forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 8:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 8:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
rkk написа:
Отгоре на целия ташак му даде да бие и дузпа, а той не можеше да гледа.

е не може след като Гонзо го е оставил докрая на терена, да не даде точно на капитана да бие дузпа.. смисъл най-малкото заради опита, дето уж има Йовов. просто не успя да излъже вратаря и така.. а и той все пак беше обявен за дузпаджията на отбора през тоя сезон, тоест най-нормалното беше да получи да бие дузпа.. въпросът е, че не трябваше да остава на терена докрая, ама да се надяваме, че Гонзо ще се учи от грешките си, колкото и банално да звучи.. почва с фалстарт, но има цял сезон да докаже на критиците и невярващите, че може и да става за треньор. па и той си го каза, ако не стане шампион (което мисля е основната цел на отбора тоя сезон), си подава оставката и така..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10430
Местоположение: София
Тъжно е, че отпаднахме, но пък като за отбор като Левски ще е малко трудне всяка година да е в групите на ЛЕ, независимо от съперниците. Просто едни шибани 35 минути преобърнаха кошмарно мача за нас, а от там си еба майката... Но ебал съм го мача. Сега тия футболисти имат за задача да спечелят титлата, защото отборът НЕ Е слаб, а не е дооформен. Няма да го има цикълът четвъртък-събота/неделя, така че ако ЛЕВСКИ не вземе титлата или поне купата, то просто няма място за оправдания, защото летвата за нас винаги е вдигната и от нас се очаква максимума. Всяко зло за добро, дано в края на този сезон тази поговорка е най-вярната. :ls-cup


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Нашите умряха психически след първия гол на Спартак и се съвзеха чак второто продължение.
Впрочем въобще не ги оправдавам, но тоя стадион беше като врящ казан и съм убеден, че и това няма как да не се отрази. Едва ли викат повече от нас момчетата, които впрочем бяха супер пичове, като се разминавахме по улиците ни поздравяваха (даже един ни каза Само Левски), но акустиката е убийствена.

П.С. Докато пиехме в кръчмата до стадиона, мина един и вика: Фъкъ Левски София. Първоначално се спогледахме леко почващи да кипим, ама после се усетихме, че човекът каза: F.C. Levski Sofia :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4570
Местоположение: сектор "А", блок 5
Горе главата и пълна подкрепа!


Прикачени файлове:
normal_DSC00091.jpg
normal_DSC00091.jpg [ 273.56 KiB | Прегледано 5641 пъти ]

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 8:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
Много голяма беднотия беше и на центъра,а за събитията на часовниковата кула не ми се говори :smt005

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 4:16 pm
Мнения: 326
Местоположение: Haskovo
0 tolerance написа:
Марвел, може да си ми син. Това първо. И второ човек се ражда Левскар, ако още не си го разбрал, като дойдеш НА СОФИЯТА, ще го и научиш.


От повече от 5 години чета форума, много уважавам мнението ти по повечето теми. Ако момчето може да ти е син, тогава ние би трябвало да сме горе долу набори...С това, което току що прочетох, не бих могълда се съглася...Ние не си избираме родителите. Раждаме се българи, китайци, турци, аменци.... Раждаме се мъже, раждат се и жени. Но Левскар не се ражда. Левскар се става! Левси се избира! Това е първия ми съзнателен избор в живота, във времена когато нямахме много право на избор и аз държа да си остане мой личен, съзнателен избор... Не искам това, което сам съм избрал, и с който си избор се гордея и до днес и с който, най-вероятно ще умра, да се приписва на някой друг... Възприятията и разбиранията за всичко около нас, за живота, който ни заобикаля с течение на времето, еволюират. Не ми се дават примери сега... Единствено по детски чиста, такава, каквато е била при избора му, си остава любовта към отбора. Към нашия отбор. Към този, който си избрал, а не ти го е посочил оня, с фуражката на главата...Аз го избрах, когато отстранихме с дуспи Аякс...Когато победихме и Барселона...Обичах го, когато отпаднахме от Антверп, от Днепър, от Сарагоса... Ядосвах се снощи, но днес както и вчера, както и снощи,пак си го обичам...Моя първи избор.....

_________________
Aut inveniam viam, aut faciam!
Седем:Едно написа:
От Хасково ли си или просто говориш и пишеш като Мъри? :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
За Руменпайташевците - вчера за сефте бихме дузпи в ЕКТ на чужд терен :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
А пък досега три словашки отбора са играли в ШЛ :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 9:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19487
Mr. Smith написа:
А пък досега три словашки отбора са играли в ШЛ :smt006



Малко офтопик:
Случайно полски отбор играл ли е в ШЛ, че спорихме онзи ден с един приятел.
Аз не си спомням полски отбор да е бил в групите, доакто той разправяше че Легия Варшава са били участвали.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 2:04 am
Мнения: 631
ами в интернет не пише ,някой да е играл...

