forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:44 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 8:48 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Ами като не са научени да се защитават (тоест не знаят как да застанат какво да направят като не владеят топката) е нормално да се панират по този начин и да си личи, че ги е страх. Това ясно се вижда при гостуванията. Той проблема е от много години обаче на никой в Левски явно не му пука за това как играем като гост в Европа. Ако Батков беше взел някой като треньора на Жилина (и сега на Виктория Пилзен) Павел Върба или треньора на Спартак Търнава със сигурност щяхме да прогресираме в доста отношения.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 8:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 18, 2010 6:51 pm
Мнения: 49
south написа:
SPARTACUS написа:
Много ме е яд, че други балкански отбори и разни други, които преди години и Европа не бяха помирисвали, сега играят всяка години в групите, ето БАТЕ БОРИСОВ е с единия крак в групите на ШЛ отново...

Смея да твърдя, че именно ние направихме БАТЕ Борисов отбор, след като се оставихме да ни отстранят, да приберат бая кинти от ШЛ и да ги завъртят по такъв начин, че да се развиват и печелят още. Въпросът тук е какво се прави с "нашите" кинти? Интересно къде потънаха едни суми като почнем от трансфера на Гонзо и ТВ правата с Ливърпул и стигнем до 1/4-финала в УЕФА и групите на ШЛ. А едни "трактористи" от един Беларус успяха да се оправят с далеч по-малка печалба.

Ама защо да търсим отговорност от Батков, нали не той играе на терена, не е той виновен. :smt031


Точно за това говоря, че хората се развиват!За няколко години от мечтан жребий, се превърнаха в средно силен отбор, който вече почти никой не желае!А при нас какво?Точно обратното...няма да се очудя ако следващата години сме желан съперник за отбор от класата АПОЕЛ или Цървена Звезда...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
Каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи ! :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 9:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 1:12 pm
Мнения: 19
Преди 19-20 години бях на националния стадион с баща си да гледам победата на нашия любим отбор срещу Глазгоу Реинджърс за к.е.ш.,а в последният предварителен кръг играехме с Вердер Бремен,като първия двубои направихме 2:2 у дома в ответния сблъсък в Бремен Левски загуби1:0 и отпадна от големия отбор на Вердер. И да ви кажа тогава отпаднахме с достоинство и след това се говореше с респект и уважение за Левски,а днес какво става? Не можеше отборите като Спартак Търнава и такива разни да си помислят да отстранят левски.Сега от края на 2007 до сега играхме с 6 отбора,които ни беше трудно да произнесем имената и в вси4ките слу4аи Левски отпадна от отбори които не са от класата и на Росна Китка за сажаление:((((((((((((. Знаем какви невероятни 2 сезона направихме в УЕФА и след това в фруповата фаза на наи силния клубен турнир преди 5-6 години за което се гордея,4е съм фен на този отбор.Левски си направи име с голямо усилие градено години наред и го разруши за 1 ма4 90 мин.Не мога да се саглася с някои пап4аливи деца на 16-17 год,4е станалото в Тарнава станало стискаме о4ите и вземаме първеството.ЛЕВСКИ Е ГОЛЯМ ОТБОР И НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАДОВОЛЯВА САМО С У4АСТИЕТО В ЕДНО ГЛУПАВО ПЪРВЕНСТВО като нашето б.г ЛЕВСКИ не е отбор,които трябва да става за смях!!!!!!!!!!!!!! ТОВА ТРЯБВА ДА ГО РАЗБЕРЕ НАИ СЕТНЕ '"ДЕБЕЛИЯТ МУСТАК'". Имам 4увството ,4е господин Батков не осазнава на,къкъв отбор е президент??????????? Това е наи големиия отбор в България,а не някои махленски отбор като Видима Раковски,4е да ми казва след ма4а в Търнава,4е живота продалжавал,да така е ТОДОРЕ,но се надявам искрено да продължава без ТЕБ!!! Вън кумонистите от ЛЕВСКИ!!! За Гонзо не искам да кажа лошо,но казвам само 4е по добре да си вземе 3 мес отпуска да изкара 2-3 години някъде у4илище за трениори и тогава да си помисли дали е станал достатъ4но добър за трениор на Левски.Ако и тогава не е станал да не се връща никога на Герена! Не е станало нещто много страшно,4е левски отпадна,а по лошото е,4е едва ли ще има някъкви промени сега,което е краино време,в противен слу4аи и догодина ще бъдем същата история.Аз съм на 28 години след месец ги навършвам никога не сам гледал по слаб отбор на Левски,и по време на ма4а в Словакия си стисках о4ите и се молех садята да свири краи на ма4а за да не стане разгром като в Лисабон сърцето ми се свиваше на кълбо от мъка:((((((. Какво да 4акаме догодина в 2 кръг ли още да падаме от някои отбор от Малта или Лихтенщаин ли? Или да заеършим на 8 място и тогава 4ак това некадърно ръковотство да разбере,4е трябва да си ходи-ОСТАВКА НА Г-С БАТКОВ!!! Ако бяхме отпаднали от отбори като Селтик,Рома,Удинезе,Аякс и т.н никои нямше да овинява никои но при тези обсоятелства няма как да бъде друго я4е..... Само се 4удя дали няма и някаква договорка някои от ира4ите на Левски и г-с Мустаков да не би да са продали ма4а с Търнава,ако са го залагали някаде в букмеикърска къща изван европа,например кадето Мустаков ходи на сафари,не мога да се сетя къде беше наскоро в коя даржава,а кое било така още по жалко за Левски и нас феновете.Батков,Гонзо и никои друг не е по голям от отбора Левски Това е отбора на народа,над 70% от населението на страната България са фенове на Левски,Левски това е религия.То не представлява и само 1 сектор или 100 000 000 от Сф,а представлява цяла България.За това Левски е нари4ан отборът на народа.Вън комунистите от Левски!!!!! САМО ЛЕВСКИ!!! !!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 9:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Много ясно. Искаме силен Левски. Не искаме аматьорщините на агент Паткоффф. САМО ЛЕВСКИ :levski :levski :lsfc3 :lsfc4 :lsfc3 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
а в крайна сметка разбра ли се защо си тръгнаха наши хора от стадиона?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 1:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
А подставени ли сме на жребия?

