forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:14 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 563 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 2:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 228
За UL

1. Не са 2 мача на Гонзо, а 4 (като се направим на луди и приемем, че 2рия полусезон Я.П. е бил треньор - хаха)
2. Имаме 3ма централни защитници защото мениджъра не е купил повече (а това бил Гонзо...) - за справка темата за 2рия мач с търнава
3. Никой не прави изводи, че Гонзо не става ИЗОБЩО за треньор - това просто е факт!

И най-важното НОЕ СМЕ ЛЕВСКИ ОТ СОФИЯ И НЕ ТЪРПИМ ЛОША ИГРА, ЛОШ ТРЕНЬОР, ЛОШ СЕЗОН и т.н.
ПРОСТО ЗАЩОТО СМЕ НАЙ-ЕЛИКИЯТ ОТБОР НЕ ЗАСШУЖАВАМЕ ТОВА КОЕТО СТАВА.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 2:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 1:12 pm
Мнения: 19
СИНЕОК един въпрос и към тебе: Нима ти не допускаш или не си допускал правописни грешки когато пишеш тук в форума?

Аз не помня нервите ни някога да са били толкова здрави,които и да ни е бил тренер в последните години,но едва ли би се променило нещо докато Батков е Левски.....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
а значи Ясен Петров ни е бил треньор само първия полусезон когато показвахме добра игра :smt082 :smt082 :smt082 после разбира се ни е бил Гонзо :)

И разбира се не били 2 мача а 4 :smt003

Абе всеки си "знае" дето се вика, аз затова не мога да гледам мач от "А" и "В" сектор щото е пълно с капацитети дето искат отбор събран оня ден да играе като ГалактикО :ohmygod2

а Кокала аз никога не съм го хранил на стадиона (с псуване наложено от едни хора) но винаги съм казвал - дори тук във форума може да се потърси от онова време че играехме безумно слаб и грозен футбол. Той просто не става за старши треньор, помощник е друго нещо.
И точно титлата на Кокала за мен е една от най-маловажните в историята на клуба защото не мога да си спомня някой мач в който да сме играли красиво и агресивно и да сме смачкали противника.
Напротив спомням си само посредствени измъчени мачове и най-вече човекът-отбор ГОНЗО който ни направи шампиони (а не Кокала моите уважения)...и НЕ титли като тая при Кокала не ме топлят щото не пея само за титла.......

пак казвам отбора има огромен потенциал, дали Гонзо ще успее да издържи на натиска който допълнително повечето от нас усилват е въпросА.

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 2:40 pm 
UL написа:
И точно титлата на Кокала за мен е една от най-маловажните в историята на клуба защото не мога да си спомня някой мач в който да сме играли красиво и агресивно и да сме смачкали противника.
Напротив спомням си само посредствени измъчени мачове и най-вече човекът-отбор ГОНЗО който ни направи шампиони (а не Кокала моите уважения)...и НЕ титли като тая при Кокала не ме топлят щото не пея само за титла.......


Аз пък си спомням един такъв мач при Кокала. 2:0 беше (Певеца и Зе Соареш) :smt002 :lsclapp


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 2:41 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24902
Местоположение: Възраждане, Русе
аз пък си спомням загуба на герена с 0:3 от комшиите ти :bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 2:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Рушвета написа:
UL написа:
И точно титлата на Кокала за мен е една от най-маловажните в историята на клуба защото не мога да си спомня някой мач в който да сме играли красиво и агресивно и да сме смачкали противника.
Напротив спомням си само посредствени измъчени мачове и най-вече човекът-отбор ГОНЗО който ни направи шампиони (а не Кокала моите уважения)...и НЕ титли като тая при Кокала не ме топлят щото не пея само за титла.......