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
BSG написа:
Marvel написа:
vralev написа:

И аз това иска да разбера, ама никой от тези, които бяха на мача не казва нищо.


Извинявай, не знаех, че ти дължим доклад... :smt006


След като направихте така, че сега всички журналисти да пишат за вас и да си съчиняват какви ли не истории. не на мен но на всички във форума. Вие петните с глупостите си името Левски и престижа на публиката. ДА, определено поне това дължите.

А ти какво ни дължиш , като не беше на мача ? С ТВ изявите си петните името на ЛЕВСКИ по-скоро

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 9:39 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12488
Kocito_Kalki написа:
Mr. Smith написа:
А пък досега три словашки отбора са играли в ШЛ :smt006



Малко офтопик:
Случайно полски отбор играл ли е в ШЛ, че спорихме онзи ден с един приятел.
Аз не си спомням полски отбор да е бил в групите, доакто той разправяше че Легия Варшава са били участвали.

През 96 Легия играе 1/4 финал и отпада от Панатинайкос
а през 97 Видзев Лодз играе в груповата фаза като завършва 3 и отива да играе в турнира за купата на УЕФА :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
нещо се обърка това което исках да цитирам , не BSG е казал това , а ония другия , защото BSG си беше на мача и си подкрепяше отбора , за разлика от ония професор , дето казва че петним името на ЛЕВСКИ и че дължим обяснения за некви неща

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19487
MaLch0 написа:
Kocito_Kalki написа:
Mr. Smith написа:
А пък досега три словашки отбора са играли в ШЛ :smt006



Малко офтопик:
Случайно полски отбор играл ли е в ШЛ, че спорихме онзи ден с един приятел.
Аз не си спомням полски отбор да е бил в групите, доакто той разправяше че Легия Варшава са били участвали.

През 96 Легия играе 1/4 финал и отпада от Панатинайкос
а през 97 Видзев Лодз играе в груповата фаза като завършва 3 и отива да играе в турнира за купата на УЕФА :)


Ебахти, значи губя баса :loser2

Сега Висла може да бъдат третия послк иотбор, защото ги гледам срещу Апоел от Кипър.
Иначе има доволно тъпи двойки като:
Бате Борисов - Щурм
ДинамоЗагреб - Малмьо
Макаби Хайфа - Генк


Ако станем шампиони и стегнем малко тобора препоскойно догодина и ние мжое да влезем в групите отново.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10430
Местоположение: София
Видзев играят в ШЛ благодарение на ПиЕфСи селтикс Микре. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19487
СпециалистО написа:
Видзев играят в ШЛ благодарение на ПиЕфСи селтикс Микре. :loser2

Латексо тогава нали при поибеда требваше да играят с Фиорентина.
Що не си спомням Видзев да са елиминирвали Фиорентина, а амй стана обратното.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10430
Местоположение: София
Kocito_Kalki написа:
СпециалистО написа:
Видзев играят в ШЛ благодарение на ПиЕфСи селтикс Микре. :loser2

Латексо тогава нали при поибеда требваше да играят с Фиорентина.
Що не си спомням Видзев да са елиминирвали Фиорентина, а амй стана обратното.

Ами аз от баща ми знам, че при победа над Видзев, селяните са се класирали в ШЛ. Както и да е, все пак е трудно да пишеш едновремено за ЕКТ и личьекс. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19487
СпециалистО написа:
Kocito_Kalki написа:
СпециалистО написа:
Видзев играят в ШЛ благодарение на ПиЕфСи селтикс Микре. :loser2

Латексо тогава нали при поибеда требваше да играят с Фиорентина.
Що не си спомням Видзев да са елиминирвали Фиорентина, а амй стана обратното.

Ами аз от баща ми знам, че при победа над Видзев, селяните са се класирали в ШЛ. Както и да е, все пак е трудно да пишеш едновремено за ЕКТ и личьекс. :bigok



Баща ти греши.
Тогава селяците бяха в еуфория, защото след 4:1 в Ловеч бяха сигурни, че ще играят с Фиорентина на Батистута... Нататък всичк изнаем какво стана :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14842
тоя ркк да си показва бележника по физическо и студентската книжка,че май и 20 метра няма да може да пробяга :bigok

Пожелавам на ДД7/не е достоен за голямата 7мица/ много лоши работи


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 09, 2009 9:55 am
Мнения: 181
Както каза Борат: "Тъкмо няма да се раздвояваме"... :ohmygod

