forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 12:33 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 563 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 8:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
7-2..7-1VICTORY_1914 написа:
Chest

Заглавие: Re: II кръг: Черно море - ЛЕВСКИ (3:1) Отговори с цитат
Стига сте плюли Гонзо ! Стига с тая чорбарщина ! Ние сме длъжни да го подкрепяме каквото и да става ...

Аз се питам ти дали си истински фен на Левски дали ти не си 4ОрБаРа след като искаш да ти остане идола,запомни моето дете 28 год от както гледам Левски по слаб не го помня този отбор,и според твоята логика "каквото и да става" пак да го подкрепяме излиза,ако сме сега 22 кръг и сме пак на 10 място в първенството пак ли ще го подкрепяш бе..........................................


Тва ви е нещо като запазена марка обаче на някои хора. "От абитюренския бал на Хитлер насам не съм виждал Левски толкова слаб". Всъщност аз съм го виждал - при това няколко пъти. Ако го нямаше Митко Иванков в един специфичен мач с прасетата, дали онази ни селекция тогава нямаше да бъде заклеймена като най-смешния отбор като цяло? Примерно. А има и други случаи, а аз дори гледам Левски за по-малко време от теб. Хайде стига с тия крайни епитети. Отбора бъка от нови играчи, изчакайте някакво определено време да видим какво ще стане...

antonatan написа:
Много добро гостуване. Много добре си изкарах, не ми се тръгваше :lsfc3


А ти маймунке мръсна, колко си доУен...сакам и чекам подробности! :bigok

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 8:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2740
cukcaruk написа:
Баси жалките типове :levski Замълчете и изчакайте, бе... Толкова ли е трудно :ohmygod К'во изпропълзяхте някви да храните Гонзо :ohmygod (говоря за тези, които след головете им и веднага след мача, явно при първа възможност, след като са разбрали, че загубата е сигурна, почнахте да храните и да говорите някви глупости :ohmygod Нямам думи, ебаси прасетата :ohmygod

Предлагам ти да се скриеш.

Ако може да ми обясниш какво да чакаме?

Докато Гонзо е в Левки под всякаква форма(без футболист), аз няма да спра да го критикувам.Докато не се махне няма да направим абспютно нищо.Ще градим нов отбор всяка година и после такива отборчета като еклерите ще ни разкриват.

Който все още защитава ТРЕНЕРА Гонзо, явно не е наред с главата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 9:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:40 am
Мнения: 218
Вчера Черно море ни изядоха с парцалките :bigok

_________________
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят, за славният ЛЕВСКИ футболен тим, и старците шапките даже си свалят, пред славният ЛЕВСКИ непобедим!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 9:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
flo написа:

Предлагам ти да се скриеш.

Ако може да ми обясниш какво да чакаме?

Докато Гонзо е в Левки под всякаква форма(без футболист), аз няма да спра да го критикувам.Докато не се махне няма да направим абспютно нищо.Ще градим нов отбор всяка година и после такива отборчета като еклерите ще ни разкриват.

Който все още защитава ТРЕНЕРА Гонзо, явно не е наред с главата.