Аз пък си спомням един такъв мач при Кокала. 2:0 беше (Певеца и Зе Соареш) :smt002 :lsclapp


ти смяташ че надиграхме тотално чорбата на терена в този мач а не ги излъгахме? :smt017

единственото тотално тогава беше на трибуните :levski :lsfc3

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Кокала какво общо има?!
Става дума за Гонзо и за "Левски" сега.
Ако някой смята, че Кокала е подходящ заместник и трябва да се върне начело -да си го каже. Прав, крив - поне за това ще спорим.
Обаче иначе какво излиза - щом Кокала сме го емнали с псувните от втория мач, щом го хранехме и при титла значи Гонзо хептен можем да си го обливаме. Ако това е логиката, не я схващам.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 2:46 pm 
http://zamunda.net/details.php?id=171260&hit=1
Ще си го изтегля, за да го гледам :smt003 Все си мисля, че в този мач ги смачкахме тотално и можеше да ги бием и с повече :smt017


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 2:47 pm 
UL написа:
а значи Ясен Петров ни е бил треньор само първия полусезон когато показвахме добра игра :smt082 :smt082 :smt082 после разбира се ни е бил Гонзо :)

И разбира се не били 2 мача а 4 :smt003

Абе всеки си "знае" дето се вика, аз затова не мога да гледам мач от "А" и "В" сектор щото е пълно с капацитети дето искат отбор събран оня ден да играе като ГалактикО :ohmygod2

а Кокала аз никога не съм го хранил на стадиона (с псуване наложено от едни хора) но винаги съм казвал - дори тук във форума може да се потърси от онова време че играехме безумно слаб и грозен футбол. Той просто не става за старши треньор, помощник е друго нещо.
И точно титлата на Кокала за мен е една от най-маловажните в историята на клуба защото не мога да си спомня някой мач в който да сме играли красиво и агресивно и да сме смачкали противника.
Напротив спомням си само посредствени измъчени мачове и най-вече човекът-отбор ГОНЗО който ни направи шампиони (а не Кокала моите уважения)...и НЕ титли като тая при Кокала не ме топлят щото не пея само за титла.......

пак казвам отбора има огромен потенциал, дали Гонзо ще успее да издържи на натиска който допълнително повечето от нас усилват е въпросА.

А сега да не би да играем силен и красив футбол ? За едни може за други не .. това е цялата схема :) Велев стана шампион с Левски и го изгониха преди евромачовете .. Вили Вуцов пое Левски и след някой друг мач и него го изгониха без да му се даде и на него шанс . Сега обаче е Гонзо и на него ще трябва да дадем шанс .. защото е по-голям левскар от Вили и от Кокала ли ? Не сте интересни с тези си мнения . Аз също искам да се дава шанс на Гонзо най-малкото защото наистина отбора все още не е сработен . Трябва да си измине целия сезон та даже и половината от следващия за да се прецени правилно , но критерия спрямо останалите които са минали по този път някак не е реален спрямо този критерии с който се цени Гонзо сега . Аз не вярвам и никой неможе да ме убеди в това че Вили и Кокалеско са по-малко фанатизирани левскари от Гонзо . Няма смисъл .. изговорихте хиляда глупости , всичко е ясно и е нормално (поне при нормалните отбори) .. има си такива периоди в които да губим има си и такива да печелим ... време трябва за сработване и за обиграване .


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Я спрете да недоволствате ще вземат да се притеснят момчетата, трябва да има спокойствие в отбора и белким вземем да бием Светкавица :smt059 . Вие само за победа ли пеете ? Трябва да подкрепяме играчите и да ги аплодираме за сърцатата и мъжка игра :bigok !

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Последна промяна maxsupport на Нед Авг 14, 2011 3:11 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 2:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
pivo написа:
абе тия мърлячи от webcafe откога взеха да разбрат от футбол, бре ?!?...
жалките им, импотентни напъни за оригиналност пак удариха греда !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 3:01 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20427
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Гледах записа от мача, и:

1.При първия гол-първо, оня Паломино напредва напред, а Рисп и Старокин се чудят какво да правят-вместо и двамата да стоят на 3 метра пред него, Рисп трябваше да му попречи да подава, а Старокин да покрие Атанасов от Черно Море, който беше сам вляво и който подаде за гола, а Иво фейсбука при цялата тая ситуация стоеше на няколко метра пред наказателното поле :ohmygod и съответно Капитанов беше сам на 2 метра пред вратата...