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 1:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2660
Местоположение: Sofia
Hypnotic написа:
А подставени ли сме на жребия?

Epic fail... Опита се да вкараш ирония , но с тази правописна грешка... не се получи! :ohmygod2

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 228
Anarion написа:
Цитат:
нтересно къде потънаха едни суми като почнем от трансфера на Гонзо и ТВ правата с Ливърпул и стигнем до 1/4-финала в УЕФА и групите на ШЛ.

Е как бе, направихме терен и общежитие за младите таланти, пробихме един тунел между "В" и "Г", сменихме таблото :bigok Неблагодарници :smt003


моля моля - сменихме КОРУБАТА на таблото !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 228
BluePassion1914 написа:
Плюите още по Гонзо а забравихте времето когато слагахте аватари Гонзо с окървавената глава и фланелка и от типа 16 е добро число ... Плюете срещу единствения от много време насам който прави нещо за отбора със сърце. Плюите по борат защото не дава пари за свястна селекция , а и по него плюхте, само, че спряхте след като нещата в Левски спрямо резултат и игра горе-долу се пооталожиха и започнахме да връзваме резултати от типа 2-1 3-2 срещу отбори като Локо Мз и Монтана ...

Фенове които пеят САМО за победа са ясни, след още една загуба ще си дават гласа за цдна :losers


пич никой ен е забравил кой е Гонзо и какво е направил, НО ТОВА НЕ МУ ДАВА КРЕДИТ да съсипва отбора
"аз носих ЛЕЕВСКИ на гърба си 5 години, значи 5 години мога сега да проваля така ли ?"

