forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 24, 2024 12:34 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 491 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 06, 2011 11:05 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Нали се сещаш, че това е вечното обяснение на всички неудачници. Знаеш, че от 3 месеца почнах нова работа. Тези, които преборих за мястото ме обявиха за връзкар...
Не придавай твърде голям смисъл на казаното от едно хлапе...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 06, 2011 11:14 am 
Хидъна е почнал с дИбелата иронЯ да громи нас, гонзовите отрепки... :bigok Тази му роля все пак повече ми допада определено. А аз да си кажа пак, кур за школата :smt006 Убеден съм, че сателитната школа в Симитли ще ни даде в ПЪТИ повече и по-добри играчи отколкото общежитието, платено от бездънни джЕб на Месията (винаги след Бог в църковните проповеди да се изказва :rip ) раждащо единствено безподобни неудачници, на които винаги не им се дава шанс, милите и затва :cry: Те иначе гаврят всеки противник с физика, дисциплина и футболна грамотност...
Забележка: Като казвам в ПЪТИ повече и по-добри, имам предвид максимум 2 (двама) играчи.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 06, 2011 11:22 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Може и да си прав, но винаги има изключения и е тъпо да ги пускаме с лека ръка. Притеснявам се, че с Иван Горанов може би допуснахме същата грешка, каквато допусна Мъри с Ивелин и Бандаловски. Иначе не знам къде видя ирония...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 06, 2011 12:47 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:07 pm
Мнения: 724
Местоположение: До Герена
Ние и за Цачев така се чудехме и маехме както за Горанов, а сега май е изгонен като куче от Славия. Истината е, че не се сещам да сме изпускали наш юноша в Български отбор (освен Макриев за месец в прасетата). Така де, Попето и Бандаловски ги отмъкнаха в Холандия, Чипилов (дори тоя се оказа, че не става за нищо)- Динамо Киев, Гаджев- Панатинайкос. Общо взето, ако даден юноша е достатъчно добър или се налага докъдето му е възможно, или ни го е откраднал по-голям европейски клуб (което, за нещастие, е редовна практика из цяла Европа).

Абе кур за школата и надъханите млади гелосани лъвчета...

_________________
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 06, 2011 3:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
В огромната част от случайте в историята на футболният ни клуб,най-значимите спомени са идвали тогава,когато са преобладавали футболисти,които от деца са със синята фланелка.За огромно съжаление през последните години от тая школа почти нищо не излиза,а и Ние самите нямаме грам търпимост и към малкото,които все пак са се появили в мъжкия отбор.Истината е,че в тая школа нещата куцат,че явно не се работи добре,явно че и откъм треньори нещо не се получава,нещо сбъркано има от началото до края,а и това че се събират уж всякакви таланти от цялата страна,май не дава никакъв резултат,а децата от София се чудят къде да ходят да тренират,като много от тях знаят и обичат много повече Левски,от бързо стигащите до модни прически,дошли със статута на звезди и на много от тях им дреме на пишлетата за синята фланелка.А на тая възраст и това е изключително важно.Шеф на школата от чужбина,който да има по-голяма свобода,може и да е решения,той да назначава треньори,той да оглежда децата,може би това е решението,но вероятно в нашата интриганстка действителност ,няма как да се получи

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 06, 2011 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 22, 2010 9:56 pm
Мнения: 343
Местоположение: България
Според мен най-големият проблем въобще на всички школи в страната е шуро-баджанащината.Това според мен разяжда целия ни футбол.Много от можещите стоят и гледат докато, синовете на треньори, общински съветници, и др. може да са пълни дървета ама се налагат в отбора.Връзкарите съсипват всичко.Не може да имаме футбол или въобще каквото и да е било докато това продължава. :smt006

_________________
"За такива злоупотребяващи с народни пари, наказанието е само едно Смърт , смърт и пак смърт, както гласи и уставът ни".

из Предсмъртното писмо на Васил Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 06, 2011 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
hidden767 написа:
Нали се сещаш, че това е вечното обяснение на всички неудачници. Знаеш, че от 3 месеца почнах нова работа. Тези, които преборих за мястото ме обявиха за връзкар...
Не придавай твърде голям смисъл на казаното от едно хлапе...


Ами момчето, което ми го каза, всъщност не е на неговия пост и имат разлика от 1 или 2 години във възрастта, пък и си ми е приятелче, така че не виждам защо ще ме лъже :)

Да не говорим, че почти всеки мач е сектор Б, не знам дали чете форон-а :)

А от нашата смешна школа излизат само манекенчета. Ако бяха вложени в една школа в Пловдив и една в Благоевград ОБЩО толкова пари, колкото в нашата, съм убеден, че щяхме да сме в пъти по- резултатни при изкарването на юноши, ставащи за първия състав... Отделен е въпросът, че няма как най- обичаният клуб (от София), да няма школа в София, ама ако сте си тръгвали от някой мач с повече народ (пр. евромачовете) и сте минавали с тълпата покрай общежитието, сигурно сте чули, че доста често малките "сини лъвчета", лепнали се по прозорците, си отнасят добри псувни.. Ама как няма, като всички на по 13 вече са гелосани педалчета...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 06, 2011 4:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Да не забравяме, че сина на Симеон Дянков е в нашата школа. Вече даже научил български. В него ми е голямата надежда :smt059

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 06, 2011 4:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 4:26 pm
Мнения: 2628
Седем:Едно написа:
Да не забравяме, че сина на Симеон Дянков е в нашата школа. Вече даже научил български. В него ми е голямата надежда :smt059

Един ден да смени Баждека? :smt017

_________________
"Честност и работа"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21385
Цитат:
Новите попълнения на Левски Иван Цветков и Сьорд Арс ще водят „синьото” нападение срещу унгарския Ломбард Папа. Мениджърът на тима Георги Иванов ще заложи на два различни състава в мачовете днес и утре.

