forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 491 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Юли 16, 2011 8:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
царя каза че е доволен .Отхвърли въпроса за шведа дали ще остане и кога ще е наясно с решението.Също така каза че нема да праща никой да гледа мача между спартак търнава и албанците. :bigok

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 16, 2011 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
danesa написа:
...
Също така каза че нема да праща никой да гледа мача между спартак търнава и албанците. :bigok
грешка !
дано не се окаже от значение в крайна сметка


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 16, 2011 8:55 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11775
borgy написа:
danesa написа:
...
Също така каза че нема да праща никой да гледа мача между спартак търнава и албанците. :bigok
грешка !
дано не се окаже от значение в крайна сметка

Каза,че няма да праща съгледвачи за първия им мач от първенството,което започва в неделя,а не за реванша с албанците :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 16, 2011 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2976
Местоположение: Warsaw, Poland
Арс за сега добре се камуфлира в контролите за да изгригне като холандски гейзер срещу словаците/албанците:)

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 16, 2011 8:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
може и аз да съм объркал...абе важното е да не се пращат съгледвачи...свиваме разходите и тва е! :bigok

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 16, 2011 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Казал е, че няма да гледа търнава в тяхното първенство :smt006 Иначе наш'то момче Арс не е барнал три мача топката, интересно ми е кой ще сложат напред, сигурно Йовов - ел гранде капитано

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 16, 2011 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Radio Werewolf написа:
Арс за сега добре се камуфлира в контролите за да изгригне като холандски гейзер срещу словаците/албанците:)


не знам къде и как ще изригва...но в лайфа не е споменат нито един път...за добро или лошо...а е играл 80 минути.... :loser2

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 16, 2011 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
от една контрола правите ултра-мега-генерални изводи !... ама в първото си появяване вкара, нали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 16, 2011 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
GranTorino написа:
danesa написа:
царя каза че е доволен .Отхвърли въпроса за шведа дали ще остане и кога ще е наясно с решението.Също така каза че нема да праща никой да гледа мача между спартак търнава и албанците. :bigok


това къде го прочете ? :)

каза го по гонг..с уточнението че няма да праща съгледвачи на мач от първенството да гледат търнава...щот явно се обърках.

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 16, 2011 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5679
2 поредни мача 0:0 с най-доброто ,което имаме срещу слабаци. Не звучи много оптимистично. :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 16, 2011 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
GranTorino написа:
danesa написа:
царя каза че е доволен .Отхвърли въпроса за шведа дали ще остане и кога ще е наясно с решението.Също така каза че нема да праща никой да гледа мача между спартак търнава и албанците. :bigok


това къде го прочете ? :)


Цитат:
Мениджърът на Левски Георги Иванов – Гонзо заяви след равенството със Словачко, че шведският защитник, който е на проби при „сините“ Ларс Рисп се е представил добре.

„Аз съм доволен от движението и старанието на футболистите. Срещу такива отбори се играе трудно. Мисля, че Ларс Рисп се представи добре“, сподели Гонзо.

„Не мога да давам оценка за играта му. Ще остане толкова време, колкото е необходимо, за да го преценя. Тренировките са по-тежки и е нормално футболистите да са по-тежки и уморени“, добави мениджърът на Левски.

„Ще изглеждаме по-различен начин в първенството. Още в първия мач трябва да изглеждаме добре. Натам е насочена тренировката“, каза Иванов.

„Тези мачове не ме интересуват. Те са по-скоро като тренировка за нас. Няма да гледаме първия мач на Спартак Търнава от новия шампионат на Словакия“, завърши Георги Иванов.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 16, 2011 10:53 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:09 am
Мнения: 188
nikistankov написа:
2 поредни мача 0:0 с най-доброто ,което имаме срещу слабаци. Не звучи много оптимистично. :smt012


Никак даже...Арш явно е футболист,който разчита на пласиране и като не му се осигуряват подходящи възможности е неефективен, а другите си ги знаем!Но да не се избързва,колкото и да е не сме гледали за какво става въпрос,да минат 3-4 мача,тогава да се правят някакви заключения. :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 16, 2011 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
lines_in_the_sand написа:
... да минат 3-4 мача,тогава да се правят някакви заключения. :!:
така си е... 3-4 мача, а не 3-4 контроли ! ;-)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2976
Местоположение: Warsaw, Poland
borgy написа:
lines_in_the_sand написа:
... да минат 3-4 мача,тогава да се правят някакви заключения. :!:
така си е... 3-4 мача, а не 3-4 контроли ! ;-)

В България едни 3-4 мача като тези и губим титлата.

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 12:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
играем 6 мача за 11 дни по време на тази подготовка. Ман Ю с поне още 1/3 повече играчи, играят 5 мача за 17 дни от турнето си в САЩ. вие какво искате? "отбора не може да бие слабаци 2ри мач" :ohmygod гонзо си го каза, тия мачове са по-скоро тренировки. просто заради ранното начало на мачовете от ЛЕ, програмта е такава. неслучайно миналта година играхме най-добре, чак след 4-5 официални мача. айде стига драми :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 1:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49331
Местоположение: ШОПландия
Купихме ли викинга бре? :smt026

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 1:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2688
Местоположение: Sofia
Nakuro Bradata написа:
Купихме ли викинга бре? :smt026

Не това е най-важното в момента... щото в сега играем отзад за 0:0 отпред квото стане... или квото Цветков измисли.. :slap

