forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:48 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 3:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Сега гледах някакво проучване и се оказва, че българите сме на 1-во място по оплакване и недоволство в Европа. Демек мрънкачи нумеро уно. Хич не се учудвам. Казваме, че България е най-калпавата за живеене страна, а всъщност сме на 83 място по богатство в света. Разбира се, ние никога не се сравняваме с някой от нашата черга, а с Германия, Швейцария, Холандия и т.н. Под достойнството ни е някак си. Същата работа е и с футбола - Левски се сравнява с Челси, Милан, Реал. Дори не се замисляме да се мерим с жалки отбори от втората половина на таблицата на Англия, Италия или Испания, камо ли с такива от жалки първенства като австрийското, швейцарското или чешкото. Алек орева света, че сме искали играч от Малта. Разбира се, че е малоумно. За нас се натиска целия свет, а Ганя развързва кесията и пръска милионите като бонбони. Средната заплата в страната е 250 евро, но алековците, хидъните и смирнофците очакват тук футболисти, които ще искат поне 100-200 хиляди евро на месец. Няма значение кой ще им плаща, не искаме негри от Малта.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 4:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе прав си ама не е сериозно Ловеч да ни бие постоянно и две години да е шампион :ohmygod2 А ние след два успешни сезона в Европа и 10 пъти повече кинти от всички останали да се мъчим и лутаме вече колко време.
Иначе за мрънкането е така.
А мнението на Смирнов е :smt033

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 4:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Седем:Едно написа:
Сега гледах някакво проучване и се оказва, че българите сме на 1-во място по оплакване и недоволство в Европа. Демек мрънкачи нумеро уно. Хич не се учудвам. Казваме, че България е най-калпавата за живеене страна, а всъщност сме на 83 място по богатство в света.

Пак по някакво такова проучване, ако не се лъжа, бяхме в челните места по песимизъм въобще в света. :bigok Най-доволни от живота си бяха некви цигани, Тайланд ли бяха, некъде там :blass

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 5:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Бангладеш :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 5:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Само малко отклонение,тая тема не би ли трябвало да е малко повече за Рендето и по-малко за анализи и в двете посоки.А по телевизията,с качество на образа от откриването на телевизора,се чуваше предимно локомотивската агитка :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 5:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Скандирахме му името няколко пъти. Сметам че е достатъчно :bigok Успех на Бьорнера в бъдещото си поприще, каквото и да е то :lsclapp

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Goviado написа:
Скандирахме му името няколко пъти. Сметам че е достатъчно :bigok Успех на Бьорнера в бъдещото си поприще, каквото и да е то :lsclapp


Треньор в школата ни :smt007 Сакаме и чекаме :bigok

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Да, пияница е, ще се впише идеално в школата.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 6:09 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
0 tolerance написа:
Важното е да се каканиже нон-стоп :loser2 Хидъновците в тоя форум по дифолт са вечните песимисти, и в очите на слепците са страшни капацитети. Ерго, ако случайно не се окажат прави и Левски стане шампион, ще се имъкнат като тиха пръдня из гащи с рутинното и премъдро: "Е, не познах, какво толкова, ама ако не бяхме станали шампиони, щях да съм прав. ( :loser2 ) Но нали всички сме левскари, нека сега се зарадваме на титлата!" :loser2 :smt042 :loser2 :lol: :blass
Разбира се, имайки предвид българската действителност, стиснатостта на дебелака и слабия избор на качествени играчи за без пари, логично Левски ще се лъкатуши в годините, дори и треньор да е утвърдено западно име (което в тоя форум ще бъде заклеймено или като хомосексуалист, или като наркоман, или като неудчаник :loser2 )

ТАКА ЧЕ

плочата на Хидън и другите му пригласячи винаги ще е актуална. Е, ако я сменят, ще е за малко и с горното обяснение. Психологията на българина е известна всекиму :smt023

Сега остава да кажеш какво виждат Неслепците и за кое не бях прав, освен за победата над Гент и загубата от Чорбата?
Казах няколко пъти, тази година няма да станем шампиони (и въобще с Гонзо). И щом Гонзо обеща да се махне ако не успее, най-нормалното е и аз да обещая да спра да пиша във форума, ако не позная.
Колко от вас имат смелостта да направят прогноза и да заложат нещо скъпо на нея?

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 6:11 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Явно писането във форума ти е нещо скъпо.
Колко мило. :smt056


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Е, тук всички му обръщат внимание. Естествено, че му е скъпо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
До колкото разбрах какво е написал Хидъна, излиза, че ще спре да пише във форума само когато Левски стане шампион, иначе в годините, когато не е шампион - ще пише и ще ни громи, естествено с минорен и песимистичен тон :loser2 Хидъне, неслепците живеят с тоя отбор и в радост, и в печал, това е раликата от теб и тях. Те са всеки мач на стадиона и не пишат цели трактакти за тактическо-търговските действия на треньорското ръковдство по форумите, нито се крият като мишоци, когато трябва да са на линия. Прекалено много живеете тука някои хора във форума, най-малкото сега е лято и пичетата са навсякъде, деба...

