forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:51 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
При всички положения нямаше да сме поставени в плейофа, така че или щяхме ние да играем с Локо Москва или с друг силен отбор. При всички положения нямаше да се играе в групите...

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 12:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
....но аз не виждам поводи за оптимизъм към днешна дата... ______________________________________________________________________________________________

Много хора вече доста обявяваха свършека на света и след Беверен например никой за нищо не беше сигурен... знаем нататък!
Няма нужда от крайности, станалото - станало - имаме си достатъчно проблеми, за да си създаваме сами още!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 1:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Мен лично много повече ме надъхват големите европейски вечери, защото пазят още онзи заряд, който като по-малък ме караше да не спя преди мачовете, защото често надскачаме възможностите си и можем да се похвалим с доста престижни победи и защото никога не знаеш какво ще се случи, кога ще обърнем и кой ще вкара уникално красив гол. Българските мачове в голямата си част са ми скучни, на Герена идват некви селяни, цял мач се ритат и се крият и така. Да не казвам голяма дума, ама мачовете със свинете също в последните години са уникална скука. Това са моите предпочитания, разбира се има хора с различни желания и вкусове. Нормално е да съм разочарован, че онея есенни европейски вечери, които чакаш с нетърпение няма да се състоят.[/quote]

Е, щом вече си пораснал трябва да си разбрал, че "големите европейски вечери" не е нещо по силите на този период, отбор, собственик и ръководство. По-скоро става дума за изключения, късмет и остават, като "приказки".
Ако ти е много скучно на домакинските мачове - може да пробваш да видиш що е то мач като гости (Миньор например, че е близо)...а ако пак ти е скучно може да пробваш да гориш мравки с лупа например :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 1:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 7:01 pm
Мнения: 505
Местоположение: FFM, DE
Gonewild написа:
При всички положения нямаше да сме поставени в плейофа, така че или щяхме ние да играем с Локо Москва или с друг силен отбор. При всички положения нямаше да се играе в групите...

E какво пречи да отстраним металист харков? розенборг? румънските стяуа, динамо и рапид? брюж и лиеж? стоук и бирмингам на които им е през кура за турнира? спарта прага? аустрия виена? всичко опираше до жребия... А ако беше се паднал сериозен отбор тип Атлетико М, Рома, Тотнъм първо, че щяха да ни гостуват на Герена, второ, че при отпадане ще е с достойнство, а при победа - сензация за новините. Но е факт, че няма да разберем истината...поне не тая година.
Valentin написа:
Абе то си е така, ама с този наш трагичен коефициент, както го нарече, ще ни става все по-трудно да се класираме за плейофната фаза. Откъдето и да го погледнем, нищо добро не ни чака в Европа в близко бъдеще, и то не само нас. Трябва ни нов успех като този от 2005/2006. Но за него ще са необходими поне две години упорита работа, а не мислене от ден за утре.

Както казаха в спортно шоу гонг, просто се връщаме там където бях преди 5 години. При непоставените, където все големи отбори ще се изправят на прага на групите на този или онзи турнир. Нищо ново, играли сме го тоя мач. Пак ще чакаме "приказка". А иначе упорита работа си трябва за всичко, за титли, купи, европи, юноши...
Radio Werewolf написа:
с оглед на трагичния ни клубен коефициент за нас е най-важно да станем шампиони. Парадоксално е но е факт, че теоретично най-лесния турнир за нас е ШЛ... или поне при одпадане в плейофа да се класираме директно в групите на Лига Европа.

Факт е, че през ШЛ се влиза в групите на ЛЕ по-лесно - пример: литекс. Трябваше им победа над Висла, за да влезнат в ЛЕ. Сега на плейофа им се падна по-труден съпреник, Динамо К. Да припомним и второто ни влизане в групите на Уефа: след победа над... Баку. През ШЛ е по-лесно, да (въпреки че групите на ЛЕ ще изглеждат като провал в сравнение с групите на ШЛ и настроенията ще са минорни).