За срещата днес Иванов смята да пусне на вратата Памен Илиев, а пред него да играе карето защитници – Башлиев, Иво Иванов, Милиев и Марко Видович. Пред тях ще оперират опорните полузащитници Владо Гаджев и Сержиньо Грийн. По фланговете ще действат от началото на двубоя Даниел Младенов и взетият от Ботев Враца Симеон Райков. На върха Гонзо ще постави холандеца Сьорд Арс, а зад него ще прави играта опитният Иван Цветков.

На пейката в този мач ще останат двама от асовете на Левски – капитанът Христо Йовов и македонският национал Дарко Тасевски, които ще са в основния състав за утрешния двубой с Търгу Муреш /Румъния/


gong.bg

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 5:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39186
Местоположение: Фаноса ти
Lombard Papa е възможно най-измисленият отбор от Хунгарито, нещо от класата на Сливен или Беласица :smt005 За 30 мача да събереш 35 точки в група от 16 отбора и само 4 силни от тях... :blass Сметайте къв цирк е и техното първенство. Ако днеска наще натиснат с 40-50% от възможностите си, мача отива над 5 разлика :smt006

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 5:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Интересно въз основа на какво се основава преценката ти за поне 5 гола разлика...вероятно на това, че сме окомплектован отбор, който може да се възползва от всяка грешка на противника. Аз пък предвиждам победа с 1:0 или макс 2:0
Важното е този мач да покажем стабилност в дефанзивен план

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 6:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
0 tolerance написа:
Lombard Papa е възможно най-измисленият отбор от Хунгарито, нещо от класата на Сливен или Беласица :smt005 За 30 мача да събереш 35 точки в група от 16 отбора и само 4 силни от тях... :blass Сметайте къв цирк е и техното първенство. Ако днеска наще натиснат с 40-50% от възможностите си, мача отива над 5 разлика :smt006


10. Славия 32
11. Монтана 32
12. Калиакра 30
13. Пирин 27
14. Видима Раковски 25
15. Академик Сф 20
16. Сливен 19

Викаш друго си е половината ни А група да е под 35 точки :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 7:01 pm 
Криво ми е да гледам двата си любими отбори един срещу друг :? Първото полувреме съм за Левски, второто обаче Ломбард Папа... Сърце е, то си тегли :?


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 7:04 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
Дават ли мача някъде?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 7:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 4:51 pm
Мнения: 1762
Пряко комбинирано предаване с волейбола по к1

Цитат:
1:0 Даниел Младенов бе изключително напортист и се пребори за топката и от легнало положение реализира във вратата на унгарците.

_________________
От първата глътка въздух, До последния удар на сърцето!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 7:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 12:04 am
Мнения: 1326
Абе, тоя лунгур Видович още бил при нас. Нали уж го освободихме :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 7:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
като сме го взели сме подписали за две години май :ohmygod2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 7:19 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 03, 2009 11:29 pm
Мнения: 1552
Местоположение: София, Младост 4
Младенов и миналото лято ги пореше в контролите, даже май имаше повече голове от Гарата


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 7:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 12:04 am
Мнения: 1326
Е, той си ги пореше и в мачовете. Вкара на сумати отбори. Калмар, АИК, СпортинК. В шампионата също от време на време ги кормеше. Само да не се лута през другото време и е боК.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 7:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15149
Онижаваме с 2:0 унгарците :lsfc4 . Арш направи сефтето за нас.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 7:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13148
Местоположение: Града
SZ_FEN написа:
Онижаваме с 2:0 унгарците :lsfc4 . Арш направи сефтето за нас.



Вече е 3 :lsfc4

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 7:46 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 03, 2009 11:29 pm
Мнения: 1552
Местоположение: София, Младост 4
Цура - Бдин :losers


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Цитат:
Йовов излезе сам срещу вратаря, но ударът му мина в страни от вратата.

почна се :loser2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 8:00 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 03, 2009 11:29 pm
Мнения: 1552
Местоположение: София, Младост 4
48' Йовов излезе сам срещу вратаря, но ударът му мина в страни от вратата.
Всичко е нормално, спокоен съм :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 8:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15149
Между другото, интересно ми е след тези смени, кой е втория централен защитник (освен Георгиев), дясното крило и централния нападател.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Пет Юли 08, 2011 8:03 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 8:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Станчев игра централен срещу Локото. Явно Гонзича е прозрял, че за бек изобщо не става. А централен вероятно е Йовов или пък цигЪнина :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 8:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 22, 2010 9:56 pm
Мнения: 343
Местоположение: България
Тия верно са некви кат Сливен и Беласица.Порим ги кат риби 3:0, перфектно. :lsfc4

_________________
"За такива злоупотребяващи с народни пари, наказанието е само едно Смърт , смърт и пак смърт, както гласи и уставът ни".

из Предсмъртното писмо на Васил Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 8:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15149
Kryten написа:
Станчев игра централен срещу Локото. Явно Гонзича е прозрял, че за бек изобщо не става. А централен вероятно е Йовов или пък цигЪнина :lol:

Според уикито Станчев е 1,78 висок. Не съм сигурен, че става и за централен също.

Може би БоК Йовов е централен нападател, а един измежду Огнянов и Тасевски играе отдясно (но само мога да гадая след като не го гледам).

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 08, 2011 8:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15149
Цитат:
59' Хубав далечен удар на Башлиев, след което вратаря на Ломбард изби топката и тя попадна в Йовов, който вкара, но попадението не бе зачетено, тъй като футболистът на Левски бе в положение на засада.


The legend continues!!!

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 491 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com