forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 11:24 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 563 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 9:51 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:53 pm
Мнения: 802
Местоположение: Sofia
TheWhale написа:
Пасмината със сини екипи не заслужава такава публика!!!
Пасмина са и не малка част от тия на трибуните! :wink:

_________________
Знай, че ще те нося винаги в сърцето си!Почивай в мир, братко!

ВЪН ДОНОСНИЦИТЕ ОТ ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Защо обиждате футболистите ? След първата загуба в първенството започвате да плюете, кои сте вие, че да имате претенци ?

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 10:19 pm 
maxsupport написа:
Защо обиждате футболистите ? След първата загуба в първенството започвате да плюете, кои сте вие, че да имате претенци ?

Я бе .. а кой трябва да има претенции ? Доста от хората тук си дават и последните стотинки да отидат на мач заради ЛЕВСКИ , защото ЛЕВСКИ е в сърцата им . Кой трябва да има претенции ? Нали заради феновете се играе този спорт (или поне така се предполага че трябва да бъде) ? Обясни на нас балъците , кой трябва да има претенции и кой не . :ohmygod2


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Не ме разбираш нещо, прегледай ми мненията и ще се досетиш :wink:

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 11:03 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
Аре стига хранихте бе,като искате футбол си пуснете диемата,на края на сезона Гонзо ще им се изсере на всичките тактици,които и на футболен терен не са стъпвали,ама са много компетентни като опре до тактика и постройка на играчите


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 11:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
air_J написа:
На първо време не е зле да се научиш как се цитира поне едно мнение (под мнението на потребителя, който искаш да цитираш има едно правоъгълниче, на което пише "quote", натискаш там и цитираш без проблеми). За цитиране на повече от едно мнение не мога да ти правя забележка, защото самият аз не знам как се прави. :bigok

Ne moje da ne si NikolaBull :bigok

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Радващото е, че недоволните са все по-малко, а плясачите след блестящи спектакли, в които нямаме голово положение ставаме все повече :lsclapp

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 15, 2011 12:03 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 1:59 am
Мнения: 315
antonatan написа:
.

за който помни нещо от цялото пътуване , сигурно е било добре :smt042 . Знам само ,че със скъсана тениска и синина на гърба :smt042 инфо ,ако може ще е добре :smt042


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 15, 2011 1:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
СпортистО написа:
air_J написа:
На първо време не е зле да се научиш как се цитира поне едно мнение (под мнението на потребителя, който искаш да цитираш има едно правоъгълниче, на което пише "quote", натискаш там и цитираш без проблеми). За цитиране на повече от едно мнение не мога да ти правя забележка, защото самият аз не знам как се прави. :bigok