А на въпросът за Европата vs титлата: според мен въпросът е яко тъп :smt003 И двете са нужни! Със своите плюсове и минуси. В Европа има повече заряд, драма, красота, тогава ги има пълните стадиони, вестниците... А титлата показва, че сме първи, че сме добри, най-добри. Вярно, европата е до време, дали до декември, дали до март, април, все ще отпаднем и то болезнено със сигурност. Левски не може всяка година година да играе напролет, но може всяка година да става шампион. Но ако става само шампион, а в Европа го пляскат, няма ли да стане като селския Литекс, на когото така се смеем?
Каква е гаранцията, че без мачове в Европа титлата ни е в кърпа вързана? И друго, победата в Европа зависи изцяло от отбора и възможностите му... а за титлата в България има и някои странични, монетарни, фактори :smt006 Мисля, че едното не може без другото. Даже съм убеден, че е така. Европата е нужна, защото там са големите мачове. А титлата е нужна по дефиниция, защото Левски е най-силният отбор в България. А и с титла е по-лесно в Европа. А в Европа се калява отбора, с победи в Европа се доказва, че не само си най-добър в България, а че си от друга черга. Шампион и Евробоец - това трябва да е Левски, не едното, не другото, а двете наведнъж. :levski

uglyblue, прав си, в момента няма поводи за оптимизъм. но нещата ще се оправят..все някога.

_________________
"Unser ganzes Leben, unser ganzer Stolz."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 2:14 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Рядко пиша, не съм чел нищо от мача, но не съм спал 2 дни,а снощи се събуждах непрекъснато. Затова ще напиша какво мисля. Преди първия мач Гонзо каза /ще изчакваме и ще внимаваме да не допуснем гол/. Какво изчакване бе човек, този отбор да не е Барселона, тези са от ранга на берое. Те не могат да ни надиграят и да ни победят. Не ме боли, че отпаднахме,а че го направихме по най-глупавия начин. На ГЕРЕНА имаш 20 000 публика, от която треперят всички. Натиск 90 мин. , какво изчакване биеш 7-2, 7-1 и там пращаш децата. Изчакахме до пресилената дузпа/за нас имаше 3 такива/, натиснахме и ГОСПОД ни погледна 2-1. Там, започваме чудесно гол от нищото, съперника е стъписан, трябва да използваме това и да търсим втори, дори с цената да допуснем 1,2 в нашата врата, защото на тях ще им трябват 4. Вместо това ние разиграваме да пазим резултата от 15 мин. и го запазихме до 60 мин. . След това продължихме да пазим, но какво 2-1 ли?. За тези 30 минути щях да получа удар. С много късмет стигнахме до продълженията, където имахме 30 мин. да направим това, за което писах по горе, но ние продължихме да изчакваме от страх да не получим гол. Чак след червените картони/при Гриин девятката посегна първи/ натиснахме, но катилите започнаха да разкарват мед. екип из целия стадион. Някъде бях написал " СТИГА С ТЕЗИ ЧУЖДЕНЦИ"! Хидън ме иронизира, но да видим какво играха те! Рисп, при първия гол лоша позиция, топката рикошира гадно в него и отиде при човека, който я вкара, при дузпата лошо изнесе топката и стана контра. Мулдер и Гриин бяха не узнаваеми, Арш вкара гола и започна да чупи стойки, а Калво направи едно неточно центриране. В същото време най-добър и в двата мача бе човека, който игра най-малко СИМЕОН РАЙКОВ,това момче няма от какво да се срамува. Затова ви питам, защо ни са тези чужденци, като с тях не можем да победим Търнава. За БЪЛГАРИЯ ни трябват най-добрите български футболисти! Кой класен чужденец ще дойде в БЪЛГАРИЯ? Идват изгонени от всякъде,да възобновят кариери си или добри/не класни/,но недисциплинирани футболисти, които катастрофират пияни из София и излагат ЛЕВСКИ! Ще се опитам да изредя български футболисти за постовете които търсихме, а вие си избирайте. Центр. нападател: Макриев, Домовчииски, Рангелов, Иса, Курдов......!. Крила: Райков, Т. Христов, Д. Младенов, Н. Димитров, Дончо,Димо Атанасов,Димо Бакалов, Д. Кики, Писаров , Киров, Горанов.......!. Разиграващ халф: Цветков, С. Александров, Г. Илиев, Дафчев......!. Опорни имаме, но освен тях: Ст. Генчев , Борносузов, Дяков, Иво Иванов, Гаджев/монтана/.....!. Ляв бек: Старокин, Венков, Сираков......!. Десен бек: Ж. Миланов, Башлиев, Станчев.....!. Центр. защитник: Милиев, Иванов,Генев, Ал. Александров, Крачунов, Димов, Терзиев, Златков......!. Вратарите ни са българи и са добри. Мечтая да видя отново отбора само със българи/по възможност ЛЕВСКАРИ/, а не неизвестни чужденци с големи заплати/20 000 евро/и претенции! Със разходите по тях ще докараме част от горепосочените момчета на ГЕРЕНА! ЗА Йовов, благодаря му за всичко, което е направил за ЛЕВСКИ. След мача каза/всичко което кажем ще бъде използвано срещу нас/,а вчера каза/Търнава ще ни е обица на ухото/ и аз ще го използвам срещу него. Ице, твоите обици не са ли вече много/Беверен, Тампере, Бате, Жилина/ и за кога ще си закачаш друга нали ще ставаш кмет? За Гонзо мисля, може да съм единственния,че сега ще бъде грешка да го сменят,защото само Херо от българите става за ЛЕВСКИ, а той не иска! За чужденците ми знаете мнението! Освен това за тези изчаквателни тактики подозирам тези до него дето му ги натресе Бай Ганчо да го наглеждат Сухия и Дъртия. Знам че сега ще ме наречете анализатор, а аз просто много обичам ЛЕВСКИ :levski И на края не се отчайвайте победа днес И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ :lsfc3 Много скоро тези, които сега злобеят ще ги направим пак така; :losers .