я стига с тея връзки минало-настояще, дал-взел...
гледайте реалноста, тя е проста - безумен обезпаричен собственик + отбор без треньор + мениджър толкова влюбен в себе си, че е готов да съсипе клуба...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 11:57 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 1:12 pm
Мнения: 19
Батков си остави гонзо защото е "послушник" заедно гениялния строен "бижутер",които няма въздух за ма4 на малки врати4ки пове4е от 7-8 мин,нима Наско Сираков е по малко успешен футболист от тези които за 4-5 години съсипаха отбора ни,да не изброявам и другите велики футболисти.Когато фактите говорят и боговете мъл4ът! Това което прави сегашното ръковотство на Левки се нари4а-нарцисизъм и нехаиство,някъкво самовлюбване. Никои не е по голямот клубът-ЛЕВСКИ! ЛЕВСКИ НАД ВСИ4КО!!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 3:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 2:20 pm
Мнения: 6912
Местоположение: София
Бих път до Търнава-и кво едно голямо нищо,слаба игра,бездушие пълно,безобразна игра.А за нашата публика не ми се говори - пълна трагедия-седнали си едни на горните редове и гледат все едно са на театър,а ние на по долните редове се мъчим да викаме нещо ама не се получава,а за тяхнта публика евала супер бяха,така ги вдигнаха техните че нашите путки напълниха гащите второто полувреме и добре че са некав измислен отбор,това ако беше малко по класен отбор отивахме минимум на 5-ца! да не говорим че бяхме смешно малко хора може би около 150 човека!!

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 4:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Гледам стотици специалисти изливат помия по Гонзо и по играчите, а това не е приятно. Все пак хората ги боли от отпадането, а и са имали други очаквания след добрата селекция и мачовете в ЛЕ миналия сезон.
Днес Гонзо в прав текст казва: "... по-умерено, да се уважаваме... Всички сега сме разочаровани, но миналото - минало." Добрата новина е, че в такива години на "липса" на мачове в ЕКТ обикновено ставаме шампиони.

Имам и един въпрос с молба само за един възможен отговор един към хвърлячите на помия по ЛЕВСКИ:
"Ако зависи от вас какво бихте избрали - да сме шампиони тази година и да не играем ЕКТ сега или да играем ЕКТ сега и да не сме шампиони?"
Интелигентните хора по природа са оптимисти, а от трудно положение не се излиза с глава наведена в земята...

Големи спецове се навъдиха, човек ще рече май сме най-велики на Земята...
Ако всички с такава страст с която критикуват си гледат работата, то нямаше да сме задния двор на Европа :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Чета на сравнения между Гонзо и Наско :ohmygod2
Кой какво бил дал...
Само дето единия не си е показвал гъзъ на агитката :roll:
Та като се отчита приноса на човека като играч, тези дребни нещица е добре да се споменават. Щото Гонзо толкова ниско не е падал.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
Две победи над чорбата и селяците, по възможност убедително с игра и резултат + спечелване на купата и шампионата. Ето това ще върне доверието със сигурност ! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
UGLYBLUE написа:
Гледам стотици специалисти изливат помия по Гонзо и по играчите, а това не е приятно. Все пак хората ги боли от отпадането, а и са имали други очаквания след добрата селекция и мачовете в ЛЕ миналия сезон.
Днес Гонзо в прав текст казва: "... по-умерено, да се уважаваме... Всички сега сме разочаровани, но миналото - минало." Добрата новина е, че в такива години на "липса" на мачове в ЕКТ обикновено ставаме шампиони.

Имам и един въпрос с молба само за един възможен отговор един към хвърлячите на помия по ЛЕВСКИ:
"Ако зависи от вас какво бихте избрали - да сме шампиони тази година и да не играем ЕКТ сега или да играем ЕКТ сега и да не сме шампиони?"
Интелигентните хора по природа са оптимисти, а от трудно положение не се излиза с глава наведена в земята...