Ne moje da ne si NikolaBull :bigok

Ами, не, не съм, който и да е всъщност NikolaBull. :bigok

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 15, 2011 4:26 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Прочетох мненинията ви и не съм изненадан от някой хора. А бе вие да не сте завършили " Коверчано" или " КЬОЛН". Аз съм играл футбол на село, но не го разбирам. :smt017 Какви тактики, какви 5 лева? :smt017 Нашите нищо не играха!!! :smt012 Какво ви е виновен ГОНЗО този път, пусна всички, които искахте без Калво? :smt017 Накрая и всички офанзивни футболисти от вън, с коя смяна сгреши? :smt017 Очеизвадно е, че го бойкотират, но даже и да не е така, знаете ли какво става? :smt017 Аз българи няма да нападам, но какво играха чужденците? Те за тези пари трябва да изядат тревата! Какво значи дойдох заради Европа? Там пише ще играя в ЛЕВСКИ за 1 2 3 и т. н. год.. Този Рисп мисля, че не е за ЛЕВСКИ, сгреши много пъти фатално и с риск да ме нападнете веднъж го поправи Гаджев, веднъж Иванов! При втория гол, топката прескочи Иванов, но мисля че Паломино го изблъска с лявата ръка пред погледа на Таско и тогава Рисп с лице към него трябваше да го събори, както правиха ч. море срещу нас, а той се опитваше да го надбяга, нещо което още през 1-то полувреме се видя, че е невъзможно! Ако Милиев и Иванов са тролеи този е ВАЛЯК! От другата срана е Ал. Александров, който скри топката на Арш. Все още можем да го вземем, защото прозореца още е отворен! Гриин за пореден път беше наи- слабия! Тасевски подаде няколко грешни паса главно през центъра! Арш бяга много през първото полувреме, след това се изгуби! И ви питам, ако на работното ви място някой взима 2,3 и повече пъти от вас, а върши по-малко работа вие как ще работите и как ще се държите с него? :smt017 Последните 2 силни отбора на ЛЕВСКИ, които помня и газиха всичко наред бяха 1985/предимно само от иуноши/ и 1993. И в двата отбора няма чужденци! :lsclapp Разберете на нас ни трябват наи-добрите български футболисти, мечтая за това! Хидън, не сме мишки случайно изпълзяли, ти си такъв, защото изпълзяваш когато ЛЕВСКИ се провали и никога, когато ЛЕВСКИ печели! Някъде казах, че на всички чорбари им има нещо! Или са злобари или са натегачи или са итриганти и т. н.. ТИ НАПИСА " аз не харесвам ИИСУС", на какво лошо те учи ИИСУС? Аз не съм кръстен, ходя на църква рядко по празници, мой минус, но понеже казваш че това са ограничени хора, а ти си много умен ще ти задам няколко въпроса: Защо учените твърдо отрекоха други планети извън Слънчевата система? Защо ЗЕМЯТА е толкова уникална и си създава сама живот? От кой орган на човешкото тяло идват чувствата, да се смееш, да плачеш, да се радваш, че вкарват на ЛЕВСКИ гол или, чорба вкарва? ОТ ДУШАТА от там идват умнико! :slap Смирноф не ни мисли,че ядем доматите с колците, не слагай окончания на чуждиците защото ставаш за смях! Момчета, не им се връзваите, ЛЕВСКАРИТЕ сме преживявали и по-големи кризи и това ще си отшуми! Погледнете какво става около нас: чорба 1 победи с гол след нарушение и засада, чорба 2 с дузпа в 90 мин., а берое 2-то полувреме спря да играе срещу чорба 3. Това е истинския ни проблем! Около ГОНЗО не харесвам сухия и евреина! Помощници трябва да са ЛЕВСКАРИ, като него, например ТОПУЗАКОВ и ИВАНКОВ, РИЖКО да си остане на вратарите, защото си върши добре работата! :levski По саитовете нищо не пише за издънките на чорба 1, 2 и 3, но натиска върху ЛЕВСКИ е огромен!!!!!!!!!!!!!! Враговете ни са силни, но ние ще победим, защото имаме най-голямата сила ЛЕВСКИ СОФИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ :boisw :levski :lsfc1 :lsfc3 :lsfc4 :smt026 :lsclapp :smt031 :boisw :levski :bigok :lsfc3 :lsfc4 :lsfc1 :lsfc3 :lsfc4 . ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАИ!!!!!!!!! :lsfc4 :levski :lsfc3 :lsfc3 :lsfc4 :levski :smt059 :lsclapp :smt031 . И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lsfc4 :levski :lsfc1 :lsfc3 :lsclapp :lsfc4 :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 15, 2011 7:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30287
Местоположение: гр. Голямото село
Starforsaken написа:
antonatan написа:
.

за който помни нещо от цялото пътуване , сигурно е било добре :smt042 . Знам само ,че със скъсана тениска и синина на гърба :smt042 инфо ,ако може ще е добре :smt042

Абе и вие си изкарахте добре, особено на отиване :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 15, 2011 9:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 228
гледам и тука и днес във вестниците яко се пише за бойкот на играчите към Гонзо
ще ви разясня горе-долу как седи въпроса принципно за такова положение

представете си, че в работата ви дойде пряк началник, който нищо не разбира или толкова назад с материала, че ви се плаче
кара ви да правите безумия, прави очевидни неща в пряка вреда на фирмата и т.н.
вие не може нищо да му кажете, защото ви е шеф

имате 2 варианта в такава ситуация
1. да продължите да работите яко и професионално, с което да дърпате фирмата напред НЕЗАВИСИМО от некомпетентният ви шеф (и за негова слава)
2. да почнете да си вършите работата през пръсти за се види реалният ефект от управлението на НЕможача шеф, след което да бъде сменен и фирмата да тръгне нагоре