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Хидъна е голям терикат,ама аз ще му изляза с контра предложение: ако си взема държавния изпит,ти спираш да пишеш. Ако не си го взема,аз спирам да пиша :bigok Горе-долу написа същото. :D Лошото обаче е,че доста хора мислят като хидъна и затова стадионът е празен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 6:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Не виждам вдигнати ръце. При толкоз сляпа вяра в Гонзо мислех че ще има много желаещи за облог с мен. Наградата - БАН вовеки за загубилия. Вашата свещенна крава Гонзо ще ви оттърве завинаги от моята вечно мрънкаща особа. На всичкото отгоре моментът е повече от подходящ - джуджето едва ли ще цака с кинти за трета титла поред, а чорбата се напълниха с некви звезди, които никога няма да се сработят и утре ще почнат да мрънкат за пари. титлата ни е сигурна. Да не говорим, че нито селото, нито свинарес са били някога отбор. Де го проблема?

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 6:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
hidden767 написа:
Не виждам вдигнати ръце. При толкоз сляпа вяра в Гонзо мислех че ще има много желаещи за облог с мен. Наградата - БАН вовеки за загубилия. Вашата свещенна крава Гонзо ще ви оттърве завинаги от моята вечно мрънкаща особа. На всичкото отгоре моментът е повече от подходящ - джуджето едва ли ще цака с кинти за трета титла поред, а чорбата се напълниха с некви звезди, които никога няма да се сработят и утре ще почнат да мрънкат за пари. титлата ни е сигурна. Да не говорим, че нито селото, нито свинарес са били някога отбор. Де го проблема?

Т'ва па е ебати тъпия облог. Все пак съм сългасен на този облог.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
hidden767 написа:
Не виждам вдигнати ръце. При толкоз сляпа вяра в Гонзо мислех че ще има много желаещи за облог с мен. Наградата - БАН вовеки за загубилия. Вашата свещенна крава Гонзо ще ви оттърве завинаги от моята вечно мрънкаща особа. На всичкото отгоре моментът е повече от подходящ - джуджето едва ли ще цака с кинти за трета титла поред, а чорбата се напълниха с некви звезди, които никога няма да се сработят и утре ще почнат да мрънкат за пари. титлата ни е сигурна. Да не говорим, че нито селото, нито свинарес са били някога отбор. Де го проблема?


Прочете ли това,което написах или да го напиша пак,за да го прочетеш?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Аз съм съгласен да хвана облог с тебе, и то не заради БАН-а, а заради спора. Искам да те видя как се гърчиш.
Обаче ако искаш да го украсим - БАН за теб за футбла 1 година, бан за мене Антифутбола за 1 година. Ти ше пишеш като поп само за нефутбол и ебане, ще постваш снимки и ще ходиш по мачове навсякъде с отбора, а аз ще пиша само в темата за Левски, трансферите и играчите, и няма да стъпя на 1 мач на отбора. Навитак?

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 7:01 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Suum cuique написа:
hidden767 написа:
Не виждам вдигнати ръце. При толкоз сляпа вяра в Гонзо мислех че ще има много желаещи за облог с мен. Наградата - БАН вовеки за загубилия. Вашата свещенна крава Гонзо ще ви оттърве завинаги от моята вечно мрънкаща особа. На всичкото отгоре моментът е повече от подходящ - джуджето едва ли ще цака с кинти за трета титла поред, а чорбата се напълниха с некви звезди, които никога няма да се сработят и утре ще почнат да мрънкат за пари. титлата ни е сигурна. Да не говорим, че нито селото, нито свинарес са били някога отбор. Де го проблема?


Прочете ли това,което написах или да го напиша пак,за да го прочетеш?

На държавния си изпит така ли ще отговориш? Професора те пита нещо, а ти питаш друго в отговор. В този форум не се коментира твоя държавен изпит и потребителите не се дразнят от моите коментари за твоя държавен изпит, а за играта на Левски и компетентността на ръководството. Не би могло да ми пука по-малко за твоят образователен статус. Като гледам си свикнал да си със стадото, затова не се притеснявам за теб и да се образоваш и да не се образоваш все ще издеяниш някак си. Затова ако си мъж приеми облога и ти и да го направим официално, в отделна тема, за да не се изгуби до след 11 месеца.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 7:04 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
0 tolerance написа:
Аз съм съгласен да хвана облог с тебе, и то не заради БАН-а, а заради спора. Искам да те видя как се гърчиш.
Обаче ако искаш да го украсим - БАН за теб за футбла 1 година, бан за мене Антифутбола за 1 година. Ти ше пишеш като поп само за нефутбол и ебане, ще постваш снимки и ще ходиш по мачове навсякъде с отбора, а аз ще пиша само в темата за Левски, трансферите и играчите, и няма да стъпя на 1 мач на отбора. Навитак?