Големи спецове се навъдиха, човек ще рече май сме най-велики на Земята...
Ако всички с такава страст с която критикуват си гледат работата, то нямаше да сме задния двор на Европа :wink:

Това е пример за дълго мнение, с което не се казва нищо. :loser2
Всеки сам преценява кое предпочита, затова се казва предпочитание. Мен лично много повече ме надъхват големите европейски вечери, защото пазят още онзи заряд, който като по-малък ме караше да не спя преди мачовете, защото често надскачаме възможностите си и можем да се похвалим с доста престижни победи и защото никога не знаеш какво ще се случи, кога ще обърнем и кой ще вкара уникално красив гол. Българските мачове в голямата си част са ми скучни, на Герена идват некви селяни, цял мач се ритат и се крият и така. Да не казвам голяма дума, ама мачовете със свинете също в последните години са уникална скука. Това са моите предпочитания, разбира се има хора с различни желания и вкусове. Нормално е да съм разочарован, че онея есенни европейски вечери, които чакаш с нетърпение няма да се състоят.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 7:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Нали се сещаш, че стадионът е празен във вътрешните мачове, точно защото мнозинството разсъждава така.
Ако стадионът е пълен, пак ще има заряд.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 6:30 pm
Мнения: 473
Местоположение: Русе
UGLYBLUE написа:

Имам и един въпрос с молба само за един възможен отговор един към хвърлячите на помия по ЛЕВСКИ:
"Ако зависи от вас какво бихте избрали - да сме шампиони тази година и да не играем ЕКТ сега или да играем ЕКТ сега и да не сме шампиони?"
Интелигентните хора по природа са оптимисти, а от трудно положение не се излиза с глава наведена в земята...


Ти пък ебати въпроса зададе! :bigok Естествено, че предпочитам първото, но ти откъде си сигурен, че догодина няма да вземем калъфките за трета година поред?
Хубаво казваш, че интелигентните хора са оптимисти по природа, но аз не виждам поводи за оптимизъм към днешна дата. Разбира се, първенството още не е започнало и е рано да се правят някакви изводи, но е факт, че започнахме накриво. Доста накриво.

_________________
Но съмна вече! И на Балкана
юнакът лежи, кръвта му тече, -
вълкът му ближе лютата рана,
и слънцето пак пече ли - пече!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
Предпочитам 5 години без титла и всеки година да играем напролет в Европа, отколкото 5 поредни титли и финиширане август в Европа :smt006

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 7:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
rkk написа:
Нали се сещаш, че стадионът е празен във вътрешните мачове, точно защото мнозинството разсъждава така.
Ако стадионът е пълен, пак ще има заряд.

Нали се сещаш, че на тоя етап това е невъзможно. Единствения момент, в който почнахме да пълним стадиона беше при Мъри на "Васил Левски", когато през пролетта имаше една серия от мачове с над 10 хилки. Откакто съм почнал да ходя по мачове през 2002 г. това е бил най-посещаемия период и то за няколко мача, иначе винаги нивото е било еднакво. Годините преди да почна да ходя знам, че пак имаше някакъв бум, но спомените са ми бегли, защото бях малък, не ни пускаха на стадиона и се качвахме на 35 в ХД да гледаме мачовете.
А за мисленето на мнозинството и цяла нощ да си говорим пак нема да го измислим, защото е много всеобхватна тема. Но неминуемо трябва да има някакво подобрение в качеството на футбола в шампионата, че да се пълни стадиона, защото не всички Левскари са с ултрас нагласата да ходят на всеки мач. За останалото мнозинство това е един продукт, когато той е добър се котира, когато не има спад в търсенето. Мисля, че сме длъжни да признаем, че на този етап масовия манталитет не включва посещаване на всички мачове през сезона и това не е само при нас. А как се въздейства върху манталитета на хората не знам и според мен едва ли и ти знаеш, тва крайното отричане на всички, които не ходят на всеки мач е доста погрешно си мисля, щото излиза, че истинските левскари са 3000-4000 човека, а от друга страна вярваме, че сме най-обичания отбор. :) Така че вместо да корите манталитета на "мнозинството" мисля, че пътя за промяната му минава през развитие и подобрение на шампионата ни и това е доста дълъг процес, защото когато на някой в продължение на години му е кеф да гледа красив футбол на хубави стадиони тва се превръща в навик, който формира манталитета :) Ще ми се да завърша отново с примера за оная пролет с мачове на националния над 10 хиляди. Много ми се искаше тая тенденция да продължи. Уви.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 7:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
10 хилки, защото ЛЕВСКИ играеше резултатно, разнообразно, атрактивно !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 7:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 1:12 pm
Мнения: 19
No koment!!! :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 7:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Сега гледам кадри от мача и виждам, че Димов е абсолютно неадекватен като защитник, и не само.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
Предпочитам 5 години без титла и всеки година да играем напролет в Европа, отколкото 5 поредни титли и финиширане август в Европа