Предлагам ти да се гръмнеш. Гонзо досега в Левски е заемал три поста - футболист, спортно-технически директор и треньор. Като футболист явно сме на едно мнение, като спортно-технически - в последните години толкова добра селекция не сме имали, пък и сме на печалба всяка година, което означава, че от известно време Левски е на самоиздръжка, като треньор досега има 4 официални мача - две победи и две загуби. Единственото, за което може да се оспорват качествата му е треньорския му пост. А ти може да си критикуваш колкото искаш, но още на следващата ни победа няма да се вестнеш тук във форума. Ти ли беше ония, дето на кюрда викаше Стоичков?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 9:56 am 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 06, 2011 12:32 am
Мнения: 167
Искам да ви попитам Черно море, Спартак Търнава какви треньори имаха, някакви капацитети ли бяха, доказани ли са, защото аз дори не знам името на треньора на варненци, същото се отнася и за треньора на Търнава. Къде са били преди това треньори, къде са изкарали стажове като такива, че Гонзо да е по-различен от тях ? Не мислите ли, че не само в Гонзо е проблема ? На футболистите им беше осигурено всичко, полет до Варна, клубния автобус ги чака на летището, тренировка ден преди мача пред стотици левскари, които да ги надъхат, силна подкрепа на стадиона по време на мача, където имаше 2000 наши... безрезервна подкрепа, подкрепяй Левски докрай отстрана на феновете... Е какво повече ? Всъщност те какво точно показват като благодарност за всичко това ? И междудругото така е от години, а развитие изобщо няма.. е аз мисля, че така не помагаме на отбора си, напротив точно обратното се получава. Не е ли време и на футболистите да се обърне малко внимание, например едно посещение на тренировка от 300-400 човека, за да се постреснат малко и да им се обясни какво по-точно се иска от тях и да им се обясни, че не може да стоят като плужеци на терена и да носят екипа на Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
Всеки си има право на мнение не знам защо някой се опитват да се налагат над мнението на другите? Как така ще влезе някой и ще ми каже да не съм критикувал Гонзо и да съм го подкрепял пък квото ще да стане? Аз нямам ли глава на раменете и да преценя кой да подкрепям? Гонзо го обичаме всички и винаги ще бъде наш идол, но до там. По-добре да намери един добър треньор и да си остане директор. И най-важното да не се меси в чисто треньорската работа на новият човек. Никой не казва, че Гонзо не обича Левски и че няма желание отбора да побеждава. Напротив всеки знае хъса с който Гонзо се раздава за този отбор, но след като няма качества за треньор по-добре да се откаже и да не влачи Левски към дъното. Защото вече 3та суха година ще ни дойде в множко.

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 10:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
Ми футболистите заслужават да направим както бяха направили хърватите - не помня точно кои бяха дали Загреб или Сплит, но имаше такъв случай в който ги посетиха на тренировка с маски и ги съблекоха чисто голи да се научат как се носи тениската на този отбор! Наще заслужават точно това, но сега отново ще има коментари как трябва да ги подкрепяме и т.н. Ок наистина трябва, но след като те не уважават нашата подкрепа и предпочитат да си дремят във Фейсбук и по дискотеките защо да не им се покаже със унижение какво значи Левски? Място за лигльовци в нашият отбор няма нека малко се усетят... не трябва да ги свикваме така... подаваме им пръст, а те лапат цялата ръка. Хайде да изядат по 2 шамара и другият мач да изорат терена.

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 10:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Абе в тоя форум се напълни само с някви пълни идиоти. Да, очевадно Гонзо за треньор не става. Да, и според мен трябва да напусне. Освен това смятам, че и футболистите го бойкотират. Може би даже е по- добре да напусне сега, преди да е решено каквото и да е (втори кръг, тежно гостуване, силен ЧМ).

НО: Кой Левскар би написал такова нещо бе:

flo написа:
Докато не започне ТОТАЛНА фенска война срещу Гонзо той няма да си тръгне.В момента едвам се сдържам да не му тегля една българска.Бива злоупотреба с доверието на феновете ,ама той вече нахалства.


ТОТАЛНА ФЕНСКА ВОЙНА :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 10:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
http://football.sportal.bg/news.php?news=320383

Те това ще е върхът на простотията ако е вярно :ohmygod2

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 10:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
както гласеше онова клише "в защита сме като швейцарско сирене - дупка до дупка !"
иначе с риск да се повторя пак ще кажа - всичко във футбола започва от стабилната защита :!: ... отдавна, отдавна е казано и доказано :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
bate sasho написа:
http://football.sportal.bg/news.php?news=320383

Те това ще е върхът на простотията ако е вярно :ohmygod2

Любовта към Левски няма граници !!! Докато пеят кзл ще е така с всички !

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
единственото положително в мача според мен беше гола на Цветков - майсторско изпълнение, отдавна не бяхме вкарвали от пряк свободен, при това толкова красиво


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 20, 2010 3:04 pm
Мнения: 261
безобразни бехме... харесвам Гонзо, винаги ще го харесвам заради това което е направил за Левски като футболист, но мисля че за треньор не става... дано до мача с/у лайнитекс да сме безгрешни.