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 2:41 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 1:12 pm
Мнения: 19
Браво бе ние открихме топлата вода:Д,то както и да погледне човек,ако искате и математичeски го сметнете на 96% няма начин един отбор когато играе напролет примерно четвърт-финал за шампионска лига или в лига европа например и да не може да бъде шампион в такова слабо първенство като нашето.Помислете не е ли така,а отностно да ви кажа на тези които си нямат понятие от футбол да знаят,че един шампионски манталитет на отбор се гради именно с мачовете в европа.Там са истинските двубои,а не като смешните такива в нашето първенство... няма да се учудя,ако например Лудогорец,ако не от тая то от догодина вземе да става всяка година шампион с купуване на първенството.... е кажете като трезво мислещи кое е мерилото за класата на един отбор европа или нашето смешно първенство???? Отборът на Литех 2 година поредна шампион и какво става след 2-3 двубоя си заминава с 5-2 голова разлика от някои отбор като Полския полах:Д.Положението в българския футбол за сажаление е изтървано...Успех!!! И в този пост мисля не съм допуснал правописни грешки или се лъжа? Нека оставя моите изпитващи колеги да преценят... 4ътоо го пиша веччччччееее:)))) с ч..... LEVSKI NAD VSICHKO!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 3:00 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 1:12 pm
Мнения: 19
Докъто този продажник Мустаков е президент на Левски няма да ни сполети нищо добро.Аз също милея за Левски и ми е много болно кaто гледам дебелия мустак как живе на гърбът на нашия отбор,няма да се учудя,ако е продал двубоя в Словакия на еврофутбола заедно с Гонзо и другия послущник 10 НОМЕР тои за това си ги държи в отбора... защото са послушници за него,в интерес на истината странно нещто стана в Търнава второто полувреме вместо да биемс 4-0 ние те се затвориха да се бранят все едно пазеха проходът на шипка........ LEVSKI NAD VSICHKO


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 3:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
жестоката истина е че живеем в най-бедната страна от евросъюза и това скоро няма да се промени...
другата жестока истина е че дерибейството в тая държава продължава вече 22 години и май никой няма да го спре скоро - нагоре се краде, тия долу да се оправят - на никой не му пука...

всичко това оказва огромно влияние върху абсолютно всички аспекти на живота включително и футбола...

защото преди 20 години спартак търнава може и да са били "слабак" но сега не е така...
Всички "малки" футболни нации израстнаха адски много за тези 20 години а ние си тъпчем на същото място...
Затова "слаб отбор", "резил" и т.н. може да са термини само в главата на някои профанизирани журналистчета които и идея си нямат какво се случва в европейският футбол.......за тва че отбори които никой не ги е чувал тук в БГ имат бюджети колкото на цялата "А" група заедно с ТВ правата......
затова че на пак такива неизвестни отбори базите стадионите и школите за футбол ще са само неща за които можем да мечтаем в близките 5-10 години??? За какъв футбол говориме изобщо като всеки отбор в "суперпрофесионалната А група" под 4-то място не се знае ше зима ли заплати, ще има ли нафта за автобуса и пр.