Условието е БАН завинаги от целия форум. Сбъркал си човека ако си мислиш че ще си играя на шикалки.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 7:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
:smt005 Абе , да започват някакви мачове ,че стратезите в тоя фороН тотално изтрещеха :Д


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 7:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Хидън,ако искаш,ти предлагам следното:

Ако Левски е шампион,ти внасяш във фонда на сектор Б сума в лева,която е равна на точките,с които сме шампиони. Ако Левски не е шампион,аз внасям сума в лева,която е равна на шампионските точки.

Съгласен ли си така?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
OК. Твоята да е.
На бас, че Левски са шампиони тая година, и ако станат шампиони, ти отлиташ завинаги от форума.
Ако не станем шампиони, аз отлитам от форума завинаги.

Нямам начин как да те хвана дали ще влизаш във форума, но за всички тука един от двамата ще е путка.

Хващам се на бас с тебе.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 7:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Кво му предлагаш, бе? Това е революция - Хидъна и да помага на Сектора :lol: Да се хваща на бас и да не се обяснява повече.
Чакам.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
дедо Пържи ,на банкурчето предложението звучи по-читаво :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Още колко време трябва да чакам принцесата? Трябва да излизам по мацки.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 7:16 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Suum cuique написа:
Хидън,ако искаш,ти предлагам следното:

Ако Левски е шампион,ти внасяш във фонда на сектор Б сума в лева,която е равна на точките,с които сме шампиони. Ако Левски не е шампион,аз внасям сума в лева,която е равна на шампионските точки.

Съгласен ли си така?


Съгласен съм, но...
Първо: Не ми е проблем и сега да внеса сума във фонда, но истината е че не съм чел темата и не ми се занимава да я чета не съм запознат на кого и как да дам парите. Подкрепям почти всяка инициатива, която е подхващал сектор Б.
Второ: Облога ми със Богъра остава при старите условия. При титла напускам форума с БАН. And vice versa

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 7:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
0 tolerance написа:
OК. Твоята да е.
На бас, че Левски са шампиони тая година, и ако станат шампиони, ти отлиташ завинаги от форума.
Ако не станем шампиони, аз отлитам от форума завинаги.

Нямам начин как да те хвана дали ще влизаш във форума, но за всички тука един от двамата ще е п..ка.

Хващам се на бас с тебе.


:smt023

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 7:20 pm 
Айде, айде, стига сте/сме се драчили. Хидъна със сигурност обича Левски не по-малко от нас и иска да станем шампОани, а за пари за Сектора и фонда, никога не се сещам да е казвал, че е ултрас, че се кефи на хореографии и прочие фенски прояви, така че тва е несериозно да му се вменява. :wink:
И мен ме дразни с тоталния си песимизъм в 99,99% от случаите и сме се дървили :lol: но без него форума ще изгуби част от чара си. Мен не ми пречи да се пиши квото и да е, само не и гнусни малоумия от типа на Змея, който за да докаже колко е различен и колко Гонзо е лош копираше дори чорбарските минети как Гонзо бил циганин и нямал завършен 8 клас :ohmygod


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 7:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
hidden767 написа:
0 tolerance написа:
OК. Твоята да е.
На бас, че Левски са шампиони тая година, и ако станат шампиони, ти отлиташ завинаги от форума.
Ако не станем шампиони, аз отлитам от форума завинаги.

Нямам начин как да те хвана дали ще влизаш във форума, но за всички тука един от двамата ще е п..ка.

Хващам се на бас с тебе.


:smt023

Това да ли означава? Напиши го с думи, хитрецо.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 7:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
0 tolerance написа:
hidden767 написа:
0 tolerance написа:
OК. Твоята да е.
На бас, че Левски са шампиони тая година, и ако станат шампиони, ти отлиташ завинаги от форума.
Ако не станем шампиони, аз отлитам от форума завинаги.

Нямам начин как да те хвана дали ще влизаш във форума, но за всички тука един от двамата ще е п..ка.

Хващам се на бас с тебе.


:smt023

Това да ли означава? Напиши го с думи, хитрецо.

Откъде цялата тази неувереност, бе момко. Мацките ли не ти връзват. Естествено че ще се хвана на бас с тебе. Д-А

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com