И САМО ЛЕВСКИ АЛЕЕЕ
И САМО ЛЕВСКИ АЛЕЕЕ
И САМО ЛЕВСКИ АЛЕЕЕ
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕЕ!!! :levski :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc1 :lsfc1 :lsclapp

_________________
Една любов, но без предел, една борба със свята цел... ЛЕВСКИ СОФИЯ ♥


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 12:14 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 9:50 pm
Мнения: 31
В милата комедия „Търси се съпруг за мама" малкият Алек решава да си намери идеалния баща и след куп перипетии в крайна сметка успява да го постигне.
В трагикомедията „Търси се треньор за Левски" малкият Гошко решава сам да прави всичко под благосклонния поглед на големия Тошко и хепиендът нещо не се вижда на хоризонта... http://sport.webcafe.bg/id_1325268877


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Този несретник Фло е много голям тъпанар. Ей, Фло, кво даваш акъл за фенски войни като не знаеш къде е Герена и как се стига до него? Такива ТВ разбирачи много ги обичам. Най-тъжното не са загубите и треньора, а такива задници сред привържениците на отбора. Комплексирани смръдльовци, на които паметта им е по-къса и от пишките. Засрамете се бе, олигофрени. Не може някакви неграмотници 7-2...7-1...да му го набием у гъзо, да правят тежки квалификации за хора, на които не се достойни и свирки да правят. LS4ever или нещо подобно беше - смени си ника бе, задник, мен пък пуснатото от South Tribune наистина ме просълзи. Трябва са си голям боклук за да не го оцениш. Или да си късопишковец без памет. Да, Гонзо може би няма да стане добър треньор. И Ван Бастен не успя. Това не значи, че трябва да бъде обиждан. Стегнете се малко, защото ставате страшни боклуци. И най-добре си сменете отбора. И пейте само само за победа.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 12:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 9:50 pm
Мнения: 578
Седем:Едно написа:
Този несретник Фло е много голям тъпанар. Ей, Фло, кво даваш акъл за фенски войни като не знаеш къде е Герена и как се стига до него? Такива ТВ разбирачи много ги обичам. Най-тъжното не са загубите и треньора, а такива задници сред привържениците на отбора. Комплексирани смръдльовци, на които паметта им е по-къса и от пишките. Засрамете се бе, олигофрени. Не може някакви неграмотници 7-2...7-1...да му го набием у гъзо, да правят тежки квалификации за хора, на които не се достойни и свирки да правят. LS4ever или нещо подобно беше - смени си ника бе, задник, мен пък пуснатото от South Tribune наистина ме просълзи. Трябва са си голям боклук за да не го оцениш. Или да си късопишковец без памет. Да, Гонзо може би няма да стане добър треньор. И Ван Бастен не успя. Това не значи, че трябва да бъде обиждан. Стегнете се малко, защото ставате страшни боклуци. И най-добре си сменете отбора. И пейте само само за победа.



:levski

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 12:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
На мен лично много ми се иска Гонзо да остане в Левски и то не на някаква смотана длъжност скаут или помощник-треньор, а именно като спортно-технически директор. Жалкото е че ако сега не се отдръпне сам, след време батков ще го махне под напора на феновете въобще от Левски. Сигурен съм че 99% от вас предпочитат Гонзо пред Сираков. Но дано самият Гонзо разбира, че ще трябва да отстъпи част от чергата и да не се бърка, да превъзмогне част от егото си и да потисне желанието сам да донесе слава на отбора. С други думи трябва да узрее, защото в момента като ръководител допуска същите грешки, които допускаше в Рен като футболист... най-важното за Левски е да има истински треньор - със или без Гонзо.
Дано всички осъзнават, че какъвто и да е, колкото и твърдоглав и егоцентричен да е, не заслужава да се стига до унизителни скандирания на стадиона, още по-малко пък плюене по форумите.
Това е Гонзо, един голям левскар!

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 18, 2010 6:51 pm
Мнения: 49
db разкрива – сините фалират - Батков продава Левски!
Адвокатът започва преговори с Иван Мачев.

http://donbalon.eu/news134361.html

По принцип на тия от ДонБалон никога не вярвам, ама дано този път са прави...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7138
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
bate sasho написа:
http://football.sportal.bg/news.php?news=320383

Те това ще е върхът на простотията ако е вярно :ohmygod2

Силно се надявам да е поредната драскаческа пръдня, защото ако не е, е баш чорбаризъм.