затова ми се драйфа когато прочета някъде думата "провал" ....за кого провал, на база какво провал??????
Постоянно го повтарям на всички - трябва да си много тъп кретен (журналист, чорбар) за да разправяш наляво и надясно как в евротурнирите да отпаднеш от някакъв отбор било провал....

и на мен ми се иска ЛЕВСКИ да играе като барселона в европа но като се върнем в реалността разбираме че тва не е така.......затова всички ние носим вина - че сме оставили по този начин държавата да е тъпкана а в частност и футбола....

Затова трябва да оценяваме европробивите като този миналата година, както и мачове в които сме играли като равен с равен с отбори много по-професионални от нас.....а не само да се правим на тактици и да плюем........

и за финал въпреки всичко което се е изписало дотук аз ще кажа че ТОЗИ отбор на ЛЕВСКИ има голямо бъдеще......всички нови футболисти ще вдигнат нивото от миналия сезон, почти всички наистина са МНОГО ДОБРИ!
говоря за Арш, Калво, Рисп, Цветков както и за Симо Райков! Такова крило аз не си спомням откога не сме имали - толкова бърз и техничен - уникален!
Жалко е че отпаднахме с първите 2 официални мача на този несработен отбор - да най-вече несработен ако тези футболисти бяха събрани на нова година щеше да е друго а не лятоска тръгваме с 2 мача в уефа...но както и да е без АКО и можеше........надявам се да оформим стил и да мачкаме в първенството с красива и резултатна игра.....ако някой му се струва смешна целта за шампиони в "А" група пак да прочете по-горе и да разбере че не сме еврогранд а просто най-популярния отбор в супербедна и сбъркана държава.....но този отбор си остава НАЙ-ВЕЛИК НА СВЕТА :) :levski

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 10:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
UGLYBLUE написа:
Мен лично много повече ме надъхват големите европейски вечери, защото пазят още онзи заряд, който като по-малък ме караше да не спя преди мачовете, защото често надскачаме възможностите си и можем да се похвалим с доста престижни победи и защото никога не знаеш какво ще се случи, кога ще обърнем и кой ще вкара уникално красив гол. Българските мачове в голямата си част са ми скучни, на Герена идват некви селяни, цял мач се ритат и се крият и така. Да не казвам голяма дума, ама мачовете със свинете също в последните години са уникална скука. Това са моите предпочитания, разбира се има хора с различни желания и вкусове. Нормално е да съм разочарован, че онея есенни европейски вечери, които чакаш с нетърпение няма да се състоят.


Цитат:
Е, щом вече си пораснал трябва да си разбрал, че "големите европейски вечери" не е нещо по силите на този период, отбор, собственик и ръководство. По-скоро става дума за изключения, късмет и остават, като "приказки".
Ако ти е много скучно на домакинските мачове - може да пробваш да видиш що е то мач като гости (Миньор например, че е близо)...а ако пак ти е скучно може да пробваш да гориш мравки с лупа например :smt031

Приятелю, имам доста значителна бройка гостувания, а домакинските мачове, на които съм присъствал надхвърлят 200 със сигурност, така че много ще се радвам да не ми пишеш с такава ирония. Нали се сещаш, че това, че домакинските мачове са скучни е мое мнение, което ти няма как да промениш :smt006
И точно големите европейски вечери са нещо, което беше по силите на отбора миналата есен и зима.
И след като очевидно не си разбрал изобщо смисъла на предишните ми два поста май ти си тоя, който трябва да гори мравки с лупа.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Словакия вкараха три отбора в ШЛ, най-много от всяка друга бивша соц.страна без Русия :smt006 Спартак са равностоен отбор, даже играха по-същия начин като нас в София, само дето те поведоха в 80-та минута, а ние в 10-та и определено имаха предивството на знаещи как да бият дузпи :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Цитат:
.. Нали се сещаш, че това, че домакинските мачове са скучни е мое мнение, което ти няма как да промениш :smt006
И точно големите европейски вечери са нещо, което беше по силите на отбора миналата есен и зима.
И след като очевидно не си разбрал изобщо смисъла на предишните ми два поста май ти си тоя, който трябва да гори мравки с лупа.