2.Вторият гол-всичко тръгна от Фейсбука, който увисна в центъра и топката го прехвърли, после Паломино пое и мина през Рисп

3.Третият гол-Георги Илиев се освободи от Йовов на фланга, а Ицето даже и не се опита след това да го настигне и спря да играе :roll: А Рисп беше до Петков и не успя да му попречи да вкара

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 3:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Сега пък селекцията била виновна! Чакайте, бе, хора! Айде някой да ми посочи кога през последните 10 години сме имали пари за селекция? Кога е била различна трансферната ни политика?! Никога! Левски е беден клуб от време оно и въпреки това за същия този период постигна немалко успехи, а сега ни правят за смях някакви селяци, които не знаят от коя страна се рита топката. Като няма играчи, ще си извади от ДЮШ. Къде са следващите Домовчийски, Миланов, Ричард. Няма ги и няма да ги има понеже някои хора са твъде заети да дават брифинги и да се разправят със съдии и журналисти. На всичкото отгоре е очевидно и че самият отбор е спретнал здрав бойкот... Ив. Цветков даже не се израдва на изпълнението си. Нужна е моментална смяна. И то не за да се юркаме за титлата - ние вече сме я загубили. А за да се спре тоя тотален разпад на отбора в чисто спортно-технически и психологически план. Пък може и самият Гонзо да си запази малко честта, ако сега хвърли оставка.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 3:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Така е, Смирноф, признавам те за футболен спец. Този негър Паломино нямаше никаква идея от коя страна да ритне топката.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
Smirnoff написа:
... Айде някой да ми посочи кога през последните 10 години сме имали пари за селекция? ...
Имахме !... Когато влезнахме в Шампионската Лига, тогава имахме !
само че парите не отидоха за селекция (да се вложат, за да се умножат), а се "усвоиха" по един познат, характерен за тия географски ширини начин :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
. Ив. Цветков даже не се израдва на изпълнението си.

Смирноф, айде стига простотии - при 1 - 2 10 минути преди края за кога да се радва? И за какво - че ще паднем с по - малко ли? Трябваше 5 минути почетна обиколка ли да прави, че да не изглежда че имало било бойкот?
Баш па Гонзо ти е виновен, че в школата от години се правят само глупости.
Вземете се в ръце и мислете малко, преди да пишете.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 3:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
не виждам кво да се радва Цветанов на гола си като не създаде 1 голово положение преди тва.......ако беше вкарал победен гол да се радва ама.....точно той е човека който разминаваше по 3-4 защитника и правеше пас към Арс....а във Варна нищо нему се получи...

и още - аз не подкрепям ГОНЗО защото е голям ЛЕВСКАР а защото трябва да му се даде шанс като легенда на клуба да бъде и треньор. Мъри да не би да имаше повече опит от него когато пое ЛЕВСКИ?
Или може би Гонзо трябва да е треньор във Видима първо? Това са глупости - Иван Вуцов навремето какви успехи е постигнал а е бил съвсем млад треньор. Мястото на легендата на ЛЕВСКИ е в ЛЕВСКИ!
Друг е въпроса дали момента е подходящ (с оглед собственик и селекция) точно сега да пробива Гонзо, но дай боже да успее.

И аз не меря треньорите на ЛЕВСКИ по тва кой е ЛЕВСКАР.....Кокала имаше цял сезон да докаже че не става за треньор, Вили Вуцов беше изгонен твърде рано, но за разлика от Гонзо и Кокала :

а) той не е легенда на ЛЕВСКИ по никакъв начин
б) той е твърде малко свързван ИЗОБЩО С ЛЕВСКИ макар и да е голям ЛЕВСКАР и син на легенда
в) той имаше няколко сезона като треньор в най-различни отбори където постигна едно голямо нищо

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 3:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Smirnoff написа:
Ив. Цветков даже не се израдва на изпълнението си


срещу СлаБия да не би да се израдва особено.. явно за него е нещо абсолютно рутинно това, а и още головете му не са били от кой знае какво значение ;)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 3:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
така е, трябва и е дори задължително да му се даде шанс на Гонзо!
Но колкото и клиширано да звучи, треньорската професия е ветровито място. Не знам дали в момента Гонзо осъзнава че сам си бие по авторитета който си изгради и има в очите на левскарите. Да, който се страхува от мечки да не ходи в гората. Но според мен се иска сериозна подготовка преди да влезеш в гората, която поготовка "пътьом" и така "между другото" не се прави... Пък и нали в ЛЕВСКИ "нямало много време и никого не чакали" (цитирам негови думи!)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 4:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Тоя Паломино как се е озовал в Черно Воре ? Егати играча :smt031