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 1:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Аз умишлено не пиша веднага след загуба, щото ей на - тука стана Армагедон.
Народът, надявам се помни че изгубихме мача си от втория кръг и през миналия сезон. Тогава нещата се приеха спокойно, сега не знам за чий са тия драми и истерии.
Не че от нас зависи нещо, ама дайте да се разберем. Гонзо, за да го съдим що за треньор е да се уточним ОТКОГА е треньор. От това лято? От миналото още, зад гърба на Ясен? От 28.02.? Пробивът от миналата година в Европа на него ли го пишем или не?
Ама дайте да си ходи, щото не ставал. Триста пъти писах тука, че няма кой да дойде: не, имало. Триста пъти писах: кажете кой е тоя, дето го има - пак нищо. Като изключим смехотворните кандидатури на Херо и Достанич. Все едно сте деца и не си давате сметка, че ако хвърли оставка ще го смени я Хаздай, я Сухия. И есента на 2009 ще ни се види цветуща.
Местните ни биха, защото си изработиха и вкараха положенията. Нищо чудно при положение, че тандемът в центъра на отбраната е нов и несработен, а отляво Старокин се дъни (което нямаше как да се предвиди първоначално) - Рисп няма и месец в отбора, онзи там Орлин ли е, какъв е тепърва ще го видим.
А ние не можахме да отвърнем на удара, защото сме зле откъм халфове. Грийн е безумно слаб, Владо чат - пат ни умие очите с някой удар от дистанция обаче няма два точни паса поред, Дарко го пишете пътник - е само с Цветков я стане, я не. Вчера не стана. Ако Гонзо е крив за нещо, то е в тази част от отговорността му касаеща слабата форма на основни играчи. Но, съгласете се това никъде на зависи на 100 % от треньора.
И не на последно място - вместо Дембеле имаме Арш, който е съвсем различен тип играч. Цял отбор има да се пренастройва спрямо това, а който е да е треньор то не става за ден - два.
Така че - малко повече подкрепа и по - малко мрънкане.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
bate sasho написа:
http://football.sportal.bg/news.php?news=320383

Те това ще е върхът на простотията ако е вярно :ohmygod2


Искрено се надявам да не е вярно и да е поредната журналистическа изцепка... :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 1:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 668
Местоположение: Горе на черешата
Вариантът с поставяне на Гонзо отново за спортен директор е много спорен, защото няма да се учудя, ако пак се изиграе фиктивна треньорска рокада - поставя се някой послушко, който само да разнася водата, а онзи отгоре да е истинският командир. Тоя цирк вече сме го гледали и едва ли някой иска пак. Виждате сами, че нито Херо, нито И. Илиев, които са личности, искат да чуват за Герена и то точно заради Гонзо. Защото знаят, че нищо не разбира, но ще си пъха гагата във всичко. Така че опциите са две. Първата е Гонзо сам да осъзнае, че чеп за зеле не става и да приеме някаква по-скромна роля в клуба - помощник-треньор, който да мотивира играчите и да води най-елементарните упражнения, или пък скаут, който да работи съвместно с мениджърите на Батков... или някакъв друг подобен пост. Другата опция е изобщо да бъде разкаран от Герена, което ми се струва по-вероятно, защото това не е човек, който ще си пречупи изведнъж мисленето и ще зареже болнавата мания за власт, която го преследва. И все пак това са само някакви блянове... доколкото виждам, Батков няма никакво намерение да го маха, така че ние може да си правим планове, но единственото, което ни чака, е още и още агония седмица след седмица.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 1:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5668
Anarion, просто на хората им дойде в повече това отпадане в Европа и сега при тази загуба окончателно Гонзо им падна в очите като треньор. Просто миналата година си личеше спокойствието , + победата над еничарите първия кръг и боя над Доко по-следващия. Сега дори и при победи в следващите 2-3 мача отново няма как да се говори за кой знае какво подобряване ,тъй като противниците ни са слаби. След това ни очакват много трудни мачове ,тогава ще дойде и развръзката. За мен по-добре е Гонзо да изкара сезона и тогава да видим. Едва ли някой е забравил ,че човека даде мъжка дума. Остане ли Левски без трофей си мята оставката. Ще видим.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 1:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
hidden767 написа:
На мен лично много ми се иска Гонзо да остане в Левски и то не на някаква смотана длъжност скаут или помощник-треньор, а именно като спортно-технически директор. Жалкото е че ако сега не се отдръпне сам, след време батков ще го махне под напора на феновете въобще от Левски. Сигурен съм че 99% от вас предпочитат Гонзо пред Сираков. Но дано самият Гонзо разбира, че ще трябва да отстъпи част от чергата и да не се бърка, да превъзмогне част от егото си и да потисне желанието сам да донесе слава на отбора. С други думи трябва да узрее, защото в момента като ръководител допуска същите грешки, които допускаше в Рен като футболист... най-важното за Левски е да има истински треньор - със или без Гонзо.
Дано всички осъзнават, че какъвто и да е, колкото и твърдоглав и егоцентричен да е, не заслужава да се стига до унизителни скандирания на стадиона, още по-малко пък плюене по форумите.
Това е Гонзо, един голям левскар!

