forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 1:17 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 9:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Тошко Христов беше най-слабият на терена. Снукъра играеше много по-добре, отделно центрира доста остро, докато Христов 1 път успя да надиграе човек, при едно двойно с холандеца и центрира такъв балон, че........ :)
Горе-долу добре иначе, доминирахме, 1-2 положения имахме, холандеца доста пипа топката, но е бавен. Цветков е битер Тасевски бавен, бавен, вкара много хубав гол, но се надявам, че може да си подобри физиката.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14839
Жоро Марков ми падна много в очите. Грехота е такъв мач да не е на помощното на Герена :evil: :slap :ohmygod2 :ohmygod :slap Тогава танко дяков(да счупи крак и да умре) и 99ката щяха да умрат на терена. :bigok А Гонзо да почерпи :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok

Най-скандалният момент обаче беше в края,когато лом от ром почна да се върти около 99ката и разбира се му открадна телефона,портмонето,документите и часовника под възгласите на агитката :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 9:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
За мен най-скандалния момент беше след мача като те изнасилихме, пребихме и обрахме :loser2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14839
Kryten написа:
За мен най-скандалния момент беше след мача като те изнасилихме, пребихме и обрахме :loser2


Не знам как е станало това,защото преди мача имах 20 лв в джеба,а след мача с 10 повече :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok

Прави клиБ от днеска :bigok

А тоя тони дебелака цел мач не спре да говори и ми развали обстановката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Прилично слабо, като за първи мач- ок.

Арш ми хареса много как я пипа, нямаше грешно отиграване, че и прекият свободен го би нелошо :)

Тошко Христов- малко неориентиран, но се атакуваше само по неговото крило, а и отправи доста добър удар в очертанията на вратата..

Старокин- стабилен, особено в защита, иначе до корнер флагчето му направиха 2-3 боди-чека :smt003

Райков- добро центриране, изглежда бърз.

Живко Атанасов- доста добре.

Иван Цветков- много класа има в него, дано малко си подобри физическата форма само...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 9:31 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25092
Местоположение: Възраждане, Русе
от надежда до студентски град си е било тежък анализ :bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Некъв шанс за видео от второто полувреме?Поне гола искам да видя,а от Бефесето да уредят правата за Премиършип на Канал 3 вместо да блокират часове,ефектът ще е доста по-голям :lol:

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 10:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 12:22 am
Мнения: 88
HD kartina ......


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39187
Местоположение: Фаноса ти
hidden767 написа:
Както казах преди месец в една друга тема, И. Цветков е новият голмайстор на отбора. С 16 гола. Втори е Арс с 13 или 14. :smt006

Би ли си самоцитирал божественото прозрение от другата тема, в която си писал, щото не го намирам никъде? Или линк към това пророческо изказване?

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Аз си го спомням, но не ми се търси. Старокин игра много добре. От Тошко Христов очаквах много, а той не показа нищо. Райков го бива. Цветков е класа. Станчев централен защитник. :loser2 :smt005 Видович да се маха, Мариян да го батисват някъде ;)

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 10:36 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20679
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
БТВ сега показаха гола ,значи са снимали мача с тяхна си камера, защо не го пуснаха по някой от каналите си...

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39187
Местоположение: Фаноса ти
Навсякъде дадохда репортажи, нормално е да пратят екипи за новините си, а дали да го дават - ганя и баждека са във война с тях, нема как да стане.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 10:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
0 tolerance написа:
hidden767 написа:
Както казах преди месец в една друга тема, И. Цветков е новият голмайстор на отбора. С 16 гола. Втори е Арс с 13 или 14. :smt006

Би ли си самоцитирал божественото прозрение от другата тема, в която си писал, щото не го намирам никъде? Или линк към това пророческо изказване?


Смисълът на мнението му беше, че не ни трябва толкова централен нападател, който да вкарва, а такъв, който да е здрав физически и да завлича противниковите защитници и че Иван Цветков ще ни стане голмайстор...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 10:52 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
0 tolerance написа:
hidden767 написа:
Както казах преди месец в една друга тема, И. Цветков е новият голмайстор на отбора. С 16 гола. Втори е Арс с 13 или 14. :smt006

Би ли си самоцитирал божественото прозрение от другата тема, в която си писал, щото не го намирам никъде? Или линк към това пророческо изказване?