_________________
Студ, дърво и камък се пука, гладни от два или три деня, а той пее и все весел!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 12:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Ще почнете да четете между редовете ама има време още да се нагледате на простотия. До тогава яко псувни по Гонзо щото той ни е проблема :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 12:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6320
След 5тото или 6тото ни поред отпадане след дузпи и шока,който преживяхме всички(ако съдим по играта се очакваше,но аз и за секунда не допусках ,че крайният победител няма да сме ние)трябва да се обобщят няколко неща:
1.Гонзо беше легенда като играч и винаги ще бъде,но като треньор още не ни е убедил в качествата си.
2.Георги Иванов трябва да разбере ,че ЛЕВСКИ не му е бащиния ,а е на цяла БЪЛГАРИЯ и не може да държи приятелите си титуляри,че и капитани 120 мин,когато се вижда ,че те пречат ,а не помагат.
3.Няма вече оправдания от сорта на ''Не сме свикнали да играем в цикъл сряда-събота''.Следващите 35 мача ЛЕВСКИ трябва да гази и разгромява безмилостно всякакви свине,селяни,моряци и цаци,за да може след една година по това време да мислим ще праснем ли Арсенал,Милиев ще счупи ли крака на Роналдо,дали ИИ5 ще зарадва CR7 като му подари тениската си и т.н.
4.Който живее в миналото не може да има бъдеще ! Ако си мислите ,че всичко е свършило,се лъжете,то едва сега започва ! Началото е в понеделник,мястото е ясно ,1вите жертви са евреите.Безмилостното мачкане стартира...
5.Подкрепяй ~ ЛЕВСКИ ~ ДОКРАЙ !!! :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 1:03 am 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 5:05 pm
Мнения: 39
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДО КРАЙ-в първия си мач за сезона отбора не беше подрепян от началото да не говорим за края.Още тогава имаше подвиквания оставка от момче,което явно си идва само на "големите" мачове,които ме изкараха извън контрол,но си замълча много бързо де!
Ако трябва да говорим за спортно-техническите качества футболистите мога да говоря много за всеки,но не празни приказки,а обективни!
Арс-това момче от първото си и единствено положение за ЛЕВСКИ през първото полувреме отбеляза красив гол,от перфектното центриране на Дани Младенов.Това момче Арс 60-а мин. не можеше да си каже заглавието,спирането му беше къс пас,просто ЛЕВСКИ игра без централен нападател.Качества има,но за какво се взима футболист,който му трябва повече от необходимото време до почването на мачовете,загадка?
Христо Йовов-брилянтен футболист! Четвъртък вечер той нямаше правилно отиграване през целия си престой на терена...
Ще спра до тук,няма да ми стигнат редовете и нервите...
СЕКТОР Б е СИЛЕН, КОГАТО Е ЕДИНЕН..
Болката е огромна от това,което се случва както на терена,така и на трибуните.И това го казвам през сълзи..

_________________
"Които искат да умрат за отечеството си, да бъдат готови"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 1:22 am 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7352
яко беше. другата година пак.

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 1:23 am 
Страшно беше :lol: :lol: :smt003


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 4:06 am 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 05, 2010 12:54 am
Мнения: 104
rkk написа:
П.С. Докато пиехме в кръчмата до стадиона, мина един и вика: Фъкъ Левски София. Първоначално се спогледахме леко почващи да кипим, ама после се усетихме, че човекът каза: F.C. Levski Sofia :smt003


Леко с кипенето да не ти се запотят очилцата.. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 10:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2740
На мен само едно не ми е ясно...Кокала всички го псуваха ,а пък той взе че ни направи шампиони.Гонзо 3 години поред нищо не направи никой не си е отворил устата.Нито един журналист не се е престрашил да го пита защо отпаднахте след такава безидейна игра.

Аз предлагам да се направи анкета колко от вас искат Гонзо за тренер, така ще разберем какво иска мнозинството. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Young & Reckless написа:
яко беше. другата година пак.

то4ното мнение :smt003

Иначе нищо изненадващо за българи, гостуващи в чужбина, и на терена и на трибуните. Бащицата, да се свети името му, ни спести сума ти пари този сезон за гостувания. Гонзича оцапа мача по всички параграфи - тактика, смени и пр. Христо Йовов, да е жив и здрав, показа какво е да си капитан майна, те така ги разбирам нещата. А Гонзича па показа, че ич не го фаворизира пред останалите, което е похвално.
Лошото е и, че явно е тотално говняна атмосферата в съблекалнята, което е гаранция за липса на развитие.
Похвала и за всичките нормални държави на запад от нас, специално за Словакия. Е, няма как да ги стигнем Словаците, майна :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 11:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Ебати тъпия мач :bigok

Иначе бахти ВИП-аджийте бЕхме - първо тия от Слован ни водиха на техния мач, като влязохме на стадиона като специална делегация, дори учатствахме в специалната хореография със станиоли :smt005 После тия от Апоел ни поканиха при тях да пием, тия от Слован също ни каниха, а накрая биричка с тия от Спартак.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 06, 2011 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Животът продължава - с Левски е така: разбиват ти сърцето, а после те качват в Рая :lsclapp

Гонзо трябва да си стегне футболистите, защото този провал е резултат от цяла поредица индивидуални грешки като се почне от дузпата в София, когато бавежа Мулдер и Дани Младенов оголиха цялото крило (докато си лафеха) и се стигне до неадекватната реакция на Грийн. Само дисциплина и тренировки. Фактът, че Грийн се подстрига е добро начало :smt006 :lsclapp

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com