толкова - е сори, тъпо е.
Сега ще кажеш: "ама да е довел чуждестранен специалист, като Деркс". Насила ли да го доведе? Щото след Деркс чужденците ще се изтепат да работят при нас, разбираш ли. И от джоба си ли да му плаща? Щото бай ни Ганя умира да дава пари, а западния спец ще дойде тука за 500 лева и предплатена служебна "Прима" карта.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 7:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 1:12 pm
Мнения: 19
Wildkid

Заглавие: Re: II кръг: Черно море - ЛЕВСКИ (3:1) Отговори с цитат
Пич, вземи се успокой малко - толкова ли не усещаш иронията на някои хора! Да, тук е форума на Левски, хората са интелигентни и намират сили да се шегуват и да проявяват ирония дори и в такива моменти! Стига си мелил едно и също, разбрахме ти позицията вече, не е нужно да намилаш след всяко изказване на някой друг! И се постарай още малко - имаш напредък с правописа, но си далеч от истината! И понеже знам, че пак ще се чудиш - ДА, ВИЖДА СЕ с просто око, а това дразни страшно много - както казах, тук хората са интелигентни, за разлика от други форуми и правописните грешки (особено безумните) им бъркат в очите на всички! Честно - едва се чете (да не говорим за някои от предишните ти постове)!

Айде, със здраве, и се успокой малко - на всички ни е гадно!



Така е прав си Пич,но живота продължава,а аз се уча от грешките си и всеки следващ мои пост ще бъде с по малко грешки,които ще бъдат сведени до минимун:))) Живи и здрави:Д


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 7:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 1:12 pm
Мнения: 19
Ако ми гласувате доверие след 3 години ще пиша като "Бог":ДДД


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 7:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
А дано, ама надали... :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 7:47 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 7:59 pm
Мнения: 258
7-2..7-1VICTORY_1914 написа:
Wildkid

Заглавие: Re: II кръг: Черно море - ЛЕВСКИ (3:1) Отговори с цитат
Пич, вземи се успокой малко - толкова ли не усещаш иронията на някои хора! Да, тук е форума на Левски, хората са интелигентни и намират сили да се шегуват и да проявяват ирония дори и в такива моменти! Стига си мелил едно и също, разбрахме ти позицията вече, не е нужно да намилаш след всяко изказване на някой друг! И се постарай още малко - имаш напредък с правописа, но си далеч от истината! И понеже знам, че пак ще се чудиш - ДА, ВИЖДА СЕ с просто око, а това дразни страшно много - както казах, тук хората са интелигентни, за разлика от други форуми и правописните грешки (особено безумните) им бъркат в очите на всички! Честно - едва се чете (да не говорим за някои от предишните ти постове)!

Айде, със здраве, и се успокой малко - на всички ни е гадно!



Така е прав си Пич,но живота продължава,а аз се уча от грешките си и всеки следващ мои пост ще бъде с по малко грешки,които ще бъдат сведени до минимун:))) Живи и здрави:Д



:smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
На първо време не е зле да се научиш как се цитира поне едно мнение (под мнението на потребителя, който искаш да цитираш има едно правоъгълниче, на което пише "quote", натискаш там и цитираш без проблеми). За цитиране на повече от едно мнение не мога да ти правя забележка, защото самият аз не знам как се прави. :bigok

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Защо никой, не казва нeщо за наръганите фенове на Черно Море. Ако това е истина, искам само да кажа на хората, които са го направили, че е едно да те пребият, друго е да те намушкат курвенската в бъбреците и да викат линейка, за да не умреш от загуба на кръв. И понеже, гледаме много клипчета на Звезда, е добре въпросните хора, независимо от кой отбор са, да обърнат внимание на долната снимка.


Прикачени файлове:
105e471866.jpg
105e471866.jpg [ 33.09 KiB | Прегледано 5022 пъти ]

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 7:56 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 7:59 pm
Мнения: 258
air_J написа:
На първо време не е зле да се научиш как се цитира поне едно мнение (под мнението на потребителя, който искаш да цитираш има едно правоъгълниче, на което пише "quote", натискаш там и цитираш без проблеми). За цитиране на повече от едно мнение не мога да ти правя забележка, защото самият аз не знам как се прави. :bigok


Дооообре :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 7:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
само за статистиката
ЛЕВСКИ дели 10то място :shock: във временното класиране с Монтана
с 3 точки и голова разлика 2-3 :smt017
.......


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Следвашия кръг играем пряка битка за 10тото :loser2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Какво класиране ви гони след ВТОРИЯТ кръг, не знам :smt005

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 8:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 11:31 am
Мнения: 716
angysarmy написа:
Защо никой, не казва нeщо за наръганите фенове на Черно Море. Ако това е истина, искам само да кажа на хората, които са го направили, че е едно да те пребият, друго е да те намушкат к.р в бъбреците и да викат линейка, за да не умреш от загуба на кръв. И понеже, гледаме много клипчета на Звезда, е добре въпросните хора, независимо от кой отбор са, да обърнат внимание на долната снимка.