С това съм съгласен изцяло. За съжаление мръсната, мустаката, комунистическа свиня ще.си измие ръцете с него и ще настрои хората срещу поредната легенда.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 12:21 pm
Мнения: 606
Гонзо и да се махне ,няма кой да дойде на неговото място,поне за момента.Време няма защото Левски прекалено дълго се задържа без трофей,а подобно нещо ,че ако Левски не стане шампион Гонзо ще си даде оставката въобще не трябва да задоволява никой.Тази година трябва да бъдем шампиони или най-малкото да вземем купата на България.Стига експерименти с тоя отбор,вече става смешно.

_________________
14-1 ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 1:50 pm 
Anarion написа:
Аз умишлено не пиша веднага след загуба, щото ей на - тука стана Армагедон.
Народът, надявам се помни че изгубихме мача си от втория кръг и през миналия сезон. Тогава нещата се приеха спокойно, сега не знам за чий са тия драми и истерии.
Не че от нас зависи нещо, ама дайте да се разберем. Гонзо, за да го съдим що за треньор е да се уточним ОТКОГА е треньор. От това лято? От миналото още, зад гърба на Ясен? От 28.02.? Пробивът от миналата година в Европа на него ли го пишем или не?
Ама дайте да си ходи, щото не ставал. Триста пъти писах тука, че няма кой да дойде: не, имало. Триста пъти писах: кажете кой е тоя, дето го има - пак нищо. Като изключим смехотворните кандидатури на Херо и Достанич. Все едно сте деца и не си давате сметка, че ако хвърли оставка ще го смени я Хаздай, я Сухия. И есента на 2009 ще ни се види цветуща.
Местните ни биха, защото си изработиха и вкараха положенията. Нищо чудно при положение, че тандемът в центъра на отбраната е нов и несработен, а отляво Старокин се дъни (което нямаше как да се предвиди първоначално) - Рисп няма и месец в отбора, онзи там Орлин ли е, какъв е тепърва ще го видим.
А ние не можахме да отвърнем на удара, защото сме зле откъм халфове. Грийн е безумно слаб, Владо чат - пат ни умие очите с някой удар от дистанция обаче няма два точни паса поред, Дарко го пишете пътник - е само с Цветков я стане, я не. Вчера не стана. Ако Гонзо е крив за нещо, то е в тази част от отговорността му касаеща слабата форма на основни играчи. Но, съгласете се това никъде на зависи на 100 % от треньора.
И не на последно място - вместо Дембеле имаме Арш, който е съвсем различен тип играч. Цял отбор има да се пренастройва спрямо това, а който е да е треньор то не става за ден - два.
Така че - малко повече подкрепа и по - малко мрънкане.

Абсолютно съм съгласен с теб ! Но ... по тая логика трябваше всички ние да дадем шанс и на Вили Вуцов :) Защото на него му дадоха точно 2 мача време и след това го изгониха :smt047


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
доста смешни са всички които дават оценка на Гонзо като треньор за 2 мача :)

ние българите сме уникално племе заклевам се....един мач да не тръгне както трябва - край с футбола, тотално слабаци сме, изгубихме титлата, гонзо-вън естественно :)....

добре бе КАПАЦИТЕТИ нали гледате мачове уж, вие видяхте ли че имаме 2-ма основни защитници контузени......забелязахте ли по какъв начин ни изглеждаше защитата във Варна???
И кво да не ми кажете че селско море играха някакъв извънземен футбол.....ебаси смешниците цял мач кюскаха и разчитаха на контри в странния вариант на защитата ни.......

видя се че като влезнаха йовов и тасевски буквално ги насрахме прибраха се дърварите 10 човека отзад...нямахме един от най-добрите играчи - Калво , някои играчи им беше първи мач дето се вика, Башлиев още не се е ориентирал кво трябва да прави....отбора тепърва се обиграва нооооооо Гонзо-Вън, Гонзо е виновен, той не става не разбира молим се на бога за пореден анонимник "треньор"...