С ЛЕВСКИ на мен не ми е скучно и на тренировка, защо аз да горя мравки с лупа? :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 12:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 7:01 pm
Мнения: 505
Местоположение: FFM, DE
Mr. Smith написа:
Словакия вкараха три отбора в ШЛ, най-много от всяка друга бивша соц.страна без Русия :smt006 Спартак са равностоен отбор, даже играха по-същия начин като нас в София, само дето те поведоха в 80-та минута, а ние в 10-та и определено имаха предивството на знаещи как да бият дузпи :smt006

това колко отбора са вкарали в ШЛ не може да е оправдание. Търнава завършиха 4ти в първенството си, демек са слаби. А преди настоящия момент в Европа не са изигравали повече от 4 мача на сезон (изключвайки Интертото и други дребни турнири) тоест никакви ги няма в ЕКТ.
А относно дузпите: като изключим посоченият за щатен изпълнител на наказателни удари Йовов, който я изпълни доста посредствено, останалите 4 дузпи бяха много добре бити и не оставиха шанс на вратаря им. Докато техните изпълнения бяха по-зле от нашите. Само една бе изпълнена хубаво, високо, докато при останалите Пламен хвана ъгъла, а две дори ги хващаше.
Имахме възможности да ги отупаме, още в София, а даже и там, дали преди или след обрата им. Не може да се оправдаваме с „силните словашки традиции в футбола” и с малшанс при дузпите или тайминга на головете. Малшанс бе единствено контузията на Милиев, от която не можахме да се отърсим. За всичко друго са виновни треньора (тактически) и играчите (като изпълнения).

едит. и изпускаш румъния като соц. страна, която си има представител в ШЛ всяка година

_________________
"Unser ganzes Leben, unser ganzer Stolz."


Последна промяна Vietnameca на Пон Авг 08, 2011 12:19 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Абе Нгуен :bigok като казах това имам предвид, че футбола в Словакия е на по-високо ниво от нашия, като цяло :smt006 Ние нямахме шанс да ги отупаме още тук, щото почнахме да играем от 75-тата минута, а дотогава ТЕ имаха 2 100% голови положения :smt006 Шанс имахме в Словакия, ама не станА :wink:

:arrow: Вземи намали малко пекинезите, явно ти липсва фосфор в менюто, пробвай с кокер шпаньоли :bigok :bigok :bigok
:arrow: За Румъния си прав :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Последна промяна Mr. Smith на Пон Авг 08, 2011 12:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20427
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
И Унирея, даже отупаха Рейнджърс с 1:4 като гости

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 7:01 pm
Мнения: 505
Местоположение: FFM, DE
интересно ми е ако никът ми бе levskar23, um_beliqt_delfin или всяко друго, което не показваше расова/етническа/национална принадлежност как щеше да се заядеш :smt031

_________________
"Unser ganzes Leben, unser ganzer Stolz."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Бъзикам се :smt006 Нямате никакво чувство за хумор :bigok Ако беше Ум белия делфин, нямаше да ти липсва фосфор, щото най-много е в рибата :loser2 :loser2 :loser2 :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Ти па си като афроамериканец братче, само се оплакваш, че са те дискриминирали :ohmygod
Доколкото съм чел си роден тук, трябва да си свикнал в привичките на българина. Ако беше от Габрово, щяха да ти кажат, че си братовчед на Баждека, ако беше от Перник щяха да ти кажат че си орк... Нормално виетнамче си, значи ядеш кучета, според средностатистическия българин, респективно форумец :lol: . Не си го слагай на сърцето, ясно е на повечето тук, че си интелигентно момче, въпрос е майтап да става :smt006

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 12:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
на дузпите просто нямаме самочуствие и това се усещаше........всичките удари на словаците щяха да скъсат мрежата....затова нашите дузпи трябваше да се бият само от чужденци а Йовов по възможност трябваше да ги гледа от тунела...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 7:01 pm
Мнения: 505
Местоположение: FFM, DE
о, smith, аз чувство за хумор имам, просто шегите за кучета толкова съм ги слушал 19 години че хич не са ми интересни. но уважавам хора с чувство за хумор, споко ;)
Прав си, че шанс да ги бием на разлика в София нямахме. Но аз казах, че имахме Възможностите да ги бием и тук и там и то с много. Сега дали заради треньорът не стана или заради играчите е друга тема, но е факт, че отборът ни е силен и може да играе, обаче нещо се обърка в тези 2 мача.