_________________
Ние сме Левски ...ЛЕВСКИ ОТ СОФИЯ!!! 1914


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
Прасетата миналата година май бяха 16-ти по това време :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 8:37 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Anarion написа:
Цитат:
Ама трябва някой да седи, да работи с треньорите на хлапетиите, да поразбирва малко от кое дърво става свирка. Не става само да бръмчиш около Герена, разчитайки на неприкосновения си статут.

Ти как го разбираш това седене и работене? Ама честно?
Щото според мен с треньорите в школата следва да работи шефа и, ама нейсе - Гонзо щом трябва да е крив, така да е.
Ники Михайлов ама грам не става да го даваш за пример, щото от школата ни той излезе полуготов (че и по - малко) футболист с огромно самочувствие без покритие и огромно изоставане спрямо връстниците си. Че в Холандия стана човек, е съвсем друга история.
И да хвалим школата, че е открила и развила таланта му е смешно щото дори да беше най - големия безкадърник на света само с името си влизаше в първия отбор.
Гонзо да е крив, че бърка състава - добре. Гонзо да е крив, че отбора не е сработен и няма облик - хубаво, не се е справил с това за броени дни, виновен е - съгласен съм. Гонзо да е крив, че някои се влачат бездушно и играят страхливо - и това разбирам.
Ама Гонзо да е крив, че в школата цари връзкарство, че с децата работят пожизнени треньори с хоби ежедневното пропиване и познания докъм средата на миналия век, че самата структура на юношеските първенства предполага 5 свестни мача от общо 50 -и то при положение че е шеф от 2 г., а там нещата са на тоя хал от маса време по толкова - е сори, тъпо е.
Сега ще кажеш: "ама да е довел чуждестранен специалист, като Деркс". Насила ли да го доведе? Щото след Деркс чужденците ще се изтепат да работят при нас, разбираш ли. И от джоба си ли да му плаща? Щото бай ни Ганя умира да дава пари, а западния спец ще дойде тука за 500 лева и предплатена служебна "Прима" карта.


Виж са, всички станахме свидетели какво беше отношението към момчетата от школата. Набързо бяха разпердушинени Балтанов и Киров, а имаше хляб и в двамата. По-младите имаха повече късмет и бяха разпратени да се "обиграват" в Септември, Калиакра и Бог знае още къде. А доколкото си спомням, съвсем наскоро тия "връзкарчета" направиха фурор в някакъв турнир на Източна Европа. Но какво от това, пита се в задачата, след като, вместо тях, идват разни пръчки като Старокин, Рисп и т.н. Посочих ти ясен пример, че тази школа е работила и е произвеждала към даден момент. Оттам-нататък всичко е празни приказки - че тоя бил корумпиран, че оня бил пиян, че на кривата ракета космосът й бил виновен.

Разбира се - бидейки треньор на Левски, можеш да очакваш вълна от проблеми, постоянни критики и огромни амбиции. Или издържаш, или поемаш към изхода. Но не може да превръщаш клуба в средняшко тимче, защото не си в състояние да отговориш на очакванията и защото нямаш дори бегла стратегия за развитие.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Kryten написа:
Персонално няма как да правя разбори, за Ил Капитано няма какво да коментирам щом снощи основателите на сектата му го обявиха за трагичен :loser2

п.с. На трибуните бяхме прилични по мое мнение, отделно е че акустиката е слаба на този стадион щото агитката на Тича не се чуваше, само селяците в А сектор.


Кажи снощи какъв анализ на играта направихме на гарата :smt005 :smt005 :smt005 как ни гледаха ушевите :smt005
Иначе на трибуните- доста добре се представихме :smt026

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 8:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Вили Вуцов 2 мача зле - аут
Кокала - шампиони и 1 мач зле- аут
кратко - суперкупа и зле полусезон - аут
Ясен - екстра лига европа,загуба от чорбите на Герена,но пребиване на селяните,ала в крайна сметка 2ри - аут

Да видим следващия ход на Бащицата( :rip )


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
antonatan написа:
Кажи снощи какъв анализ на играта направихме на гарата :smt005 :smt005 :smt005 как ни гледаха ушевите :smt005

Еми съвсем спокойно цяла Варна да ни е чула разборО :bigok

едит: сега гледах интервюто на Гонзо и общо взето тва, което казва е 'за нищо не ставаме' или по-кратко - "we're fsck-ed' :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
7-2..7-1VICTORY_1914 написа:
Ако ми гласувате доверие след 3 години ще пиша като "Бог":ДДД


Е може ли и когато внимаваш, пак да правиш грешки. Пише се "боК" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 9:33 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Като страничен наблюдател на събитията ще кажа само че всички агитки са в лайната с ножовете,палките и све пособия, а иначе по форумите е лесно да заклеймиш ма на улицата е друго....
........... а еклерите да го духат,те са едни шибани балъци, дето ни мразят в червата така че и това им е малко....

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 29, 2009 8:27 am
Мнения: 289
Местоположение: София/с.Девенци
Пасмината със сини екипи не заслужава такава публика!!!

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 563 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com