И Жозе Мауриньо да дойде в ЛЕВСКИ с тия играчи събрани преди месец и половина ще има и равни и загуби.....просто буквално сте смешни с великата мисъл "Гонзо не ставал за треньор".......дайте малко време на отбора, подкрепяйте го и вярвайте...........с Ганьо собственик и такава трансферна политика (в смисъл продаваме скъпо взимаме без пари) ще градим още доста време отбор в движение.....и имайте поне малко доблест да си траете защото ГОНЗО е мъж и е поел отговорност защото е ЛЕВСКАР а не защото се прави пред някого за нещо...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 2:16 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 1:12 pm
Мнения: 19
На всички ни е криво, защото пореден мач не показваме добра игра, но трябва да имаме достойнство да приемем загубите без да обиждаме.
7-2..7-1VICTORY_1914, как може да пишеш толкоз неграмотно, бе чУвек :ohmygod







Ok съгласен съм с тебе наистина съм допуснал правописни грешки,сега ще си направя необходимите изводи и аз като Гонзо за играта на отбора. И живота продължава всеки следвъщ пост ще бъде по грамотно написан от мен. Не знам защо това за моят правопис ви прави впечатление,а не слабата игра на отбора? Сега тозо пост по добре ли го написах или пак имам грешки? Вместо да напишете нещо по темата вие се занимавате с глупости и на някои хора ще кажа,че ще пиша каквото мисля аз,а не какво им харесва на тях.... В футбола няма незаменими хора незнам,ако следващия мач играем така пак ли ще ги защитавате виновните за това,а вземете се ОСЪЗНАИТЕ вече. Точно сега трява да бъдем мъже и да търсим вината в себе си не някъде другаде,на тези които обращът повече внимание на мен и правописа ми няма да обращъм повече внимание. Само ще имкажа,че много повече милея за Левски отколкото те,а и никога не поставям които и да е било то и Гонзо да бъде над отбора Левски....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 2:18 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7352
Абе, айде стига глупости бе. УЛ и ти какво се правиш на сляп. Гонзо от колко време е треньор? 2 мача били. Достатъчно го гледахме. Кокала що го плюхте бе? Не ни ли направи шампиони? Ама въпреки това го хранехте. Вили Вуцов го изгониха още като дойде. Нима те не са болни левскари? Само Гонзо го търпим. И то щото е Гонзо. Влизате и почвате да викате що хората го обиждали. Къде го обиждат? Тука най-много нек'ви келеши 2-3-ма да са го обиждали. Кой го обижда? Нормалните хора уважават Гонзо, ясно им че не става за треньор (все още не), но не го обиждат. И голямо насиране беше от страна на Йовов вчера. Уникално просто. Ние все градим отбори бе, цял живот градим. А Гонзо освен, че е мъж и че е левскар е и твърдоглав и няма пусне току така този пост. Какво, ще го чакаме да се научи ли? Колко пъти е казал, че Левски не е училище? И аз, както предполагам и всички тука искаме Гонзо да мачка наред с Левски и като треньор, но може би още не е дошло времето за това.

И кой не си подкрепя отбора? Никой не е спрял да подкрепя ЛЕВСКИ. Но това не означава, че трябва да си затваряме очите за очевадни неща.

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Последна промяна ultima frontiera на Нед Авг 14, 2011 2:20 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Към това, което UL е писал само да добавя: пропускаме ролята на бай Ганя.
Имало селекция...ама кога дойдоха Рисп, Калво, че и Арш? Ами ето го и резултата - във всяка линия имаме по едно несработено звено. И Гонзо тук няма за какво да го бъркаме. Той може да избира играчите, ама не плаща за тях.
Щото откога се знае, че Дембеле напуска? Откога ни липсва флангови играч като Жо? Откога стана ясно, че в центъра без алтернатива са ни Милиев и Иво Иванов (?!?!)? Да беше се бръкнал мустакатия доносник отрано, та да си бяха почнали новите подготовката с отбора от самото начало. Ама не - до последно циганене, пазарлъци...ще сработваме отбор в хода на първенството. Като така нормални са и подобни резултати.
Най - абсурдното е, че тук и по другите теми сега щяха да се леят дитирамби ако не беше случайната травма на Милиев в Търнава и ако в 92 - ата на Гаджев му се беше получил удара. При същата игра и пр.
Пак казвам - дайте да си подкрепяме отбора, равносметката ще се се прави на почивката. Почвам да имам чувството, че сме от "Левски" само когато отбора е сигурен за титли, купи и играе като отвързан. Е не става така.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 563 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com