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 1:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49331
Местоположение: ШОПландия
За мен пък най-важното е да имаме някакви двама централни защитници, а дърварите да не помирисват терен. по добре 0:0, отколкото унижение от всякакви села. Къде на шега, къде сериозно, но до мача с Търнава си ни трябва поне викинга, защото и те като нищо може да ни подхлъзнат. Стига да открията супер секретната ни, малка, мръсна, тайна - всяко извеждащо и корнер е гол.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 3:25 am 
За това, че играем зле отзад не са виновни само ИИ5 и ЙМ55. Лошото е , че при някаква по-инфарктна ситуация 2в2 или 3в3 не може да разчитаме на някой като Топчо :smt006


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 9:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
abe naistina 0;0 sreshtu 12 v slovakiq ne zvuchi nikak priqtno i ne e kato da nqma znachenie rezultatyt, no Gonzo e prav za edno- fazata ot podgotovkata hi4 ne e bez znachenie. Gonzo e re6il da gi ma4ka sega, za da sa mashini posle
(dali tova sa nai- modernite metodi ne znam), no ako si spomnqte minalata godina pri dochev tralala svinete napraviha nqkakva super leka podgotovka, biha s po 4-5:0, a posle sreshtu vidima s 2ma choveka poveche ne mojeha da mrydnat. A ako si spomnqte i nie minalata godina ne blestqhme v kontrolite, no posle izigrahme neloshi machove s dovolno byrz futbol. Prosto kato ne si vyv faza za machove se chuvstvash mnogo po- razlichno, prascite ti sa edni preumoreni, stypvaneto e mnogo po- tvyrdo...

Tova, koeto me pritesnqva e kriloto, zashtoto ako trqbva da gledame bok ico tam... Alelemaiko...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 10:12 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24056
ВикингО какъв автогол с глава щеше да си зашие. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 2:26 pm 
Online

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 668
Местоположение: Горе на черешата
Хахахахахахахахаха, искрено се посмях на мнението, че "Гонзо ги мачкал играчите, за да са машини после". И това само дни след като Дембеле чистосърдечно си призна, че тука е бил като на ваканция. Всичките тия глупости как играчите остават без крака от тичане са поредната порция прах, както е и цялата подготовка, и селекцията, и проектите за нов стадион - изобщо всичко в клуба. Чудя се как може една и съща плоча да се повтаря вече шеста година и да има още хора, които да вярват на тия безумия. Та нали миналия сезон се видя, че "машините" не искаха и да чуят за цикъл сряда-събота. Та не бяха размествания в програмата, жалки отлагания на мачове, оправдания... Иначе пак много бяхме работили. А да не припомням как през 2006 г. успяхме хем да играем на свръх-високи обороти в УЕФА и в същото време да стопим огромен аванс на лит(*кс-етрополе. Но сигурно тогава сме имали по-дълга скамейка и по-скъпа селекция, хахахахахахха... Във всеки случай според Гонзо тва не е възможно сега - каза, че бил поставил приоритет на титлата. Еми... то си е до способности в крайна сметка...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
изключително точно мнение на Smirnoff :!:
браво човече


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 3:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
само дето подготовката при мъри 2006-а е 1към1 с тази сега и тази миналата година :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Дембеле нямаше предвид Левски като каза, че в България било като на ваканция. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5679
knave написа:
играем 6 мача за 11 дни по време на тази подготовка. Ман Ю с поне още 1/3 повече играчи, играят 5 мача за 17 дни от турнето си в САЩ. вие какво искате? "отбора не може да бие слабаци 2ри мач" :ohmygod гонзо си го каза, тия мачове са по-скоро тренировки. просто заради ранното начало на мачовете от ЛЕ, програмта е такава. неслучайно миналта година играхме най-добре, чак след 4-5 официални мача. айде стига драми :smt026

Аз разбирам тая тренировка да беше квадратчета нещо, стречинг ,а-у... Това е мач ,целта е да вкараме гол и да повтаряме упражнението няколко пъти ,като това включва всички фази от защита до нападение. Контроли ,контроли, но друго си е като вкараш гол и самочувствието да се подържа на ниво. Както каза някой 3-4 такива мача в А група и можем да се сбогуваме с титлата. Вярно, в началото сме, но имаме мач в Европа след 1-2 седмици. + това и селекцията още не ни е завършена... Все пак ,дано тръгнем стабиуно и да подържаме ниво поне през първия полусезон, после ще се мисли. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 5:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Освен Цветков и Дани Младенов другите го карат яко на ташак тия мачове.Грийн също се старае.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 6:56 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
knave написа:
само дето подготовката при мъри 2006-а е 1към1 с тази сега и тази миналата година :smt006

Може ли 2 моркова и една чорбаджиска чушка, че като гледам си в кухнята... :smt006

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 7:46 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 1:06 am
Мнения: 268
Местоположение: В нас
Мен пък ме боли курац за резултатите от контролите. Зимната подготовка само гръмки победи срещу силни противници и накрая какво?Загуба от прасетата плюс супер слаба игра и изклизмени победи в началото на пролетния полусезон. След 6-7 официални срещи ще можем да кажем накъде тръгва отбора.

_________________
"I don't play against a particular team. I play against the idea of losing." Eric Cantona


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2011 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
да, така е
не трябва да се забравя основната цел в тези няколко седмици подготвка - новите попълнения да им се намери точното място; да се подобри синхрона между линиите; да има силно ядро от стари, опитни играчи; ръководството да има абсолютно ясна представа от формата на играчите, на кой ще може да се разчита, на кой не
ако това е изпълнено, аз ще съм доволен


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 491 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com