Мойта божествена правота наистина не бива да се поставя под съмнение. Никой от вас, неверници, ли не увековечава моите премъдри прозрения на хартиен носител? Аз знам, страхувате се вие, че идните поколения ще съзнаят ваща нищета душевна и ваща дребнавост вовек низвергната ще тлее.
hidden767 написа:
Много хора явно са забравили за "старата слабост" по времето на Мъри. По пропуски Домофона може достойно да се съревновава с лауреатите в жанра. Определено той не е футболист тип "хищник", който от 1 макс. 2 положения, при това дори не и 100% да вкара гол.
И запомнете нещо - ако е истина, че сме взели Иван Цветков, това ще бъде новият голмайстор на отбора, независимо на коя позиция ще играе и още кого ще привлечем. Затова на нас ни трябва по-скоро бърз и мощен играч, който да разнася защитата, за да има пространство за голаджийското перде Цветков, отколкото застарял играч с рутина.

Из стр.567, 13.06.2011 лето Господне

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 10:57 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
И в тази връзка смея да твърдя, че Гонзо сбърка с Арс, новата машина трябваше да се казва Кун Ван дер Бийзе
Или и двамата. :smt006

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14839
Обаче не е ясно като какъв ще играе Цветков.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Хидънчо, кога веднъж ще излезеш от дупката си и не кажеш "Левски ми хареса", а не да чакаш само нашите да направят лош мач или лош трансфер за да покажеш треньорските и скаутските си качества. Да не говорим,че веднъж на 100 пъти си познал. Не ме карай да ти гледам хейтърските постове с гадателските предсказания и да покажа 100% ти успеваемост.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 11:28 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 03, 2009 11:29 pm
Мнения: 1552
Местоположение: София, Младост 4
Въпреки, че е доста рано за изводи, но на фона на показаното днес Райков има всички шансове да е титуляр за сметка на Христов...по-бърз,не се страхува да финтира и то на моменти доста успешно 1 на 1,явно има и добро центриране, а и без топка доста гони и не тича безцелно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Идеята днес беше да си простеем както си знаем, а това беше сторено, така че... :bigok Всякакви други анализи и разбори са грешно амортизиране на клавиатурата, ама форумните специалисти едва ли някога ще спрат да дълбаят по аналите...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 02, 2011 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Доволно тъп мач,много простотия и хубав гол,т'ва ми е коментара


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 12:03 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
bogarra написа:
Хидънчо, кога веднъж ще излезеш от дупката си и не кажеш "Левски ми хареса", а не да чакаш само нашите да направят лош мач или лош трансфер за да покажеш треньорските и скаутските си качества. Да не говорим,че веднъж на 100 пъти си познал. Не ме карай да ти гледам хейтърските постове с гадателските предсказания и да покажа 100% ти успеваемост.

Когато Левски ми хареса :smt006
Иначе от дупката не излизам, че ме е страх от богърища като теб :smt006

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 9:50 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 13, 2007 4:43 pm
Мнения: 97
Страхотна атмосфера-бири,мири,водка! Две агитки,е едните 15,другите над 1000-няма проблеми!А защо?
НЯМА УШЕВ-НЯМА ПРОБЛЕМИ!!!
Такива мачове трябват на Българите-без присъствие на ОРГАНИТЕ! :lsclapp

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 10:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Е как да има проблеми - 15 да скочат на 1000 :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49308
Местоположение: ШОПландия
Няма проблеми и може без Ушев, защото са най-малко дразнещият софийски отбор с 50 човека агитка.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 11:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
то беше ясно, че мачът няма да е на световно ниво, при положение, че до момента наште само са тичали :wink: приятно изненадана останах, че се събра прилична бройка публика... да почват мачовете вече :lsclapp

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39187
Местоположение: Фаноса ти
1:0 за Хидъна, с гол на Цветков в мач без значение :lol: :smt023