футболистите, когато се намерят в описаната по-горе ситуация, реагират по същият начин
имам много познати професионални футболисти, които реагират по т.2 без дори да го осъзнават.
особено говорим за чужденците, израстнали в нормални футболни школи, преминали през големи отбори с ДОБРИ треньори, най-вероятно умират от смях (и срам) :oops: от гениални нововъведения, като например ротацията на бековете по фланговете, показана в 1вия мач с Търнава :ohmygod

не винете играчите - те са професионалисти не ЛЕВСКАРИ
те са наети за да върви нагоре "ФИРМАТА" и най-вероятно съвсем подсъзнателно не дават 100% от себе си....

p.s. случайно попаднах на тактическо занимание преди години на В.Вуцов... след "гениалните" му похвати всеки професионален футболист би станал с удоволствие готвач (или би пробвал да го разкара...)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 15, 2011 9:32 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Благодарим за разяснението, сигурен бях, че изпускам нещо, ето какво било :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 15, 2011 9:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Дееба, два месеца чакам някой да ми разясни ситуацията, браво :smt023

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 15, 2011 10:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
BSG написа:
Благодарим за разяснението, сигурен бях, че изпускам нещо, ето какво било :bigok


Това ще да е :smt044

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 15, 2011 10:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Дайте да направим един протест срещу свободното разпространение на метадон и форума на Гонг :smt005

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 15, 2011 12:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Темата се изчерпа, започна се със странични въпроси. Нека се преместим в темата с мача с монтанци. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 16, 2011 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Levskar67 написа:
ТИ НАПИСА " аз не харесвам ИИСУС", на какво лошо те учи ИИСУС? Аз не съм кръстен, ходя на църква рядко по празници, мой минус, но понеже казваш че това са ограничени хора, а ти си много умен ще ти задам няколко въпроса: Защо учените твърдо отрекоха други планети извън Слънчевата система? Защо ЗЕМЯТА е толкова уникална и си създава сама живот? От кой орган на човешкото тяло идват чувствата, да се смееш, да плачеш, да се радваш, че вкарват на ЛЕВСКИ гол или, чорба вкарва? ОТ ДУШАТА от там идват умнико! :slap


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :ohmygod2 :ohmygod


П.С. иначе по принцип се радвам че по времето на великия отбор 93-95 нямаше интернет и форуми....представям си какво биха написали хидън-овците след някоя загуба например тази срещу Спартак Пловдив след която Сираков се махна... :smt017

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 16, 2011 12:20 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
Добре,че го извади като цитат ебати,какво епохално прозрение съм щял да изпусна :smt001


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 16, 2011 6:44 am 
Тоя форум ще ме довърши някой ден :!:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 16, 2011 7:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
кво се оплаквате, само тук темите за футбол прерастват в такива за религия и философия :bigok
ей, интелигентно стадо сме ша ва иба :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 16, 2011 8:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 4:51 pm
Мнения: 1762
Оценка за мача, за футболистите и за треньора не искам да давам, а и не ми е работа да го правя... само ще кажа, че всеки Левскар, който плюе Гонзо, плюе себе си! Ние искахме да поеме отбора в труден момент, така, че сме длъжни да го подкрепяме Докрай!!!

За публиката във Варна - гледал съм всички мачове във Варна от средата на 90те, и почти винаги се получаваше тъпо и скучно гостуване на трибуните! Тоя път си мисля, че стана мн силна подкрепа почти през целия мач, браво на всички момчета... за транспарантите, за димките, само бомбата в сектора не беше мн на място, но...
Нз защо продължават да се втълпяват някой глупости към СЗ, СД, УВ и тн. Това, което видях м/у тях беше уважение и приятелство! Момчетата от СЗ наистина успяха да разпеят сектора, показаха как трябва да се пее 90мин, и се видя, че може и без познатото "айде пейте бе, боклуци", а едно "само толкова ли обичате Левски" :smt023 беше достатъчно! Добре се получава, когато има няколко човека с лице към публиката (както беше и в Пловдив) да нахъсват целия сектор!

Нека си подкрепяме Левски навсякъде, да не се влияем мн от резултатите... те ще дойдат сигурен съм! САМО ЛЕВСКИ!!!

_________________
От първата глътка въздух, До последния удар на сърцето!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 16, 2011 9:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Съгласен съм, че отборът трябва да се подкрепи сега. Иска ми се само да не се окаже, че някои хора в този клуб не работят с желанието, с което трябва и нарочно се саботира процеса. Това вече би ме вбесило!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 563 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com