Emi4ku, знам :bigok през кура ми е, и на мен ми е смешно в доста от случаите както тук, така и в реалния живот. Просто ми стана смешно как Смит контрира аргументите ми с кучета :D

_________________
"Unser ganzes Leben, unser ganzer Stolz."


Последна промяна Vietnameca на Пон Авг 08, 2011 12:48 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Заради този мач последните три дни от ваканцията ми бяха ... безсънни. Коментар за мача нямам... или с две думи може би - дузпи=провал :|


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 12:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Може би ще е хубаво отново да прочетете мнението на UL (голямото му избухване :bigok ) няколко поста по-нагоре.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
UL написа:
жестоката истина е че живеем в най-бедната страна от евросъюза и това скоро няма да се промени...
другата жестока истина е че дерибейството в тая държава продължава вече 22 години и май никой няма да го спре скоро - нагоре се краде, тия долу да се оправят - на никой не му пука...

всичко това оказва огромно влияние върху абсолютно всички аспекти на живота включително и футбола...

защото преди 20 години спартак търнава може и да са били "слабак" но сега не е така...
Всички "малки" футболни нации израстнаха адски много за тези 20 години а ние си тъпчем на същото място...
Затова "слаб отбор", "резил" и т.н. може да са термини само в главата на някои профанизирани журналистчета които и идея си нямат какво се случва в европейският футбол.......за тва че отбори които никой не ги е чувал тук в БГ имат бюджети колкото на цялата "А" група заедно с ТВ правата......
затова че на пак такива неизвестни отбори базите стадионите и школите за футбол ще са само неща за които можем да мечтаем в близките 5-10 години??? За какъв футбол говориме изобщо като всеки отбор в "суперпрофесионалната А група" под 4-то място не се знае ше зима ли заплати, ще има ли нафта за автобуса и пр.

затова ми се драйфа когато прочета някъде думата "провал" ....за кого провал, на база какво провал??????
Постоянно го повтарям на всички - трябва да си много тъп кретен (журналист, чорбар) за да разправяш наляво и надясно как в евротурнирите да отпаднеш от някакъв отбор било провал....

и на мен ми се иска ЛЕВСКИ да играе като барселона в европа но като се върнем в реалността разбираме че тва не е така.......затова всички ние носим вина - че сме оставили по този начин държавата да е тъпкана а в частност и футбола....

Затова трябва да оценяваме европробивите като този миналата година, както и мачове в които сме играли като равен с равен с отбори много по-професионални от нас.....а не само да се правим на тактици и да плюем........

и за финал въпреки всичко което се е изписало дотук аз ще кажа че ТОЗИ отбор на ЛЕВСКИ има голямо бъдеще......всички нови футболисти ще вдигнат нивото от миналия сезон, почти всички наистина са МНОГО ДОБРИ!
говоря за Арш, Калво, Рисп, Цветков както и за Симо Райков! Такова крило аз не си спомням откога не сме имали - толкова бърз и техничен - уникален!
Жалко е че отпаднахме с първите 2 официални мача на този несработен отбор - да най-вече несработен ако тези футболисти бяха събрани на нова година щеше да е друго а не лятоска тръгваме с 2 мача в уефа...но както и да е без АКО и можеше........надявам се да оформим стил и да мачкаме в първенството с красива и резултатна игра.....ако някой му се струва смешна целта за шампиони в "А" група пак да прочете по-горе и да разбере че не сме еврогранд а просто най-популярния отбор в супербедна и сбъркана държава.....но този отбор си остава НАЙ-ВЕЛИК НА СВЕТА :) :levski


отлично написано :smt024 и благодаря :beerch


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 1:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Виетнамец, стига се връзва, бе. Ела довечера на Паметника да те почерпя бира и ход дог :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 1:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 228
Adepta написа:
Чета на сравнения между Гонзо и Наско :ohmygod2
Кой какво бил дал...
Само дето единия не си е показвал гъзъ на агитката :roll:
Та като се отчита приноса на човека като играч, тези дребни нещица е добре да се споменават. Щото Гонзо толкова ниско не е падал.