Разгеле +1 :smt006

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 8:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24902
Местоположение: Възраждане, Русе
аз пък предпочитам 6 поредни титли и да минем чорбата
дреме ми за европа :bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
ultrafan_rs написа:
аз пък предпочитам 6 поредни титли и да минем чорбата
дреме ми за европа :bigok

+1 :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
аз пък предпочитам 6 поредни титли и да минем чорбата
дреме ми за европа

Човек, не че нещо ама това са на Дришата простотиите.
Утре ще реши Бащицата наш да си купи 6 първенства подред подобно на онзи, микревския наркоман и като логично следствие ще забравим що е то победа в Европа през септември. А тук всички ще ни се смеят като на самозванци.
Доволен ли ще бъдеш?

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
http://tranzit.dir.bg/load.php?id=YYMro ... X89V928764

Ето ви мача, благодарение на Седем:Едно

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 07, 2011 11:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2971
Местоположение: Warsaw, Poland
Valentin написа:
UGLYBLUE написа:

Имам и един въпрос с молба само за един възможен отговор един към хвърлячите на помия по ЛЕВСКИ:
"Ако зависи от вас какво бихте избрали - да сме шампиони тази година и да не играем ЕКТ сега или да играем ЕКТ сега и да не сме шампиони?"
Интелигентните хора по природа са оптимисти, а от трудно положение не се излиза с глава наведена в земята...


Ти пък ебати въпроса зададе! :bigok Естествено, че предпочитам първото, но ти откъде си сигурен, че догодина няма да вземем калъфките за трета година поред?
Хубаво казваш, че интелигентните хора са оптимисти по природа, но аз не виждам поводи за оптимизъм към днешна дата. Разбира се, първенството още не е започнало и е рано да се правят някакви изводи, но е факт, че започнахме накриво. Доста накриво.

с оглед на трагичния ни клубен коефициент за нас е най-важно да станем шампиони. Парадоксално е но е факт, че теоретично най-лесния турнир за нас е ШЛ... или поне при одпадане в плейофа да се класираме директно в групите на Лига Европа. Ако играем като втори или носители на купата шансовете ни за групи вече ще са нулеви.

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 6:30 pm
Мнения: 473
Местоположение: Русе
Radio Werewolf написа:
с оглед на трагичния ни клубен коефициент за нас е най-важно да станем шампиони. Парадоксално е но е факт, че теоретично най-лесния турнир за нас е ШЛ... или поне при одпадане в плейофа да се класираме директно в групите на Лига Европа. Ако играем като втори или носители на купата шансовете ни за групи вече ще са нулеви.


Абе то си е така, ама с този наш трагичен коефициент, както го нарече, ще ни става все по-трудно да се класираме за плейофната фаза. Откъдето и да го погледнем, нищо добро не ни чака в Европа в близко бъдеще, и то не само нас. Трябва ни нов успех като този от 2005/2006. Но за него ще са необходими поне две години упорита работа, а не мислене от ден за утре.

_________________
Но съмна вече! И на Балкана
юнакът лежи, кръвта му тече, -
вълкът му ближе лютата рана,
и слънцето пак пече ли - пече!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com