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 4:13 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 732
Хайде сега пък Паломино голям играч бил. След като миналия кръг Монтана го опазиха сещайте се.
По въпроса за Гонзо - не знам дали има отбор дето да може да бие след като основните му халфове сбъркаха към 20 паса само първото полувреме. Гаджев например имаше 5 или 6 поредни грешни паса. За сравнение халфовете по света правят към 90% точни отигравания за цял мач.
Та Гонзо ли трябва да научи футболист на 25 години как да подава точно ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
ultrafan_rs написа:
аз пък си спомням загуба на герена с 0:3 от комшиите ти :bigok

Феноменален мач :bigok Китайците ни смачкаха по всички параграфи :bigok, а тоя Камбуров като че ли беше поне с 20-25 сантиметра по-висок от нашите защитници :ohmygod2 Тогава мислех да правя сефтето на племенника /малко подуенско говедо :bigok /, ама преди това прецених, че е твърде малък за тия неща :lol: Така че бехме с един мой човек във Въ сектор, накрая на мача помня, че хоратя пляскаха на Локото, а ние двамата поне 20 минути след това не можахме да си кажем нищо :smt005 Просто нямаше какво :lol: :lol: :lol:
Да де ама пък след това бихме селяците и убихме свинете :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Ми на мен бая солиден ми се видя :roll: Не само при гола, на няколко пъти ти направи защитата смешна.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
и кво от 2 контраатаки го изкара ебаси футболиста? Тая маймуна ще затъне в блатото на посредственото селско море.

Аз с изключение на въпросните 2 контраатаки не го видях тоя смешник да пипне топката, незнам какъв играч е...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 4:30 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
UL написа:
и кво от 2 контраатаки го изкара ебаси футболиста? Тая маймуна ще затъне в блатото на посредственото селско море.

Аз с изключение на въпросните 2 контраатаки не го видях тоя смешник да пипне топката, незнам какъв играч е...

тупалката от далече също си я биваше :smt059

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
то и тупалките от далече на дъстли мюлдер не са лоши но въпроса е да му се позволява ли да стреля по вратата?

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
ЧМ си ни биха с възможно най-простата тактика, която може да съществува, ама така става като липсва халфова линия и централен защитник е ИИ5 :ohmygod Негъра не е нищо особено, просто надиграва 1:1 нашите, бие силно и точно, и бяга бързо :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 5:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Седем:Едно написа:
Така е, Смирноф, признавам те за футболен спец. Този негър Паломино нямаше никаква идея от коя страна да ритне топката.


Какъв футболист е тоя Паломино, бе :smt005 :smt005 :smt005 Това, че размина трансферното ни "бижу" Рисп или пък оня космонавт Иво Иванов ли те наведе на тая мисъл? Може би и търнавците са адски силен тим, а Славия са изградили най-силния си отбор от години насам и беше нормално да треперим за преднината си на Герена. А, щях да забравя - там съдията беше виновен :smt005 :smt005 :smt005 Срещу този разбит отбор на Левски всеки ще изглежда силен. А най-жалкото е, че точно сега лит(*кс-етрополе гради отбор и има затруднения, Литекс приключи, а Лудогорец е твърде нов отбор, за да е някакъв фактор. И точно сега титлата беше доста по-лесно постижима, но неее, Гонзо та Гонзо.

И какво да се вземам в ръце? В тая школа винаги са се правели простотии. Ама само в последните 5 години закара играч в холандския шампион и изгради гръбнака на най-успешния ни отбор в цялата история. Значи можело. Ама трябва някой да седи, да работи с треньорите на хлапетиите, да поразбирва малко от кое дърво става свирка. Не става само да бръмчиш около Герена, разчитайки на неприкосновения си статут.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 5:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Smirnoff написа:
...Какъв футболист е тоя Паломино, бе....

Сигурен съм че преди 2 сезона някой е викал така за Гарата :loser2

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 5:18 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Adepta написа:
Smirnoff написа:
...Какъв футболист е тоя Паломино, бе....

Сигурен съм че преди 2 сезона някой е викал така за Гарата :loser2


Ако искаш, понеже сме по басовете, да хванем един дали този ще стигне по голове Гара-та след 2 сезона... И дали ще играе в Бундеслигата :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 563 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com