Никой не е забравил (освен тези които са били малки и не знаят) голия гъз на Наско, но с целия си неприятен характер той НЕ СЕ ПОМИСЛИ за треньор, може да назначаваше удобни за "целите" си такива, но не се изтапани да каже на всички че много ги разбира треньорските работи...
трябва да имаш мярка и самоконтрол, трябва да знаеш за какво ставаш и за какво НЕ
е Гонзо явно няма такава, след като реши, че е велик ръководен кадър се "ДОКАЗВА" като велик треньор
ественствено, че около него няма кой да му каже че не става - за това е ВЕЛИКАТА публика
но виждаме, че Гонзо ще бъде търпян (помним какво се случи с Вили Главата след подобен мач нали ?)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 1:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Аз си мисля, че Гонзо се нае за треньор защото не можа да намери истински такъв. Херо му направи номер, с Илиан не се обичат много... В крайна сметка ако не можеш да намериш подходящ човек, по-добре да не се правят краткотрайни експерименти с Ратковци и пр.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 228
Kryten написа:
Аз си мисля, че Гонзо се нае за треньор защото не можа да намери истински такъв. Херо му направи номер, с Илиан не се обичат много... В крайна сметка ако не можеш да намериш подходящ човек, по-добре да не се правят краткотрайни експерименти с Ратковци и пр.


възможно е, но това малко звучи като случая с централния защитник

колко имаме - 2ма !
трябва да купим за да не връщаме Грийн!
колко трябва да купим - 2ма, за да има резрви и за двамата титуляри!
колко купихме - един !
това еба ли ни майката в първия възможен момент - да !
кой е виновен - ами този който не е купил 2ма (разбирай Гонзо)!

същото и с треньора....

моята логика е такава !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2971
Местоположение: Warsaw, Poland
Kryten написа:
Аз си мисля, че Гонзо се нае за треньор защото не можа да намери истински такъв. Херо му направи номер, с Илиан не се обичат много... В крайна сметка ако не можеш да намериш подходящ човек, по-добре да не се правят краткотрайни експерименти с Ратковци и пр.


това + факта, че на мустакО не му се дават кинти за читав треньор от чужбина да речем.

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
@LS4ever
Значи при нормално стечение на нещата си 100% прав. Обаче знаеш как стават трансферите у нас - с клизма. Аз съм склонен да вярвам, че Гонзо е имал предвид следното - да вземе защитник, ама не от нашето първенство за да не стане третия лебедар след ЙМ и ИИ. Същевременно няма парЕ от бащицата, камо ли за читав защитник, па и никой не ще. Аз ако бях на негово място, обаче, щях да взема младите юноши като Стамболийски и да ги държа в готовност да влязат. Иначе вече е ясно, че ЙМ и ИИ са пътници.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
LS4ever написа:
..... но с целия си неприятен характер той НЕ СЕ ПОМИСЛИ за треньор, може да назначаваше удобни за "целите" си такива, но не се изтапани да каже на всички че много ги разбира треньорските работи....

Значи не помниш, той беше треньор на Славия. После, кое е по-тарикатското - да дърпаш конците отзад чрез удобни хора или да си поемеш всички негативи като Гонзо?
Вчера той пак каза, че още оправят бакиите на едни хора :wink:
Не съм фен на Гонзо, даже ми е черен заради този мач. Но поне като играч не беше путьо като някои други. Изключая мача с Родопа където не знам дали не беше в заверата.
LS4ever написа:
но виждаме, че Гонзо ще бъде търпян (помним какво се случи с Вили Главата след подобен мач нали ?)

Е тогава първо беше грешка назначаването на Главата, а още по-голяма - уволнението му след този мач, в който общо взето газехме.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2011 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Аз почвам да се убеждавам, че освен треньор и спортен директор, Гонзо дава и пари за отбора :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Последна промяна Mr. Smith на Пон Авг 08, 2011 2:14 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com