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 1:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Каквото и да си говорим, хората си обичат Левски. Колкото и да са недоволни от това, което е било през предишния сезон, те си таят своите надежди за следващия и чакат първите мачове с нетърпение. Нещо като Хидъна. И той само мърмори тука, обаче тайно се надява, че от този отбор ще излезе нещо качествено :lol: . Спомняте си какво беше миналото лято. Срещу ония Дъндолк дойдоха 15 000 души.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 2:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 668
Местоположение: Горе на черешата
Нормално е на този етап футболистите да не са в добра физическа кондиция и да нямат кой знае каква сработка с оглед сериозните рокади в отбора. Въпреки това срещу Локо София се видя, че изобщо липсва треньорска идея, което няма нищо общо с началния етап на подготовката. Тоя "директен футбол" с дълъг диагонален пас от Гаджев към някое от крилата е напълно безсмислен. Да, ако правиш контра и имаш някой бързак като Жоазиньо, може да опиташ някаква подобна изненада, но на постепенна атака - ами имате очи, видяхте колко е излишно. В този си вид отборът напомня на Локо от времето на Грозданов или Черно море от времето на Мастиката. С отсъствието на Тасевски, който вече духом не е при нас и при положение, че Йовов вероятно играе последен сезон при нас, се губи и последната връзка с онзи късен отбор на Стоилов, около който изграждахме последващите си тимове. Остават предимно боси играчи, които до този момент са били учени само на антифутбол. Малко изключение - Грийн - но той няма как да е плеймейкър.

Иначе впечатления от отделни играчи... Арс е мотивиран определено, но това си е типичният таран. Това е играч, който е свикнал, когато топката попадне у него, директно да стреля. Той не подава, а търси удар. Съответно е и тромав така че тия извеждащи пасове, все едно е Дембеле, няма как да се получат. Иван Цветков очаквано поне за мен се включи доста активно... както и Йовов. Не знам защо, но у нас е закономерност на този етап от подготовката ветераните да са в най-добра кондиция. Райков е приятната изненада поне за мен - показа, че има и техника, и центриране, скорост, а и самочувствие да играе в Левски. Но да имаме предвид и друго - ако не се лъжа, от Локото в неговата зона излезе Савич и тоя, който влезе, си беше пълен неадекватник. Друг, който ми хареса от нашите, е Тонев... дано има някой в клуба, който е в състояние да го развие и използва потенциала му, макар че се съмнявам.

П.С. Иначе съм напълно съгласен с горното мнение - всички таим надежда през есента да видим един преобразен Левски. И е сигурно, че ще има доста фенове поне на първите мачове. Обаче не знам дали има здравомислещ човек, който да не признае, че това е по-скоро очакване за Чудо, отколкото за сбъдване на футболната логика.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 2:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11772
Най-обичам анализите след първата контрола на отбора за сезона :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 03, 2011 3:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39187
Местоположение: Фаноса ти
Важното е да се каканиже нон-стоп :loser2 Хидъновците в тоя форум по дифолт са вечните песимисти, и в очите на слепците са страшни капацитети. Ерго, ако случайно не се окажат прави и Левски стане шампион, ще се имъкнат като тиха пръдня из гащи с рутинното и премъдро: "Е, не познах, какво толкова, ама ако не бяхме станали шампиони, щях да съм прав. ( :loser2 ) Но нали всички сме левскари, нека сега се зарадваме на титлата!" :loser2 :smt042 :loser2 :lol: :blass
Разбира се, имайки предвид българската действителност, стиснатостта на дебелака и слабия избор на качествени играчи за без пари, логично Левски ще се лъкатуши в годините, дори и треньор да е утвърдено западно име (което в тоя форум ще бъде заклеймено или като хомосексуалист, или като наркоман, или като неудчаник :loser2 )

ТАКА ЧЕ

плочата на Хидън и другите му пригласячи винаги ще е актуална. Е, ако я сменят, ще е за малко и с горното обяснение. Психологията на българина е известна всекиму :smt023

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 182 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com